Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. augusztus 2., csütörtök 12:44

En tudok orulni ezeknek az apro sikereknek, annak mar kevesbe, ahogy ezeket kihasznalja az mlsz meg a politikai elit. Na meg a sajto. Mindenki elhiszi, hogy na majd most, aztan hatradol mindenki. Ilyenkor kene meg tobbet beleadni, meg kemenyebben dolgozni. Dardai is ezt mondta, miutan megjartuk az EB-t...
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 2., csütörtök 12:37

Kerlon írta:Akkort értsd úgy, hogy ennek nem tudok örülni. A 3 nívós csapattól meg még 4 meccsre vannak...
De kettővel közelebb. :)

Én értem, hogy mit írsz, de szerintem lehet ennek örülni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. augusztus 2., csütörtök 12:37

Ehhez én csak annyi fűznék hozzá, hogy engem pl hidegen hagy a tenisz, ezért nem is járok a tenisz topikba.
Ha idejösz és leírod mindenkinek, hogy téged ez hidegen hagy, akkor valójában nem is hagy hidegen a téma. :smile:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Santi 2018. augusztus 2., csütörtök 12:37-kor.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. augusztus 2., csütörtök 12:36

Legalább annak örülnénk, hogy megmaradt az esélye, hogy esetleg egy Real Madrid idejön az országba. De inkább essen ki a Vidi, az tök jó.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 2., csütörtök 12:36

Akkort értsd úgy, hogy ennek nem tudok örülni. A 3 nívós csapattól meg még 4 meccsre vannak...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 2., csütörtök 12:34

Kerlon írta:
istimester írta:Az nem neked szólt Kerlon, de lelked rajta, ha magadra vetted.
Mivel én robbantottam ki és te reagáltál rám először majd folytköv, ezért nehéz volt másra. Mondjuk nem vagyok frusztrált, mert ahogy mondtam hidegen hagyj, ennek nem lehet örülni, bosszankodni rajta meg már felesleges.
Miért ne lehetne örülni? Az hogy az értékrended szerint nem lehet, az egy dolog.
De továbbjutni esélytelenebbként igenis olyan dolog, amiért lehet örülni. Engem mondjuk nem érdekelne, hogy miként jutnak be egy BL csoportkörbe, ha ezzel az országba hoznak három nívós csapatot. Ahogy az sem, ha ebből valaki a századik milliárdja mellé még el tud tenni kettőt pluszban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 2., csütörtök 12:31

istimester írta:Az nem neked szólt Kerlon, de lelked rajta, ha magadra vetted.
Mivel én robbantottam ki és te reagáltál rám először majd folytköv, ezért nehéz volt másra. Mondjuk nem vagyok frusztrált, mert ahogy mondtam hidegen hagyj, ennek nem lehet örülni, bosszankodni rajta meg már felesleges.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. augusztus 2., csütörtök 12:07

Az nem neked szólt Kerlon, de lelked rajta, ha magadra vetted.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 2., csütörtök 11:55

Annyira büdös a magyar foci, hogy megcsömörlötem tőle. Pedig rendszeresen kijártam meccsekre, most meg a tv-t be nem kapcsolnám egy nb1-es meccsért.
:lol:
na most jutottál el oda, ahova én tizenpár évvel ezelőtt :lol:
köszöntelek a klubban.

a legzseniálisabb dolog, hogy tényleg bemagyarázzák maguknak és elhiszik, hogy mekkora kurvanagy dolgot tettek le :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. augusztus 2., csütörtök 11:41

Kerlon, abszolút igazak a megállapításaid, de nem is egy-egy meccstől fog ez megváltozni. A magyar labdarúgásban sokkal mélyebb, strukturális reformokra van szükség, de a tegnap este és a mai nap legyen az örömé. Nem vagyok Videoton drukker, mint ahogy a Fradi vagy az Újpest is hidegen hagy, de ha egy magyar klubcsapat méretteti meg magát Európában - sajnos, nekünk általában a nyári selejtezőkig tart csak a nemzetközi szereplés - akkor szorítok neki a bravúrokért.
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 2., csütörtök 11:40

Ha te nem foglalkozol frusztrált emberekkel, akkor miért foglalkozzunk olyannal, aki nem foglalkozik "velünk"

Btw mond azt, hogy nincs igazam. Legjobb példa Debrecen. Pár siker, azt hitték működik, aztán lecsúsztak. Hagyjuk is.

Annyira büdös a magyar foci, hogy megcsömörlötem tőle. Pedig rendszeresen kijártam meccsekre, most meg a tv-t be nem kapcsolnám egy nb1-es meccsért.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. augusztus 2., csütörtök 11:32

Frusztrált emberkékkel nem foglalkozom. A tegnapi játékkal nem volt semmi gond. A Vidi okosan leszűkítette a teret a bolgárbrazilok előtt, miközben 3-4 passzal át tudott jutni a középpályán és felérni a kapu elé. Ha a kapu előtt ügyesebb megoldásokat választanak, akkor hamarabb is lezárhatják a meccset. Kiskokó kimondottan jól játszott. A Káeurópai viszonyokhoz képest színvonalas foci nézhettünk.

Egyébként az rendben volt, amikor a magyar csapat játékosait vágták ki röhejesen? Mert volt ilyen a válogatottal, a Vidivel vagy akár a Fradival is. Emlékszem a Fraditól valami dánok ellen konkrétan elvette a játékvezető a továbbjutást. Még a Gerás-Lipcsei időszak végén. Az elmúlt években pedig majd egy tucat kiállítást szenvedtek el a magyar csapatok az EL/Bl előkörökben. Ellenben a tegnapival talán a második vagy a harmadik alkalommal jutottak előnyhöz. Ráadásul a tegnap esti duplasárga teljesen rendben volt.

A Vidi az európai top 50-ben jegyzett ellenfelet ejtett ki. Ez tény. Én az összes magyar csapat eredményének tudok örülni a nemzetközi kupákban. Abból lesz koefficiens, csak így lehet feljebb lépni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 2., csütörtök 11:28

Raúlito írta:Jogosak a magyar futballt érő kritikák, de próbáljunk meg néha örülni a sikernek, mert az igen ritka mifelénk... Nincs még egy nemzet rajtunk kívül, ahol még egy továbbjutás után is - politikai és érzelmi indíttatásból - megy a fanyalgás és a rosszakaratú megjegyzések :(
Az a baj, ha sikert is érünk el, abból hangyfasznyit se profitálunk, mert a rosszul működő rendszernek ezekután úgy fogja gondolni, hogy jól működő. Közben erősen túlfizetett emberek lepik el a futballunkat, akik közel sem lendítenek annyit a futballunkon, mint amennyit kéne.

Amúgy Kiskokó tegnap kellemes csalódás volt, elmúlt években eléggé eltűnt, de tegnap kifejezetten jól játszott.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. augusztus 2., csütörtök 11:10

Jogosak a magyar futballt érő kritikák, de próbáljunk meg néha örülni a sikernek, mert az igen ritka mifelénk... Nincs még egy nemzet rajtunk kívül, ahol még egy továbbjutás után is - politikai és érzelmi indíttatásból - megy a fanyalgás és a rosszakaratú megjegyzések :(
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. augusztus 2., csütörtök 10:31

az okos es tudatos jatek gondolom a nezhetetlen kategoria fedoneve. mint altalaban. mindegy majd kovi korben eleri oket a sorsuk. nem tudok es nem is fogok drukkolni ennek a haverfocinak. haverbajnoksagnak.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 2., csütörtök 10:25

Nem tudok ilyan dolognak örülni, amikor a focink teljes korrupcióban van. Főleg amikor ilyen szerencsés bírálkodás következtében sikerülnek a dolgok.


Kiskokó esetét meg sajnálom, nem tudtam mit történt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. augusztus 2., csütörtök 9:59

Tegnap úgy ünnepelt a Vidi, mintha valami komoly dolgot értünk volna el, ma meg ltáom, hogy Kiskokó elsírta magát nyilatkozat közben.

Jó mondjuk túlteljesítették a tavalyit, szóval végülis siker. De bzdmg.....
Kiskokó nem a meccs miatt sírta el magát,és igen,egy magyar csapatnak egy nála sokkal magasabban jegyett csapat ellen továbbjutni igenis hatalmas eredmény, nem csak szarozni kell folyton. Ez egy komoly eredmény volt,akkor is ha neked nem tetszik. A tavalyit meg nem tudom mivel teljesítették túl, mivel tavaly rájátszásig jutottak.
Mi lenne, ha nem fikáznátok szét mindent? A Vidi egy jobb képességű, több lehetőséggel és pénzzel rendelkező csapatot ejtett ki. Okos és nagyon tudatos játékkal. A párharc előtt jó ha 20 százalék esélyt adtak nekik. Még jó, hogy örültek.
Megelőztél :(

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. augusztus 2., csütörtök 9:55

Kerlon írta:Tegnap úgy ünnepelt a Vidi, mintha valami komoly dolgot értünk volna el, ma meg ltáom, hogy Kiskokó elsírta magát nyilatkozat közben.

Jó mondjuk túlteljesítették a tavalyit, szóval végülis siker. De bzdmg.....
Mi lenne, ha nem fikáznátok szét mindent? A Vidi egy jobb képességű, több lehetőséggel és pénzzel rendelkező csapatot ejtett ki. Okos és nagyon tudatos játékkal. A párharc előtt jó ha 20 százalék esélyt adtak nekik. Még jó, hogy örültek.

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2018. augusztus 2., csütörtök 9:09

LaMartin írta:
Kerlon írta:Tegnap úgy ünnepelt a Vidi, mintha valami komoly dolgot értünk volna el, ma meg ltáom, hogy Kiskokó elsírta magát nyilatkozat közben.

Jó mondjuk túlteljesítették a tavalyit, szóval végülis siker. De bzdmg.....
1 hete elhunyt a nagymamája...
Szerk.: a BL-ben mar a következő kör is a Grouoamaban lenne

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2018. augusztus 2., csütörtök 9:08

Kerlon írta:Tegnap úgy ünnepelt a Vidi, mintha valami komoly dolgot értünk volna el, ma meg ltáom, hogy Kiskokó elsírta magát nyilatkozat közben.

Jó mondjuk túlteljesítették a tavalyit, szóval végülis siker. De bzdmg.....
1 hete elhunyt a nagymamája...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 126 regisztrált és 0 vendég