Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8344
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. május 16., vasárnap 18:38

nb2-ben utolso fordulo most indult, egyidoben a meccsek.
loki,vasas,gyirmot harmasbol barmelyik ketto felmehet matematikailag.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: géza » 2021. május 15., szombat 16:05

'shutterisland írta: nem tudom volt e mar szo rola, de ez is hatalmas. :mrgreen:
Engem az erdekel, hogy mi volt a tobbi a top5-ben, hogy ez nyert.

Ledaralunk? :mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. május 15., szombat 13:59

BlancoMark írta:
'shutterisland írta: nem tudom volt e mar szo rola, de ez is hatalmas. :mrgreen:
Ez feldobta a délutánom, köszönöm. :lol:
Jó hát nem lehet belekötni. :kalapos:
Minimalista,időtálló,informatív. :mrgreen:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4765
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. május 15., szombat 13:42

'shutterisland írta: nem tudom volt e mar szo rola, de ez is hatalmas. :mrgreen:
Ez feldobta a délutánom, köszönöm. :lol:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8344
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. május 15., szombat 12:04

nem tudom volt e mar szo rola, de ez is hatalmas. :mrgreen:

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: dennson » 2021. május 14., péntek 21:23

BBarni írta:
rashidm írta: FTCnel áll a bál vagy mi a tosz van? Miert keresnek Rebrov helyett mast? Tul magas a fizu igénye?
Rebrov úgy jött ide, hogy a fizetése nem olyan sok (kevesebb, mint amit Doll keresett), de a BL pénz egy jelentős részéből részesül.

A sikerek után viszont nyilván sok nagyobb klub is érdeklődik iránta, akik már jelezték neki, hogy a fizetése 2x-3x is megkapná ott, ő ezt közölte a vezetőséggel is.

Mi azért jeleztük, hogy egy éves szerződése van még, de fogunk vele tárgyalni, ésszerű keretek között.

Másfelől Rebrov eléggé ambiciózus alkat, ő akkor maradna igazán szívesen, ha kapna olyan anyagi lehetőséget, hogy egy EL csoport továbbjutás mondjuk elérhető legyen. Viszont ehhez olyan játékosokat mondott, amiket nem tudom, hogy gondolt komolyan.

Röviden: több pénzt szeretne, és jobb lehetőségeket, amikben mi egy szintig partnerek vagyunk, de azért másokkal is tárgyalunk már a biztonság kedvéért.
Már rég aláírt máshova, csak nincs bejelentve. Úh a tárgyalás urban legend, ez már eldőlt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 14., péntek 20:24

BBarni írta: A hosszútávú terv abszolút az utóbbi, de sok minden múlik majd a választáson. Szóval tessen mindenki rendesen adózni addig is. :mrgreen:
erre csak valami nagyon trágár dolgot tudnék írni
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2021. május 14., péntek 19:39

Yarmolenko az egyik név igen, Sydorchuk (ukrán válogatott CSK) a másik, akit nagyon szeretne. Mellettük még több ukrán válogatott játékos is felmerült, pl Kovalenko, aki az Atalanta játékosa. Igaz nem sokat játszik, de na.


Hosszútávon a vezetőségnél is az a terv, hogy eljussunk egy Dinamo Zagreb, Slavia Praha szintre, csak ők azért nem úgy tervezték, hogy akkor igazoljunk játékosokat 4-5 millió értékben azonnal.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2021. május 14., péntek 18:38

Amit en hallottam az a Westhames Yarmolenko.
Azert ez nem lenne kis igazolas.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8344
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. május 14., péntek 18:33

ha tudsz par nevet, akiket akart volna rebrov, ird mar le, mert ebbol kb topliga alsohazi jatekosokra tippelnek. :mrgreen:

hat nem tudom, ez a bl csoportba jutas is elegge ki volt maxolva, azert a dinamo zagreb es a celtic ellen meleg lett volna a pite, ha nem egy meccses a rendszer.
innen felfele szerintem nagyon nincsen, maximum stabilizalni a csoportkort minden evben, ha eppen nem a bl-ben, akkor az el-ben.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2021. május 14., péntek 11:12

A hosszútávú terv abszolút az utóbbi, de sok minden múlik majd a választáson. Szóval tessen mindenki rendesen adózni addig is. :mrgreen:

Marky
Hozzászólások: 1896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. május 14., péntek 10:11

Teljesen ertheto, errol a szintrol nem lesz egyszeru tovabblepni. A liga mar nem kihivas, a keret boven EL csoportkorbe valo, de kozben az UEFA bitangul megnehezitette EL csoportkorbe jutast is.
Az a kerdes, hogy merre akarnak tovabb haladni? Onallosodni es leszakadni az adofizetok penzerol, vagy kimaxolni minden bevetelt es a terseg topcsapatai koze kerulni?

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2021. május 14., péntek 9:57

rashidm írta: FTCnel áll a bál vagy mi a tosz van? Miert keresnek Rebrov helyett mast? Tul magas a fizu igénye?
Rebrov úgy jött ide, hogy a fizetése nem olyan sok (kevesebb, mint amit Doll keresett), de a BL pénz egy jelentős részéből részesül.

A sikerek után viszont nyilván sok nagyobb klub is érdeklődik iránta, akik már jelezték neki, hogy a fizetése 2x-3x is megkapná ott, ő ezt közölte a vezetőséggel is.

Mi azért jeleztük, hogy egy éves szerződése van még, de fogunk vele tárgyalni, ésszerű keretek között.

Másfelől Rebrov eléggé ambiciózus alkat, ő akkor maradna igazán szívesen, ha kapna olyan anyagi lehetőséget, hogy egy EL csoport továbbjutás mondjuk elérhető legyen. Viszont ehhez olyan játékosokat mondott, amiket nem tudom, hogy gondolt komolyan.

Röviden: több pénzt szeretne, és jobb lehetőségeket, amikben mi egy szintig partnerek vagyunk, de azért másokkal is tárgyalunk már a biztonság kedvéért.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rashidm » 2021. május 13., csütörtök 20:02

FTCnel áll a bál vagy mi a tosz van? Miert keresnek Rebrov helyett mast? Tul magas a fizu igénye?

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. május 10., hétfő 18:14

Hivatalos! Lovrencsics, Isael, Heister és Skvarka távoznak a Ferencvárostól.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2021. május 9., vasárnap 10:09

El Sie7e írta: valaki tud bármit akár csak pletyka szintjén Lovrencsics jövőjéről? nem láttam semmit róla és lejár a szerződése :hmmm:
Ő még szeretne többet játszani, nálunk viszont már csak beugróként számolnak vele, Wingo és Botka mögött.

Egyébként a lengyel feleségének honvágya van, szóval a legvalószínűbb, hogy Lengyelországba igazol.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. május 9., vasárnap 8:35

El Sie7e írta: valaki tud bármit akár csak pletyka szintjén Lovrencsics jövőjéről? nem láttam semmit róla és lejár a szerződése :hmmm:
Vasas és Lengyelország van képben nàla.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2644
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. május 9., vasárnap 8:29

valaki tud bármit akár csak pletyka szintjén Lovrencsics jövőjéről? nem láttam semmit róla és lejár a szerződése :hmmm:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2644
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. május 6., csütörtök 19:57

Sierra írta:
El Sie7e írta: ez még hagyján, van ilyen, előfodult már a történelemben számtalan fél évnél hosszabb sérülés
ja nem is az, persze, azt elfelejtettem odaírni, csak ugye azt mondták h febuárban valszeg már játszhat, de legrosszabb esetben is március. Aztán mindig másik hónapot mondtak, most ott tartanak hogy május, de ebben a szezonban már nem lép pályára. :roll: most akkor nem tudják , hogy milyen sérülése van, vagy miért nem mondták ki ezt kerek-perec januárban?
én úgy tudom h nem akarták megműteni a sérülését, aztán volt róla szó h mégis műtét, végül nem tudom lett-e, de bármi lett, jól elbasztak a karrierjéből fél évet :)
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. május 6., csütörtök 19:51

El Sie7e írta: ez még hagyján, van ilyen, előfodult már a történelemben számtalan fél évnél hosszabb sérülés
ja nem is az, persze, azt elfelejtettem odaírni, csak ugye azt mondták h febuárban valszeg már játszhat, de legrosszabb esetben is március. Aztán mindig másik hónapot mondtak, most ott tartanak hogy május, de ebben a szezonban már nem lép pályára. :roll: most akkor nem tudják , hogy milyen sérülése van, vagy miért nem mondták ki ezt kerek-perec januárban?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 17 regisztrált és 0 vendég