Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. július 20., csütörtök 11:42

ANDS írta:

Tavasszal olyat meneteltek, mint a Barca :mrgreen:
Kicsit tovább jutottak, de a fraditól ez tavaly nagyon szép teljesítmény volt.
Az Nb1- ben viszont a tavaszi teljesítmény ciki, de a bajnoki címet nem kell megmagyarázni, meg az Újpest ellen is jók voltak.
Menetelés az nálam mást jelent, írtam is, hogy az szép volt, hogy a csoportból továbbmentek, de annyi volt, tavasszal már semmi menetelés nem volt, egyből kiestek az első körben.

Csak arra akartam rávilágítani, hogy tavasszal már bőven döcögött a szekér hazai porondon is (aminek persze lehet oka, hogy lényegében behozhatatlan előny volt), ettől függetlenül ez nagyon kellemetlen.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: füst » 2023. július 20., csütörtök 10:56

Végigszenvedtem a második félidőt, nagyon kínos volt a tegnapi.
Persze ez benne van a fociban, kellenek a hasonló történetek, sőt a másik szemszögből tekintve az efféle győzelmek a legszebbek a sportban, de attól a feröeri csapat hős volt, még nyugodtan szégyellheti magát a komplett zöld-fehér stáb. Céltalanul, és fogalmatlanul kóricáltak a pályán a hazaiak, semmi elképzelés nem volt, nem is kommunikáltak egymással, és az edzőt látva is egyértelműen lehet mondani, hogy megérdemelte a villámgyors kirúgást.
Akik viszont büszkék lehetnek magukra, azok a helyszínen jelenlevő fradisták voltak, a viselkedésük szerintem hibátlan volt a helyzethez mérten. nem ürült ki a stadion a 60. percnél, a sajátjaikat buzdították, a kifejezett haragjuk kulturált volt, az ellenfelet pedig megtisztelték.
Az egyetlen üde színfolt a közönség volt tegnap, a mi részünkről.

Ha viszont távolabbról közelítem meg, és nem csak a meccset magát értékelem, akkor ugyanúgy látom, ahogy lentebb írták, hogy egész tavasszal egy nagy semmi volt a Fradi. Tavaly szárnyaltak illetve azt megelőzően is nagyon szép időszakuk volt, ezért valahol megértem, hogy kifejezetten türelmesek voltak Csercseszovval. Viszont egy ilyen eredmény után szerintem a lehető legjobb döntés volt azonnal elküldeni. Már a sajtótájékoztatóra is azzal az információval kellett volna mennie, hogy el van bocsátva. Az, hogy eltéblábolták a tavaszt a biztosan megnyert liga tudatában, még so-so. De ennek fejében egy ilyen meccsel nyitni az új szezont... katasztrófa. És ha ezek a játékosok nem kezdenek el villámgyorsan szárnyalni a konfettiligában és legyalulni az egész hazai ligát, ahogyan az elvárható, akkor nyugodtan mehet az edzőbá után az egy szinttel fentebb levő szakmai stáb is.
Remélem majd a KTE elégtételt vesz hamarosan, hadd legyen nemzetközileg is hírös a város :D

Ja és ezt az egészet össze lehet foglalni az új kedvenc szavammal, amit tegnap hallottam; feröerencváros. :D

MVPP
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: MVPP » 2023. július 20., csütörtök 10:03

Anthony írta:
ANDS írta:

A 70-es évek közepén-végén arcról felismertem a fradi játékosait, de még az újpestieket is.
Most azt sem tudom, kik játszanak a csapatban.
A vezetőség most biztosan visszavesz az arcméretből.
Általában ez a Kelet-Európai csapatok veszte, legalábbis jó kis sorminta: megnyerik a bajnokságot, akkor rájönnek hogy nyár közepén kell BL selejtezni, ezért gyorsan "befektetnek" és vesznek 4-5 új arcot, akikkel pár edzés után beleszöknek a selejtezőbe és többek közt az összeszokatlanság miatt elvéreznek hamar. Vagy a másik eset, ha van kiemelkedő játékosuk akkor őt megveszik a pénzesebb klubok és azért gyengülnek.
Nagyon kevés Kelet-Európai csapat van aki tud hozni egy állandóságot, nem azt mondom nem kell igazolni, de ha 2 évente kicserélődik szinte a teljes kereted akkor mit csináltál, hogyan lesz csapatod?

Persze a magyar 🤡 csapatnál vannak egyéb gondok is (de a többi keleti csapatnál is, csak így hirtelen a románokat mondjam, ők is kiestek egy moldvai csapat ellen 2 napja).
Az a moldvai csapat teljesen más kávéház, két éve a Bernabeuban is nyertek. Azóta nagy volt a játékosmozgás, de kelet-európai szinten gazdag csapatnak számít.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rashidm » 2023. július 20., csütörtök 10:01

Mickey írta: Milyen szép is az emberi természet,meg ez a topic :salute:
Hányinger
Ezt fejtsd már ki kérlek, komolyan érdekel.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. július 20., csütörtök 9:12

Mickey írta: Milyen szép is az emberi természet,meg ez a topic :salute:
Hányinger
A hányinger emberi természet a magyar adóforintokból nyomott arabokéhoz hasonló football manager kicsiben, mert valakinek fent ez a hobbija.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. július 20., csütörtök 9:10

en is mindig ezen a sok mazochistan/rajtatok :lol: nevetek, ez a topik a masodlagos szegyenerzet es a humor tokeletes egyvelege: magyar fodball es az emberek, akiket ez akarmilyen szinten erdekel :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. július 20., csütörtök 9:07

Milyen szép is az emberi természet,meg ez a topic :salute:
Hányinger
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. július 20., csütörtök 8:41

ferni írta: De olyat szépet meneteltek az ELben, mi a fene történt azóta? Ennyi játékos elment és jöttek helyette rosszabbak vagy mi?
Meneteltek?
Továbbjutottak a csoportból (ami szép eredmény), majd egyből kiestek az első körben tavasszal.
És ha megnézzük mit műveltek tavasszal az mb1-ben, akkor látni lehetett, hogy valami nem oké.

Mondjuk az, hogy egy feröeri csapattól kiesnek, csont nélkül, azt kb senki nem gondoltam:D
Kubatov vakarózhat :mrgreen:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8470
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. július 20., csütörtök 8:35

De olyat szépet meneteltek az ELben, mi a fene történt azóta? Ennyi játékos elment és jöttek helyette rosszabbak vagy mi?

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. július 20., csütörtök 8:07

ANDS írta:
'shutterisland írta: az szep, megneztem a kezdot, a felet azt se tudom mar ki, pedig a barca vagy juve elleni csapatot kivulrol fujtam.
A 70-es évek közepén-végén arcról felismertem a fradi játékosait, de még az újpestieket is.
Most azt sem tudom, kik játszanak a csapatban.
A vezetőség most biztosan visszavesz az arcméretből.
Általában ez a Kelet-Európai csapatok veszte, legalábbis jó kis sorminta: megnyerik a bajnokságot, akkor rájönnek hogy nyár közepén kell BL selejtezni, ezért gyorsan "befektetnek" és vesznek 4-5 új arcot, akikkel pár edzés után beleszöknek a selejtezőbe és többek közt az összeszokatlanság miatt elvéreznek hamar. Vagy a másik eset, ha van kiemelkedő játékosuk akkor őt megveszik a pénzesebb klubok és azért gyengülnek.
Nagyon kevés Kelet-Európai csapat van aki tud hozni egy állandóságot, nem azt mondom nem kell igazolni, de ha 2 évente kicserélődik szinte a teljes kereted akkor mit csináltál, hogyan lesz csapatod?

Persze a magyar 🤡 csapatnál vannak egyéb gondok is (de a többi keleti csapatnál is, csak így hirtelen a románokat mondjam, ők is kiestek egy moldvai csapat ellen 2 napja).

Tjacks
Hozzászólások: 2713
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. július 20., csütörtök 7:48

Politikával most nem foglalkoznék de :

Dibusz a harmadik gólnál mi a jóistent csinált? hát megyében szégyen egy ilyet kapni, és még csak azt sem lehet mondani hogy egy bivaly erős löket volt.

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. július 20., csütörtök 7:12

Pontosan Hajnal Tamást akartam írni de így már felesleges. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rashidm » 2023. július 20., csütörtök 7:10

miro. írta: Nem csak ezt az orosz edzot,hanem Hajnalt is kibasznam,es mindenkit aki felelos az igazolasokert.
Az uj jatekosok 70-80%-a egyszeruen hasznalhatatlan szar minden evben.
2 eve nincs a Mmae mellett kozepsovedojuk.
Jobbhatvednek ez a Botka egy vicc szinten.
Balhatvednek meg ket ev utan elhoztak egy 29 eves jatekost.
A Fradi Kelet-Europa siman legerosebb csapata lehetne.
A zagrebnel az elnokkel volt problema,a zvezdanal is minden masodik evben valami elszall.
A Steaua,Praga,Slovan stb csapatok meg nem ennyibol hazdalkodnak egyszeruen. Egy fiatal jatekosnak az emlitett regiokbol pedig egy jo opcio lehetne a az elmult 5 ev alapjan a fradi.
Ehelyett mit csinalnak? Hozzak az arab meg a fekete jatekosokat a vilagvegerol. Nulla tapsztalattal, idosen. Elhiszem,hogy ebbol lehet okosba lovet eltenni,de ennyire latvanyosan koncepcio nelkul igzolni egyszeruen szegyen.

A fradi a minimumot hozza ki ezekbol a lehetosegekbol.
Ennyi ido alatt mar reg kene egy fiatal magnak lennie,ahova mindig egy ket erositest ide lehetne hozni.
Eladva nehany jatekost kozben,szepen onfenntartova csinalni az egeszet.
Erosebb vagy akar meglepetes csapatokbol,kelet-eut ezaltal szepen leszedve,ahol nincs ennyi love es nemzetkozi kupa.
Olyan magyar ez a sztori megint.
Szerintem szimplán nem érdekük. Úgy vannak vele, hogy ha baj lesz, Vitya majd illetve majd mi kisegítjük.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. július 20., csütörtök 4:15

Nem csak ezt az orosz edzot,hanem Hajnalt is kibasznam,es mindenkit aki felelos az igazolasokert.
Az uj jatekosok 70-80%-a egyszeruen hasznalhatatlan szar minden evben.
2 eve nincs a Mmae mellett kozepsovedojuk.
Jobbhatvednek ez a Botka egy vicc szinten.
Balhatvednek meg ket ev utan elhoztak egy 29 eves jatekost.
A Fradi Kelet-Europa siman legerosebb csapata lehetne.
A zagrebnel az elnokkel volt problema,a zvezdanal is minden masodik evben valami elszall.
A Steaua,Praga,Slovan stb csapatok meg nem ennyibol hazdalkodnak egyszeruen. Egy fiatal jatekosnak az emlitett regiokbol pedig egy jo opcio lehetne a az elmult 5 ev alapjan a fradi.
Ehelyett mit csinalnak? Hozzak az arab meg a fekete jatekosokat a vilagvegerol. Nulla tapsztalattal, idosen. Elhiszem,hogy ebbol lehet okosba lovet eltenni,de ennyire latvanyosan koncepcio nelkul igzolni egyszeruen szegyen.

A fradi a minimumot hozza ki ezekbol a lehetosegekbol.
Ennyi ido alatt mar reg kene egy fiatal magnak lennie,ahova mindig egy ket erositest ide lehetne hozni.
Eladva nehany jatekost kozben,szepen onfenntartova csinalni az egeszet.
Erosebb vagy akar meglepetes csapatokbol,kelet-eut ezaltal szepen leszedve,ahol nincs ennyi love es nemzetkozi kupa.
Olyan magyar ez a sztori megint.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Bencze » 2023. július 20., csütörtök 2:39

Csak BBarni magyarazkodasat es flegmazasat varom. Sikerek utan orankon belul olvashatom a hozzaszolasait. :coffee:

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2023. július 20., csütörtök 1:07

Csercseszov egy kibaszott kókler volt mindig is, ma újra bebizonyosodott :lol: Augusztusig hozniuk kell még 1 kezdőre való külföldit, bohóc zöld brigád.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. július 19., szerda 23:50

Süti írta: Igazoljatok még pár tularazott feketét az adombol srácok, mert ez így vékony.
Es most feketen feheren leirtad a valosagot :kalapos:
:goat:

cart
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: cart » 2023. július 19., szerda 23:00

Nem nagyon ertem a koncepciot, minden evben lecserelik a fel csapatot. Most is volt vagy 10 igazolas idenre. Gondolom azt se tudjak a jatekosok hogy hol vannak meg.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. július 19., szerda 22:00

Süti írta: A nemzet csapata. :lol: 🤡
Remelem volt meccs utan himnuszozas. :lol:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. július 19., szerda 21:42

A nemzet csapata. :lol: 🤡
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég