Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. június 5., csütörtök 0:38

dannen írta:pintér:
A szurkolók a második félidőben (még 0–0-nál) Pintér Attila távozását követelték.

„A szurkoló azért jön ki a mérkőzésre, hogy kinyilváníthassa véleményét. A reklám meg mindig jó, akár pozitív, akár negatív, mert azt jelzi, szeretnek” – vélekedett Pintér Attila.

ez csak nekem nem áll össze?
:lol:

már hogyne állna össze. pintér egy buta f.sz. az volt eddig is, ez lesz ezután is. plusz úgy tűnik a kommunikációs tréning sem igazán használ ennek a szerencsétlennek :lol:

Avatar
rm222
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2013. október 23., szerda 21:11

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rm222 » 2014. június 5., csütörtök 0:35

dannen írta:pintér:
A szurkolók a második félidőben (még 0–0-nál) Pintér Attila távozását követelték.

„A szurkoló azért jön ki a mérkőzésre, hogy kinyilváníthassa véleményét. A reklám meg mindig jó, akár pozitív, akár negatív, mert azt jelzi, szeretnek” – vélekedett Pintér Attila.

ez csak nekem nem áll össze?
:lol:
ez már betanult szöveg :lol:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. június 5., csütörtök 0:35

dannen írta:pintér:
A szurkolók a második félidőben (még 0–0-nál) Pintér Attila távozását követelték.

„A szurkoló azért jön ki a mérkőzésre, hogy kinyilváníthassa véleményét. A reklám meg mindig jó, akár pozitív, akár negatív, mert azt jelzi, szeretnek” – vélekedett Pintér Attila.

ez csak nekem nem áll össze?
:lol:
Én nem tudom mit vártok egy olyan buta embertől, mint ő. Mint nyilatkozat, mint foci terén. Hatalmas homály az egész magyar labdarúgás. Ezt nem tudom milyen elvakult szurkoló nem látja be. Se az edző se a játékosok nem alkalmasak a normális focihoz. Ez van. Tenni kéne valami, de azt ne ettől az emberektől várjátok. Majd talán a mi korosztályunk felnő és belátja, hogy nagyon komoly, gyökeres változások kellenek, hogy itt legyen valami. De ennek is az átfutása kb 2 évtized.

Itt a többségünk öreg lesz már, mire lesz itt vállalható futball. Ez van. Ez a realitás.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sentry 2014. június 5., csütörtök 0:36-kor.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. június 5., csütörtök 0:02

látom azért "bennfentesként" sem vagy minden információ birtokában. mert igen nagy tévedésben vagy.
lám, egy kitűnő alkalom arra, hogy korrigáld a nagy tévedését és kijavítsd.

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. június 4., szerda 23:51

BBarni írta:
én nem fogom Pintért bántani, ezek a meccsek felkészülési meccsek és próbálgatja rendesen az embereket és kész.
persze rossz nézni, hogy kamu büntetővel nyerünk egy Albánia ellen, de nah...
én várok a tétmeccsekig, ha akkor is ez lesz lehet joggal szidni, de addig sztem felesleges
Ugyan már ezt a Albán válogatottat az U21-es csapattal is verni kellett volna, felkészülési meccs ide vagy oda, a játékosoknak fingjuk sincs, hogy mit kellene csinálni a pályán, rohangálnak össze-vissza!Pinyő meg szidja a bírót zseniális....az albánok meg beszorítanak minket a kapunk elé! :lol: És még csak nem is az eredménnyel van a baj, hanem a játék, nulla taktika sehol semmi...és mennyi van még az EB selejtezőkig?1 meccs az igen.... :lol:

Istenem Csányi annyiféleképpen kibaszhatott volna OV-vel, de ő Pinyőt választotta...zseniális az öreg! :fpalm: :lol:
látom azért "bennfentesként" sem vagy minden információ birtokában. mert igen nagy tévedésben vagy.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. június 4., szerda 23:23

Néha ùgy érzem, hogy a szememben nem süllyedhet lentebb a magyar futball, de mindig jön valami amivel überelni tudnak.

ehhez jobb ha hozzászoksz. az elmúlt évtizedek erről szólnak.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 4., szerda 22:58

torjack írta:
h3x0r írta:Kedvenc resz.
végem van, sírok bazmeg :lol: :lol: :lol:
Azért az szép, hogy vállogatott szintű játékosoknak még videót kell nézegetni tolódásról... Mintha Mike Tysonnak kéne mutogatni, hogy hogy kell ütni a horgot. Néha ùgy érzem, hogy a szemembe nem süllyedhet lentebb a magyar futbal, de mindíg jőn valami amivel űberelni tudnak.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. június 4., szerda 22:40

Most nem azért, de ebből a mai kezdőből kb a fele nem is fog kezdeni tétmeccsen. legalábbis remélem... és még a padra sem kelljen odaférnie pl Hefflernek, Vécseinek és a többi totál NB1-es szintű focistának.

Anno Lothar volt végig csesztetve hogy tucatjával próbálgatta a játékosokat (talán 80at is vezetősége alatt), ami talán érthető volt mivel külsős volt, nem ismerte teljesen a magyar közeget. Viszont! Pinyő már évtizedek óta ebben a közegben edződik. mi a fenének kell ez?? a vak is látja hogy kb 20-25 játékos lehet akikből lehet gazdálkodni és azokat kell játszatni. semmi értelme kegyelemből egyeseknek megadni a lehetőséget hogy elmondhassák 1x-es válogatott voltam (azt is Albánia ellen).

Cana hogy játszott az albánoknál? Talán ő a legnagyobb nevű játékosuk. (Marseille, Sunderland, Galata, Lazio)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. június 4., szerda 22:40

h3x0r írta:Kedvenc resz.
végem van, sírok bazmeg :lol: :lol: :lol:

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. június 4., szerda 22:38

ferni írta:én nem fogom Pintért bántani, ezek a meccsek felkészülési meccsek és próbálgatja rendesen az embereket és kész.
persze rossz nézni, hogy kamu büntetővel nyerünk egy Albánia ellen, de nah...
én várok a tétmeccsekig, ha akkor is ez lesz lehet joggal szidni, de addig sztem felesleges
Oké, hogy próbálgatja őket, de lesz kb. még két meccsünk, mielőtt kezdődnek a selejtezők. Azokon is tuti próbálgatni fog még, akkor az első selejtezőre kik lesznek összeszokva?
Jön majd két variáció:
-Kijutunk a 24 (!) fős EB-re, és ő a király
-Nem jutunk ki, és azt mondja, hogy generációváltás van, dolgozunk tovább, még nem érett be a munka...

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. június 4., szerda 22:36

én nem fogom Pintért bántani, ezek a meccsek felkészülési meccsek és próbálgatja rendesen az embereket és kész.
persze rossz nézni, hogy kamu büntetővel nyerünk egy Albánia ellen, de nah...
én várok a tétmeccsekig, ha akkor is ez lesz lehet joggal szidni, de addig sztem felesleges
Ugyan már ezt a Albán válogatottat az U21-es csapattal is verni kellett volna, felkészülési meccs ide vagy oda, a játékosoknak fingjuk sincs, hogy mit kellene csinálni a pályán, rohangálnak össze-vissza!Pinyő meg szidja a bírót zseniális....az albánok meg beszorítanak minket a kapunk elé! :lol: És még csak nem is az eredménnyel van a baj, hanem a játék, nulla taktika sehol semmi...és mennyi van még az EB selejtezőkig?1 meccs az igen.... :lol:

Istenem Csányi annyiféleképpen kibaszhatott volna OV-vel, de ő Pinyőt választotta...zseniális az öreg! :fpalm: :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 4., szerda 22:36

Kedvenc resz.

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. június 4., szerda 22:34

ferni írta:én nem fogom Pintért bántani, ezek a meccsek felkészülési meccsek és próbálgatja rendesen az embereket és kész.
persze rossz nézni, hogy kamu büntetővel nyerünk egy Albánia ellen, de nah...
én várok a tétmeccsekig, ha akkor is ez lesz lehet joggal szidni, de addig sztem felesleges
Az oké,hogy próbálgatja őket ez még jó dolog is lenne,hogy kipróbál új arcokat,de szerintem eszetlenül csinálja. Lassan már a Megye 2-ben a pályáról a füvet kaszáló közmunkást is behívja a keretbe.

ferni
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. június 4., szerda 22:29

én nem fogom Pintért bántani, ezek a meccsek felkészülési meccsek és próbálgatja rendesen az embereket és kész.
persze rossz nézni, hogy kamu büntetővel nyerünk egy Albánia ellen, de nah...
én várok a tétmeccsekig, ha akkor is ez lesz lehet joggal szidni, de addig sztem felesleges

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. június 4., szerda 22:26

Szép volt fiúk! :lol:

Már előre félek az EB-selejtezőktől nagyon csúnya leégés lesz. Pintér ebből a gyenge csapatból is tud még gyengébbet faragni. :salute:

A csoport 4. helyért leszünk harcban.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. június 4., szerda 22:25

Kezdem azt hinni, hogy Pintér trollfocis és direkt csinálja.

Avatar
rm222
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2013. október 23., szerda 21:11

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rm222 » 2014. június 4., szerda 22:25

BBarni írta:Azt mondja a kommentátor: "fütyül is a közönség, nem vitás nem játszott túl jól a magyar válogatott, de azért ne legyünk teljesen elégedetlenek hiszen igaz, hogy az Albán válogatott a 70, helyen áll a világranglistán de fontos volt a győzelem és tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz..."
:lol: :lol: :lol: :lol:
szezon végén vagyunk nem vagyunk formába.. :lol:
masszív albán válogatott

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. június 4., szerda 22:24

Azt mondja a kommentátor: "fütyül is a közönség, nem vitás nem játszott túl jól a magyar válogatott, de azért ne legyünk teljesen elégedetlenek hiszen igaz, hogy az Albán válogatott a 70, helyen áll a világranglistán de fontos volt a győzelem és tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz..."
:lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. június 4., szerda 22:21

Fergeteges mérkőzés volt a Puskás stadionban! Rengeteg néző, jó hangulat és sima hazai siker!













3 napra rá meg jött a válogatott meccs... :mrgreen:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. június 4., szerda 22:16

kihúzzuk vajon albánia ellen hazai pályán? :lol:

mondjuk tudásban az albánok szintjén vagyunk, úgyhogy annyira nem is gáz az eredmény.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 46 regisztrált és 0 vendég