Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. május 15., csütörtök 14:27

Sosem értettem, miért kell négy kapust kivinni egy meccsre, de mindegy. Rudolf, Koman, és az atomerős paksi védelem... :lol: Lesz itt dínom-dánom. :lol:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. május 15., csütörtök 14:24

A MAGYAR VÁLOGATOTT KERETE DÁNIA ELLEN
Kapusok: Gulácsi Péter (Red Bull Salzburg – osztrák), Horváth Tamás (Mezőkövesd-Zsóry), Megyeri Balázs (Olympiakosz – görög), Rózsa Dániel (Haladás)
Védők: Fiola Attila (MVM Paks), Heffler Tibor (MVM Paks), Juhász Roland (Videoton FC),
Korcsmár Zsolt (Greuther Fürth – német), Korhut Mihály (DVSC-Teva), Lang Ádám (Győri ETO), Lipták Zoltán (Győri ETO), Szabó János (MVM Paks), Vanczák Vilmos (Sion – svájci), Varga József (Middlesbrough – angol)
Középpályások: Elek Ákos (DVTK), Kalmár Zsolt (Győri ETO), Koman Vladimir (Ural – orosz), Kovács István (Videoton FC), Nagy Gábor (Haladás), Pátkai Máté (Győri ETO), Stieber Zoltán (Greuther Fürth – német), Szakály Péter (DVSC-Teva), Tőzsér Dániel (Watford – angol), Zsidai László (DVSC-Teva)
Támadók: Dzsudzsák Balázs (Dinamo Moszkva – orosz), Futács Márkó (DVTK), Gyurcsó Ádám (Videoton FC), Nikolics Nemanja (Videoton FC), Radó András (Haladás), Rudolf Gergely (Győri ETO), Varga Roland (Győri ETO)

beneraul
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014. március 5., szerda 14:46
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, ZTE FC
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: beneraul » 2014. május 15., csütörtök 12:33

Ha képesek elkergetni Slukát (mert négyük közül mégiscsak rá lehet legkevésbé ráhúzni, hogy zalai), én tökön szúrom magam. Józsi Gyuri :lol: Azzal Kulcsár gyerekkel sokkal előrébb voltunk, csak hát róla meg üvöltött, hogy vissza akar kerülni valahogy a Haliba. Békéscsabának is miket akasztott ősszel :mrgreen:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. május 15., csütörtök 12:19

BBarni írta:Marci77 van egy jó és egy rossz hírem!
Állítólag nektek jutott az a megtiszteltetés, hogy a nyáron leigazoljátok tőlünk Józsi Györgyöt! :agree:
A jó hír pedig, hogy ingyen mivel lejár a szerződése... :mrgreen:
Hurrá :salute: :cens: :lol: :lol: Végülis zalai játékos,így benne volt a pakliban,de nagyon nem örülök. Egyrészt óriási alibi ember,másrészt nem nyilatkozott valami szimpatikusakat mióta elment.
Ráadásul kp ott pont meglenne szerintem a Simonfalvi,Holdampf,Sluka hármas. Józsi nem jelentene előrelépést szerintem.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. május 15., csütörtök 11:31

pintér bunkóparaszt volt? minő meglepetés :lol:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. május 15., csütörtök 10:45

Marci77 van egy jó és egy rossz hírem!
Állítólag nektek jutott az a megtiszteltetés, hogy a nyáron leigazoljátok tőlünk Józsi Györgyöt! :agree:
A jó hír pedig, hogy ingyen mivel lejár a szerződése... :mrgreen:


Egy kis Pintér Attila :)


Ő a magyar válogatott edzője, ő képviseli hazánkat! :)

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. május 14., szerda 20:49

Szóval jó tanári edző Sisa, de jónak nem mondanám, a Fradihoz pl kevés volt.
Szerintem Pruknerre gondoltál.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. május 14., szerda 20:36

nem kell ahhoz halomra nyerni magát egy edzőnek, hogy elismert és jó edző legyen.
Ahhoz, hogy valaki jó edző legyen(nem csak magyar szinten) már pedig eredmények kellenek!Szivics magyar szinten nem rossz edző, de ez nem túl nagy dicséret!Bepróbálkozott ő már nem egy nagyobb csapatnál nem véletlen nem kellett sehova...
vagy Bacsának. de nem mindig. ahogy írtam ez ellenfélfüggő és a legtöbb csapatnál így van ez.
Maximum az MB1-ben! :) Ez volt szinte az összes meccsükön a taktika....

Benczés meg szerintem előbb bizonyítson, mert karcsú ez a 1 évnyi diósgyőri edzőség, aztán ki is rúgták!Tény, hogy jobb mint ez a Artner,Szentes,Csank,Kondás,Pajkos,Prukner,Sisa,Pintér,Egervári féle "szakemberek" de azért még várjunk vele(Horváth Feri dettó) Ilyen kerettel meg összeszokás ide vagy oda rohadtul nem a kiesés elöl kéne menekülni...persze még lehet belőle magyar szinten jó edző, de addig még nem ártana bizonyítani!
a Fradihoz pl kevés volt.
Sisa sosem volt a Fradi edzője...
111 meccsen a Hamburg edzője, 49-en a Dortmundé
2005-2006-ban a Hamburggal 3.helyen végzett a Bayern, Werder mögött, 7 pontra a Bayerntől, 2-re a Werdertől. Utolsó fordulóban pont Hamburg-Werder volt 1-2, szóval ott csúsztak le a 2.helyről!
Jó és?

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. május 14., szerda 20:08

BBarni írta:Szóval akkor Szivics eddig egy szaros ligakupán kívül semmit sem tett le az asztalra... :)
nem kell ahhoz halomra nyerni magát egy edzőnek, hogy elismert és jó edző legyen. lásd Pellegrini a Villarrealnál vagy Malagánál. tudtommal nem nyert semmit sem, mégsem vonja kétségbe senki hogy egy jó edző! és főleg támadó csapatai voltak. ahogy most a Citynél is.
BBarni írta:Igen, ez lefordítva: bunker és onnan b@szd előre Futácsnak...kb ez a focijuk!
vagy Bacsának. de nem mindig. ahogy írtam ez ellenfélfüggő és a legtöbb csapatnál így van ez.
BBarni írta:Mármint Benczés Miklós? :) Na ne már...mert volt 1 jó éve a miskolciaknál?Most meg egy ilyen kerettel a kiesés elöl menekül még mindig, hagyjuk!
Szerintem a jövő egyik nagy lehetősége rejlik benne a magyar edzők közt. sok selejt és már kiégett magyar edző van a piacon akiket kirúgnak, majd elmennek máshova és ez megy évek óta sokukkal! Benczés még fiatal, de látom benne a lehetőséget! DVTK-nál is szép amit véghezvitt. Az megy egy dolog hogy most "ilyen kerettel" kiesés elől megy, ami szerintem már sikerült vagyis matematikailag még ugyan nem, de a Mezőkövesd kétlem hogy most támadna fel és nyerné mind2 meccsét. Amúgy meg láthattunk erre is példát hogy nem elég összelapátolni a focistákat innen-onnan, azokat x idő alatt CSAPATTÁ is kell gyúrni - újabb eset amire kiváló példa a City építkezésének kezdete. Továbbá leírnám akkor hogy elmondta Benczés is korábban, hogy nem volt tervben a feljutás egyből az első osztályba, túlteljesítették magukat (ahogy valószínű a Dunaújváros is fogja és ők is elmondták!!). Szóval ezért kellett hozni gyorsan Nb1-es tapasztalattal bíró játékosokat hogy ne essenek már ki egyből. ha nem is simán, de talán ez a cél sikerül. Aztán köv idényben már lehet más a cél (biztosabb bentmaradás).
Prométheusz írta:és én semmiképpen nem feledkeznék meg Sisa Tiborról sem.
Sisa remek szakember, nagyon jól összerakta az U válogatottat amit sajnos Egervári aratott le és meg sem köszönte Sisának! Szóval jó tanári edző Sisa, de jónak nem mondanám, a Fradihoz pl kevés volt. ahogy korábban Pellegriniről gondoltuk, Sisa nagyon jó egy közepesnél jobb csapathoz ahol nincsen bajnoki vagy EL célkitűzés. ahol nyugodtan dolgozhat és nem követelik a kirúgását x idő múlva.
torjack írta:A Fradi előtt azért dolgozott a Dortmundnál, a Hamburgnál is. Utóbbival úgy emlékszem összejött egy Bundesliga bronzérem, no meg a BL szereplés is.
111 meccsen a Hamburg edzője, 49-en a Dortmundé
2005-2006-ban a Hamburggal 3.helyen végzett a Bayern, Werder mögött, 7 pontra a Bayerntől, 2-re a Werdertől. Utolsó fordulóban pont Hamburg-Werder volt 1-2, szóval ott csúsztak le a 2.helyről!
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
real_funghi
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 7:13
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zamorano
Tartózkodási hely: Balkán

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: real_funghi » 2014. május 14., szerda 20:05

Kassai keze messzire elér. Bundesliga bronzérmet, BL-t összehozni neki nem kunszt. Szerencsés a Doll, hogy Kassai egyengetheti a pályáját...

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. május 14., szerda 18:09

Doll mi a pélótól a legjobb edző? a Kassai segítségével megnyert meccsektől?
A Fradi előtt azért dolgozott a Dortmundnál, a Hamburgnál is. Utóbbival úgy emlékszem összejött egy Bundesliga bronzérem, no meg a BL szereplés is.

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. május 14., szerda 17:39

BBarni írta:Szóval akkor Szivics eddig egy szaros ligakupán kívül semmit sem tett le az asztalra... :)
DVTK-nál picit más, de nekem picit Mou-s a játékuk képe amelyik meccseken láttam őket: tehát stabil védekezés és abból támadás, de a védekezés nagyon fontos!
Igen, ez lefordítva: bunker és onnan b@szd előre Futácsnak...kb ez a focijuk!
Dollt még nem számítva nálam a top3 edző most a Győri ETO, a Puskás edzői és Sivic.
Doll jelenleg magasan a legjobb edző, top3-t nem is mondanék, mert más nincs is nagyon!Horváth Ferit hagyjuk, majd ha lehoz 2-3 olyan idényt akkor majd azt mondom, hogy ő is jó...
Puskás edzői
Ez meg mi? :lol: Mármint Benczés Miklós? :) Na ne már...mert volt 1 jó éve a miskolciaknál?Most meg egy ilyen kerettel a kiesés elöl menekül még mindig, hagyjuk!
Doll mi a pélótól a legjobb edző? a Kassai segítségével megnyert meccsektől?
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. május 14., szerda 17:38

Anis írta:Így mindenképp paprikás meccs lesz az utolsó fordulóban!
Amúgy meg szerintem Sivic igen is jó edző, amit a Kecskeméttel művel, szép volt nézni a támadójátékot, amit ahogy a "szakértők" is megmondták, nem volt gyakori Mo-on korábban. mindenáron támadtak, kaptak is sok gólt, de szépen játszottak. DVTK-nál picit más, de nekem picit Mou-s a játékuk képe amelyik meccseken láttam őket: tehát stabil védekezés és abból támadás, de a védekezés nagyon fontos!
Dollt még nem számítva nálam a top3 edző most a Győri ETO, a Puskás edzői és Sivic.
nem vagyok nagy rajongója a Lokinak, meg Kondásnak, de azért magyar szinten mindenképpen megilleti a top 3 jelző, mert évek óta szenzációs munkát végez kukázott játékosokból, meg saját nevelésből. aztán top edző Pintér, bárki bármit gondol, mert szintén vannak eredményei. és én semmiképpen nem feledkeznék meg Sisa Tiborról sem.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. május 14., szerda 17:37

Szóval akkor Szivics eddig egy szaros ligakupán kívül semmit sem tett le az asztalra... :)
DVTK-nál picit más, de nekem picit Mou-s a játékuk képe amelyik meccseken láttam őket: tehát stabil védekezés és abból támadás, de a védekezés nagyon fontos!
Igen, ez lefordítva: bunker és onnan b@szd előre Futácsnak...kb ez a focijuk!
Dollt még nem számítva nálam a top3 edző most a Győri ETO, a Puskás edzői és Sivic.
Doll jelenleg magasan a legjobb edző, top3-t nem is mondanék, mert más nincs is nagyon!Horváth Ferit hagyjuk, majd ha lehoz 2-3 olyan idényt akkor majd azt mondom, hogy ő is jó...
Puskás edzői
Ez meg mi? :lol: Mármint Benczés Miklós? :) Na ne már...mert volt 1 jó éve a miskolciaknál?Most meg egy ilyen kerettel a kiesés elöl menekül még mindig, hagyjuk!

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. május 14., szerda 17:25

Így mindenképp paprikás meccs lesz az utolsó fordulóban!
Amúgy meg szerintem Sivic igen is jó edző, amit a Kecskeméttel művel, szép volt nézni a támadójátékot, amit ahogy a "szakértők" is megmondták, nem volt gyakori Mo-on korábban. mindenáron támadtak, kaptak is sok gólt, de szépen játszottak. DVTK-nál picit más, de nekem picit Mou-s a játékuk képe amelyik meccseken láttam őket: tehát stabil védekezés és abból támadás, de a védekezés nagyon fontos!
Dollt még nem számítva nálam a top3 edző most a Győri ETO, a Puskás edzői és Sivic.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. május 14., szerda 17:08

Ez a Szivics-Gomes/Garancsi harc... :lol: :lol:
„Sz…pjatok le!” - kiabálta Szivics a kispad felé
Szánalmas, Szivicsnek akkora arca van csak tudnám mire! :lol: Nem csoda, hogy befogadta a magyar edzői közeg tökéletesen beleillik! :taps: :coffee:
Meg ő beszél anyagi háttérről amikor náluk csak egy Leisztinger van aki Magyarország egyik leggazdagabb embere... :lol: (persze a fehérvári csapatnál is vicces a visszamutogatás ilyen témában :) )
Mekkorát fogok rajta röhögni amikor az első kazah csapat kiveri őket a kupából...

Mindegy ez nekünk csak jó lehet az utolsó meccsre... :shifty:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. május 13., kedd 18:54

A DVTK-győzelem a kulisszák mögül

FradiMédia!!!
Ismét világszínvonalú alkotás a srácoktól!(most főleg az ötlet)

:salute: :salute:

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. május 10., szombat 23:28

Kassai megint csodálatos volt....
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. május 10., szombat 17:47

Szép győzelem! :zoldsalas:
Meg van a 3 pont, nagyon jó hangulat volt, hangom nincs, rohadt meleg volt és sok volt a sör! :mrgreen:
(jah és kassai még mindig egy szar )
7 meccse folyamatosan nyerünk! :zoldsalas: (mi lesz majd akkor ha Doll végre tud igazolni... :shifty: )
Jó lett volna ha a Mezőkövesd behúzza a meccset, de úgy látom ez már nem fog sikerülni szóval lehet szorítani a székesfehérvári csapat botlásáért! :agree:

Diósgyőr mindig ilyen undorító focit játszik? Mintha a Chelseat látnám.
Mindig ahogy már a kolléga írta, az összes csapat...

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. május 10., szombat 16:16

Ritkán nézek mennyeit, de az első gólnál asszem az 5-ös számú diósgyőri elég furcsán lemaradt, kicsit tipszmiksz szagú volt az. :lol:
Hasonlított erre. :mrgreen:
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég