Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. június 13., szombat 20:46

ziro4vr írta:
LiamGallagher írta:max Gera helyett Varga Joe.
Ott halna el az előrejátékunk azon nyomban.
Gerával se volt jobb, szórta el a lasztikat Tőzsérrel szépen. Józsika azért labdabiztos.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. június 13., szombat 20:41

ziro4vr írta:Két toronnyal nem ment, mozgékonyabb kellett volna az elejétől előre, Németh mondjuk, Amcsiban jól megy mostanában. Nikolics semmi nemzetközi meccseken.
Ide, csak annyit szeretnék hozzáfűzni, mikor a hazai elfogult, ostoba, gyökér, buta, f_sz fradista (nem, nem a fradistákkal van bajom csak ez most lényeges szerintem) emberrel találkozol (aki alapvetően tök értelmes) és próbálod elmagyarázni, hogy aham nem rossz ez a magyar csapat, csak hát be kell látni hogy ezek a játékosok ennyire képesek.

Erre jön az a válasz, hogy ő leszarja, ő csak magyar meccseket néz.

Nah ilyen szintű korlátoltság után nehéz ám beszélgetni, vagy elmagyarázni, hogy mi a baj 1-2 játékossal a magyar válogatottban, mert az ilyen emberek, hozzá vannak szokva ahhoz a szintű """focihoz""" (és nekem itt ne jöjjön megint valami önjelölt hazafi aki pattog és védi a magyar ligát) ami itthon megy. Magyarázd meg annak, hogy Nikolics nem szint, vagy a többit. Hidd el, nem fog menni, mert jön az hogy őt/őket nem érdekli a "khöcsör meleg Ronaldo".

Ez a fajta mentalitás szerintem átitatja a magyar labdarúgást. De én nem akarok okoskodni, én nem látom át mint itthon sokan. De úgy érzem egy brutális elfogultság, korlátoltság az eredménye a jelenlegi magyar sikertelenségnek.

Meg lehet nézni Dárdai is hol szedte magára a tudást...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 13., szombat 20:40

LiamGallagher írta:max Gera helyett Varga Joe.
Ott halna el az előrejátékunk azon nyomban.
Nem illik.

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. június 13., szombat 20:32

Védelemben Lang helyett Guzmó és rendben is vagyunk. Elől ezt a 2 tank egyszerre a pályán dolgot el kell felejteni. 1 gyors játékos minimum kell 2 csatáros játéknál, Szalai/Priskin meg birkózzon csak. A többi poszt adott, max Gera helyett Varga Joe.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. június 13., szombat 20:24

csatárposzt sajnos nagyon rossz
németh, priskin, szalai, nikolics mind kevés
abban reménkedek, hogy mervó jó helyre kerül
ő sem egy nagy tehetség, de az a mentalitás amivel végigcsinálta a vbt, páratlan

védelemben talán lehet fejlődés

mindenesetre a támadójátékunk alakulgat valamennyire

Matyas
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:57
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Guti, Raúl, El Fenomeno,

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Matyas » 2015. június 13., szombat 20:22

ziro4vr írta:Egyébként tényleg most már egyre jobban látszik a munkája, fejlődik a játék egyértelműen. Nem végig hozzuk a színvonalat, de voltak komoly 10 perces szakaszok. Langot meg Priskint mondjuk nem értem, Fiolát is egy komolyabb szélső megeszi.
Lang ma is csinált 3-4 olyan hibát ahol a fejemet fogtam, de sajnos Korcsmár sérült és nem nagyon van opció arra a posztra.Esetleg azt tudnám elképzelni hogy Kádárt behúzza középre és Leandro megy a balszélre.Priskint én sem tudom hova tenni rettenet gyengén játszott.Viszont szerintem Fiola lehozta a kötelezőt, nem egy Cafú de sajnos azon a poszton sem tolonganak a tehetségek idehaza.Szolnokit mondjuk ki lehetne próbálni.

Ezentúl maximális tisztelet végig irányítottuk a meccset helyenként jól is játszottunk a küzdéssel eddig sem volt probléma. Folytassa Kapitány!!!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 13., szombat 20:18

Két toronnyal nem ment, mozgékonyabb kellett volna az elejétől előre, Németh mondjuk, Amcsiban jól megy mostanában. Nikolics semmi nemzetközi meccseken.

Lang meg botrányosan lassú és databos, Guzmics akár, Lengyeleknél jó állítólag, ha felépül Korcsmár?, vagy Kádár be középre. Vagy a csodafegyver, VV Vili. :mrgreen:
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. június 13., szombat 20:09

ziro4vr írta:Langot meg Priskint mondjuk nem értem, Fiolát is egy komolyabb szélső megeszi.
Szerintem ezek az emberek vannak, ebből főz a Pali.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 13., szombat 20:04

Egyébként tényleg most már egyre jobban látszik a munkája, fejlődik a játék egyértelműen. Nem végig hozzuk a színvonalat, de voltak komoly 10 perces szakaszok. Langot meg Priskint mondjuk nem értem, Fiolát is egy komolyabb szélső megeszi.
Nem illik.

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. június 13., szombat 19:57

Dárdai egy isten!!! :salute: Nem játszunk szépen,de eredményesen és ez mindennél fontosabb. Hihetetlen ahogy összerakta a védekezésünket. És ha nem a kacsabaszó pintérrel kezdjük el a selejtezőket...szeptemberben reszkessetek köcsög oláhok...

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. június 10., szerda 18:36

numberone1 írta:Asszem ez epp eleg ok, kb ezen megy el minden valogatott meccsunk Idosek, fiatalok egyarant.
hát ilyet, mint ma, hogy így lebirkózzanak minket nem nagyon láttam az elmúlt 10 évben. olyan volt, hogy lefutottak, vagy fejjel szintekkel jobbak voltak, de a szerbek még a vesztes párharcokat is megfordították és legyűrték a játékosainkat.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 10., szerda 17:37

Kerlon írta: Ehhez csak annyit tudok mondani, hogy Storck sem tett csodát, hanem hozta a kötelezőt és nem szervezetlenül játszottunk. Kis szerencsével persze csoda is lehetett volna, de valljuk be, hogy ez az eredmény reális és nem bőgtünk le, mint az EB-n.
Aki csodat vart az a mikulasban is hisz.

az egész meccs annyin múlott, hogy rutintalanok, fizikálisan pedig legyűrtek szószerint minket a pályáról a szerbek. nem tudtunk párharcot nyerni, mert sokkal erősebbek voltak. a szerbek mindig is ebben voltak jók, az agresszív fanatikus izomjátékban.
Asszem ez epp eleg ok, kb ezen megy el minden valogatott meccsunk Idosek, fiatalok egyarant.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 10., szerda 13:13

BBarni írta:Szerintem is felháborító, hogy Storck pár hónap alatt 18-20 éves játékosokból nem tudott VB győztes gárdát faragni!Ennyi idő alatt pedig bőven be lehetett volna pótolni azt a 10 évnyi lemaradást!Jó most az, hogy simán pariban voltunk a brazilokkal és a szerbekkel az lényegtelen, meg az is igaz, hogy Mészöly az U19-es Eb-n sokkal jobb sikereket ért el!Vissza Mészölyt!!!!
Ehhez csak annyit tudok mondani, hogy Storck sem tett csodát, hanem hozta a kötelezőt és nem szervezetlenül játszottunk. Kis szerencsével persze csoda is lehetett volna, de valljuk be, hogy ez az eredmény reális és nem bőgtünk le, mint az EB-n.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. június 10., szerda 13:10

BBarni írta:Vissza Mészölyt!!!!
nade nem ám a gézukát, hanem a sziklát! majd ő megmutatja ezeknek a kutyaütő mervó féle kölköknek akik még a kaput se találják el 6 méterről, hogy mi a fodball!!!!444
sarcasm

az egész meccs annyin múlott, hogy rutintalanok, fizikálisan pedig legyűrtek szószerint minket a pályáról a szerbek. nem tudtunk párharcot nyerni, mert sokkal erősebbek voltak. a szerbek mindig is ebben voltak jók, az agresszív fanatikus izomjátékban.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. június 10., szerda 12:41

Szerintem is felháborító, hogy Storck pár hónap alatt 18-20 éves játékosokból nem tudott VB győztes gárdát faragni!Ennyi idő alatt pedig bőven be lehetett volna pótolni azt a 10 évnyi lemaradást!Jó most az, hogy simán pariban voltunk a brazilokkal és a szerbekkel az lényegtelen, meg az is igaz, hogy Mészöly az U19-es Eb-n sokkal jobb sikereket ért el!Vissza Mészölyt!!!!

9RoNaLdO9
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. december 18., szerda 19:50
Kedvenc játékosaid: Raúl, Morientes, Iker, Ramos, Khedira
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 9RoNaLdO9 » 2015. június 10., szerda 11:49

" Stock legalabb tartast adott es szakmai utmutatast"

"nigériától szándékosan kaptunk ki akármilyen hülyén hangzik, h elkerüljük a németeket."

Az igen, ez ám a profi német mentalitás. Szóval bundáztuk azt a meccset?

Nem szidom a válogatott félre ne értsétek, csak a német csávónak a seggét ne nyaljátok már ki könyörgöm. Majd 4 év múlva ha még itt lesz és látjuk a változást, na majd akkor.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. június 10., szerda 11:46

Igen, a 2009-es bronzérem egy nagy szar volt, de most jött Storck és 2 vereséggel kijutott a csoportból, majd megint kikapott. PARÁDÉS teljesítmény, 1 győzelem, 3 vereség. Megismételhetetlen teljesítmény!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 10., szerda 11:19

Anthony írta:Hát jó, akkor micsoda siker, adjunk neki valami kitűntetést :lol:
Hihetetlen amúgy, hogy MINDIG le kell szólni a válogatottat, még akkor is, ha elérnek valamilyen sikert. Igen, sikert, mert egy utánpótlás VB-n továbbmentünk a csoportból, a brazilokkal partyban voltunk, és most se simán estünk ki.

Kint voltuk, teljesítettünk, aztán ennyi. Mit vársz el egy magyar csapattól? Nyerjék meg a VB-t? Ha a nagy válogatott is kijut az EB-re, akkor köpködni fogod, hogy hát úgyis kiesünk a picsába? Már az is teljesítmény, hogy egyáltalán kint vagyunk egy ilyen eseményen.

Néha nem értem az elvárásokat...

Amúgy meg szarból elég nehéz várat építeni... az elmúlt 25 évben meg a szart is alulmúlták az itthoni vezetők, szóval eléggé mélyről kell feljönnünk.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. június 10., szerda 9:00

Hát jó, akkor micsoda siker, adjunk neki valami kitűntetést :lol:

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. június 10., szerda 8:55

Az edzőt elővenni elég érdekes.. A braziloktól jobbak voltunk, ha nem ennyire siralmas a védőink egyéni képességei akkor ott legalább egy X-et hozunk. Az meg, hogy elfáradunk hol lenne a válogatott edző hibája? A klubok dolga erőnlétileg felkészíteni a játékosokat. Mervóról még soha nem hallottam, erre lehoz egy csatárteljesítményt, amit évek óta senki magyar mezben. Ahogy fedezi a labdát, nem szarakodik helyzetben, hanem tüzel, emellett még ügyes is. Szinte biztos vagyok benne, hogy ősztől külföldön játszik. Storck a semmiből húzta elő, ez is mutatja, hogy ért a fiatalokhoz, nem a név alapján lehetett bekerülni a hírek szerint. Kalmár is nagyon tehetséges, de fizikálisan több fejlődést vártam tőle Lipcsében. Sajnos keveset játszik. De ezért a 2 játékosért érdemes volt leülni a meccsek elé.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég