Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
szbence
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 20:55

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: szbence » 2013. szeptember 16., hétfő 21:12

http://ultrasliberi.hu/2013/09/igy-mehe ... esti-vagy/
Na ezért is tiltakoznak....

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 16., hétfő 20:36

Amúgy meg csak ne féljenek kiváltani a kártyákat, ha félnek az már rég rossz. nem kell randalírozni a meccseken szurkolás helyett vagy épp rongálni, stb, stb és akkor nem lesz belőle baja. Jól kell viselkedni és kész.
Ez nem így van azért!
Ők azért nem váltják ki a szurkolói kártyát, mert úgy vannak vele, hogy nem adják ki az adataikat olyan helyre ahonnan máshová is kerülhet!Egyébként részben igazuk is van, mert pont nem ez a legnagyobb baj a magyar fociban!

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 16., hétfő 19:32

BBarni írta:Mondjuk igazi szurkolás Fradi-újpesten már úgy sincs pár éve, másról ne is beszéljünk!
pedig most hogy a Puskásban lesz újra egy ilyen meccs, milyen jó lenne jól elkülönítve a két tábor a stadion két végébe, hely lenen úgyis, kár hogy nem azokat az időket éljük. Fradisták szerintem sokan kimennek ha tudnak, remélem győztesen hagyják el a gyepet.

Amúgy meg csak ne féljenek kiváltani a kártyákat, ha félnek az már rég rossz. nem kell randalírozni a meccseken szurkolás helyett vagy épp rongálni, stb, stb és akkor nem lesz belőle baja. Jól kell viselkedni és kész.

Ahogy olvastam pl Kispesten is alig van néző Hami papa hülyeségei miatt (is), Diósgyőrben is gyönyörű volt nézni még a TV_n keresztül is a teltházas meccseket. Győrben is alig van néző, pedig egy elég pöpec stadionjuk van. :/
Matt009 írta:Viccen kívül, én Rudolfot kezdetném a válogatottban. Amikor megvertük a svédeket, meg megizzasztottuk Hollandiát az EB selejtezőkön, akkor Rudolf nagyot játszott. Kevés olyan magyar játékos van, akiben benne van az, hogy körbeszopatja az ellent, ezek egyike Rudolf. Nálam kezdő lenne.
akkor igen, de az a baj, hogy manapság nem ér semmit sem. Ahogy írtam fél éve alatt lőtt 1 gólt Diósgyőrben. Most talán picit más lesz a helyzet az ETO-ban, meglátjuk mire megy ott jobb társakkal. De bárcsak jó lenen újra és a válogatottba való teljesítménnyel rukkolna elő. Nagyon elkélne egy jó Rudolf. Anno a DVSC BL-menetelésekor is oda-vissza lőtt gólt a Fiorentina ellen.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 16., hétfő 19:22

Azért az nagyon csúnya lenne ha Rudolf ilyen formában válogatott lenne...
A tehetsége meg van hozzá, de ilyen nagypofájú, beképzelt focistát ritkán látni!
Majd ha a magyar bajnokságból ki tud emelkedni legfeljebb akkor...

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 16., hétfő 19:14

GT37 írta:Most nézem csak, hogy RUDOLF GÓLT RÚGOTT (igen, nem tévedés!) az MTK-nak! :ozil:

Válogatottba vele. :mrgreen:
Viccen kívül, én Rudolfot kezdetném a válogatottban. Amikor megvertük a svédeket, meg megizzasztottuk Hollandiát az EB selejtezőkön, akkor Rudolf nagyot játszott. Kevés olyan magyar játékos van, akiben benne van az, hogy körbeszopatja az ellent, ezek egyike Rudolf. Nálam kezdő lenne.

Nekem viszont Szalaival van gondom. Szalai az a régi vágású center, akit helyzetbe kell hozni. Egy olyan gyenge csapatnál, mint a magyar, egy ilyen játékos luxus. Inkább egy olyan center kell, aki esetleg szóba jön az előkészítés terén is. Rudolfra ez sokkal jobban jellemző, mint a Böde, Szalai, Szabics trióra, de mégis ezek a vakegerek játszanak nálunk.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 16., hétfő 19:04

Itt csak a szurkolói kártyáról van szó, semmi másról! Az egész egyébként nevetséges, de nekem is nyilván van szóval veszélyeztetve sem érzem magam, de tök felesleges szerintem!
Mondjuk igazi szurkolás Fradi-újpesten már úgy sincs pár éve, másról ne is beszéljünk! :lol:

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: francois » 2013. szeptember 16., hétfő 18:46

Ferencváros írta:bonyolult regisztráció, amit mindenhol használnak Európában, csak itt még nem tudták feldolgozni egyesek.
külföldön sehol nem kérnek személyi igazolványt meg lakcímkártyát belépőjegy vásárláshoz. ez az egész családbarát stadion csak a hájfejű csányi rögeszméje. érdekes, egy galatasaray fenerbahcéra, ahol halomra késelik egymást a szurkolók nem félnek kimenni a családok kisgyerekekkel.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. szeptember 16., hétfő 18:28

Anis írta:Ezeknek a szurkolói bojkottoknak mi az értelme?
Az egész háttérstoryt valószínű nem ismerem, csak nem értem, hogy mi a fenének maradnak otthon azok akik sok-sok éve mennek meccsre és szurkolnak a csapatunknak. pl Újpest és Diósgyőr. Most az Újpestiek nem mennek a Puskásba a Fradi ellen. Míg Miskolcon fél éve még teltház volt, most csak párezren.
csapatok teljesítménye, bmlsz büntet minden apróságért, bonyolult regisztráció, amit mindenhol használnak Európában, csak itt még nem tudták feldolgozni egyesek.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 16., hétfő 15:14

Ezeknek a szurkolói bojkottoknak mi az értelme?
Az egész háttérstoryt valószínű nem ismerem, csak nem értem, hogy mi a fenének maradnak otthon azok akik sok-sok éve mennek meccsre és szurkolnak a csapatunknak. pl Újpest és Diósgyőr. Most az Újpestiek nem mennek a Puskásba a Fradi ellen. Míg Miskolcon fél éve még teltház volt, most csak párezren.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 16., hétfő 1:01

GT37 írta:Most nézem csak, hogy RUDOLF GÓLT RÚGOTT (igen, nem tévedés!) az MTK-nak! :ozil:
Válogatottba vele. :mrgreen:
Nem nagy cucc, már a Ligakupában is lőtt egyet a Tatabánya elleni 7-0-ás meccsen! :mrgreen: Talán Győrben jobban fog neki menni mint Miskolcon. Anno nagyon jó volt a válogatottban Szalai "párjaként". Egy magas és egy mozgékony csatár. pont ez kellene most is. (Böde és Szalai?) (tavaly 1013 perc alatt lőtt 1 gólt a bajnokságban Miskolcon)


Úgy néz ki a Debrecent komolyan kell venni otthon: verték a Fradit és most a Vidit is. De remélem nem mennek EL-ba, nem lenne szerencsés még egy felsülés. A kiesés ellen meg úgy néz ki Kaposvár, MTK, Felcsút csata lesz. Már most -4 pontra van utóbbi kettő. Puskás nem lenne rossz, de nagyon sok játékos jött utólag más csapatoktól a nyár legvégén, így meg nem lehet összeszokni. ennek a levét isszák most is! pedig jó játékosaik vannak (ex-válogatottak is). Nem értem, hogy a Vidi minek vitt el pár Felcsút-játékost amikor a Vidibe még a keretbe sem férnek be. és a Vidi "B"-ben játszanak a harmadosztályban.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 15., vasárnap 21:39

Most nézem csak, hogy RUDOLF GÓLT RÚGOTT (igen, nem tévedés!) az MTK-nak! :ozil:

Válogatottba vele. :mrgreen:

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2013. szeptember 15., vasárnap 19:56

Nézem az MTK-ETO meccset és elképedek,hogy mennyire lassú,lötyögős a játék hihetetlen,hogy ez az első osztályú labdarúgás ráadásul két élcsapatról van szó elvileg. Fizikailag 0 szinten vannak a játékosok ez tisztán látszik és nem értem,hogy ezt az edzők,hogy nem látják vagy ha látják miért nem változtatnak ezen.
Meg merem kockáztatni,ha valaki felkészítené a csapatát úgy istenesen fizikailag,akkor ezeket a csapatokat annyira szét lehetne futni,hogy már magában csak ezzel majdnem meg lehetne nyerni a bajnokságot...

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 15., vasárnap 19:18

Vad II tudja hova kell fújni! :mrgreen:

Majd átadom neki a következő Fradi meccsen! :lol:
Még mindig jobb mintha UTE, FTC lenne egymás mellett :mrgreen:
Annál minden jobb, de láttam már olyat is! :lol:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. szeptember 15., vasárnap 18:53

Azért az a Honvéd, FTC egymás mellett elég csúnya! :mrgreen:
Még mindig jobb mintha UTE, FTC lenne egymás mellett :mrgreen:

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. szeptember 15., vasárnap 18:26

Tetves Vak II szépen elfújta a meccset megint. Ilyen idióta embert nála jobban már csak azt a szemét Kassait utálom... De húzzon a picsába az a szemét José Gomes, aki olyan hülye, hogy nincsenek rá szavak. Az idén csak azokat a meccseit nem tudta megnyerni, amiket kellett volna. (Podgorica, Győr, DVSC) Látszik h Sousa mennyivel jobb edző volt...

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 15., vasárnap 18:10

csank jános : la masia vs magyar utánpótlás nevelés.

hogy a valóságalapja mennyi, azt nem tudom, gyanítom mivel nem 5 éve van benne a magyar futballban, jobban átlátja, mint mi, de 1-2 helyen sántít, amit mond. (például hogy 16 év alatt nincs bajnoki a spanyoloknál, pedig tudtommal van.)

de nagy forma azért. :mrgreen:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 13., péntek 18:34

Azért az a Honvéd, FTC egymás mellett elég csúnya! :mrgreen:

Jó persze gondolom mindkettő csak szimpatikus csapatként! :)

Böde 2016-ig hosszabbított! :zoldsalas:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 13., péntek 16:43

torjack írta:Nem kiestünk, hanem kizártak.
bocs, rosszul írtam, a lényeg hogy utána az Nb2 következett. Sok jó meccsel, de mindig volt egy olyan csapat akik jobban akarták a feljutást és jobbak voltak az egymás elleni eredményekben. Volt pár kedvencem akkor is Paul Shaw például, vagy pár jobb afro játékos: asszem Kamate Dramane volt a szélvészgyors támadó, Matthew Lowton most az Aston Villa alapembere a PL-ben + Ferenczi Pista a majdnem 40 góljával! :mrgreen:
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. szeptember 13., péntek 12:33

Fradi meccseket az utolsó Nb1es idényben kezdtem el nézni, mielőtt kiestek volna.
Nem kiestünk, hanem kizártak.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 13., péntek 11:28

BBarni írta:Kizárt, hogy Cukics,Józsi és Buzsáky egyszerre a pályán legyen nincs hely nekik, Cukicsnak és Józsinak képességekben sem...
nem is arra gondoltam, hogy egyszerre játsszanak, hanem, hogy ebből a 3ból és még páran tudnak itt játszani lehet rotálni és remélhetőleg lesz meccs bőven (kupa, ligakupa, nb1).
BBarni írta:Minden fiatal Holmanon kívül az nb3--mas csapatban játszik..kivéve Nehéz Mátét, ő Soroksáron van kölcsönben!
Nyár elején úgy volt, hogy ő is és még páran feljönnek a nagycsapathoz, arról lemaradtam, hogy elmentek kölcsönbe. De remélem a Soroksárnak most másodjára sikerül feljutnia az Nb2-be, jó lenne a Fradi szempontjából is.
torjack írta:Vass Ádámmal amúgy mi van?
olyasmit olvastam, hogy amiatt hogy jelentette a bundát nem kell a válogatottba és a fradiba sem. de utóbbira az is ok lehet hogy sokan jöttek nagyobb fizuval és rá már nem volt pénz. majd valahol elhelyezkedik.


Amúgy meg több magyar csapat is szimpatikus a számomra: tetszett a Sivic-féle kecskeméti mindenáron-támadófoci felfogás; amikor a DVSC csúcson volt pár éve sok bajnoki címmel és BL-EL-ben mentek magyar csapat révén drukkoltam nekik aztán belenéztem jópár bajnoki meccsükbe is; Diósgyőr féle spanyolos csapat is nagyon tetszett, elképesztő volt a közönség ahogy támogatta a csapatot (teltház, majdnem végig énekeltek). De persze ezek hatására nem szurkolok ezeknek a csapatoknak a bajnokságban, csak ha mennek az EL-BL-be.

Viszont ami a Honvédnál és a Fradinál volt és van az jobban tetszik. Fradi meccseket az utolsó Nb1es idényben kezdtem el nézni, mielőtt kiestek volna. Nb2-t is majdnem végigkövettem, meg most is ha időm van rá megnézem a meccseket. Tetszik az új irány, jó hogy jönnek jó/minőségi játékosok. Míg a Honvéd csapatával egy picit más a szitu, anno nagyon sok olyan játékos volt akiknek a játéka tetszett: Danilo is elején ügyetlenkedett, majd egy ősz alatt majdnem gólkirály lett... a kis brazil Diego is nagyokat játszott és szép dolgokat csinált a pályán, a villámléptű csatár Abraham is lehagyott majdnem bárkit... Herczegfalvi is amikor épp egészséges volt akkor gyönyörű gólokat lőtt... Benjamin aki azóta Franciaországban van az első osztályban, a csupaszív Genito (mozambiki válogatott). Szóval a Honvédot konkrétan egyes focisták miatt kedveltem meg.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 69 regisztrált és 0 vendég