Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Raul7
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. április 24., péntek 13:16
Kedvenc játékosaid: Raul, Puskás, Guti, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Győri ETO, PSV Eindhoven

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Raul7 » 2015. június 1., hétfő 10:24

Zsombor írta:Félve kérdezem, de most komolyan azért jár a taps mert megverték Észak-Koreát?
egy 5-1es győzelmet ne kelljen már megmagyarázni... :coffee:



értem én hogy gyenge a magyar foci meg így meg úgy, de azért lehet örülni a győzelemnek, nem? :kivagyhe: :shutup:
"Real buy these big players like Figo, Zidane and Ronaldo, but I think the best player in the world is Raul." (Sir Alex Ferguson)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 1., hétfő 10:19

Visszanézve, elég gyenge volt a felhozatal azon az U20-as VB-n. Spanyoloknál van a legtöbb befutott játékos.

Olaszok, angolok is kuka.

Szerencsétlen Dominic Adiyiah (VB gólkirály) meg már egészen Japánig lecsúszott.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 1., hétfő 10:14

Félve kérdezem, de most komolyan azért jár a taps mert megverték Észak-Koreát?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 1., hétfő 10:12

Remy írta:Vajon ebből az U20-as csapatból ki fog értékelhető karriert felmutatni?
Senki. Ez már most látszik. Némethben meg Komanban volt valami tehetség azért, de ezek lassúak és/vagy ügyetlenek.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 1., hétfő 10:09

Vajon ebből az U20-as csapatból ki fog értékelhető karriert felmutatni?

Komanék becsődöltek, pedig abban a csapatban volt tartás, szépen és erőszakosan játszottak. Nem hittem volna, hogy kuka lesz az egész válogatott. (Egyedül Gulácsi futott be) Mondjuk most Németh mintha megtalálta volna a számításait... :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Dragonhall
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2015. április 26., vasárnap 14:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Szpari, Cavs
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Dragonhall » 2015. június 1., hétfő 10:04

A korábbi felvetés, miszerint 3-5 külföldi szerepelhet csak a magyar csapatokban az megvalósul?
(ha jól emlékszem úgy volt, hogy BL/EL-be indulóknál 5, többieknél 3)

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. június 1., hétfő 9:24

Ügyes ez a Mervó...2-szer is nagyon megetette az emberét a góljai előtt.

Avatar
Raul7
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. április 24., péntek 13:16
Kedvenc játékosaid: Raul, Puskás, Guti, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Győri ETO, PSV Eindhoven

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Raul7 » 2015. június 1., hétfő 9:11

szép volt Bence! :) :salute:
"Real buy these big players like Figo, Zidane and Ronaldo, but I think the best player in the world is Raul." (Sir Alex Ferguson)

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. június 1., hétfő 8:28

Kalmárt mondjuk nem ennyire elől kellene játszatni

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. június 1., hétfő 8:15

kalmárnak a posztján nem is a sebesség számít, hanem a játékintelligencia és a technikai képzettség, abban pedig nem olyan rossz. ha tud fejlődni lipcsében, akkor a felnőtt válogatottnak is nagy húzóembere lesz. amolyan pirlosan vagy alonsosan tudja mozgatni a csapatot, mert a képességei megvannak hozzá, csak nagyon sok meccset kell játszania komolyabb közegben is.

a posztom idejében még csak 1-4 volt, nem láttam mervo harmadik gólját. hát elég pimasz a srác, hogy így meghintáztatta az alapvonalon a kapust :lol: magyar játékosoktól nemzetközi meccsen nem sok ilyet látni :)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 1., hétfő 8:02

Marky írta:eléggé lesimáztuk a koreaiakat, mervó és kalmár egész pofásan mozgott. kíváncsi leszek, hogy a brazilok ellen mennyire megyünk, oda azért egy egész más játék kell, zárt védekezéssel és gyors kontrákkal.
amit jó látni, hogy nem befosva mentek ki a pályára és nem követtek el olyan egyéni hibákat, mint tavaly.
Kalmar? KB. mint egy birodalmi lepegeto...qrva lassu. :-(
A valogatottnak gratula, brazilok ellen kivancsi leszek mire mennek. A kulfoldi kozvetito ugy ejtette ki Bence Mervo nevet mint Benzema :mrgreen: , na o tenyleg jol mozgott, az elsoben meg a balhatved volt jo. Egy jo folyttatast!
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. június 1., hétfő 7:32

eléggé lesimáztuk a koreaiakat, mervó és kalmár egész pofásan mozgott. kíváncsi leszek, hogy a brazilok ellen mennyire megyünk, oda azért egy egész más játék kell, zárt védekezéssel és gyors kontrákkal.
amit jó látni, hogy nem befosva mentek ki a pályára és nem követtek el olyan egyéni hibákat, mint tavaly.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2015. május 31., vasárnap 23:55

BBarni írta:A mostani átigazolási szezon miatt nem kell aggódni, erős lesz
Tavaly nyáron is ez lett bejelentve :mrgreen:

Egyébként Lauth, Kukuruzovic, Havojic, Nagy Dani ugye távozik?

Avatar
Raul7
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. április 24., péntek 13:16
Kedvenc játékosaid: Raul, Puskás, Guti, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Győri ETO, PSV Eindhoven

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Raul7 » 2015. május 31., vasárnap 23:27

realfan írta:
szép volt :) és a Gyirmót idén sem,mindig a el :cens: a végét,pedig már megérdemelné...... :(
Nem véletlenül. Nincs szándék a feljutásra csak a tulajdonosok részéről, nem véletlenül megy ez már évek óta... Pedig most bíztak benne hogy megcsinálja a csapat, az épülő stadionhoz kellett volna az nb1es pénz, de a játékosok elvannak kettőbe. Jövőre (mint már sok éve) ugyanez lesz. Év elejét meghúzzák, a végén meg pont lemaradnak... :coffee:
"Real buy these big players like Figo, Zidane and Ronaldo, but I think the best player in the world is Raul." (Sir Alex Ferguson)

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. május 31., vasárnap 22:47

tubatibi írta:
LiamGallagher írta:Én is közel voltam a könnyezéshez. :) Birtalan Boti óriási király, tavasszal ő hozta az összes meccsünket jóformán, most is 2 gól, pár szép megmozdulás, nagyon nagy király.Olyan volt, mint az ősszel a Kertész Tomi! Pedig nem volt jó az ajánlólevele, de az a skorpió gól visszahozta belé az önbizalmat.
Kicsi lesz az 5000-es stadion egyébként, 10.000-re minimum szükség lenne. A kártya ellenére is, megfogják tölteni a szentélyünket az emberek, pláne ha jó csapatot sikerül összehozni.
Mit gondolsz egyébként, a bérlet árak mennyit fognak emelkedni? A mostani 4.000 Ft-os diák és az 5.000 Ft-os felnőtt bérlet(ha jól emlékszem ez az alap és csak a bajnoki meccsek) nagyon jónak mondható, ennyit simán rászán az emberek nagy része. Mondjuk én várhatóan 1-2k emelést gondolok. :hmmm:
Fogják emelni a jegyek meg a bérletek árát is, mivel nálunk baromira kedvezőek az árak, bőven a többi klub alatt vagyunk. Szerintem egy duplázás kinéz rá, de egyébként jogosan. 2000-es évek elején 12-13.000 körül volt a bérlet. Ha ezt nézzük egy 8.000-10.000-es árral még jól is járnánk !

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. május 31., vasárnap 22:44

LiamGallagher írta:Én is közel voltam a könnyezéshez. :) Birtalan Boti óriási király, tavasszal ő hozta az összes meccsünket jóformán, most is 2 gól, pár szép megmozdulás, nagyon nagy király.Olyan volt, mint az ősszel a Kertész Tomi! Pedig nem volt jó az ajánlólevele, de az a skorpió gól visszahozta belé az önbizalmat.
Kicsi lesz az 5000-es stadion egyébként, 10.000-re minimum szükség lenne. A kártya ellenére is, megfogják tölteni a szentélyünket az emberek, pláne ha jó csapatot sikerül összehozni.
Mit gondolsz egyébként, a bérlet árak mennyit fognak emelkedni? A mostani 4.000 Ft-os diák és az 5.000 Ft-os felnőtt bérlet(ha jól emlékszem ez az alap és csak a bajnoki meccsek) nagyon jónak mondható, ennyit simán rászán az emberek nagy része. Mondjuk én várhatóan 1-2k emelést gondolok. :hmmm:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. május 31., vasárnap 22:38

BBarni, Trochowski mennyire pletyka? :mrgreen: Vagy tényleg itt edz, de csak úgy, mint pl. Tőzsér a Debrecennél, tehát amúgy semmi esélyünk rá? :D
Nem tudom, már egy pár napja(legalábbis én akkor láttam) edz nálunk egy új játékos, aki Dollal szokott németül kommunikálni, azt, hogy kicsoda azt nem tudom!A mostani átigazolási szezon miatt nem kell aggódni, erős lesz, a következő nyári meg pláne!

A Csabának örülök, hogy feljutott ott legalább nézők si vannak szurkolok nekik, hogy valahogy bennmaradjanak!:)

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. május 31., vasárnap 22:33

Én is közel voltam a könnyezéshez. :) Birtalan Boti óriási király, tavasszal ő hozta az összes meccsünket jóformán, most is 2 gól, pár szép megmozdulás, nagyon nagy király.Olyan volt, mint az ősszel a Kertész Tomi! Pedig nem volt jó az ajánlólevele, de az a skorpió gól visszahozta belé az önbizalmat.
Kicsi lesz az 5000-es stadion egyébként, 10.000-re minimum szükség lenne. A kártya ellenére is, megfogják tölteni a szentélyünket az emberek, pláne ha jó csapatot sikerül összehozni.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. május 31., vasárnap 22:22

LiamGallagher írta:800 misi lesz erősíteni, kíváló edző ül a padon, bízzunk a legjobbakban ! Engem a pálya aggaszt egyedül, lehet Kecskemétre kell majd járni egy ideig... :hmmm:
Igen, az még egy kicsit zavaros, de bízzunk a legjobbakban. Hatalmas volt a mai mérkőzés is, a szurkolók is kitettek magukért. Mégis a legszebb jelenet, amikor az öreg bácsi mellettem elsírta magát. :'( :agree:

6200 néző, hol vagytok nb1?

CSAK AZ ELŐRE! :salute:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. május 31., vasárnap 22:12

800 misi lesz erősíteni, kíváló edző ül a padon, bízzunk a legjobbakban ! Engem a pálya aggaszt egyedül, lehet Kecskemétre kell majd járni egy ideig... :hmmm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 163 regisztrált és 0 vendég