Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. október 10., hétfő 22:35

Ezt a Kleinheisler-t is borzalom nézni.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. október 10., hétfő 22:23

Mondjuk ez a "büdös románozás" meg a petárdázás minek kell... az hiányozna még ha zárt kapus meccsek lennének... :vivo:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. október 10., hétfő 22:23

Mondjuk azzal nem tudom mit akar, hogy Nagy vagy Gera ennyire mélyen visszajár labdért... Az ötlet nem lenne rossz, csak így, ebben a felállásban full üres a közepe. Mert Kleini meg túlságosan is fel van tolva. Azt imádom, mijor ezt Dzsudzsák próbálja orvosolni és behúz elkérni meg szervezni. Na abból jönnek az érdekes dolgok... :lol: Szóval ja, ez semmi. Akarattal még hozható 1-2 szebb eredmény, de ez nem foci.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. október 10., hétfő 22:09

M1Ö írta:Hát... ez a meccs valami borzalom. Az egy dolog, hogy Dzsudzsáknak eddig egyetlen egy jó megoldása, megmozdulása sem volt, de nincs játékunk. Illetva van, passz vissza, aztán felpassznál passzolj az ellennek. :lol:
Semmi egyéni megoldás, semmi villanás, tök tanácstalan az egész bagázs. És ami plusz vicc, hogy ha ilyen szinten lenne lettország, akkor megint kikapnánk, mert a 2 ziccerüket nehezebb volt kihagyni, mint belőni...
Eleinte Storckban bíztam.....de mára úgy tűnik nincsen kidolgozott játéka. AZ EB-n is olyan dolgokat nem észlelt amit a fotelből ki lehetett szúrni......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. október 10., hétfő 22:07

Hát... ez a meccs valami borzalom. Az egy dolog, hogy Dzsudzsáknak eddig egyetlen egy jó megoldása, megmozdulása sem volt, de nincs játékunk. Illetva van, passz vissza, aztán felpassznál passzolj az ellennek. :lol:
Semmi egyéni megoldás, semmi villanás, tök tanácstalan az egész bagázs. És ami plusz vicc, hogy ha ilyen szinten lenne lettország, akkor megint kikapnánk, mert a 2 ziccerüket nehezebb volt kihagyni, mint belőni...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 10., hétfő 21:29

Szép amúgy a haja
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. október 10., hétfő 21:09

ziro4vr írta:Gyurcsó remélem zakatolni fog végig, Nikolics meg ma vagy bizonyít, vagy kár ezt tovább erőltetni.
bizonyított. :mrgreen:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 10., hétfő 21:06

Ott is van, Niko - Gyurcso egy gól, Dzsudzsi jobb szélső megint :fpalm :
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. október 10., hétfő 19:42

Gyurcsó remélem zakatolni fog végig, Nikolics meg ma vagy bizonyít, vagy kár ezt tovább erőltetni.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 10., hétfő 19:37

Nekem tetszik, bár Nikolic helyett Némethet nyomnám, de ennyi lehetőséget Niko is megérdemel, bár szerintem gyenge lesz. Mondjuk a Storck faktor ilyenkor szokott szólni igazán.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. október 10., hétfő 19:34

Gulácsi – Bese, Guzmics, Kádár, Korhut – Gyurcsó, Nagy A., Gera Dzsudzsák – Nikolics, Szalai

Hát ez érdekes lesz. A védelmet én is így raktam vola össze, és itt a 442 amit mondtam, mégha én nem is erre a konkrét felállásra gondoltam.
Nem illik.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. október 10., hétfő 17:37

Ja, hátrébb én se raknám. Igazából itt is kijön, hogy a korához képest nagyon kevés tétmeccs van a lábában.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 10., hétfő 17:31

ziro4vr írta:
Kerlon írta:Kleini amúgy odateszi magát szó se róla, de szerintem egy védekezőbb szerephez nem elég érett és fegyelmezett. Elől is van rengeteg hülyén elszórt labdája.
A hatékonysága nagyon rossz. De egyedül benne van meg a váratlan a mostani kezdőből.
Ezt én nem vitatom, de ha majd a hatékonyság miatt elad úgy egy labdát, hogy nincs mögötte ember csak a védelem, akkor jól ráharapunk a véreresre, ezért szerintem alkalmatlan egy sorral hátrébb. Elölről én nem cserélném le. Amúgy ilyenkor kár, hogy Komanból agyhalott lett, mert most tökéletes lehetne Gera helyére.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. október 10., hétfő 16:57

Kerlon írta:Kleini amúgy odateszi magát szó se róla, de szerintem egy védekezőbb szerephez nem elég érett és fegyelmezett. Elől is van rengeteg hülyén elszórt labdája.
A hatékonysága nagyon rossz. De egyedül benne van meg a váratlan a mostani kezdőből.
Nem illik.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. október 10., hétfő 16:37

reeed_ati írta:
Kerlon írta:Kleini amúgy odateszi magát szó se róla, de szerintem egy védekezőbb szerephez nem elég érett és fegyelmezett. Elől is van rengeteg hülyén elszórt labdája.
Nem éppen a biztonsági játékra törekszik az biztos és ebben benne van bőven a hiba, a labdaeladások...
Lehet hátrébb nem lenne elég fegyelmezett, ezt nem tudom.
A Darmstadtban milyen poszton játszik amúgy?
Jobbszelso.
Van eleg gondja ott is. Sokszor nem zar vissza segiteni a jobbhatvedet, mellette nem eleg gyors a szel tkp-nak.
Nagyon fejlodnie kell fejben, ha megakar ragadni a bundasban, mert neki csak kozepen van/lesz helye az adottsagai miatt, de ha fejben nem er fel a feladathoz, akkor vege lesz a Bundas karrierbol.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2722
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2016. október 10., hétfő 16:25

Kerlon írta:Kleini amúgy odateszi magát szó se róla, de szerintem egy védekezőbb szerephez nem elég érett és fegyelmezett. Elől is van rengeteg hülyén elszórt labdája.
Nem éppen a biztonsági játékra törekszik az biztos és ebben benne van bőven a hiba, a labdaeladások...
Lehet hátrébb nem lenne elég fegyelmezett, ezt nem tudom.
A Darmstadtban milyen poszton játszik amúgy?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 10., hétfő 16:07

Kleini amúgy odateszi magát szó se róla, de szerintem egy védekezőbb szerephez nem elég érett és fegyelmezett. Elől is van rengeteg hülyén elszórt labdája.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. október 10., hétfő 15:50

reeed_ati írta:
numberone1 írta:

Ha tkp, akkor inkabb Kleini helyett, mar ha jobb. Gera mar regen nem tkp. Gera helyett olyan kell, aki vedekezesben is oda teszi magat es jo labdakat tud osztogatni...azert egyszer meg kellene nezni, h tiszta legyen a kep vele kapcsolatosan. Vagy szelso tamadonak, mert ott is kell a frissites.
Azt vágom, hogy Gera már nem az, de Kleini szerintem több poszton is bevethető a középpályán, szóval ha inkább védekeznie kellene majd egy új ember érkezése esetén, az sem lenne gond neki.
Kicsit Di Maria jut róla eszembe, megy mint a mérgezett egér, csak sokszor pontatlan és persze még a kanyarban sincsen az argentinhoz képest. :mrgreen:
Ok, szoval lattad parszor jatszani.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2722
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2016. október 10., hétfő 15:09

numberone1 írta:

Ha tkp, akkor inkabb Kleini helyett, mar ha jobb. Gera mar regen nem tkp. Gera helyett olyan kell, aki vedekezesben is oda teszi magat es jo labdakat tud osztogatni...azert egyszer meg kellene nezni, h tiszta legyen a kep vele kapcsolatosan. Vagy szelso tamadonak, mert ott is kell a frissites.
Azt vágom, hogy Gera már nem az, de Kleini szerintem több poszton is bevethető a középpályán, szóval ha inkább védekeznie kellene majd egy új ember érkezése esetén, az sem lenne gond neki.
Kicsit Di Maria jut róla eszembe, megy mint a mérgezett egér, csak sokszor pontatlan és persze még a kanyarban sincsen az argentinhoz képest. :mrgreen:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. október 10., hétfő 14:36

rashidm írta:Én attól félek, hogy jön majd egy rosszabb időszak és leváltják Storckot/megunja ezt a közeget (MB1, stb... tudjuk)/ kap egy jó ajánlatot. Na már most ha menne, akkor szerintem ennek a profi felkészülésnek is annyi lenne. Kivéve ha hoznának egy ugyanolyan profi mentalitású, felkészült (mind taktikában, mind a stáb, a felszereltség terén) szakembert. Ha menne, akkor a legjobb az lenne, ha ő mondana maga helyett egy embert. Bejött Dárdainál is, nála is bejönne szerintem.
Moller akar kovethetne, ha ugy dontene, h megy.
reeed_ati írta:
Elvileg támadó középpályás, ezért írtam, mint Gera lehetséges helyettese.
Nagy és Kleini mellé még akár passzolhatna is. :)
Ha tkp, akkor inkabb Kleini helyett, mar ha jobb. Gera mar regen nem tkp. Gera helyett olyan kell, aki vedekezesben is oda teszi magat es jo labdakat tud osztogatni...azert egyszer meg kellene nezni, h tiszta legyen a kep vele kapcsolatosan. Vagy szelso tamadonak, mert ott is kell a frissites.
Innentől kezdve én inkább arra használnám a selejtezősorozatot, hogy a jövő fiataljait kipróbáljuk, beépítsük őket.
+1
Plusz a vedelmen is lehetne varialni a hatralevo meccseken, egy EB-re osszeallni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég