Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
_Bushido_
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, Tottenham, Lakers
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. november 14., szombat 19:03

Ha nem is vár el az ember 2x 3 pontot a két meccsből, viszont pl próbálgatni alkalmas lenne pár embert, formációt, akármit. Törökök 2020-ban még nem nyertek, őket talán el lehet kapni, Szerbek elleni neccesebb meccs lesz.

Arról nem volt valami hír, hogy a horvát Vida koronás lett, de egy félidőt játszott még a törökök ellen (félidőben kapta kézhez az eredményt), szünetben le is cserélték?! Gondolom meccs után tesztelték mindkét csapatot... csak ide ne hozzák a törökök.
:salute: "A tifosinak új hőse van." :salute:

Pipita
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. november 14., szombat 17:17

Nyilván jó lenne a 6 pont, de engem a csütörtöki után két 6-0 sem érdekelne. Olyan ez, mint három bl után kiesni egy Ajax majd egy City ellen. Kit érdekel? Ki lett maxolva a dolog. :mrgreen:
"Voltam, és még leszek önmagam paródiája."

"Engem nem zavar, ha ostobák vagytok, és gyűlölködtök, csak otthon csináljátok, négy fal között!"

hijos de putas, antimadridistas. fuera!

lordgabi
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. november 14., szombat 17:16

Oké, bekerül a történelemkönyvekbe a tegnapelőtti meccs, de az élet megy tovább, borzasztó fáradtak lehettek a srácok a meccset és a bulit követően biztosan, de van bennük tűz, és aki nem bírja vállalni kezdőként, vagy eltiltott lesz, azt helyettesíteni kell bizonyítani vágyó és akaró arcokkal. Kíváncsi vagyok az "újakra". Remélem nem szaladunk zakóba és sikerül jó eredményeket elérni továbbra is.
:box:
Ex-szerkesztő.
HUNGARY ESPANA REAL MADRID UKRAINA BRAZIL

2015. november 25. UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

géza

HozzászólásSzerző: géza » 2020. november 14., szombat 17:01

Realista24 írta: Ezt a két meccset el is lehet engedni. Semmi jelentősége.
En azt neztem, hogyha megnyernenk a csoportot, akkor jo esellyel ott lennenk a vb potselejtezoben.

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. november 14., szombat 16:57

Ezt a két meccset el is lehet engedni. Semmi jelentősége.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ateeemadrid

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. november 14., szombat 16:28

Ez a két NL meccs azért így húzósabb lesz, mint kellene. A kapus + a komplett védelem OFFos, egyedül Botka maradt az izlandi meccsről.
Sanszosan ki is kapunk, jöhetnek majd a károgók és kiélhetik magukat.

_Bushido_
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. november 14., szombat 16:10

Ez a két NL meccs azért így húzósabb lesz, mint kellene. A kapus + a komplett védelem OFFos, egyedül Botka maradt az izlandi meccsről.
Gulácsi Péter és Willi Orbán kisebb sérülés miatt elhagyták a válogatott edzőtáborát, Sallai Rolandnak a német karanténszabályok miatt kellett visszautaznia klubjához. Szalai Attila és Fiola Attila eltiltás miatt nem játszhat Szerbia ellen.
Ebből gondolom Botka-Lang belső kettős lesz. Dibusz lesz a kapus az tuti.
Lovrencsics + Nego kettőst játszatnám a két szélen.

illgner

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. november 13., péntek 22:04

füst írta: Amúgy a csoport nekem sem tetszik, lévén az EB-n a végső győzelemre esélyes csapatok közül elsősorban a németeknek szurkolok, másodsorban a portugáloknak. A többi csapat érdektelen számomra.
Az igen combos, és számomra ellenszenves franciák miatt vélhetően legalább az egyikük elvérzik a csoportkörben, és ehhez hozzájön hogy a mieink miatt eleve -1 mérkőzésen tudok szorítani a németeknek.
Akárhogy zárul a csoportkör, 2 számomra kedves csapat búcsúzni fog, mert nem feltételezem, hogy a franciák kieshetnek, utána 1 csapat miatt fog érdekelni a torna hátralevő része... nem ez lesz életem EB-je. :D
A 4 legjobb csoportharmadik is továbbjut. Szerintem itt lehetnek olyan körbeverések, hogy a nagyok mind továbbmennek, mert ellenünk szinte biztos, hogy mindegyik nyerni fog, és utána még egy pont kell, mert általában 4 ponttal már tovább lehet jutni a 16 közé.

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. november 13., péntek 21:43

A 3 középső védő teljesen jó volt, passzolnak a rendszerbe, ez Rossi érdeme. Fiola helyett egyértelműen Lovrencsics kell, balra sajnos nincs nagyon értelmes opciü Holender helyett, ez van.
Nem illik.

_Bushido_
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. november 13., péntek 20:54

Emellett, sajnos Fiola már nem olyan jó, mint volt korábban. Állandóan rossz megoldásai voltak, rengeteg eladott labda, amiből baj - vagy madjnem baj lett. Szerencsere ezt Rossi is látta, s lehozta őt.
Holander szerintem nem oda való, 5 védős rendszerben szélső "védő". inkább támadó középpályás volt, vagy ha van egy 4 védős rendszer mögötte, úgy szerintem kihasználhatóbb lenne a tudása. Sőt, talán csatárt is játszott anno.
Nego és a vidi legutóbbi meccseit nem láttam, lehet ekkor került belülre. (MTK ellen szélen játszott, Fradi ellen középen. Előtte meg össze-vissza. Gondolom próbálgatta az edző. DE lényeg a lényeg, hogy a kezdőben lenne a helye valahogy, valahol! :)

Menet közben többször is ki akartam nyomni, a korábbi rossz tapasztalatokból kiindulva. De mondom, ez egy rohadt fontos meccs, maradok már. Kitartok. Háát nagyon jól tettem! :mrgreen:

Dupla D
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. november 13., péntek 17:55

Botk nagyon megbízható volt, amikor láttam játszani, tegnap is remekül játszott. Érdemes megnézni, hogy milyen felpasszai voltak elsősorban Szalai felé. Gondolom ez Rossi utasítása volt, és ezt ő oldotta meg a hátsó emberek közül a legjobban.
Emellett érett, magabiztos és értelmes játékosnak tűnik.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

lordgabi
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. november 13., péntek 17:12

Nekem is emiatt ment 200 MB fölé a ma elhasznált adatmennyiség. :lol: :sziv:

Igen: Botka és legfőképp Szalai Attila előtt le a kalappal. Elöl-hátul, elképesztő mezőnymunkát tolt tegnap is. :salute:
Ex-szerkesztő.
HUNGARY ESPANA REAL MADRID UKRAINA BRAZIL

2015. november 25. UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

ikelemen5
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2020. november 13., péntek 12:03

Botka is jó volt szerintem.
A második gól pedig onnan indult, hogy ő rúgta el az érkező izalndi elől. :salute:

Én csak ma hallottam, hogy mit mond Hajdú B. Szoboszlai gólja után. :lol:
Mondjuk legalább 20x. :iszunk: :zoldsalas:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Rabiosa

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2020. november 13., péntek 11:49

Süti írta: Meglep hogy Szalai Attilát fel se hozza senki. Az a srác idén a válogatottban igazából európai klasszis szintet hozott. Elképesztő.

bár várható volt, Puskás nevelés.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tényleg nem károgni akarok, de a passzjátéka előrefelé tegnap rossz volt. Sok labdát elpasszolt, ez az elem még sok fejlesztést igényel a játékában, ellenben az dicséretes hogy próbálkozik előre játszani, nem csak a kapusnak adja, illetve védekezésben nekem is tetszett az ütemérzéke jónak néz ki a szerelésekhez.
Szerencsére fiatal, remélem hamar erősebb ligába kerül Ciprusról, mert potenciál tényleg van benne, de ahhoz kell a terhelés.

Nekem a Holender nem tetszett, alig vállalt 1v1-et pedig azzal lehet érvényesülni bármilyen védekezés ellen ha gyorsabb/technikásabb egy szélső játékos.
Nego-t én hiányolom a kezdőből, bár amit mondott a kommentátor hogy a Vidiben is középső kp-t játszik az nekem újdonság, előző években szélen láttam játszani és ott kiemelkedő volt többször is.
Szalai Ádámmal kapcsolatban értem amit Rossi mond, hogy ő tud letámadást irányítani elölről meg harcol a védőkkel végig, mégis úgy tűnik nézői szemmel hogy keveset tesz hozzá a birkózáson kívül, így akár a Könyvest akár Nikolicsot belehetne tenni néha, hátha odaérnek jobban a kapu elé.

lestat
Kedvenc játékosaid: Beckham,Zidane,C.Ronaldo,Modric,Ramos

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. november 13., péntek 10:45

sebydani írta: Nem tudom ti, hogy vagytok vele de én 10 percenként újranézem Dominik gólját. :mrgreen: :salute:

Detto.

Hajdu B hangja ahogy elcsuklik. Nem birom ki, mindig megkonnyezem. :'(
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera ► Dynasty.
Zinedine Zidane
92:48 :sziv:

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Hazard, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. november 13., péntek 10:36

Nem tudom ti, hogy vagytok vele de én 10 percenként újranézem Dominik gólját. :mrgreen: :salute:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Süti

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. november 13., péntek 10:31

Kíváncsi voltam ki figyel. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

el magico
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo

HozzászólásSzerző: el magico » 2020. november 13., péntek 10:27

Süti írta: Meglep hogy Szalai Attilát fel se hozza senki. Az a srác idén a válogatottban igazából európai klasszis szintet hozott. Elképesztő.

bár várható volt, Puskás nevelés.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Eljött a flex ideje: gimiben egy osztályba jártunk, bár ő magántanuló volt, szóval évente egyszer láttam :D egyébként abban az időben a Rapid Wienben focizott, szóval nem hinném, hogy Puskás nevelés.

füst
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus

HozzászólásSzerző: füst » 2020. november 13., péntek 10:22

Amúgy a csoport nekem sem tetszik, lévén az EB-n a végső győzelemre esélyes csapatok közül elsősorban a németeknek szurkolok, másodsorban a portugáloknak. A többi csapat érdektelen számomra.
Az igen combos, és számomra ellenszenves franciák miatt vélhetően legalább az egyikük elvérzik a csoportkörben, és ehhez hozzájön hogy a mieink miatt eleve -1 mérkőzésen tudok szorítani a németeknek.
Akárhogy zárul a csoportkör, 2 számomra kedves csapat búcsúzni fog, mert nem feltételezem, hogy a franciák kieshetnek, utána 1 csapat miatt fog érdekelni a torna hátralevő része... nem ez lesz életem EB-je. :D

RealAsensio
Kedvenc játékosaid: CR

HozzászólásSzerző: RealAsensio » 2020. november 13., péntek 10:14

Az AS cimlapjan Szoboszlai! B-)

Szerk: bocsanat, mar korabban irtatok itt. Nagyon megorultem, ez nem semmi dolog!
:goat:

Vissza: “Labdarúgás”