Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. június 4., csütörtök 9:26

A 10esüktől nem igazán tudjuk elvenni :kivagyhe:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. június 4., csütörtök 9:24

El Sie7e írta:ez a tamás krisztián mekkora idióta :lol: először elrúgja a labdát amiért sárgát kapott most meg egy tök fölösleges szabálytalanság már majdnem az ellenfél térfelén :lol: :lol: :lol: :lol:
Fiatal srác, túlpörgött, na bumm. Soha nem láttunk még ilyet.
De mindegy, legalább mindenki megtalálja valamiben az örömöt.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 4., csütörtök 9:22

A mi kapusunktol sem vagyok vmi nyugodt...
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. június 4., csütörtök 9:20

Annyira tipikus... Nem mintha különösebben számítana ez a VB, de legalább úgy tűnik kijöhet a lépés. Erre jön, aki simán elcseszheti. Tamás már a tavalyi EB-n is "remekelt"...

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 4., csütörtök 9:19

Na akkor most bekkelhetunk..... :-(
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. június 4., csütörtök 9:18

hát ha létezik teljesen felesleges kiállítás... akkor most kimaxoltuk a fogalmát. azt is írhattam volna, hogy FGY

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2015. június 4., csütörtök 9:17

ez a tamás krisztián mekkora idióta :lol: először elrúgja a labdát amiért sárgát kapott most meg egy tök fölösleges szabálytalanság már majdnem az ellenfél térfelén :lol: :lol: :lol: :lol:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. június 4., csütörtök 9:13

Klasszis felismerés volt megint Mervótól, lassan illik megtanulni a srác nevét. :)
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. június 4., csütörtök 9:11

Jó a brazil kapus. :lol:

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. június 4., csütörtök 8:35

na, félóra és kezdünk a brazilok ellen! születtek érdekes eredmények ma, például egész jól tartotta magát korea nigéria ellen, de hasonló forgatókönyvvel, mint ellenünk, a bekapott gól után összerogytak és rövid időn belül 4et nyeltek.

fiji viszont brutális verést mért hondurasra, csak beten 34-es odds volt rájuk, hát még hendikeppel!! :lol:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 3., szerda 21:06

Ket kupa es egy bajnoki ezust egesz szep eredmeny. :salute: :sziv:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. június 3., szerda 21:05

Loki A(AB)-Fradi C 1-2
Ligakupagyőztes! :zoldsalas: :zoldsalas:
Casoni mivel lesz jobb?
Annyival jobb, hogy Burcsa haverja, még Franciaországból ismeri, valószínűleg jobban tűri majd ha Burcsa beleszól a dolgaiba!
Máshol meg:
http://www.portfolio.hu/vallalatok/alla ... 14882.html

zseniális... :( :shutup: :kivagyhe:
Kár, hogy ami a mi részünket illeti, nem pontos!(a diagramra ) 45 milliós plusszal zártunk :)

Avatar
Raul7
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. április 24., péntek 13:16
Kedvenc játékosaid: Raul, Puskás, Guti, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Győri ETO, PSV Eindhoven

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Raul7 » 2015. június 3., szerda 19:59

Dragonhall írta:Az edző elküldése szerintem is hülyeség volt.
A spanyol kapust lesz a legnehezebb pótolni. Szóba került a Kecskeméttől kölcsönből visszajövő Tujvel (akin anno BL v EL továbbjutás ment el), illetve a Puskásnál védő Danilovic. Utóbbi szerintem jobb, de egyik sem megfelelő egy csoportkörös tervhez.
Védelemből Juhász kiválását még úgy-ahogy lehetne pótolni, azért mégsem fiatal már, de Vinicius mellé kell egy biztos, higgadt ember.
Felipe Oliveira szerencsére marad, Nikolic is szerintem pótolható. bár elég sok gólt lőtt, viszont ahogy a válogatottban is láthattuk, és akik pár Vidi meccset láttak hogy jó sok helyzetet kihagy, labdákat veszít. A Puskásnál lévő Lencse-Tischler párost szerintem simán megoldaná a pótlását. Vidi helyében mindkettőt hoznám + Feczesin 3.-nak.
Ahogy minden csapatnál (Realnál is), a középpálya lesz a legfontosabb. Sándor Gyuri valószínű megy, Simon-'Kiskokó'-Trebotic trió mellé még mindenképpen kell ide is ember, minőségre és mennyiségre is (esetleg Győrből Kamber?).

Mostantól az egész fordítva fog működni, nem a puskásból töltik fel a vidit.... :coffee:
"Real buy these big players like Figo, Zidane and Ronaldo, but I think the best player in the world is Raul." (Sir Alex Ferguson)

Dragonhall
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2015. április 26., vasárnap 14:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Szpari, Cavs
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Dragonhall » 2015. június 3., szerda 19:28

Az edző elküldése szerintem is hülyeség volt.
A spanyol kapust lesz a legnehezebb pótolni. Szóba került a Kecskeméttől kölcsönből visszajövő Tujvel (akin anno BL v EL továbbjutás ment el), illetve a Puskásnál védő Danilovic. Utóbbi szerintem jobb, de egyik sem megfelelő egy csoportkörös tervhez.
Védelemből Juhász kiválását még úgy-ahogy lehetne pótolni, azért mégsem fiatal már, de Vinicius mellé kell egy biztos, higgadt ember.
Felipe Oliveira szerencsére marad, Nikolic is szerintem pótolható. bár elég sok gólt lőtt, viszont ahogy a válogatottban is láthattuk, és akik pár Vidi meccset láttak hogy jó sok helyzetet kihagy, labdákat veszít. A Puskásnál lévő Lencse-Tischler párost szerintem simán megoldaná a pótlását. Vidi helyében mindkettőt hoznám + Feczesin 3.-nak.
Ahogy minden csapatnál (Realnál is), a középpálya lesz a legfontosabb. Sándor Gyuri valószínű megy, Simon-'Kiskokó'-Trebotic trió mellé még mindenképpen kell ide is ember, minőségre és mennyiségre is (esetleg Győrből Kamber?).

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. június 3., szerda 18:24

TéOeM írta:Videoton hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződést bontott vezetőedzőjével, Joan Carrillóval.
Szerintem teljesen hülye lépés volt. Casoni mivel lesz jobb? Ráadásul a fél csapat el is igazol.Pedig egy nagy adag szerencsével akár a BL csoportkör is meglehetett volna így hogy kiemeltek. Ráadásul gondolom többe is kerül, pedig a költségeket akarta csökkenteni Burcsa.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2015. június 3., szerda 18:07

Videoton hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződést bontott vezetőedzőjével, Joan Carrillóval.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62877
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 3., szerda 13:31

Szegény ágfalvi Szaszát jól beégetik
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. június 2., kedd 22:59

BBarni írta:
Győrben kell kukázni, vannak magyar szinten ügyes fiatalok, csak el voltak nyomva a zsoldosok miatt. Erre jók lennének.
Nem tudom, szerintem nem annyira jó a győri utánpótlás, hogy lenne ott 1-2 olyan 17-20 éves srác akit rögtön betudnánk rakni a kezdőbe!Olyan meg aki a padra elfér nálunk is van!Persze ettől függetlenül lehet, hogy elhozunk onnan 1-2 srácot!

Ha jól számolom most is csak 12 légiós van.
De ebből Tomislav Havojic alig játszott valamit (tavasszal semmit), Cukic meg állítólag távozik. Máris megvan a 10 fő. De szerintem Kukuruzovic és Bönig sincsenek biztonságban.
Igen 12 légiósunk van!Ez most semmi tuti infó vagy ilyesmi, de szerintem Havojic,Kukuruzovic,Bönig,Cukics,Lauth és talán Pavlovic is menni fognak, így 6 légiósunk lesz szóval belefér még igazolni is!



Egyébként itt egy Orosz Pali interjú, szóba kerül a mostanában nagyon menő állami maszlag!
maszlag vagy nem maszlag, nagyon nem tagadja ez az igen szimpatikus nszk erotikus filmsztár külsejű egyén
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. június 2., kedd 22:57

BBarni írta:
Győrben kell kukázni, vannak magyar szinten ügyes fiatalok, csak el voltak nyomva a zsoldosok miatt. Erre jók lennének.
Nem tudom, szerintem nem annyira jó a győri utánpótlás, hogy lenne ott 1-2 olyan 17-20 éves srác akit rögtön betudnánk rakni a kezdőbe!Olyan meg aki a padra elfér nálunk is van!Persze ettől függetlenül lehet, hogy elhozunk onnan 1-2 srácot!

Ha jól számolom most is csak 12 légiós van.
De ebből Tomislav Havojic alig játszott valamit (tavasszal semmit), Cukic meg állítólag távozik. Máris megvan a 10 fő. De szerintem Kukuruzovic és Bönig sincsenek biztonságban.
Igen 12 légiósunk van!Ez most semmi tuti infó vagy ilyesmi, de szerintem Havojic,Kukuruzovic,Bönig,Cukics,Lauth és talán Pavlovic is menni fognak, így 6 légiósunk lesz szóval belefér még igazolni is!



Egyébként itt egy Orosz Pali interjú, szóba kerül a mostanában nagyon menő állami maszlag!
lenyúláshoz már értetek negyven éve, nem fog nyilván gondot okozni sem technikailag, sem á. lóvé ellátottság szempontjából, sem központi támogatás szempontjából..
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. június 2., kedd 21:10

Én már nyilatkoztam Királyi TV kamerába, hidd el nem olyan egyszerű :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég