Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. május 8., csütörtök 8:50

real_funghi írta:Haladás az első 8 helyen álló csapatokkal szemben kettő győzelmet tud felmutatni 12 meccsen. Mennek még Pécsre, ami nem annyira ígérkezik könnyűnek és fogadnak minket. Erre a teljesítményre kellene harmadik helyen végezniük? Ugyanis a Diósgyőr döntőbe jutásával az ér majd EL-indulást és nem a negyedik.
nem az a kérdés, hogy ki és hogyan lenne harmadik, hanem az, hogy ha netán ez a Hali lenne, akkor az miért tekintendő szégyennek?
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
real_funghi
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 7:13
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zamorano
Tartózkodási hely: Balkán

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: real_funghi » 2014. május 8., csütörtök 7:21

Haladás az első 8 helyen álló csapatokkal szemben kettő győzelmet tud felmutatni 12 meccsen. Mennek még Pécsre, ami nem annyira ígérkezik könnyűnek és fogadnak minket. Erre a teljesítményre kellene harmadik helyen végezniük? Ugyanis a Diósgyőr döntőbe jutásával az ér majd EL-indulást és nem a negyedik.

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. május 8., csütörtök 0:08

és miért lenne szégyen, ha a Hali (nagybetűvel, mert nemcsak a Fradit írjuk nagybetűvel) menne Európába? mégis miért?
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. május 8., csütörtök 0:07

Az a szégyen meg szerencsére nem fog megtörténni, hogy a hali menjen Európába!(már bocsánat a hali szurkolóktól)
mi abban a szégyen?

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. május 8., csütörtök 0:04

és akkor nem kellene sírni és szapulni a többi csapatot, hogy úgy is kizúgnak a fenébe.
Szerintem ez nem sírás, hanem a szomorú igazság!A diósgyőr sem fogja sokáig húzni az EL-ben ahogy a jelenlegi(!) Fradi sem húzta volna sokáig!Sőt egyik magyar csapat sem, a különbség annyi, hogy a Fradin és a Vidin kívül a többi csapatnak nincs lehetősége a nyáron komolyabb erősítésre(nem csak a pénz miatt)!Az a szégyen meg szerencsére nem fog megtörténni, hogy a hali menjen Európába!(már bocsánat a hali szurkolóktól)

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. május 7., szerda 23:51

JustoVillar írta:Sajnos a Vidinek kikövezték az utat a dobogóra. Mondjuk baromi szégyen lett volna ha 10ed annyi pénzből mint az ország két kirakatcsapata odaérünk a harmadik helyre. Pedig szivesen mentem volna Albániába, vagy Kazahsztánba túrára.
ráadásul a Bennfentes megmondta, hogy nálatok nincs szakmai munka, mert Halmosi ivott egy vodkát a benzinkúton.. :mrgreen:
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
JustoVillar
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:23
Kedvenc játékosaid: Casillas, Justo Villar, Bueno
Kedvenc csapatod: Haladás, Packers, Celtics, Saxo-Tinkoff
Tartózkodási hely: Holy King

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: JustoVillar » 2014. május 7., szerda 23:48

Sajnos a Vidinek kikövezték az utat a dobogóra. Mondjuk baromi szégyen lett volna ha 10ed annyi pénzből mint az ország két kirakatcsapata odaérünk a harmadik helyre. Pedig szivesen mentem volna Albániába, vagy Kazahsztánba túrára.
Köszönöm Istenem, hogy nem vagyok fradista.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás Haladás

Öpike

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. május 7., szerda 23:21

Ferencváros írta:A DVTK-t meg hagyjuk...A második fordulóba már kifognak hullani.
De ha ennyire erős a Fradi, miért nem nyerte meg a kupát vagy a bajnokságot, és akkor nem kellene sírni és szapulni a többi csapatot, hogy úgy is kizúgnak a fenébe.

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. május 7., szerda 23:16

Ferencváros írta:
Anis írta: így viszont "vérremenő csata" lesz a Vidi-FTC páros között a 3.helyért. ===> (elméletileg) a DVTK megy az EL-ba!
sajnos a Vidi fog menni Európába. Könnyebb sorsolás, illetve Gattusonak is kell valamit virítani, ami csábító lehet számára-ha tényleg Ő jön.
Remélem nekünk nem ettől függ a keret megerősítése, és így is jönnek értelmes játékosok.

A DVTK-t meg hagyjuk...A második fordulóba már kifognak hullani. Főleg ha Futácsot nem tudják megtartani, márpedig kétlem. De igazából vele is kiesnének. :agree:
ők legalább eljutnak, és a saját erejükből a második fordulóig
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. május 7., szerda 20:21

Anis írta: így viszont "vérremenő csata" lesz a Vidi-FTC páros között a 3.helyért. ===> (elméletileg) a DVTK megy az EL-ba!
sajnos a Vidi fog menni Európába. Könnyebb sorsolás, illetve Gattusonak is kell valamit virítani, ami csábító lehet számára-ha tényleg Ő jön.
Remélem nekünk nem ettől függ a keret megerősítése, és így is jönnek értelmes játékosok.

A DVTK-t meg hagyjuk...A második fordulóba már kifognak hullani. Főleg ha Futácsot nem tudják megtartani, márpedig kétlem. De igazából vele is kiesnének. :agree:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. május 7., szerda 20:11

Nah ez az amire senki sem számított! Az első meccs (2-4) után nyert a Diósgyőr a Debrecen ellen a magyar kupában, így nem kell már latolgatni, hogy megy-e a 4.hely EL-ba vagy sem. így viszont "vérremenő csata" lesz a Vidi-FTC páros között a 3.helyért. ===> (elméletileg) a DVTK megy az EL-ba!
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. május 7., szerda 13:28

Liverpool?
Liverpool-Chelsea :)

Ott nyilván a stadionban nincsen komolyabb balhé, mert ott ha felállsz a székről akkor kis túlzással egy életre kitiltanak!Most tiltottak ki azt hiszem egy MU drukkert, mert a motozásnál sört találtak nála és ezért egy ÉLETRE kitiltották az összes idegenbeli MU meccsről...most mondja valaki erre, hogy ez normális!Inkább legyenek balhék minthogy ilyen legyen mint Angliában... :agree:
Egy előre megtervezett meccsel (bunda) való rágalmazás, és a bíró hova fúj jobban, között nagy a különbség...
Igen nagy a különbség, de itt sem úgy gondolják a legtöbben, hogy a bíró saját szándékából fúj ide vagy oda, hanem meg van mondva neki, hogy kinek hogyan fújjon!
A barca ugyanúgy leadná a meccset az Atleticónak ha már ők nem lehetnének bajnokok, az MTK ugyanúgy leadta a meccset a dózsának, mert semmi szüksége nem volt egy esetleges európai kupaindulásra!(persze itt volt egy kisebb hátsó utasítás)

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 7., szerda 13:15

BBarni írta:Nem is mondtam! :)
Akkor valamit félreértettem...
BBarni írta:de itt minden 2. barca meccs után legalább 10 ember folyamatosan csalózik...és még lehet keveset is mondtam!
Egy előre megtervezett meccsel (bunda) való rágalmazás, és a bíró hova fúj jobban, között nagy a különbség...
BBarni írta:de ez benne van ott ahol van szurkolói élet!
Liverpool?
Értem amúgy mire akarsz kilyukadni, de nekem nem ezzel van a fő bajom. Nekem a hozzáállás nem tetszik. Az, hogy annyira megy a mutogatás, hogy bődületes.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. május 7., szerda 13:02

