Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. november 8., péntek 18:15

Marci77 írta: Amúgy gyenge meccs gyenge bíró. Máté ma is vicc volt abba a 25 percben amin játszott
Erre a Babati gyerekre már FM-ben is felfigyeltem :mrgreen:
Ma sem játszott rosszul, és még csak 17 éves.
Milyen játékos ő egyébként?

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. november 8., péntek 17:50

BBarni írta:Pavicevic féle interjú :lol:
Nagyon tartalmas volt! :mrgreen:
Ez klasszikus.Már vagy 3-4 éves.Ma is ilyet tolt? Vagy miért kapták fel?
Amúgy gyenge meccs gyenge bíró. Máté ma is vicc volt abba a 25 percben amin játszott
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. november 8., péntek 16:49

Pavicevic féle interjú :lol:
Nagyon tartalmas volt! :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 8., péntek 11:30

Nem szoktam foglalkozni a magyar focival, legyen az valogatott vagy klubbfoci. De kivetelesen az edoz keresesrol elolvastam NSO-n egy cikket es a vegen kb ott is volt a fo problema roviden:
"Az ugyanis nyilvánvaló, hogy Sousa csak akkor jönne, ha mindenben szabad kezet kapna (ez a Videotonnál is így volt), kvázi ő lenne az első számú szakmai vezető a szövetségben. Csányi Sándor MLSZ-elnök azonban nem feltétlenül így képzeli el a nemzeti csapat(ok) irányítását."

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2013. november 7., csütörtök 19:38

messideco írta:Mit csinált az MLSz, hogy jönnek az irodalmár posztok a trollfocin? :hmmm:
Az év öngólja: német költőkért büntetett az MLSZ

Ilyen egy szánalmas társulatot, és akkor ezekkel az élen kéne kijutni VB-re, na persze. :lol:

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. november 7., csütörtök 19:34

Mit csinált az MLSz, hogy jönnek az irodalmár posztok a trollfocin? :hmmm:
"And my heart will leave you never."

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. november 6., szerda 23:12

Valami ilyesmire gondoltam :lol: :lol: :lol:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. november 6., szerda 22:11

Nincsenek jobbak, de attól még ne legyen boldog-boldogtalan válogatott mint Matthaus idejében!Pld az ilyen Márkvárt,Vécsei,Hidi kategória nagyon csúnya lenne ha behívót kapnának, bőven messze vannak attól a szinttől, még a nagyobb tehetségek mint Holman vagy Radó sem tudnak húzóemberek lenni a csapataikban, addig meg nincs miről beszélni!Szerintem!

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. november 6., szerda 21:35

Wertz: Ha jól tudom emelik az EB-n résztvevők számát. 24-re? Vagy 32-re? Oda pedig nem kijutni..hát elég szégyen lenne, mert akkor már tényleg csak Máltát, San Marinot meg ezeket kéne megelőzni..

numberone1: Völgyit ki is hagytam, pedig az MB1 legjobb balhátvédjének tartom. Ha ő tudna válogatott szinten játszani, akkor akár Kádár be is mehetne középre.

BBarni: Oké,oké, sok köztük a fiatal, de tudsz jobbat? :D

Középpályát szerintem könnyebb lenne összerakni. Védekezésre ott van Gyömbér, Vass Ádám, Vadócz, Pintér, akik azért magyar szinten bizony nem rosszak. Ott van még Kovács, Márkvártban is sok potenciált látok, Hidi, Vécsei, Windecker.

Viszont baromi kíváncsi vagyok, hogy mit fog csinálni az új, valószínűleg külföldi edző. Jön a sablonjátékosokkal, vagy hív be meglepetéseket vagy fiatalít? Hm, érdekes.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. november 6., szerda 20:36

Én azért óvatosabb lennék ezzel a fiatalítással, sokan még az mb1-ből nem emelkednek ki, nem hogy válogatott...a honosításról is ugyanezt gondolom szeretem Somát(madzsar vagyok nem turista :mrgreen: ) de azért nem szeretném a válogatottban látni, Viniciust se...

Viszont mindenki imádkozzon, hogy legyen 1 olyan olyan külföldi edző aki van olyan hülye, hogy elvállalja a posztot mert B opcióként amilyen magyar vészmegoldások jöttek szóba...mit tudunk egyébként mondani a külföldi edzőknek?Ingyen pogácsa? :mrgreen: :lol: Jah és szóba került, hogy ha külföldi edző jön akkor lenne neki egy magyar "szakmai" tanácsadója ott is szép nevek vannak a listán! :lol: :lol:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. november 6., szerda 19:51

Nalam a Szolnoki-Vinicius-Otigba-Volgyi lenne a vedelem.
A kp-t mar nehezebb lenne ossze hozni, mert nincsenek jo vedekezo emberek oda...es ha nincsenek akkor a vedelmet szabhatjuk.

Abban egyetertek Shuttal, h kell egy vezer a vedelmbe az adja meg az alapjat.jelenleg nincs akit annak lehetne hivni.
Legjobb pelda ra a vidi v a real, egy vinicius jobb kepessegu mint Caneira, de az utobbi a vezer o iranyitja a vedelmet, a realban ez igaz Ramosra aki kepessegekben gyengebb mint Pepe, de jobban osszetudja fogni a vedelmet.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. november 6., szerda 19:30

Nigéria esélyesebb a VBre, mint mi a 24es EBre. Ha a nagytornákon való szereplést nézi akkor biztos nem minket választ. Szerintem a magyar válogatottban már csak akkor fog játszani , ha 1-2 éven belül nem hívják be a nigériaiak

Ezért is írtam már augusztusban, hogy a szeptemberi meccseken be kell hívni, addig míg ismeretlenebb

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. november 6., szerda 19:09

Egy baj van..Otigba jobban járna a nigériaiakkal, mint velünk.
Könnyebben kijutna a VB-re az biztos, viszont nálunk, szinte biztos, hogy EB-résztvevő lenne, pár év múlva.

A védelemből ahogy Anis is írta, Haladás-páros, Juhász, Mészáros már kuka.
Én az Otigba-Lang-Korcsmár-Kelemen négyesből dolgoznék. :coffee:

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. november 6., szerda 17:42

'shutterisland írta:nyilván egy herenveen-ben nem játszana, ha gyenge lenne, de nem lepődnék meg, ha eleinte meg lenne illetődve, és guzmics vagy devecseri szintet hozna a címeres mezben, mint ahogy azt párszor megtette az utánpótlás válogatott mezében is.
hosszú távon viszont azt hiszem, benne bízhatunk ezen a poszton legjobban.
Nem is mondtam, hogy jobb lett volna náluk az első meccsein. Azért kellett volna behívni, hogy magyar válogatott legyen.
Minél hamarabb meg kell vagy kellett volna hívni a válogatottba addig míg a nigériaiak el nem viszik előlünk, mint Garicsot az osztrákok

Ha a románok vagy a hollandok előtti meccsen behívja Egervári biztos vagyok benne, hogy igent mond a behívóra. Viszont most már ez nem biztos. Az U21es meghívót vissza is mondta a mai nap, pedig eddig mindig jött. Ráadásul a mai nap nyilatkozta, hogy a nigériaiak figyelik

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. november 6., szerda 17:29

"Védelmi vezér" kell, de a Devecseri-félékből nem lesz az soha. Úgyhogy azok maradjanak szépen a kispadon vagy a klubjuknál és jöjjenek azok akik külföldön nap, mint nap játszanak nívósabb ellenfelek ellen. Mészáros is kiöregszik (bár ő inkább csak nb1es szinten volt jó és gyors védő), Juhász sajnos már kuka, Halis párost nem akarom látni a kezdőben, pont ez az hogy NINCSEN választék védő poszton, de ez már évek óta probléma. Én a Korcsmár-Otigba párost szoktatnám össze minél hamarabb aztán lesz ami lesz. Mind2en stabil kezdők külföldön.


Más: Mi lesz veled Dzsudzsák?
"Értékelhetetlen produkció a válogatottban, arcpirító nyilatkozat, kiegyensúlyozatlan, rapszodikus teljesítmény a klubcsapatban. Megbicsaklott, zátonyra futott karrierje, sem szakmailag, sem emberileg nem tudott vezérré válni."
Kár érte. Hollandiában kiemelkedett, a liga egyik ha nem a legjobb játékosa volt, és mi lett belőle? Dagesztánban kipukkadt, Moszkvában is egy kézen megszámolható hány jobb meccse volt.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 6., szerda 14:47

az esélyt én is megadnám neki, de azért megváltást tőle sem kell várni, mentálisan nem tartom elég erősnek ahhoz, hogy a védelem vezére legyen, és hát ennek a magyar válogatottnak az kellene.

ismerem, mert szinte egy helyről indultunk, és tudom, hogy a fizikai paraméterei miatt emelték ki csabáról, nem pedig a mentális tulajdonságok miatt, ami szerintem egy középhátvédnél nagyon fontos lenne.

nyilván egy herenveen-ben nem játszana, ha gyenge lenne, de nem lepődnék meg, ha eleinte meg lenne illetődve, és guzmics vagy devecseri szintet hozna a címeres mezben, mint ahogy azt párszor megtette az utánpótlás válogatott mezében is.
hosszú távon viszont azt hiszem, benne bízhatunk ezen a poszton legjobban.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. november 6., szerda 11:37

Otigbát a nigériaik figyelik és még nem döntötte el, hogy melyik válogatottban játszana
Köszi faszrajzoló, hogy inkább egy Devecserit hívtál be az őszi meccsekre, mint őt :-@ :vivo:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 6., szerda 0:53

Kerlon írta:/hó vagy /hét?
Hó és nettó.

De a lényeg hogy a visszaadás divat lett.....a külföldi visszaad....a magyar nem annyira,az reklamál és problémát okoz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 6., szerda 0:51

/hó vagy /hét?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 6., szerda 0:41

Hozzám szólsz?

:D

Ma csak hogy a magyar foci is képben legyen beszéltem egy belsőssel.....a szláv gyerek,670.000 ft fizetést irt alá a magyar első osztályú klubnál.....a nevet nem mondom. A lényeg,hogy ebből a 25%ot a klub vezetőnek kellett visszaadnia.


Ez foci? Ez az amit mi akarunk?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég