Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: sander » 2014. április 26., szombat 12:14

Prométheusz írta:oké, akkor ötöt. de hogy ő az egyetlen hiteles szakember.... lehet itt ferdíteni, de ez max a szűklátókörűséget bizonyítja
Ez nem szűklátókörűség hanem az én véleményem. Nem ezen a pár meccs alapján kell megítélni valakit. És szerintem nem is 15-20 meccs után. De ha szerinted az egy gyenge edző aki a német élvonalban is letette a névjegyét... A HSV-t megmentette a kieséstől majd ha jól tudom a következő szezonban harmadik helyezést ért el. Ezután a Dortmundnál volt ott is a kiesés fenyegette a klubot amikor Doll átvette az irányítást és tizedik lett a bajnokságban. Valamit csak kell értenie a szakmához ha két kiesés ellen küzdő csapatot is sikeresen irányított.

Prométheusz írta:hidd el van itt jó szakember nem is egy a bézbollsapkáson kívül is. meg magyar is.
ha van itt több jó szakember is akkor egyrészt kíváncsian várom hogy kikre gondolsz másrészt akkor ezek az emberek mit csináltak eddig ?

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. április 26., szombat 11:29

El Sie7e írta:
de itt van egy hónapja, nyert három nyögvenyelős meccset,
3 nyőgvenyelős meccset? :roll: 5-ös győzelmi szériában van a Fradi, a bajnokságban, barátom :) lehet itt ferdíteni, de ez max a szűklátókörűséget bizonyítja
oké, akkor ötöt. de hogy ő az egyetlen hiteles szakember.... lehet itt ferdíteni, de ez max a szűklátókörűséget bizonyítja
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2014. április 26., szombat 11:13

de itt van egy hónapja, nyert három nyögvenyelős meccset,
3 nyőgvenyelős meccset? :roll: 5-ös győzelmi szériában van a Fradi, a bajnokságban, barátom :) lehet itt ferdíteni, de ez max a szűklátókörűséget bizonyítja
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. április 26., szombat 10:52

sander írta:
egyébként én annak is örülök, ha a Kispestbe, ha a Pápába jön minőségi játékos, örülök minden stadionnak, meg minden olyan történésnek, ami hozzásegít ahhoz, hogy a focink visszanyerje régi megillető rangját, méltóságát
nem igazán szoktam nagyon foglalkozni a magyar focival de én is félig meddig örülök amikor pozitív híreket olvasok ezzel kapcsolatban. Egyrészt azért örülök mert többé kevésbe több állami támogatást kapnak a csapatok és lassan eljutunk odáig hogy nem lesz majd az a kifogás hogy megpattan a labda meg hogy olyan rossz a fű minősége hogy még a galamboknak is nehézkes oda leszállni a kenyér csücskéért. De ettől függetlenül nagyon sajnálom hogy még mindig itt keressük a hibákat. Amíg nem lesz egy olyan karizmatikus edző aki minden tekintetben felkészült és rá lehet bízni akár egy teljes klubot. Itt konkrétan arra gondolok hogy tegyen le egy koncepciót hogy 6-10 éves korig ezt kellene tanítani 10-14 éves korig ezt 14-18-ig meg emezt aztán majd ha eléri a 18 éves kort akkor meg kell nézni hogy mi lehet belőle .... és ha érdemes rá akkor felvinni a nagy csapathoz. De ha ezt nem vállalja akkor pedig hozza az eredményeket és lehessen azt mondani hogy azért valamit letett az asztalra. Megmondom őszintén hogy jelenleg egyetlen egy olyan edző van itt Magyarországon akire ilyen téren szerintem lehet számítani. (Doll személyében) Illetve volt egy másik edző is Sousa személyében aki engem személy szerint nagyon lenyűgözött. Nagyon tudott a pali... Emlékszem rá hogy itthon mindenki szívta a vérét a bekkelős foci miatt... aztán Európai szintre emelte a Vidi védekezését... ebből is látszik hogy a magyar foci hol tart... a külföldi lapok és hozzáértő személyek rendre mondták hogy "ez igen..." megtanított egy két embert védekezni... persze a mi hozzáértőink meg mondogatták hogy ezt nem szabad hagyni meg ez nem foci... szerintem itt kezdődnek a problémák. Hozzátenném még azt hogy ha jól tudom a Vidi az első 3-4 meccsén a csoportkörbe gólt sem (!!!) kapott. Visszatérve a témához addig nagy csodát szerintem senki ne várjon amíg hozzáértő szakmai stáb nincs a játékosok mögött. Persze lesznek részeredmények de én túl sokat nem várok egyik csapattól sem.
na ilyenektől viszont eldurran az agyam. nincs bajom Dollal, biztos nagy szakember. de itt van egy hónapja, nyert három nyögvenyelős meccset, aztán mindjárt ő a magyar foci egyetlen letéteményese...

hidd el van itt jó szakember nem is egy a bézbollsapkáson kívül is. meg magyar is.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: sander » 2014. április 26., szombat 10:24

egyébként én annak is örülök, ha a Kispestbe, ha a Pápába jön minőségi játékos, örülök minden stadionnak, meg minden olyan történésnek, ami hozzásegít ahhoz, hogy a focink visszanyerje régi megillető rangját, méltóságát
nem igazán szoktam nagyon foglalkozni a magyar focival de én is félig meddig örülök amikor pozitív híreket olvasok ezzel kapcsolatban. Egyrészt azért örülök mert többé kevésbe több állami támogatást kapnak a csapatok és lassan eljutunk odáig hogy nem lesz majd az a kifogás hogy megpattan a labda meg hogy olyan rossz a fű minősége hogy még a galamboknak is nehézkes oda leszállni a kenyér csücskéért. De ettől függetlenül nagyon sajnálom hogy még mindig itt keressük a hibákat. Amíg nem lesz egy olyan karizmatikus edző aki minden tekintetben felkészült és rá lehet bízni akár egy teljes klubot. Itt konkrétan arra gondolok hogy tegyen le egy koncepciót hogy 6-10 éves korig ezt kellene tanítani 10-14 éves korig ezt 14-18-ig meg emezt aztán majd ha eléri a 18 éves kort akkor meg kell nézni hogy mi lehet belőle .... és ha érdemes rá akkor felvinni a nagy csapathoz. De ha ezt nem vállalja akkor pedig hozza az eredményeket és lehessen azt mondani hogy azért valamit letett az asztalra. Megmondom őszintén hogy jelenleg egyetlen egy olyan edző van itt Magyarországon akire ilyen téren szerintem lehet számítani. (Doll személyében) Illetve volt egy másik edző is Sousa személyében aki engem személy szerint nagyon lenyűgözött. Nagyon tudott a pali... Emlékszem rá hogy itthon mindenki szívta a vérét a bekkelős foci miatt... aztán Európai szintre emelte a Vidi védekezését... ebből is látszik hogy a magyar foci hol tart... a külföldi lapok és hozzáértő személyek rendre mondták hogy "ez igen..." megtanított egy két embert védekezni... persze a mi hozzáértőink meg mondogatták hogy ezt nem szabad hagyni meg ez nem foci... szerintem itt kezdődnek a problémák. Hozzátenném még azt hogy ha jól tudom a Vidi az első 3-4 meccsén a csoportkörbe gólt sem (!!!) kapott. Visszatérve a témához addig nagy csodát szerintem senki ne várjon amíg hozzáértő szakmai stáb nincs a játékosok mögött. Persze lesznek részeredmények de én túl sokat nem várok egyik csapattól sem.

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. április 26., szombat 0:48

nmate írta:Csak pár légióst kéne kiszórniuk (pl Burgos, Trajkovic) akik feleslegesen szívják a fizetést. Kalmár simán kezdő szint pl, ebben a korban sokat számít neki a játék, nyomatni kell a gyereket amikor csak lehet. Persze ésszel. De Horváth Feri ahogy nézem amúgy jobban számol vele, ez mindenképpen pozitívum.
Burgos nyártól tuti lapát, ahogy még kb 4-5 ember. Kalmár valóban alap Horváth Ferinek, iszonyat tehetséges a srác.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 26., szombat 0:16

Csak pár légióst kéne kiszórniuk (pl Burgos, Trajkovic) akik feleslegesen szívják a fizetést. Kalmár simán kezdő szint pl, ebben a korban sokat számít neki a játék, nyomatni kell a gyereket amikor csak lehet. Persze ésszel. De Horváth Feri ahogy nézem amúgy jobban számol vele, ez mindenképpen pozitívum.

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. április 26., szombat 0:05

http://www.csakfoci.hu/node/162919

Újabb három évig támogatja az AUDI a Győri ETO-t


ez egy remek hír. igaz, ez az utánpótlásra megy, de oda jó helyre. akadnak ott tehetségek, Kalmár, Mervó, Farkas, Lenzsér.
a klubmodell szerint erre a vonalra mindenképpen ráerősít az ETO. ami persze azért fontos, mert azzal nem lehet versenyezni, hogy az állam néhány csapatot nyakon önt egy lavór pénzzel, hogy két év alatt BL csoportkör legyen, meg dicsőség.. :mrgreen:
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 25., péntek 22:15

Az első 15-20 percben olyat fociztunk, hogy akármelyik csapatnak rúgtunk volna legalább 2-3 gólt(ha lenne 1 normális csatárunk) a második félidőben meg szégyen,gyalázat!Az valami borzasztó gyenge volt!Mindegy meg kellett nyerni ezt a meccset, mert a felcsút tuti leadja a 3 pontot a vidinek és kell a 3. hely! :zoldsalas:

Ehhez az új kispest igazoláshoz meg tegyük hozzá, hogy 1 év és 9 hónapja nem volt csapata, ez azért nem véletlen!(hozzánk is be lett ajánlva) :)

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. április 25., péntek 20:26

nem akarnám én támadni, viszont BBarni barátunk stílusa néha kiveri a biztosítékot. ez nem Fradi fórum, hanem NB1, magyar foci. de ő olyan szinten lekezelő mindenkivel, hogy borzasztó. van más is a nap alatt, nem csak az Üllői, ezt tiszteletben kéne tartani.. na de ez nagyon off
Az, hogy a topicban javarészt a Fradi a téma, az nem a fradisták hibája. Senki sem tiltja a Loki,ETO,Vidi,UTE, stb., szurkereknek sem, hogy eszmét cseréljenek csapatukkal kapcsolatban. Ennyi erővel GT-t is lehetne oltani a PL topicban a sok Spurs infó miatt. De nem kell, az a kedvenc csapata a Real mellett( :mrgreen: ), nyilván nem a Fulhamről fog értekezni, vagy a Cardiff Cityről...a stílusbeli problémákat meg ha a modik úgy látják, majd rendezik.

No de hogy ne offoljunk teljesen, illene az utolsót megverni, eddig nem egy gálameccs.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. április 25., péntek 19:55

Remy írta:Én, mint független MB1-es néző (jó, igazából nem is nézem) annak örülnék, ha összeállna 2-3, de minimum 1 olyan csapat, akik folyamatosan részt tudnak venni az európai kupákban. Ezért, vagy Fradi, vagy Vidi, vagy DVSC, de tőlem lehet a Győr is... csak legyen már végre egy épkézláb csapatunk. Még az is lehet, hogy ha lenne egy erős Fradi, akkor leülnék megnézni a meccseiket.
Én így látatlanban (hogy sosem tudjuk meg mi lett volna, ha) biztosra veszem, hogyha Sousa maradt volna ahol van, a Vidi kispadján és folytathatta volna a munkát akkor meg is lett volna ez. Nem mondom, hogy BL csoportkörök lettek volna minden évben, de azért az EL csoportkörök jöttek volna nagy %-ban. Előzőleg is összejött neki 1x és majdnem még a csodaszám továbbjutás is (bárcsak akkor lett volna itt Calatayud kapus és nem Bozsovic). Most idén az izraeli csapatával meg is csinálta újra, pedig szerintem az a csapat sem olyan jó (BL selejtezőben a Basel állította meg őket, az EL csoportból továbbmentek és újra a Basel állította meg őket).

Szóval ha szerintem ha ennek a Vidinek (ahol van tőke és normális alapok) lenne egy normális edző is akkor lehetne bízni a jó / jobb EL/BL szereplésekben. De kíváncsi leszek, hogy mire megy Horváth Feri a Győrrel és ez a mostani DVSC a nyáron...
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. április 25., péntek 18:41

Ferencváros írta:
Igen, az feltűnt, hogy te mindig a Fradit támadod, és BBarnit. :)

Lehet, hogy neked szimpatikus, de nem sok "ismert" játékos jön egy olyan magyar csapatba, ahol a megszűnés fenyegeti a klubot.
nem akarnám én támadni, viszont BBarni barátunk stílusa néha kiveri a biztosítékot. ez nem Fradi fórum, hanem NB1, magyar foci. de ő olyan szinten lekezelő mindenkivel, hogy borzasztó. van más is a nap alatt, nem csak az Üllői, ezt tiszteletben kéne tartani.. na de ez nagyon off

egyébként én annak is örülök, ha a Kispestbe, ha a Pápába jön minőségi játékos, örülök minden stadionnak, meg minden olyan történésnek, ami hozzásegít ahhoz, hogy a focink visszanyerje régi megillető rangját, méltóságát
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 25., péntek 18:35

Prométheusz írta:
mert? mi a baj az Újpesttel? egyetlen szimpatikus pesti csapat :)
Csupán annyit érnek, mint egy marék lepke... Honvéd szintén...

Ezért, ha már idejön egy válogatott, VB-t is megjárt játékos, aki ráadásul a korábbi csapataiban rendszeresen játszott, az ne ilyen magyar szinten is nulla csapatba menjen. Én, mint független MB1-es néző (jó, igazából nem is nézem) annak örülnék, ha összeállna 2-3, de minimum 1 olyan csapat, akik folyamatosan részt tudnak venni az európai kupákban. Ezért, vagy Fradi, vagy Vidi, vagy DVSC, de tőlem lehet a Győr is... csak legyen már végre egy épkézláb csapatunk. Még az is lehet, hogy ha lenne egy erős Fradi, akkor leülnék megnézni a meccseiket.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. április 25., péntek 18:32

Prométheusz írta:
Ferencváros írta: Ugye nem az Újpestet hiányolod? :lol:
mert? mi a baj az Újpesttel? egyetlen szimpatikus pesti csapat :)
Igen, az feltűnt, hogy te mindig a Fradit támadod, és BBarnit. :)

Lehet, hogy neked szimpatikus, de nem sok "ismert" játékos jön egy olyan magyar csapatba, ahol a megszűnés fenyegeti a klubot.

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. április 25., péntek 18:26

Ferencváros írta:
messideco írta:Remy, miért ebbe a szent hármasba? :hmmm:
Ugye nem az Újpestet hiányolod? :lol:
mert? mi a baj az Újpesttel? egyetlen szimpatikus pesti csapat :)
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. április 25., péntek 18:25

Remy írta:De, ha legalább a Fradiba a DVSC-be vagy a Vidibe jött volna.... :/
Azok általában nem vesznek afrikai játékosokat...
Vidiben él a portugál vonal, Debrecenbe ahogy figyelem jönnek a szerbek és a környékbeliek, Fradiba meg a holland vonal volt vagy épp az aktuális edző korábbi játékosaiból pár (Moniznál Leonardo, Gerson).
A honvéd meg hosszú évek óta nagyon szeret afrikai játékosokat igazolni, akikből már bejött jó pár: Genito (mozambiki válogatott volt, a drukkerek kedvence, Benjamin védő és vkp, azóta elefántcsontparti kerettag és pályára is lépett, most Franciaországban játszik, Abraham szélvész-gyors támadó megfordult már sok helyen és még volt több ilyesmi).
Remy írta:Amúgy én ezt sajnálom, hogy nem igazolunk (vagy nem is tudunk?) olyan játékosokat, akik azért nevet is szereztek Európában. 2-3 ilyen kiegészítő 30 év körüli játékos 1-1 nagyobb magyar csapatba. Szerintem egész sokat tudna lendíteni magyar szinten néhány ilyen játékos.
Marek Heinz a Fradiban nagy név volt, Luque-Fernando páros a Diósgyőrben (előbbi több 100 La Liga meccsel és a drukkerek óriási kedvence volt, amikor utolsó meccsén lecserélték, nagy tapsvihar és sírt is lefele menet, Fernando meg Real nevelés és Valladolid-Betis-Malaga trióban játszott), aztán ott volt/van Gallardo szintén Diósgyőr és most Puskásban ő is 100+ La Liga meccsel.

2014 januárba jött a Honvédba Edixon Perea aki 26x-os kolumbiai válogatott, de valamiért nem lett belőle semmi sem, pedig ez a 26x-os válogatottság egy jó válogatottban jó ajánlólevél volt, de azért a 12.fordulóban a Vidi elleni 2-1-es győzelem az ő góljának köszönhető, elfutott, bevágta, látszott azon a pár meccsen hogy kimagaslik a technikai tudása alapján.

Debrecenben meg van most éppen 24x-es észt válogatott (Morozov)
Győrben meg mindenféle: szlovák, cseh, jamaicai, kameruni, szlovén, el salvadori válogatottak.

Csak a minőség és a mennyiség között van egy kis különbség. és amíg a minőség jön azzal talán senkinek sem lenne semmi gondja, de amikor sokadrangú (asszem volt hogy olasz 6od-ból jött) légiósok jönnek addig áll a tézis, miszerint inkább a magyar fiatalok. Talán ha a Fradi is bejutna az EL-ba (akár csak selejtezőbe) jönne oda is pár név (Doll által).
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Anis 2014. április 25., péntek 18:28-kor.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. április 25., péntek 18:16

messideco írta:Remy, miért ebbe a szent hármasba? :hmmm:
Ugye nem az Újpestet hiányolod? :lol:

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. április 25., péntek 18:13

Remy, miért ebbe a szent hármasba? :hmmm:

Szerintem nagyon kaszált ezzel a Kispest, simán a gólkirályi poszt várományosa lehet jövőre, és talán jogos a magas elvárás.
"And my heart will leave you never."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 25., péntek 17:57

Anis írta:Ha csak a nevét nézzük, újabb nagy név az NB1-ben! Abdoul-Kader Keita (VB résztvevő, 72x-es elefántcsontparti válogatott) (Raúl csapattársa volt Katarban!)
De, ha legalább a Fradiba a DVSC-be vagy a Vidibe jött volna.... :/

Amúgy én ezt sajnálom, hogy nem igazolunk (vagy nem is tudunk?) olyan játékosokat, akik azért nevet is szereztek Európában. 2-3 ilyen kiegészítő 30 év körüli játékos 1-1 nagyobb magyar csapatba. Szerintem egész sokat tudna lendíteni magyar szinten néhány ilyen játékos.

+ azért szerintem nézőket is lehetne szerezni 1-2 nagyobb névvel. Engem például tuti, hogy ki tudna csalogatni 1-1 ismertebb játékos. Anno volt róla szó, hogy Crespo ide jön levezetni, hát én tuti, hogy kinéztem volna egy Pécs - Vidi (?) meccsre.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. április 25., péntek 17:41

Ha csak a nevét nézzük, újabb nagy név az NB1-ben! Abdoul-Kader Keita (VB résztvevő, 72x-es elefántcsontparti válogatott) (Raúl csapattársa volt Katarban!)

Fúúú de remélem, hogy nem csak a neve jött és megy fel a pályára, hanem mutat is valamit. Ki is magaslik ebből a "valamiből" és nem süllyed el benne ahogy már megtették páran!
(mondjuk ahogy nézem másfél éve nincsen csapata, szóval elsőre még fel kell hoznia magát, jövő idényben már talán megmutatja mit tud)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 117 regisztrált és 0 vendég