besteve7 írta:
Marci77 írta:Az MTKnak jobban kellett a bajnoki pont,az Ujpestnel lenyilatkoztak,hogy a kupa fontosabb,mert dontozni akarnak,es lehetoleg nyerni.
Az MTK nak volt a forduló előtt 28 pontja, az UTE-nak 29, magyarázd már meg nekem miért kellett volna jobban az MTK nak a pont, főleg annak a tükrében, hogy az MTK az utolsó pár meccsen elég jól játszott szóval simán meg lett volna a bennmaradás, míg az Újpest kilátástalan játékával simán benne lehetett volna egy esetleges kiesés, de hát a Kövesd megoldotta.
Mondjuk néztem a meccset és valahogy nem tűnt úgy, mintha olyan nagy susmus lenne a háttérben, de hát én csak egy mezei szurkoló szemével néztem a meccset, így ki vagyok én, hogy megkérdőjelezzek egy bennfentest :hmmm:
De ennyi erővel bármire rálehet fogni, hogy bunda pl C-Palace-Liverpool meccsre is hétvégén, sőt sorolhatnám :salute:
Nem lattam a meccset mivel nem nezek NB1-es meccset sokat,miota a ZTE masodosztalyu.
5 pont volt az MTK elonye,az ket gyozelem es mar elozes. Mig a 6nal mar nem feltetlenul ami az UTE. Oke ez lehet hogy hulyeseg. De,az Ujpestnek a kupa a fontosabb. Akkor ezt igy lerendezhettek,foleg hogy az MTK jobb formaban van. Azert a 0-4 utan a 3-0 eleg nagy valtozas.
De m1 is. Szerintem ez le volt zsirozva,mindenki jol jart. :)


Visszaterve Lendvaira,kivancsi vagyok hogy jovore is hagyjak-e. Mert mentalisan helyrerakta a csapatot,ami kellett egy stabil helyezeshez,de kerdes hogy ha nagyobb celt akarnanak (na mondjuk zalai BIlbaokent nem :D ) akkor eleg-e.
En itt tartanam,mert megerdemli.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. május 7., szerda 12:45

Nem oktattalak ki sehol.
Nem is mondtam! :)
csak annyit jegyeztem meg, hogy baromira nem bírom, ha egy győzelem után máris jönnek az emberek, "hogy az csalik!!!".
Most lehet ezzel nem leszek népszerű, de itt minden 2. barca meccs után legalább 10 ember folyamatosan csalózik...és még lehet keveset is mondtam! :roll:
Mint ahogy az is, hogy mi rongálhatunk mert még nyugaton is csinálják...
Jajj.... :fpalm:
Nem erről volt szó!
Ezt írtad:
Kivagyok ettől a nagy magyar szurkoló hozzáállástól.
Ezt a viselkedésre értem... De ha úgy gondolod, hogy túlzóan vélekedek akkor bocs... Gondolom ilyen téren is tisztában vagy a dolgokkal, mert hát idehaza nincs rongálás és nem kell x méteres ketrecbe zárni a szurkolókat...
Ezt te úgy írtad, mintha ha csak Magyarországon lenne ilyen, mert máshol aztán rend van és fegyelem!Másrészt senki sem mondta, hogy mi rongálhatunk azért mert nyugaton és máshol is rongálnak!Igen lehet nem túl szép dolog rongálni, de ez benne van ott ahol van szurkolói élet!Sokkal nagyobb gondok vannak úgy az egész fociban (hogy a magyar fociról ne is beszéljünk) mint a szurkolók viselkedése!Ahogy Marci is írta ahol van normális szurkolás ott benne van a rongálás és a balhé, de ezt sem úgy kell elképzelni ahogy trutykó meg a szar média lehozza! :cens: Ezerszer inkább legyen ilyen fantasztikus szurkolás és kisebb balhék és rongálások mint pld a Fradi meccseken,(megjegyzem kb 4 éve nem volt komolyabb balhé Fradi meccseken)mint olyan szurkolói élet mint a Realnál,a MU-nál vagy az Arsenalnál!Ahol szinte végig néma kussban ülnek,tele turistákkal!Az ilyentől hánynom kell....
Itt is mindenki el van ájulva a Dortmund szurkolóktól, hogy ó de jó lenne ha nekünk is ilyen szurkolóink lennének!Hát ott is van balhé...itt például a tavalyi BL döntő előtt ment egymásnak a két német szurkolótábor szóval nem lehet különválasztani, ahol van normális szurkolás ott néha becsúszik egy-két kisebb, nagyobb balhé is!
De ennyi erővel bármire rálehet fogni, hogy bunda pl C-Palace-Liverpool meccsre is hétvégén, sőt sorolhatnám :salute:
Közel sem hasonlít a két eset egymáshoz! :)

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. május 7., szerda 12:41

Marci77 írta:Az MTKnak jobban kellett a bajnoki pont,az Ujpestnel lenyilatkoztak,hogy a kupa fontosabb,mert dontozni akarnak,es lehetoleg nyerni.
Az MTK nak volt a forduló előtt 28 pontja, az UTE-nak 29, magyarázd már meg nekem miért kellett volna jobban az MTK nak a pont, főleg annak a tükrében, hogy az MTK az utolsó pár meccsen elég jól játszott szóval simán meg lett volna a bennmaradás, míg az Újpest kilátástalan játékával simán benne lehetett volna egy esetleges kiesés, de hát a Kövesd megoldotta.
Mondjuk néztem a meccset és valahogy nem tűnt úgy, mintha olyan nagy susmus lenne a háttérben, de hát én csak egy mezei szurkoló szemével néztem a meccset, így ki vagyok én, hogy megkérdőjelezzek egy bennfentest :hmmm:
De ennyi erővel bármire rálehet fogni, hogy bunda pl C-Palace-Liverpool meccsre is hétvégén, sőt sorolhatnám :salute:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. május 7., szerda 12:38

En se szeretek csalasrol beszelni meg birozni. De ez eleg egyertelmu volt,ha megnezzuk hogy ki hogyan all,es hogy mit nyilatkoztak pl az UTE-nel. :) (mivel nem nagy dolot befolyasolo megegyezes,nem olyan nagy baj.)
Ez sajnos benne van. Regebben is ment hogy teli boritekkal kuldtek XYt a klubbok egymashoz. Most is megvan ez szerintem.
De ez most m2 felnek jo volt,mas helyzetet se nagyon befolyasoltak vele. Nem tudom hogy miert kell ezen pont fennakadni.
Persze maskor mar adhatott felhaborodasra okot,de ezzel az UTE-MTKs megegyezessel eleg valoszinu h igaza van. Ez nekem mar akkor gyanus volt mikor lattam hogy 0-4 aztan lattam h jon a kupameccs es eszembe jutott Kabat(?) nyilatkozata.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

beneraul
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014. március 5., szerda 14:46
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, ZTE FC
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: beneraul » 2014. május 7., szerda 12:30

Marci77 írta:
Azt hallani (olvasni is talan) benfentesebbektol,hogy az a cel,hogy jovore ne legyen legios,hanem zalai kitodesu jatekosokkal legyen tele a csapat,es majd igy jussunk vissza.
Hagyjad, Marci, mi leszünk a magyar Bilbao :lol: Egyébként furcsa - és egyben örvendetes - volt látni, ami Egerszegen történt a légiósokkal. Szerintem rájöttek - bár kicsit későn -, hogy ha nem döglenek meg a győzelemért, ők se szabadulnak ebből a kilátástalan pénzszivattyúból. Némelyik meg az évek során igazi egerszegi lett, amelyik meg nem, azt meg Lendvai a helyére üvöltötte. Komolyan, Sluka gladiátorkodásáért már megéri az az 500 Ft-os diákjegy. Az eredmények nem nagyon jönnek, de esküszöm jobb ezt nézni, mint a Csank-féle fost a mennyei 1-ben.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 7., szerda 12:16

Nem okoskodok. Nem oktattalak ki sehol. Én csak annyit jegyeztem meg, hogy baromira nem bírom, ha egy győzelem után máris jönnek az emberek, "hogy az csalik!!!". Nekem ennyi bajom volt, de ezek szerint ez a természetes. Mint ahogy az is, hogy mi rongálhatunk mert még nyugaton is csinálják...

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. május 7., szerda 11:39

Mondjuk Géci,szerintem is ez egy elore megbeszelt 2 meccs volt.
Az MTKnak jobban kellett a bajnoki pont,az Ujpestnel lenyilatkoztak,hogy a kupa fontosabb,mert dontozni akarnak,es lehetoleg nyerni.
Es ahogy BBarni is mondta,rgykisebb csapatnak(jelen esetben MTK),akik biztos hogy nem mennek 2-3 kort,csak felesleges teher a nemzetkozi porond.
Innentol szerintem egyertelmu. Es ami itthon megy,azert az masabb mint kulfoldon. Szepen lezsiroztak. Igaz,kisebb kulonbsegekkel is megoldhattak volna :D

Amit a szurkolokrol irtal azt se tudom mire velni. Egyreszt MOn is mar javult a helyzet,masreszt ahol vannak ultrak,igazi nagy szurkolas megy,ott vannak azert gondok. Szerbek,lengyelek,torokok,stb,ahogy BBarni ezt is mondta. Angliaban is van,egy kemenyebb tabornal akar a stadionban is,de stadionon kivul ugyanugy akadnak gondok. Olaszorszagban is van boven problema. Az hogy a Realnal,a MUnal vagy valahol sak vegigulik legtobben a meccset es neznek a vilagba,ugy hogy sokszot csend van vagy csak kisebb hangok,az se jobb. Szukseg van az ultrakra,bar nem mondom azt hogy a legnagyobb allatokat nem kell kitiltani,vagy nem kellenek korlatok. Es meteres ketrecek se kellenek.
Szerinten inkabb legyen szurkolas nehany balheval mint semmi. Mert sokszor nem talaljak meg a kozeputat hanem radikalisak. Itt is addig volt csesztetve a szurkolotabor is,megami a csapat korul ment az is borzaszto volt,hogy az Ultrak elhallgattak,es ott vannak,egyben vannak a meccseken,neha szurkolnak is,de eleg siralmas csendben vegig nezni a meccseket. Foleg hogy evekkel ezelott nem ehhez szoktam. Hanem 4-5-6000 emberhez,rendes atmoszferaval.

Kozben Egerszegen erdekes terv van. Azt hallani (olvasni is talan) benfentesebbektol,hogy az a cel,hogy jovore ne legyen legios,hanem zalai kitodesu jatekosokkal legyen tele a csapat,es majd igy jussunk vissza. Ez szep es jo csak igy ugy kizugunk szerintem az NB2bol is mint a huzat. Egyreszt a mostani fiatalokon se nagyon latom hogy 1-2 ev mulva meghatarozoak legyenek (oke,talan 1-2,de az keves),masreszt nem tudom miert kene elkuldeni a jrlenlegi legiosainkat. Ok elmehettek volna mar telen,de maradni akartak(!),ami eleg nagy szo. Frizonit a mindenki szereti,mint ember,es szerintem mint jatekos is,igaz neha tulvallalja magat,de nagyon latszik rajta hogy akar,es ha nem nyerunk,vagy hiba van akkor merges.Grbic korrekt a tamadokpn,eliranyitja a csapatot. Sluka amolyan Alonsosan rendezi hatulrol a dapatot,o is kell szerintem. Vedelemben Bogu szerintem fontos,bar vannak gondok neha a gyorsasagaval,az elso osztalyban is elferne meg velemenyem szerint. Tanque mehet amerre lat.
Lendvai is kivancsi vagyok hogy marad-e. Nem tartom rossznak ezt a csapatot,egy kozepsovedo,egy vkp,rgy szelso es egy csatar kene mindenkepp.
Jo lenne ha mindenki maradna jovore :) (kiveve Tanque)

Szoval roviden,ha tenyleg el akarjak kuldeni a legiosokat es csak magyar,elsosorban zalai jatekosokkal akarnak felmenni,az nem jo itlet. Szerintem eselytelen. (Amugy is ott a harmadosztalyban az Andrashida,sok zalaival. Talan feljutnak,akkor ott majd lehesznek tobben ugyis. Mondjuk nem tudom hogy jo lenne-e ha a Hida masodosztalyu lenne. Sztem a ZTE-nek nem biztos. Marpedig itt az ZTE erdekeit kell eloszor nezni.)


Fradi meg nem kristalytiszta,ez eleh nagy sarkitas. Mindenkk mocskos,legyen az Ujpest,MTK,Fradi,ZTE.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég