Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2014. április 5., szombat 19:19

Fejezzétek be a gyerekes kis vitátokat, mert különben kiváglak mindkettőtöket.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 5., szombat 18:26

de a másik fele viszont utál benneteket
Az mindig jó ha utálnak, mert valamit akkor jól csinálunk! :)


nélkületek szart sem ér? kimondottan élvezetes volt az a pár év :lol:

Érdekes én beszéltem jó pár másik csapat szurkolói csoportjainak vezetőivel és nem ezt hallottam! :-(
Ja és a többi csapat vezetősége sem ezt vallja, mivel nélkülünk konkrétan éhen halnának... :)

Itt pedig a Fradimédia újabb remek videója! :salute:

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2014. április 5., szombat 17:00

Az nem, csak amit még pluszba művelt, az szerintem az, a beíveléstől már kézzel tartja el magától, majd a fejes előtt még a kapuba is belökte. Szerintem szabálytalan.
minek kérdezed meg ha meggyőzhetetlen vagy :ike: elég világos, hogy nem történt ott semmi szabálytalan.
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. április 5., szombat 16:50

ferni írta:az még nem szabálytalan, hogy előtte áll,
Az nem, csak amit még pluszba művelt, az szerintem az, a beíveléstől már kézzel tartja el magától, majd a fejes előtt még a kapuba is belökte. Szerintem szabálytalan.

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. április 5., szombat 16:43

BBarni írta:
ízlések és pofonok... nagyon sokaknak meg a fradi nem hiányzott

Rajtad kívül kinek nem?Mert, hogy nélkülünk szart sem ért az MB1 az biztos! :)
ti fradisták csodálkoznátok, ha egyszer kinéznétek a mindent eltakaró zöld köd mögül. lehet, hogy a fél ország fradista, de a másik fele viszont utál benneteket az elmúlt 100 év minden kegyéért és kiváltásáért.

nélkületek szart sem ér? kimondottan élvezetes volt az a pár év :lol:
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. április 5., szombat 16:39

besteve7 írta:Amúgy visszatérve a tegnapi örökrangadóra, egy kérdésem lenne, hogy az első Ferencvárosi gólt nem előzte meg szabálytalanság szerintetek? Egyik csapatnak sem szurkolok, de szerintem Gyömbér kimerítette a kapustámadás fogalmát.
az még nem szabálytalan, hogy előtte áll, ez egy elég gyakori stratégia, a véleményem meg van róla, de most pl sikeres volt.
ha megnézed az UTE kapus próbálta ellökni onnan vagy nem is tudom mit csinálni vele, ezt nem szokták így lefújni, általában egy védőt hívnak, hogy kitolja onnan vagy csináljon vele valamit, hogy a kapus kijöhessen lazán vagy ne zavarja stb, de most ott maradt a kapussal 1v1ben.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 5., szombat 16:35

ízlések és pofonok... nagyon sokaknak meg a fradi nem hiányzott

Rajtad kívül kinek nem?Mert, hogy nélkülünk szart sem ért az MB1 az biztos! :)

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. április 5., szombat 16:30

Toti írta:
MTK-nak jó lenne ha megmenekülne, bár nem fontosak, pár 100 nézőjükkel, de legalább a pestiek el tudnak oda menni hamar és sok1000 néző lesz egyből,
én ezt már nem vagyok képes elhinni.
h lehet ilyen óvodás dolgokat írni?

aztakurvaeget, kár volt benéznem a topicba.
+1
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. április 5., szombat 16:29

BBarni írta:Szerintem inkább az MTK maradjon bent, nekik legalább van történelmük,sikeres múlt és legalább van egy saját stílusuk!
Lehet, hogy kevés néző van(és sok provokáló), de azért az örökrangadó is kell! :)
Nekem viszont felcsút vagy a kaposvár(vagy a pápa) egyáltalán nem hiányozna!


Ha már provokáció:
Kabát Péter a dózsa eltiltott játékosa, a jelenlevők szerint befolyásolt állapotban trágár szavak kiséretében megpróbálta bántalmazni a Fradi kommunikációs stábjának tagjait, nőket is majd miután Gressó Gergely ebben megakadályozta több játékosunkat és a szakmai stáb tagjait is leköpte. Számunkra érthetetlen mit kereshet egy eltiltott játékos az öltözőfolyosón amit teljesen szembe megy az MLSZ szabályzatával és újabb eltiltást hozhat a szemeteskukák rémének, az újpesti könyökcsászárnak . Kabát Péter szégyent hozott Clubjára és arra a tradícióra amit egy ilyen Derbi jelent a Magyar Labdarúgásnak. Úgy tudjuk a Ferencvárosi TC vezetői lépéseket tesznek az ügy tisztázása érdekében és a vétkes megbüntetése érdekében. Kíváncsian várjuk Wintermantel Zsolt reagálását is aki az erkölcsiség és a tisztesség nevében szólt a Fradistákhoz a minap.
:banplz:

ízlések és pofonok... nagyon sokaknak meg a fradi nem hiányzott
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. április 5., szombat 15:38

Amúgy visszatérve a tegnapi örökrangadóra, egy kérdésem lenne, hogy az első Ferencvárosi gólt nem előzte meg szabálytalanság szerintetek? Egyik csapatnak sem szurkolok, de szerintem Gyömbér kimerítette a kapustámadás fogalmát.
BBarni írta:Szerintem inkább az MTK maradjon bent, nekik legalább van történelmük,sikeres múlt és legalább van egy saját stílusuk!
Szerintem is bár, inkább a 2000-s évek eleji Illés Bélás MTK -ra inkább szüksége lenne az MB1, de ez csak egy álom :)

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. április 5., szombat 14:35

Ez az MB1 :mrgreen:... Szájkarate megy mindenkinek, de a foci az nem :lol: :lol: :lol:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 5., szombat 14:27

Szerintem inkább az MTK maradjon bent, nekik legalább van történelmük,sikeres múlt és legalább van egy saját stílusuk!
Lehet, hogy kevés néző van(és sok provokáló), de azért az örökrangadó is kell! :)
Nekem viszont felcsút vagy a kaposvár(vagy a pápa) egyáltalán nem hiányozna!


Ha már provokáció:
Kabát Péter a dózsa eltiltott játékosa, a jelenlevők szerint befolyásolt állapotban trágár szavak kiséretében megpróbálta bántalmazni a Fradi kommunikációs stábjának tagjait, nőket is majd miután Gressó Gergely ebben megakadályozta több játékosunkat és a szakmai stáb tagjait is leköpte. Számunkra érthetetlen mit kereshet egy eltiltott játékos az öltözőfolyosón amit teljesen szembe megy az MLSZ szabályzatával és újabb eltiltást hozhat a szemeteskukák rémének, az újpesti könyökcsászárnak . Kabát Péter szégyent hozott Clubjára és arra a tradícióra amit egy ilyen Derbi jelent a Magyar Labdarúgásnak. Úgy tudjuk a Ferencvárosi TC vezetői lépéseket tesznek az ügy tisztázása érdekében és a vétkes megbüntetése érdekében. Kíváncsian várjuk Wintermantel Zsolt reagálását is aki az erkölcsiség és a tisztesség nevében szólt a Fradistákhoz a minap.
:banplz:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. április 5., szombat 14:11

Toti írta:
MTK-nak jó lenne ha megmenekülne, bár nem fontosak, pár 100 nézőjükkel, de legalább a pestiek el tudnak oda menni hamar és sok1000 néző lesz egyből,
én ezt már nem vagyok képes elhinni.
h lehet ilyen óvodás dolgokat írni?

aztakurvaeget, kár volt benéznem a topicba.
Ez tenyleg kieget.
MTK mecsen mikor van sokezer nezo? UTE meg Fradi ellen max. Amugy meg 800an lezengenek. (Mi meg itt Zegen egonek tartjuk mikor 2000 alatt vagyunk... masodosztalyban,kozepmezonyben,unalmas jatekkal)
Szerintem nem kellenek az MB1be. Inkabb a Kaposvar...
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. április 5., szombat 14:00

MTK-nak jó lenne ha megmenekülne, bár nem fontosak, pár 100 nézőjükkel, de legalább a pestiek el tudnak oda menni hamar és sok1000 néző lesz egyből,
én ezt már nem vagyok képes elhinni.
h lehet ilyen óvodás dolgokat írni?

aztakurvaeget, kár volt benéznem a topicba.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
JustoVillar
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:23
Kedvenc játékosaid: Casillas, Justo Villar, Bueno
Kedvenc csapatod: Haladás, Packers, Celtics, Saxo-Tinkoff
Tartózkodási hely: Holy King

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: JustoVillar » 2014. április 5., szombat 11:53

Remélem a Halinak esze ágában sincsen EL-ba menni, főleg a zseniális Devecseriékkel.
Legyen csak a "szokásos" DVSC, Vidi, Győr trió és remélhetőleg a Fradi.
Tavaly is olyan szépen szerepeltek, igaz?
Amúgy ha kijutnánk, amihez elég sok mindennek klappolnia kéne, mert a harmadik hely elég nehezen megszerezhető, negyedikként meg csak akkor mehetnénk ha Debrecen Újpest döntő lenne a kupában. Szóval ha kijutnánk én elmennék idegenbe is, akárhova, még Kazakhzsanba is de mennék. De jó lenne egy albán túra :mrgreen:
Köszönöm Istenem, hogy nem vagyok fradista.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás Haladás

Öpike

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. április 5., szombat 4:29

Tegnap a derbirol..a szinvonal nem volt tul magas inkabb birkoztak mezonyben..az Ftc megerdemelten nyer 1gollal..nem is ertem az ute hazai palyan ennyire defenziv focival mit akart kontrakra jatszottak.es pont abbol kaptak a golt..az a Leonardo gyerek egesz ugyes latszik rajta hogy par szinttel feljebb muveli a focit mint akik az nb1ben jatszanak..ennek a gyereknek ha nem torik derekba a karrierje az Ajaxnal ..mar lehet egy spanyol kozepcsapatba jatszana..mert eleg labdaugyes csak serulekeny.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. április 4., péntek 23:59

nem követem a magyar bajnokságot, csak a fradi meccseire szoktam bekapcsolódni, de ma azért láttam olyat is, ami igazán tetszett. leonardo valami elképesztő, hogy mennyire kilóg pozitívan a mezőnyből, az ilyen játékosokat kéne megfogni és nem az alja afrikai légiósokra építeni. elképesztő, hogy mennyire fel tudja dobni a meccs nézhetőségét - derbi ide, vagy oda - ha a pályán van valaki, aki képes a vállára venni a csapatot és igazi vezér. amikor megindult, az újpest csak szabálytalanul tudta megállítani.
a héten volt talán egy interjú, hogy játszana -e a magyar válogatottban. én pintér helyében azonnal behívnám, mert fix helye lehetne a sok kutyaütő közt.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 4., péntek 23:09

Félreértések elkerülése végett, nem a "divatozásról" beszéltem, ez más, de ezt már egyszer leírtam hosszabban!Hülyeség volt beleírnom, nem akartam senkit megbántani esetleg! :)

Amúgy ők még itt vannak?
itt sajnos, U17-es csapattal edzenek,néha U19....

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2014. április 4., péntek 23:06

Anis írta:Kaposvár kb már kiesett, remélem a Paks lesz a másik. MTK-nak jó lenne ha megmenekülne, bár nem fontosak, pár 100 nézőjükkel, de legalább a pestiek el tudnak oda menni hamar és sok1000 néző lesz egyből, illetve azért inkább ők mint a Paks - szerintem.

Ja, hát én nem is értem, hogy miért nem nézőszámra osztják a helyezéseket a HUN bajnokságban.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 4., péntek 22:58

tartom, hogy ilyet egy külföldi csapatnak szurkoló nem fog átérezni,
Soha, senki, semmikor :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég