Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. augusztus 29., szombat 15:01

Mivel jobb a piros mint a fekete?
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 29., szombat 14:54

Sztem patent a fekete.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. augusztus 29., szombat 14:53

Süti írta:
babaking írta: A fekete ultráinkat én sem csípem. Öcsém ismer egy párat, és állítólag jó fejek. De nem értem miért kell feketébe öltözni és vonulni mint valami hadsereg.

Vannak ott parasztok, de korrekt srácok is. A fekete szín az egységes kép miatt van, jobban mutat a lelátón. Feketéje meg mindenkinek van otthon.
Egységes, de nem jó üzenetet közvetít. Ha válogatott ultra vagyok biztos van pirosam is otthon, vagy raszánom azt a 2000 forintot, és veszek egyet
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. augusztus 29., szombat 14:38

babaking írta: A fekete ultráinkat én sem csípem. Öcsém ismer egy párat, és állítólag jó fejek. De nem értem miért kell feketébe öltözni és vonulni mint valami hadsereg.

Vannak ott parasztok, de korrekt srácok is. A fekete szín az egységes kép miatt van, jobban mutat a lelátón. Feketéje meg mindenkinek van otthon.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. augusztus 29., szombat 14:37

A fekete ultráinkat én sem csípem. Öcsém ismer egy párat, és állítólag jó fejek. De nem értem miért kell feketébe öltözni és vonulni mint valami hadsereg.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. augusztus 29., szombat 14:35

Válogatott meccsekből nyilván adott nekem az összes :mrgreen:
NB1 (idén főleg Budafok), NB2 (ETO), NB3 (III. Kerület, ott az ország legjobb rántotthúsos szendvicse évek óta :mrgreen:), kupa is, meg mikor kinek mihez van kedve. :lol:

Nyilván az ember elsősorban nem a minőség miatt jár magyar meccsekre, de azért simán lehet élvezhető dolgokat kifogni, kis sör, kis ez, kis az, nem ördögtől való. B-)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. augusztus 29., szombat 14:19

Én már sajnos elég rég voltam Fradi meccsen, mert általában úgy vagyunk otthon, hogy akkor nincsenek meccsek. Így csak neten nézem. Válogatott meccs az összejött pár.

Amúgy jobb lett a hangulat a Fradi meccseken? Azért régebben voltak súlyos arcok :lol: Sikerült megszűrni ezt ezt a réteget és elérni, hogy családi program lehessen a meccsre járás?
Marky írta: Nekem nagyon zavaró az, amikor egy másik ország himnuszát kifütyülik, nyomják a kirekesztő rigmusokat, az elmúlt 25 év legjobb magyar csatárát szidják, pedig a meccs előtt közvetlen büntetik meg a szövetséget. Egyszer remélem ezen fog múlni egy továbbjutás és akkor talán a szurkolói közeg kiveti magából ezt a csürhét.
Sajnos nem hiszem, hogy ezeket az embereket meghatná a büntetés! Sőt! Akkor azt éreznék hatalmuk van és befolyással vannak a dolgokra.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. augusztus 29., szombat 14:12

Válogatott meccsekre járok nagyjából rendszeresen, illetve a Vidi EL meccsein kint voltam. Válogatott meccsekre nem fogok addig menni, amíg jelen van ez a xenofób feketepólós csoportosulás, a Fradi EL meccseire pedig túl drága volt a jegy.

Nekem nagyon zavaró az, amikor egy másik ország himnuszát kifütyülik, nyomják a kirekesztő rigmusokat, az elmúlt 25 év legjobb magyar csatárát szidják, pedig a meccs előtt közvetlen büntetik meg a szövetséget. Egyszer remélem ezen fog múlni egy továbbjutás és akkor talán a szurkolói közeg kiveti magából ezt a csürhét.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. augusztus 29., szombat 14:11

Nem Magyarországon lakom úgyhogy kB soha. A család Fradista, szóval pár éve (címeres balhé körül) voltunk utoljára egy Fradi Újpesten. Válogatott meccsre viszont rendszeresen, ha otthon vagyok
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. augusztus 29., szombat 14:07

Nagy ritkán 1 fradi meccs ingyen, aztán summázom hogy ezt én is lehoztam a megyeiben és hazamegyek. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. augusztus 29., szombat 14:03

Pipita írta:
Steve írta: Biztos van Újpest drukker is :)

Engem amúgy egy olyan közvélemény kutatás érdekelne, hogy hányan járnak innen NB1-es meccsekre.

Reagálva az előbbiekre szerintem a Fradi és a Felcsút között elég nagy különbség van jelenleg. A Djurgårn és a Hammarby között max papíron, erre szerintem azért van rálátásom, nincs hatalmas különbség köztük. A Djurgården vezetése jobb, az egyik legjobb a svéd ligában és ez hosszútávon majd ki fog jönni de jelenleg nincs nagy különbség a Hammarby és a Djurgårn között.

Amúgy mindegy nekem. Annyit akartam kiemelni csak, hogy a Felcsútnak nem szégyen ez a vereség, ennyi volt benne, a Hammarby jobb csapat. A Fradi pedig szerintem igenis jó úton halad és a lehetőségekhez képest jó kis játekosaik, edzőjük van.

Meglátjuk meddig lesz elég. Gondolom többen már ülnek a tv előtt és várják, hogy ha nem lesz BL győztes a Fradi és egy nagyobb csapat kiejti őket, akkor lehessen károgni. De a magyar focival ez van, menni kell minden évben előre. Ha minden évben egy kicsit fejlődnének a csapatok és eljutnának arra szintre, hogy még ha a BL pofozó zsákjai is lennénk, de alap résztvevők minden évben, az fantasztikus lenne.

Ha lenne rendszeres BL részvétel, akkor jobb játékosok is akarnának a csapatba jönni és mégjobbak lehetnének.

..hosszú út ez.
Én viszonlyag rendszeresen járok nb1 és nb2 meccsekre (szezononként 15-20 meccs biztos megvan mindkét osztályból), meg néha nézek u19-es bajnokikat, nb hármat és magyar kupát is. Sőt, női nb1 meccsen is voltam már vagy kétszer. :mrgreen: :lol: Szeretek élőben meccset nézni, és azért egy ezrest, néha kettőt megér egy-egy ilyen. A fradi meccsek nevetségesen túlárazottak, megnéztem volna az EL meccseiket is tavaly, de 10k-t nem ért sajnos. BL csoportkörre már lehet rászánnék ennyit.

Egyébként nagyon remélem hogy a Fradi stabil BL csoportos csapat lesz idővel, az óriási siker lenne. Egy időben ebben reménykedtem a Vidinél is, de ott úgy tűnik nagyon csúnyán félrement valami. Hogy a Lokit ne is említsem...
numberone1 írta: Szerencsetlen Felcsutiak egyszer kijutnak nemzetkozi porondra,?erre ifistakkal kell kiallniuk. Asszem 9 jatekos hianyzott.
Szegényeket mindjárt megsajnálom... falusi csapatoknak megye kettőben a helye. Nevetséges az egész, abszurd szánalom.

Amúgy a Vidinél miért ment félre a dolog?! Abszolút nincs erre rálátásom, ezért kérdezem.
R24 gondolom jobban értesült?

Elég jónak tűnt a projektjük, pénz az ugye(magyar szinten legalábbis) bőven volt..??

Azon túl, hogy kissrác korom óta Fradista vagyok, szurkolok a Fradinak, hogy ott ez az út elérjen egy stabil BL csoportkörig. Nyilván azon túl reménykedni felesleges. De ha a stabil BL részvétel meglenne évekig, az igazi siker lenne.

[quote=MVPP post_id=<a href="tel:1069394">1069394</a> time=<a href="tel:1598700232">1598700232</a> user_id=3963]

Azért írtam, hogy lassan gyengébb. Folyamatos visszaesés van a svédeknél, míg a Fradi egyre több pontot szerez.
[/quote]

A svéd liga úgy általánosságban színvonalasabb, elég sok az azonos(közepes) tudású csapat. Viszont az a 2-3 topp csapat az még jelenleg erősebb a magyar csapatoknál. De egyetértek a színvonal itt esik, Magyarországon meg remélhetőleg nő. A válogatott az más, a svéd válogatott mint csapat elég erős, szóval válogatott szempontból a két ország fociját nem szabad nézni.

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2020. augusztus 29., szombat 13:49

Steve írta:
Engem amúgy egy olyan közvélemény kutatás érdekelne, hogy hányan járnak innen NB1-es meccsekre.
Nb2+megye 1 majdnem minden hétvégén

MVPP
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: MVPP » 2020. augusztus 29., szombat 13:42

Pipita írta:
MVPP írta: A svéd liga lassan gyengébb a magyarnál is
Hát az UEFA ezt azért másképp látja.
Azért írtam, hogy lassan gyengébb. Folyamatos visszaesés van a svédeknél, míg a Fradi egyre több pontot szerez.

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2020. augusztus 29., szombat 13:35

Hát én a Fradinak sajnos nem tudok drukkolni (igaz most ellene se drukkoltam), de jó lenne ha lenne egy stabil BL csoportkoros, és es egy EL csoportkoros csapatunk. Sokat adna a magyar focinak.
A Puskásnak ilyen formában tényleg semmi keresnivalója még az NB1-ben sem. Ha tényleg saját nevelésű játékosokkal kerülnének ide, egy szót se szólnék. De így csak elveszik a helyet a nagyobb, tradicionális klubok elől. Debrecen, Nyíregyháza, Haladás... Ezeknek az NB1-ben a helyük... Sokkal több néző és nagyobb szurkolás lenne.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 29., szombat 13:33

Évi 5-10 Fradi meccs, amikor éppen kapok VIP jegyet :lol: ennyi a magyar focis pályafutásom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. augusztus 29., szombat 13:30

MVPP írta: A svéd liga lassan gyengébb a magyarnál is
Hát az UEFA ezt azért másképp látja.

MVPP
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: MVPP » 2020. augusztus 29., szombat 13:23

A svéd liga lassan gyengébb a magyarnál is, Felcsútnak bőven lett volna esélye fullos kerettel.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. augusztus 29., szombat 13:22

Steve írta: Biztos van Újpest drukker is :)

Engem amúgy egy olyan közvélemény kutatás érdekelne, hogy hányan járnak innen NB1-es meccsekre.

Reagálva az előbbiekre szerintem a Fradi és a Felcsút között elég nagy különbség van jelenleg. A Djurgårn és a Hammarby között max papíron, erre szerintem azért van rálátásom, nincs hatalmas különbség köztük. A Djurgården vezetése jobb, az egyik legjobb a svéd ligában és ez hosszútávon majd ki fog jönni de jelenleg nincs nagy különbség a Hammarby és a Djurgårn között.

Amúgy mindegy nekem. Annyit akartam kiemelni csak, hogy a Felcsútnak nem szégyen ez a vereség, ennyi volt benne, a Hammarby jobb csapat. A Fradi pedig szerintem igenis jó úton halad és a lehetőségekhez képest jó kis játekosaik, edzőjük van.

Meglátjuk meddig lesz elég. Gondolom többen már ülnek a tv előtt és várják, hogy ha nem lesz BL győztes a Fradi és egy nagyobb csapat kiejti őket, akkor lehessen károgni. De a magyar focival ez van, menni kell minden évben előre. Ha minden évben egy kicsit fejlődnének a csapatok és eljutnának arra szintre, hogy még ha a BL pofozó zsákjai is lennénk, de alap résztvevők minden évben, az fantasztikus lenne.

Ha lenne rendszeres BL részvétel, akkor jobb játékosok is akarnának a csapatba jönni és mégjobbak lehetnének.

..hosszú út ez.
Én viszonlyag rendszeresen járok nb1 és nb2 meccsekre (szezononként 15-20 meccs biztos megvan mindkét osztályból), meg néha nézek u19-es bajnokikat, nb hármat és magyar kupát is. Sőt, női nb1 meccsen is voltam már vagy kétszer. :mrgreen: :lol: Szeretek élőben meccset nézni, és azért egy ezrest, néha kettőt megér egy-egy ilyen. A fradi meccsek nevetségesen túlárazottak, megnéztem volna az EL meccseiket is tavaly, de 10k-t nem ért sajnos. BL csoportkörre már lehet rászánnék ennyit.

Egyébként nagyon remélem hogy a Fradi stabil BL csoportos csapat lesz idővel, az óriási siker lenne. Egy időben ebben reménykedtem a Vidinél is, de ott úgy tűnik nagyon csúnyán félrement valami. Hogy a Lokit ne is említsem...
numberone1 írta: Szerencsetlen Felcsutiak egyszer kijutnak nemzetkozi porondra,?erre ifistakkal kell kiallniuk. Asszem 9 jatekos hianyzott.
Szegényeket mindjárt megsajnálom... falusi csapatoknak megye kettőben a helye. Nevetséges az egész, abszurd szánalom.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. augusztus 29., szombat 13:14

Steve írta:
Reagálva az előbbiekre szerintem a Fradi és a Felcsút között elég nagy különbség van jelenleg. A Djurgårn és a Hammarby között max papíron, erre szerintem azért van rálátásom, nincs hatalmas különbség köztük. A Djurgården vezetése jobb, az egyik legjobb a svéd ligában és ez hosszútávon majd ki fog jönni de jelenleg nincs nagy különbség a Hammarby és a Djurgårn között.
Tavaly szezonban harom bajnokin jatszott egymassal a Fradi es a Felcsut 2 dontetlen es egy 4-1-s Puskas gyozelem.
Idei szezonra a Puskas csak erosodott. Szerintem meg siman lehetett volna egy ki ki meccs, ha a Felcsut normalisan feltud allni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rashidm » 2020. augusztus 29., szombat 13:10

Steve írta: Annyit akartam kiemelni csak, hogy a Felcsútnak nem szégyen ez a vereség, ennyi volt benne, a Hammarby jobb csapat. A Fradi pedig szerintem igenis jó úton halad és a lehetőségekhez képest jó kis játekosaik, edzőjük van.
Az a baj ezzel - mármint a Puskás eredményével, hogy az NSO és társain úgy van beállitva az egész, hogy "helytálltak", "nem vallottak szégyent". Közben meg kaptak egy sima 3-at, közük nem volt a meccshez. Lehet mondani, hogy rutintalanok voltak a pályára lépők, stb... de nem tud érdekelni. Nem 15-16 évesek léptek pályára. Egy darab Ft-t nem ér a csapat. Minkenki tudja, hogy miért mehetett az EL-ben a Puskás.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 137 regisztrált és 0 vendég