Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. április 5., vasárnap 19:02

Én nem nézek magyar focit, kivéve ha Eb, Vb selejtező, Bl,EL selejtező van, de szerintem valahogy Barni és funghi véleménye között van a válasz ezekre a kérdésekre.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. április 5., vasárnap 18:22

Én megértem, sajnálom is, hogy nincsenek bent sokan!Viszont azt nem értem, hogy miért kellene bűnözőnek érezni magunkat?Vannak nagyon ostoba szabályok, pl buszoztatás,pyro tiltása,kötelező szurkolói kártya stb!A szkenner viszont szerintem csak egy mondvacsinált indok!Én az elejétől nem értem, hogy mi vele a baj!Azt még megértem akik azt mondják, hogy felesleges, bár szerintem nem az!Viszont attól, hogy beteszem egy gépbe a kezem, ettől miért kellene bűnözőnek éreznem magam?Ennél sokkal megalázóbbnak vagy mondjuk úgy bűnözőnek érzem magam amikor a seggedbe is benyúlnak motozáskor!Most ilyen már például nincs nálunk!Az adatokkal nem élnek vissza, azt meg szerintem mindenki tudja, hogy ma már 2 perc alatt meg lehet tudni valakiről szinte akármit!A szurkoló örök, ez teljesen igaz,viszont az, hogy most van Fradi az nagyon nagy részben Kubatovnak köszönhető!Lehet őt fikázni, hogy gyermeklelkek megmentője és hasonló, de mocskos nagy szarból szedte ki a csapatot, lényegtelen, hogy hogyan!
Te lehet, hogy leszarod,mert szurkolói szemmel nézed, én is, de én pl rohadtul nem szarom le, mert éppen elegem volt,hogy az elmúlt főleg 8-9 évben szánalmas,amatőr játékosokkal középcsapat voltunk!Magyarországon márpedig rohadtul nem egyszerű szponzort találni, ahogy látszik nálunk is!És igen is, ami nem foci meccsre való azt tartsák magukba, mert a klub az első, nem pedig mi!Akik ilyeneket csinálnak gondoljanak bele, hogy mennyi kárt okoznak a klubnak, ha meg ez nem érdekli őket, mert fontosabb, hogy egy fasza kiírást kitegyenek akkor szerintem gondolják újra ezt a klub-szurkoló viszonyt!
Videó
Szerintem eléggé egyszerre történt a két eset, elég sokszor levetítették ezt nekünk!Az sem véletlen, hogy két olyan ember csinálta akik vagy soha vagy nagyon régen nem voltak még meccsen!Lehet mondani bármit ez nem véletlen, és az sem, hogy kik csinálták a balhét!

Kubatovot meg lehet hülyének nézni, tudott dolgokról, de a Csatáry molinóról nem tudott, se nem hülye,se nem ennyire jó színész!

Avatar
real_funghi
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 7:13
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zamorano
Tartózkodási hely: Balkán

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: real_funghi » 2015. április 5., vasárnap 17:28

Nem is akarom vezetni a klubot. Én csak be szeretnék menni a kibaszott meccsre!! A bérletemmel, ahogy eddig! Nem tettem semmi olyat, ami miatt úgy kellene kezelni, mint egy bűnözőt! Ellenben jó lenne, ha a valódi bűnözők, akiket a klub alkalmaz, ott lennének végre, ahol a helyük van: a rács mögött! Érdekes, nekik nem kell szkennelni....

Egy dolgot érts meg: a Fradinál egy dolog nem fog változni soha: a szurkoló. Volt itt már ilyen politikus, olyan politikus, rendőrfőnök, egyik párt nyalonca, másik párt nyalonca. Szépen mind eltakarodott a levesbe, miután rendesen összelopkodták magukat. Az, hogy még létezik ez a klub, nem ezeknek a percembereknek köszönhető, hanem azoknak, akik emberek tudtak maradni minden helyzetben. Tudom, hogy a szurkolók között is van olyan, aki nem idevaló, de ezt az alternatív valóságot, ami a köztudatban van rólunk, nem fogadom el.

Pont leszarom, hogy milyen visszhangja van egy ilyen kiírásnak egy MTK meccsen. Amelyik szponzornak ez nem tetszik, takarodjon a mocskos pénzével máshova. Az persze nem zavart senkit, amikor a fradisták szembementek a hatalommal az MTK feloszlatásakor. Ezt valahogy nem reklámozzátok, ugye? Pedig az is a Fradi-tábor volt csak más korban, akiknek bántotta az igazságérzetét valakik igazságtalan meghurcoltatása. Mi ilyenek vagyunk. Néha talán erősen fogalmazunk, néha csinálunk mi is hülyeségeket, de ez van. Nem kedveljük a számító férgeket.

A zászlós témához visszatérve. Időben nem is egyszerre volt a két dolog, egyáltalán nem is tudom, miért kell összekeverni a kettőt. Ráadásul ezen a meccsen kívül nem is volt olyan, hogy balhé lett volna a beléptetéssel. Egyébként pedig aki bent balhézik, bedobálja a tüzet, az jelenjen csak meg a rendőrségen a meccs idején. El is válna egyből, hogy ki az, aki balhézni jár és még a szekusnak sem kell vele foglalkoznia. Felelősséget lehet vállalni az embernek saját magáért, esetleg a brigádjáért, de az, hogy jön egy majom, aki így kb 15 év után felmutat egy náci zászlót vagy bedobál valamit, azért nem fogja tartani a hátát senki. Van kamera, elő lehet állítani a helyszínen. Ez már nem a 90-es évek, amikor Hypósék kiosztottak két pofont a hülyegyereknek és utána nem dobálta a petárdát.

És hogy el ne felejtsük a tényt, minden hazug kommüniké mellett: Q minden kiírásról, koreóról, pirózásról előre tudott. A Csatáry-kiírásról is!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. április 5., vasárnap 15:52

Q nagyon könnyen ki tudná fogni a szelet a Fradimob vitorlájából. Ehhez elég lenne:
Pont nem egy Fradimob féle szennyoldal miatt kellenek a változások!
Nyírit mindenki szidja, pedig én az utánpótlás korú gyerekek szüleitől csak jót hallottam róla, hogy a legtöbb dolgot ő intézi el! :) Egyébként elnöki tanácsadó(helyettes)!
Ezt a nácizászlós dolgot mindenki tudja, hogy olyan emberek csinálták, akik nem is jártak meccsre előtte. Erre hogy vállaljon felelősséget a tábor? Kristálytiszta felvétel volt róluk, mi olyan kurva bonyolult a kitiltásukban? Új stadionban van elég kamera.
Igen és biztos véletlenül indult egyszerre egy csoport a vendég szektor felé és pont véletlenül akkor mutatták fel a náci zászlót!A kettőnek semmi köze nincs egymáshoz, ugye?Igen a kamera arra jó, hogy ha balhé van beazonosítsanak embereket, aztán ugyanúgy visszatud jönni egy másik szurkolói kártyával!Nem várható el, hogy a biztonsági nézegeti, hogy ő van e képen vagy nem!
A Csatáry molinó meg egy olyan emberre emlékezik, akit teljesen jogtalanul üldöztek egész életében, amelyik szponzornak ez nem tetszik, az bekaphatja.
Pont leszarom ezt egy foci meccsen!Aki ennyire kiakar állni mellette az az utcán csinálja vagy ahol akarja, egy foci meccshez semmi köze!Akinek meg annyi agya sincsen, hogy rájöjjön, hogy egy MTK elleni meccsen ennek milyen visszhangja lesz az szerintem nyugodtan keressen más elfoglaltságot!Akkor még szerencse, hogy nem te vezeted a klubbot! :)

Avatar
real_funghi
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 7:13
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zamorano
Tartózkodási hely: Balkán

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: real_funghi » 2015. április 5., vasárnap 9:31

Q nagyon könnyen ki tudná fogni a szelet a Fradimob vitorlájából. Ehhez elég lenne:
- az idióta lépéseket mellőzni (sas, kényszerbuszoztatás, Fradibusz, Fradiszív, Fradibox baszogatása, cipőfűzős eset)
- dózsás Nyírit, meg a hozzá hasonló semmihez sem értő ingyenélőket elzavarni a picsába (egyáltalán: ki a faszom ez a Nyíri Zozó azon kívül, hogy Q haverja? Egy igazi szarházi. Mit tesz ő a Fradiért? Mi a feladata?)
- a rendes tagságot egyszerűbbé tenni
- fizetett provokátorokat mellőzni (lásd: Vecsés)
- szkenner eltörlése
- fizetett capót és társait (akik között szintén van börtöntöltelék) elhajtani a picsába
- idióta mlsz ellen fellépni

Akkor maradna még a Szőke/szeku kérdés, viszont ezen a ponton, már csak pár ember lenne kint a személyes problémáival

Ezt a nácizászlós dolgot mindenki tudja, hogy olyan emberek csinálták, akik nem is jártak meccsre előtte. Erre hogy vállaljon felelősséget a tábor? Kristálytiszta felvétel volt róluk, mi olyan kurva bonyolult a kitiltásukban? Új stadionban van elég kamera.

A Csatáry molinó meg egy olyan emberre emlékezik, akit teljesen jogtalanul üldöztek egész életében, amelyik szponzornak ez nem tetszik, az bekaphatja. A folyamatos kényszeredett antirasszista kampányokról is az a véleményem, hogy aki állandóan a másik bőrszínével, származásával foglalkozik, az az igazi rasszista!

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2015. április 4., szombat 22:52

realistahuni írta:Ez a trollfoci tv nem lett túl vicces szerintem, pláne Rekop nagyon erőltetett itt is és a showder klubban is, nem igazán tud újítani.
https://www.youtube.com/watch?v=bwheCvKFjUA#t=11
rekop alapból közepes humorista szerintem, de nem lett ez rossz.
inkább úgy mondanám, hogy nem lett olyan jó és tartalmas, mint amire vártam.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. április 4., szombat 22:26

Santi írta:Szerencsétlen egybeesés, hogy pont az MTK ellen játszottunk miután elhunyt Csatáry. Ha mondjuk a Pápával játszottunk volna akkoris ki lett volna rakva.

Amúgy miért is kellett a lelátóra a Csatáry molinó?

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. április 4., szombat 22:03

Ez a trollfoci tv nem lett túl vicces szerintem, pláne Rekop nagyon erőltetett itt is és a showder klubban is, nem igazán tud újítani.
https://www.youtube.com/watch?v=bwheCvKFjUA#t=11
Love football, hate antifa.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. április 4., szombat 20:59

Évek óta nem volt ilyen erős keretünk. Az utánpótlásunk felvirágozásnak indult. Jó kapcsolatokat kötöttünk (Lazio, Norwich, Raja). Neves játékosokat tudtunk hozni. Kaptunk egy új stadiont. Szakmailag én teljes mértékben elismerem a munkájukat. Egyszer sem szóltam le a tevékenységüket ezen a téren.

De a többi, amit művelnek, az szánalmas és felháborító.
Most a szurkolókvsKubi vitára gondoltam! Ugye azt te sem gondolod komolyan, hogy csak az egyik oldal a hibás?

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2015. április 4., szombat 20:57

BBarni írta: Te nem ugyanezt csinálod a másik oldallal?
Évek óta nem volt ilyen erős keretünk. Az utánpótlásunk felvirágozásnak indult. Jó kapcsolatokat kötöttünk (Lazio, Norwich, Raja). Neves játékosokat tudtunk hozni. Kaptunk egy új stadiont. Szakmailag én teljes mértékben elismerem a munkájukat. Egyszer sem szóltam le a tevékenységüket ezen a téren.

De a többi, amit művelnek, az szánalmas és felháborító.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. április 4., szombat 20:54

De ahogy elnézem, magasan a vezetők mellett foglalsz állást. Mert, hogy mindent ki tudsz magyarázni, az biztos.
Te nem ugyanezt csinálod a másik oldallal?
Persze, hogy őket védem amikor mindenki csak az egyik oldalról tájékozódik! :lol: Egyébként többször is leírtam, hogy mivel nem értek egyet!

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2015. április 4., szombat 20:51

BBarni írta:
Én ezt máshogy látom, nincs hibátlan vezetés, de nem csak az egyik oldal a felelős, nem gondolom, hogy úgy bánnának a szurkolókkal mint a szeméttel, persze még nagyon sok dolgon lehetne változtatni!Én nagyjából átlátom mindkét oldalt, nem olyan egyértelmű ez mint ahogy sokan gondolják!

De ahogy elnézem, magasan a vezetők mellett foglalsz állást. Mert, hogy mindent ki tudsz magyarázni, az biztos.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. április 4., szombat 20:49

wxyz írta:Rákos sejteket védesz a magyar futballban Bbarni
Lehet itt érveket felhozni mellettük, de a szurkolókkal nem úgy kell bánni, mint a szeméttel
Én ezt máshogy látom, nincs hibátlan vezetés, de nem csak az egyik oldal a felelős, nem gondolom, hogy úgy bánnának a szurkolókkal mint a szeméttel, persze még nagyon sok dolgon lehetne változtatni!Én nagyjából átlátom mindkét oldalt, nem olyan egyértelmű ez mint ahogy sokan gondolják!

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. április 4., szombat 20:41

Rákos sejteket védesz a magyar futballban Bbarni
Lehet itt érveket felhozni mellettük, de néhány baj miatt a szurkolókkal nem úgy kell bánni, mint a szeméttel

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. április 4., szombat 20:35

A stadion nevéért cserébe. Egyébként kétlem, hogy olyan hatalmas összegeket adtak volna.
Ja ha kétled akkor nincs semmi!
Magyar szinten kiemelkedő pénzt adnak! :)
Annyi, mint egy izraeli zászlónak.
Szóval semennyi, akkor ennyi értelme is volt! :)

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2015. április 4., szombat 20:33

BBarni írta:
Ja hát akkor már tök mindegy ha egy sem marad! :lol: Akkor mond már el mennyit ad a Groupama?Ha úgy sem olyan nagy szponzor!
A stadion nevéért cserébe. Egyébként kétlem, hogy olyan hatalmas összegeket adtak volna.

Szerintem nem!Egyébként azt megkérdezhetem, hogy mi köze ennek egy foci meccshez?
Annyi, mint egy izraeli zászlónak.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. április 4., szombat 20:31

Még szép, előtte lévő héten halt meg.
:)
Egyébként nem mintha olyan nagy szponzoraink lennének.
Ja hát akkor már tök mindegy ha egy sem marad! :lol: Akkor mond már el mennyit ad a Groupama?Ha úgy sem olyan nagy szponzor!
Szerencsétlen egybeesés, hogy pont az MTK ellen játszottunk miután elhunyt Csatáry. Ha mondjuk a Pápával játszottunk volna akkoris ki lett volna rakva.
Szerintem nem!És véletlen egybeesés, hogy pont az MTK ellen?Ne nézzük már ennyire hülyének a srácokat, hogy nem tudták, hogy milyen visszhangja lesz!Nem tudtak volna várni 1 meccset?
Egyébként azt megkérdezhetem, hogy mi köze ennek egy foci meccshez?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBarni 2015. április 4., szombat 20:33-kor.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Santi » 2015. április 4., szombat 20:27

Szerencsétlen egybeesés, hogy pont az MTK ellen játszottunk miután elhunyt Csatáry. Ha mondjuk a Pápával játszottunk volna akkoris ki lett volna rakva.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2015. április 4., szombat 20:25

BBarni írta: (egyébként egy MTK elleni meccsen volt az a Csatáry kiírás biztos véletlenül )
Még szép, előtte lévő héten halt meg.


Egyébként nem mintha olyan nagy szponzoraink lennének.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. április 4., szombat 20:23

Ja, hogy már ott tartunk, hogy a szponzorok mondják meg mit csinálhatnak a szurkolók meg mit nem. :shutup:
Ha ennyire nem vagy képben az üzleti dolgokkal akkor felesleges erről beszélni! :)
(egyébként egy MTK elleni meccsen volt az a Csatáry kiírás biztos véletlenül )


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég