Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Marci
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:00
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marci » 2013. október 15., kedd 21:00

De kinyílt mindenki szája Szalai után... :lol:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 15., kedd 20:50

Ez eddig minősíthetetlen, mondjuk nem tudom, mit vártam. :lol:

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. október 15., kedd 19:20

Először azt hittem, hogy valaki szívatja a népet, de tényleg ezt nyilatkozta ez az elmebeteg Bognár. :lol:

Nikolicsra nagyon kíváncsi leszek. Ha Sousa jön akkor szinte biztos, hogy előnyt fog majd élvezni. Szalai-Nikolics csatárpáros lesz a válogatottban.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. október 15., kedd 19:15

Remy írta:Király – Vanczák, Lipták, Mészáros N., Devecseri – Stieber, Elek Á., Koman, Dzsudzsák – Nikolics, Szalai

Jééé Stiebert és Nikolicot is felküldik? Nohát.. mi történt?

na, még kijuthatunk, hajrá :mrgreen: csak legyen vége a meccsnek, nevezzék ki az új kapitányt, aztán lehet készülni az EB selejtezőkre. (bárcsak minden jól alakulna... :roll: )
Nem akarom elhinni :lol: Elek, Koman, Devecseri, Lipták, Mészáros. Guzmics hol maradt?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 15., kedd 19:08

Király – Vanczák, Lipták, Mészáros N., Devecseri – Stieber, Elek Á., Koman, Dzsudzsák – Nikolics, Szalai

Jééé Stiebert és Nikolicot is felküldik? Nohát.. mi történt?

na, még kijuthatunk, hajrá :mrgreen: csak legyen vége a meccsnek, nevezzék ki az új kapitányt, aztán lehet készülni az EB selejtezőkre. (bárcsak minden jól alakulna... :roll: )
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. október 15., kedd 14:27

Matt009 írta:Lehet, hogy rosszul látom, de jelen pillanatban így gondolom. Hangsúlyozom, nekem nem Szalaival van bajom, hanem a stílusával és a helyzettel, hogy nem tudjuk kiszolgálni.
Számtalanszor leírtam már, hogy Szalai nem olyan stílusú játékos, mint amilyen szerepkörben Egervári akarta játszatni. Nem egy tipikus erőcsatár. Állandóan ívelgettünk rá miközben a fejjátéka gyenge. Ezért nem is kell csodálkozni, hogy nem tudott az utóbbi időben gólt lőni. Schalkeban, Mainzban egyáltalán nem ívelgetnek rá, szinte csak földön játsszák meg

Aki ezzel vitatkozni akar nézzen Schalke meccseket, vagy nézze vissza youtubeon a góljait.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. október 15., kedd 9:13

Azért ez a spanyol u21-es csapat több poszton is minőségibb játékost tud felmutatni mint a felnőtt magyar válogatott, ennek tükrében egész szép eredményt hoztak le a fiúk.
Love football, hate antifa.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 15., kedd 8:20

LeagueofLesbians írta:
Géci írta:Az ilyen Szalai félék tudnák 10-20 év mùlva jó irányba terelni a magyar focit. Olyan aki végigjárta a ranglétrát és tudja mit csesztek el az "okosak".
Majdnem 27 perc... Igen láttam :).

Láttad te is a vágatlan nyilatkozatot? Az viszont igaz, hogy adom, amit mond.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 15., kedd 0:52

Külföldön jóval minőségibb csapat áll mögötte így jobban teljesít. Ott megengedhető, hogy 1-2 helyzetet kihagyjon, a válogatottban erre nincs lehetőség. Egy nagyobb csapat ellen nincs 2-3 helyzetünk félidőnként. De olyan csatárunk sincs, és nem is lesz a közeljövőben, aki ilyen válogatottal a háta mögött jól fogja kihasználni a helyzeteit. Nem a csatárokban kell keresni a hibát. szerintem...
Teljesen jó meglátás, abszolút egyetértek. És meg is fogalmaztad a problémámat. A magyar válogatott nem tudja kiszolgálni Szalait. Éppen ezért az ő pályán tartása luxus. Többre mennénk egy olyan játékossal, aki passzolni, esetleg cselezni is tudna. Mivel úgyis kevés a helyzetünk, egy kreatívabb inkább középpályásra hajazó játékossal azon a poszton talán többet érnénk. Aki a kapu elé kerül annak amúgy is illik berúgni a helyzetet.
Lehet, hogy rosszul látom, de jelen pillanatban így gondolom. Hangsúlyozom, nekem nem Szalaival van bajom, hanem a stílusával és a helyzettel, hogy nem tudjuk kiszolgálni.

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2013. október 15., kedd 0:13

Géci írta:Az ilyen Szalai félék tudnák 10-20 év mùlva jó irányba terelni a magyar focit. Olyan aki végigjárta a ranglétrát és tudja mit csesztek el az "okosak".

Láttad te is a vágatlan nyilatkozatot? Az viszont igaz, hogy adom, amit mond.
[FIFA WORLD]

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Puding » 2013. október 15., kedd 0:10

Nézetegek videókat... ráakadtam most erre: https://www.youtube.com/watch?feature=p ... Y6AAuEIaDI
Hatalmasat játszott, öröm nézni... hihetetlen, hogy el...ta a karrierjét a pénz miatt, sokkal több volt benne. :(
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 14., hétfő 23:53

Az ilyen Szalai félék tudnák 10-20 év mùlva jó irányba terelni a magyar focit. Olyan aki végigjárta a ranglétrát és tudja mit csesztek el az "okosak".

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 14., hétfő 22:45

A kicsik elég durván tolják. Szervezett védekezés. Nem is tudnak mit csinálni a spanyolok. Csak 1-0 az első félidő. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. október 14., hétfő 22:35

Bognár után szabadon én a következő jelölteket javasolnám:

1)Mészöly Kálmán
2)Torrente
3)Zombori Taktikus Sándor

Szerintem egyiket sem kell indokolni! :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 14., hétfő 22:05

Nézzétek inkább a kicsiket. Talán jobban küzdenek, mint a nagyok :D Bár, ha az erőviszonyokat megnézzük, akkor könnyen lehet, hogy itt is 8-1 lesz :mrgreen: Morata kivégez minket.

Ott is van Morata :lol: :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. október 14., hétfő 21:48

Bognár szerint Mezey György lenne a leginkább megfelelő ember a szövetségi kapitány posztra.
Amikor ezt olvastam,nem tudtam eldönteni,hogy sírjak,vagy nevessek. Én az ilyen embereket már nem tudom komolyan venni. És félek attól,hogy hiába akarok edző lenni, JÓ edző,esélyem sincs,amíg ilyen gyökerek vannak a labdarúgásban,és a magyar labdarúgás élén.
:goat:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 14., hétfő 21:37

Matt009 írta: ráadásul olyan poszton játszik, ami a mai futballban már inkább hátrány, ami haszon. Én nagyon nem rajongok az ilyen erőcsatárokért, és Szalai játékát szánalom nézni. A labdával olyan suta, hogy ihaj. Ha én lennék a szövi kapitány, akkor kerettag lenne, de kezdő ritkán. Ha ő nem lesz válogatott kerettag, nem vesztünk sokat. Huszti annál inkább nagyobb veszteség volt.
Hátrány? Épp a Real Madrid tapasztalja meg, hogy előny lenne most egy erőcsatár. Nincs azzal semmi baj, ha ő ilyen típus. Gomez, Klose, Giroud, Huntelaar is tökéletes megélnek ezzel a szerepkörrel. Szalai is teljesített a Mainzba, és jelenleg a Schalkéban is jól teljesít. Nincs vele baj.

Külföldön jóval minőségibb csapat áll mögötte így jobban teljesít. Ott megengedhető, hogy 1-2 helyzetet kihagyjon, a válogatottban erre nincs lehetőség. Egy nagyobb csapat ellen nincs 2-3 helyzetünk félidőnként. De olyan csatárunk sincs, és nem is lesz a közeljövőben, aki ilyen válogatottal a háta mögött jól fogja kihasználni a helyzeteit. Nem a csatárokban kell keresni a hibát. szerintem...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 14., hétfő 21:27

Bognár szerint Mezey György lenne a leginkább megfelelő ember a szövetségi kapitány posztra.

Alapvetően már nyilatkoznia is hogyan lehet? KI az aki megkérdezi? Ki az aki meghallgatja? Tönkretett egy vidéki fontos focibázist,gyerekek lehetőségét , magasabb szintű képzését vette az azzal hogy kifosztotta a pénztárat,ellopta,eljátékgépezte a klubja pénzét. A csapata játékosait,nézőket akik a jegyeket vették becsapta.....

Ennek ellenére,szakértőként meghivják......ezek szerint még meg is interjúvolják.

Na,nem kell is sokáig senkinek sem elmenni az okoskodásban,elég ebből kiindulni és mindenki számára érhető és logikus.

:ozil: :ozil: :ozil: :ozil:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 14., hétfő 21:09

Szalaival sem vagyunk előbbre (bár válogatott egyik legjobbja szerintem) de ha nem fog behívót kapni, vagy nem játszik, akkor tudni fogjuk, hogy miért.
Minden respekt Szalainak, amiért kiállt és elmondta az igazságot. 2 éve Huszti vitte el a balhét, most Szalain a sor, kíváncsi vagyok, még hány embernek kell kimondania a frankót, amíg valami változás lesz.

Viszont azt nem adom, hogy Szalai a válogatott egyik legjobbja. Inkább megfordítanám a kérdést. Addig, amíg Szalai válogatott kezdő lehet, addig szar is lesz a válogatott. Szalai a képességeihez mérten magas szinten focizik, véleményem szerint erőn felül teljesít. Ő nagyon szerény képességű labdarúgó, ráadásul olyan poszton játszik, ami a mai futballban már inkább hátrány, ami haszon. Én nagyon nem rajongok az ilyen erőcsatárokért, és Szalai játékát szánalom nézni. A labdával olyan suta, hogy ihaj. Ha én lennék a szövi kapitány, akkor kerettag lenne, de kezdő ritkán. Ha ő nem lesz válogatott kerettag, nem vesztünk sokat. Huszti annál inkább nagyobb veszteség volt.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. október 14., hétfő 20:55

Bognár szerint Mezey György lenne a leginkább megfelelő ember a szövetségi kapitány posztra.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nah az ilyenek miatt (is) tartunk ott ahol...Mezey könyörgök...minél messzebbre lekergetni kell ezt az embert!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég