Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3274
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. június 16., kedd 0:34

Semmi értelme pár EL meccsért Magyarországon maradnia.
BBarni írta:én Dibuszban többet látok
De gustibus non est disputandum, de Király azért 21 évesen már a Bundesligában tolta és egy-egy rossz időszak kivételével utána sem kellett szégyenkeznie. Legyen igazad, szárnyalja túl, de én ezt kevésbé tartom valószínűnek.
Santi írta:Angol 2. osztály padja vs. Fradi kezdő téma kapcsán írtam, hogy már lassan többet ér ott csak edzésekre járni, mint Magyarország legnagyobb csapatában folyamatosan védeni...
Jól mondod, Magyarország legnagyobb csapatában folyamatosan védeni nemzetközi szempontból pont semmit nem számít. A mennyei még a régió többi bajnokságához képest is lassú, a játékosok nincsenek komolyan vehető terhelésnek kitéve. Mindenesetre a lehetőség adott Dibusz számára, Gulácsi hoszabb távon szerintem sem lesz tényező, Bogdán szalaingje pedig teljesen érthetetlen az én szememben.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. június 16., kedd 0:09

Mondjuk egy Smit fog alkotni a németeknélalzburgban védeni szerintem magasabb nívó mint egy Ferncvárosban mindenféle érzelmet félretéve.Mondom ezt úgy hogy alapvetően szimpatikus Dibusz, adottságai tökéletesek minden megvan ahhoz hogy egy nagyon jó kapus váljon belőle.Én a Románok ellen mindenféleképp Királyt kezdetném, egyszerűen annyi nemzetközi meccs van a fasziba,hogy az még mindig többet ér mint Dibusz itthoni kirobbanó formája (megjegyzem láttam jó néhány Fradi meccset tényleg rendkívül magabiztos, viszont benne is ott van a hiba gondolok a Debrecen elleni oldalsó szabadrúgásra).

Az meg,hogy Királynál tehetségesebb Dibusz. Először védjen egy Bundesligában (ahol a legjobb kapusnak választották) védjen egy PL-ben ahol a MU-nak kifogta a szemét aztán akkor össze lehet hasonlítani a kettőt.A potenciál megvan benne, viszont el kéne mennie itthonról ha tényleg ki szeretné hozni magából a maximumot.
Nyilván a Salzburg jelenleg jobb csapat mint mi vagyunk, és az osztrák bajnokság is jobb!Én viszont Gulácsit nem tartom egy kiemelkedően jó kapusnak, a Liverpool azért elég jó ajánlólevél volt neki, így könnyebb volt elhelyezkednie, de azért kíváncsi leszek, hogy a német másodosztályban úgy, hogy nem az ő csapata lesz a toronymagas esélyes mit fog alkotni!Arról mint írtam lehet vitatkozni, hogy Király vagy Dibusz nekem jobban számítana a jelenlegi forma mint a rutin, ráadásul ősztől Király is a mennyeiben véd!A románok ellen talán nálam is Király kezdene de Feröer és az Észak-Írek ellen nálam tuti Dibusz!Én láttam Királyt védeni a Herthában jó kis kapus volt, de én Dibuszban többet látok, ha marad még itt egy kicsit és összejön egy komolyabb EL szereplés és akár egy EB szereplés akkor sokkal nagyobb karriert is befuthat!Persze ez csak az én véleményem, én csak arra reagáltam, hogy az vicc, hogy Dibusz épphogy TOP5!
Gulácsinak meg volt valami kisebb műtéte,úgy emlékszem Pali nyilatkozott is erről a román meccs előtt és ezért nem került be a válogatottba sajnos a háttérsztorit nem tudom, gondolom ezért van mellőzve.
Egy anyajegyet távolítottak el a testéről, ezért lemondta a válogatott szereplést, de azért egy Liverpooli gálameccs belefért neki.... :roll: (állítólag nem azért nem kerül be a keretbe, mert képességbeli problémái lennének)

Közben a Hertha vinné Dzsudzsákot is Dibusz mellett, ezt Dzsudzsi is lenyilatkozta!Lehet Pali csak akkor maradhat kapitány ha a fél válogatottat odaviszi! :mrgreen:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Santi » 2015. június 15., hétfő 22:14

Ha visszaolvasnál akkor meglátnád, hogy miről volt szó. Angol 2. osztály padja vs. Fradi kezdő téma kapcsán írtam, hogy már lassan többet ér ott csak edzésekre járni, mint Magyarország legnagyobb csapatában folyamatosan védeni...
És akkor belém lett kötve, hogy hát de 10 évig nem nyertünk semmit és akkor utána megvédtem magam és a csapatot, szerintem minden túlzás nélkül.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 15., hétfő 21:57

Santi írta: Ez nem nagyképűség, ez a realitás. A múltunk és a jelenünk alapján is mi vagyunk a legnagyobbak, aki szerint ez nem így van az simán csak elvakult vagy direkt trollkodik. 5 éve azt mondtam volna jelenleg (mármint akkor) a Loki, mostmár miénk a jelen is és remélem a közeljövő is.
Ez így van, csak elég sok fradista kapásból ezt hozza fel, bármilyen vitatémánál.
Nem illik.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Santi » 2015. június 15., hétfő 21:48

ziro4vr írta:
Santi írta:Én úgy írtam, hogy 'az MB1 legnagyobb csapata", szóval mégcsak nem is sikerességet írtam. De ha már oda terelődött a szó, hogy "10+ év után nyertetek valamit", akkor azért az is mindent elmond rólunk, hogy ez alatt a 10 éves korszak alatt sem került a a címeink számának mégcsak a közelébe sem senki. :ike:
Hogy ki a jelenlegi legnagyobb klub, arról pedig mindent elmondanak a Vidi és a Loki elleni szezonzáró meccsek. Meg egyébként a legnagyobb alatt én mindent értettem, a szurkolókat, az erőnket, a gazdasági helyzetünket, az európai helyzetünket stb. stb.
...arcot. :Đ :Đ :Đ

Bocsi. :mrgreen:
Ez nem nagyképűség, ez a realitás. A múltunk és a jelenünk alapján is mi vagyunk a legnagyobbak, aki szerint ez nem így van az simán csak elvakult vagy direkt trollkodik. 5 éve azt mondtam volna jelenleg (mármint akkor) a Loki, mostmár miénk a jelen is és remélem a közeljövő is.

Matyas
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:57
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Guti, Raúl, El Fenomeno,

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Matyas » 2015. június 15., hétfő 21:16

Sajnos már nem engedte szerkeszteni, annyit még hozzáfűznék,hogy 4 meccset(román,görög,finn oda vissza) lehozott 1 kapott góllal szerintem több mint jó teljesítmény, Dárdai bízik benne valószínűleg nem véletlenül.A csatáraink helyzetkihasználása/teljesítménye inkább aggályos.

Gulácsinak meg volt valami kisebb műtéte,úgy emlékszem Pali nyilatkozott is erről a román meccs előtt és ezért nem került be a válogatottba sajnos a háttérsztorit nem tudom, gondolom ezért van mellőzve.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 15., hétfő 21:10

Santi írta:Én úgy írtam, hogy 'az MB1 legnagyobb csapata", szóval mégcsak nem is sikerességet írtam. De ha már oda terelődött a szó, hogy "10+ év után nyertetek valamit", akkor azért az is mindent elmond rólunk, hogy ez alatt a 10 éves korszak alatt sem került a a címeink számának mégcsak a közelébe sem senki. :ike:
Hogy ki a jelenlegi legnagyobb klub, arról pedig mindent elmondanak a Vidi és a Loki elleni szezonzáró meccsek. Meg egyébként a legnagyobb alatt én mindent értettem, a szurkolókat, az erőnket, a gazdasági helyzetünket, az európai helyzetünket stb. stb.
...arcot. :Đ :Đ :Đ

Bocsi. :mrgreen:
Nem illik.

Matyas
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:57
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Guti, Raúl, El Fenomeno,

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Matyas » 2015. június 15., hétfő 21:08

BBarni írta:Gulácsi nem rossz kapus, de osztrák ismerőseim szerint elég sokat bakizott, cikkeztek is róla, hogy nincsenek megelégedve vele, az RB-nél pedig nem mindig szakmai alapon megy a csere-bere!Én úgy tudom, hogy ha ragaszkodtak volna hozzá akkor maradhatott volna, de nem igazán könnyezték meg a távozását, aztán lehet én tudom rosszul!Nehéz dolga lesz, mert ugye az első 4 bajnokin nem védhet!Egyébként Dárdainál sem ő a favorit, és ha jól tudom nem (csak) a képességei miatt!
Nem azt vitatom, hogy Dibusznak kellene kezdenie, bár nálam még mindig jobban számít az, hogy valaki parádézik a mennyeiben mint, hogy egy kiesés elől menekülő angol másodosztályú csapatban padozik(bár értem, hogy Dárdai miért döntött így) és én Dibuszt sokkal tehetségesebb kapusnak gondolom, mint Királyt, de az vicc, hogy "épphogy top5" amikor messze a legjobb formában lévő és (szerintem) legtehetségesebb kapusunk!
Mondjuk egy Salzburgban védeni szerintem magasabb nívó mint egy Ferncvárosban mindenféle érzelmet félretéve.Mondom ezt úgy hogy alapvetően szimpatikus Dibusz, adottságai tökéletesek minden megvan ahhoz hogy egy nagyon jó kapus váljon belőle.Én a Románok ellen mindenféleképp Királyt kezdetném, egyszerűen annyi nemzetközi meccs van a fasziba,hogy az még mindig többet ér mint Dibusz itthoni kirobbanó formája (megjegyzem láttam jó néhány Fradi meccset tényleg rendkívül magabiztos, viszont benne is ott van a hiba gondolok a Debrecen elleni oldalsó szabadrúgásra).

Az meg,hogy Királynál tehetségesebb Dibusz. Először védjen egy Bundesligában (ahol a legjobb kapusnak választották) védjen egy PL-ben ahol a MU-nak kifogta a szemét aztán akkor össze lehet hasonlítani a kettőt.A potenciál megvan benne, viszont el kéne mennie itthonról ha tényleg ki szeretné hozni magából a maximumot.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Santi » 2015. június 15., hétfő 20:54

Én úgy írtam, hogy 'az MB1 legnagyobb csapata", szóval mégcsak nem is sikerességet írtam. De ha már oda terelődött a szó, hogy "10+ év után nyertetek valamit", akkor azért az is mindent elmond rólunk, hogy ez alatt a 10 éves korszak alatt sem került a a címeink számának mégcsak a közelébe sem senki. :ike:
Hogy ki a jelenlegi legnagyobb klub, arról pedig mindent elmondanak a Vidi és a Loki elleni szezonzáró meccsek. Meg egyébként a legnagyobb alatt én mindent értettem, a szurkolókat, az erőnket, a gazdasági helyzetünket, az európai helyzetünket stb. stb.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 15., hétfő 20:48

BBarni írta:Nem lehet mindenki olyan sikeres mint az ETO na....
Senki nem beszélt az ETO-ról.

De amúgy én sem értem, melyik a legsikeresebb, ha nem a Fradi? :mrgreen:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. június 15., hétfő 20:31

Hát igen sajnos a Fradinak csak 28 bajnoki címre 21 kupagyőzelemre 1 VVK győzelemre(és két LK győzelem) futotta! :lol: Nem lehet mindenki olyan sikeres mint az ETO na.... :-(

Ha meg csak a jelenről beszélünk akkor egyértelmű,. hogy ki jelenleg a legerősebb csapat elég elolvasni a Vidi játékosok nyilatkozatait! :)

Király mellett csak a rutin szól, bár messze nem olyan jó kapus mint régen szerintem a következő 4 válogatott meccsek nagy részén még ő véd, talán Dibusz kap 1-2 meccset(kivéve ha szólnak Dárdainak, hogy Dibusz csak épphogy TOP5) de a következő selejtező sorozatban egyértelmű, hogy Dibusz fog kezdeni!(nagy meglepetés lenne ha nem)

Avatar
Raul7
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. április 24., péntek 13:16
Kedvenc játékosaid: Raul, Puskás, Guti, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Győri ETO, PSV Eindhoven

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Raul7 » 2015. június 15., hétfő 20:23

Santi írta:Mondjuk ha csak a két kapust nézzük nemtudom miért előnyösebb az angol kettőben padozó, mint a mennyeiben kezdő és brillírozó. Már ott tartunk, hogy az angol kettőben csak edzésekre járni is többet ér, mint az MB1 legnagyobb csapatában védeni folyamatosan. :lol:

MB1 legnagyobb csapata? oké, 10+ év után nyertetek valamit, de na... :lol:
Egyébként meg igen, sajnos ez beárazza a magyar bajnokságot, de így van. :-(
"Real buy these big players like Figo, Zidane and Ronaldo, but I think the best player in the world is Raul." (Sir Alex Ferguson)

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Santi » 2015. június 15., hétfő 20:16

Mondjuk ha csak a két kapust nézzük nemtudom miért előnyösebb az angol kettőben padozó, mint a mennyeiben kezdő és brillírozó. Már ott tartunk, hogy az angol kettőben csak edzésekre járni is többet ér, mint az MB1 legnagyobb csapatában védeni folyamatosan. :lol:

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: haszi » 2015. június 15., hétfő 20:04

haszi írta:A szeptemberi Magyar-román meccsről a jegyekkel kapcsolatosan érdekelne pár info: Mikor kezdik árulni a jegyeket, erről lehet már tudni valamit? Illetve, ha én, mint külföldi szurkoló jegyet szeretnék venni a meccsre, nincs szükségem szurkolói kártyára, elég ha személyivel/útlevéllel veszek névre szóló jegyet (ahogy olvastam), de engem az érdekelne, hogy ezt a jegyet csak helyben tudom megvenni vagy online is? :kivagyhe:
Valaki tudna infóval szolgálni? :hmmm:

Avatar
Raul7
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. április 24., péntek 13:16
Kedvenc játékosaid: Raul, Puskás, Guti, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Győri ETO, PSV Eindhoven

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Raul7 » 2015. június 14., vasárnap 23:51

BBarni írta:
Ezt aki nem látja az vagy vak, vagy csak szimplán nem szeretne Fradistát a válogatottban!


Az egész kommented a fradi játékosok védelméről szólt, majd beírsz egy ilyet. :kivagyhe: komolytalan... :|




Gula egyébként néha nagyot bakizik, néha meg óriási bravúrokkal véd, alapvetően meg voltak vele elégedve Salzburgban, én legalábbis így tájékozódtam.
Viszont azt nehezen tudom követni, ami a 2 RB csapat között megy, oda vissza küldik a játékosokat. :hmmm:
"Real buy these big players like Figo, Zidane and Ronaldo, but I think the best player in the world is Raul." (Sir Alex Ferguson)

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. június 14., vasárnap 23:27

de ha elégedetlenek vele miért rakják át a tulajdonos elszőszámú csapatába?
nem arról van szó, hogy a rosszabb meccsei ellenére is bíznak és potenciált látnak benne?

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. június 14., vasárnap 23:23

Gulácsi nem rossz kapus, de osztrák ismerőseim szerint elég sokat bakizott, cikkeztek is róla, hogy nincsenek megelégedve vele, az RB-nél pedig nem mindig szakmai alapon megy a csere-bere!Én úgy tudom, hogy ha ragaszkodtak volna hozzá akkor maradhatott volna, de nem igazán könnyezték meg a távozását, aztán lehet én tudom rosszul!Nehéz dolga lesz, mert ugye az első 4 bajnokin nem védhet!Egyébként Dárdainál sem ő a favorit, és ha jól tudom nem (csak) a képességei miatt!
Nem azt vitatom, hogy Dibusznak kellene kezdenie, bár nálam még mindig jobban számít az, hogy valaki parádézik a mennyeiben mint, hogy egy kiesés elől menekülő angol másodosztályú csapatban padozik(bár értem, hogy Dárdai miért döntött így) és én Dibuszt sokkal tehetségesebb kapusnak gondolom, mint Királyt, de az vicc, hogy "épphogy top5" amikor messze a legjobb formában lévő és (szerintem) legtehetségesebb kapusunk!

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. június 14., vasárnap 22:32

ez a nem marasztalás dolog gulácsinál érdekes, mivel a red bullnál a leipzig az első számú csapat

nekem ebből az jön le, hogy gulácsi ezzel előrébb lépett

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 14., vasárnap 22:27

istimester írta:Gulácsi a német kettőbe megy tudtommal, az meg nem rosszabb szerintem mint a sógor liga.
RB Leipzig-hez megy, tőkeerős csapat, nagy tervekkel. Jól is elsülhet a jövőre nézve.
Nem illik.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3274
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. június 14., vasárnap 22:26

Gulácsi a német kettőbe megy tudtommal, az meg nem rosszabb szerintem mint a sógor liga. Dibusz tehetséges, de a Mennyei nem szint. Én megértem Dárdait, hogy miért nem őt kezdette.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég