Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. december 1., vasárnap 19:59

Viszlát Moniz!

Most már hivatalos, de már egy ideje biztos volt, csak az volt a kérdés, hogy mikor... :zoldsalas:
Sajnálom, mert szimpatikus, fanatikus jó edző, aki még tanulja a szakmát, de azt amit ő elképzelt M.o-n nem lehet megvalósítani...
Sok sikert Ricardo!!! :salute:

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. december 1., vasárnap 19:06

Anis írta: Mihez képest. A mostani Debrecen magához képest elég gyenge, de a magyar Nb1-ben bőven elég, viszont ha majd megint jön nekik a nemzetközi porond jön újra a nagy égés (bárcsak ne lenne igazam). Hoztak pár elég jó válogatott játékost, de sajnos 2 egyből az idény elején lesérült (védő és vkp), úgyhogy őket nem láthatjuk már hónapok óta. Viszont az a "Volas gyerek" elég jó vétel volt szerintem. Végre újra Novakovic véd és nem erőltetik Verpeczet
Tehát, honnan tudod, hogy jó játékosok, amikor még nem is játszottak szinte meccset?
Továbbá bárki kerül ki a nemzetközi porondra, a Vidin és a Fradin kívül senkinek nem lenne esélye továbbjutásra.
Méghozzá azért, mert mindenki beállna védekezni az azerbajdzsáni második helyezett ellen is. Mint láttuk, Vojvodina, Maccabbi, bárki lett volna, simán üti mindegyik csapatunkat, mert nem vagyunk képesek támadni, hanem beszarunk, és feltöri a hátunkat a háló. Egyedül Gomes és Moniz képviseli azt a felfogást, amivel van esélyünk. Mondjuk Monizra mostanában ez nem vall, szar felívelős focit preferál, meg a folytonos szélről beadott labdák.
Tehát ha nem mi, akkor remélem a Vidi nyeri a bajnokságot.

Verpecznek pedig azt hiszem el van törve a bokája.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. december 1., vasárnap 18:58

JustoVillar írta:Debrecennek az elmúlt 10 évben nem volt ilyen szar kerete mint idén. A többi csapat bénaságát mutatja, hogy ott tudnak lenni elöl. Szégyen hogy a tegnapi meccsükön a győztes gól előtt a Dombi lógott meg a szélen és adta be a labdát.
Mihez képest. A mostani Debrecen magához képest elég gyenge, de a magyar Nb1-ben bőven elég, viszont ha majd megint jön nekik a nemzetközi porond jön újra a nagy égés (bárcsak ne lenne igazam). Hoztak pár elég jó válogatott játékost, de sajnos 2 egyből az idény elején lesérült (védő és vkp), úgyhogy őket nem láthatjuk már hónapok óta. Viszont az a "Volas gyerek" elég jó vétel volt szerintem. Végre újra Novakovic véd és nem erőltetik Verpeczet aki max nb1es szinten elég, de nemzetközileg nagy nulla a gyerek. Zsidai-Vadnai párost is jól elhozták máshonnan, ők is tipikus nb1es menőbb játékosok, de nemzetközileg nem lesznek elegek. talán ha felépülnek akiknek fel kell és ők beépülnek nyár közepére akkor talán továbbmehetnek...

Viszont most nézem így a 16.forduló végére a Fradit nézve, első 8 fordulóban 6 győzelem 13-9-es gólkülönbség, viszont ott ugye történt az a szörnyű dolog.... és azóta pedig 1 győzelem, 3 x és 4 vereség 11-15-ös gk. :(
Egész meccset nem tudtam nézni (Realal együtt ment), végére odakapcsoltam. Mondjuk nem értem, hogyha látja Moniz h nem megy akkor miért nem cserél előbb? Miért a meccs legvégére kell becserélni Tuyjpot és Vaalportot? lehet (sőőt valószínű) hogy mindketten mennek pár hét múlva, de akkor is...
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
JustoVillar
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:23
Kedvenc játékosaid: Casillas, Justo Villar, Bueno
Kedvenc csapatod: Haladás, Packers, Celtics, Saxo-Tinkoff
Tartózkodási hely: Holy King

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: JustoVillar » 2013. december 1., vasárnap 12:42

Debrecennek az elmúlt 10 évben nem volt ilyen szar kerete mint idén. A többi csapat bénaságát mutatja, hogy ott tudnak lenni elöl. Szégyen hogy a tegnapi meccsükön a győztes gól előtt a Dombi lógott meg a szélen és adta be a labdát.
Köszönöm Istenem, hogy nem vagyok fradista.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás Haladás

Öpike

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. december 1., vasárnap 12:22

Remy írta:, akkor ezzel a kerettel simán első 2-ben kéne lennie, ehelyett... :roll: Erős a keret, magyar szinten mindenképpen, mégsem tudnak eredményesek lenni.
az első kettő túlzás, a Vidi és a DVSC is jobb náluk, de mindenképpen összeszokottabb.
max a 3.hely lenne a realitás, de ahhoz kevesebb gólt kéne kapni, akkor talán lenne valami.
torjack írta:Az Adams eset óta teljesen szétesett a faszi.
addig ha jól emlékszem a top3ban voltak, de azóta az egész csapat szét hullott. pedig pont hogy jobban kéne menniük. utána 1-2 meccset lehet elveszteni, de azután fel KELL szívni magukat és kettőzött erővel hajtani a "szenvedő" társért is.

és ez már a sokadik meccs amit 1-0-ás előnyből adnak le és vesztenek vagy X-elnek le. :(
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 1., vasárnap 12:18

Nekem is van elképzelésem a fociról... jó edző lehetnék, ha edző lennék.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. december 1., vasárnap 12:17

BBarni írta:Sokkal nagyobb problémák vannak mint gondolnátok, Moniznak kicsúsztak a kezéből a dolgok, ettől függetlenül nem rossz edző!
Ezen problémák egy részének a megoldása az Ő dolga lenne, egy részét meg Ő okozta részben...
Én sem rúgnám még ki, most jön a szünet, ezalatt rendezni kell a sorokat. Nyilván ez nem csak Moniz dolga, hanem Oroszéké is, de rendet kell vágni. Ideje bekeményíteni. Ha néhány játékosnak büdös a munka, akkor el kell zavarni.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. december 1., vasárnap 12:13

Adams esete a legkisebb de amúgy nézzétek meg az nso-s videót Moniz vs orvosok...

Moniznak vannak elképzelései a fociról, úgy általánosságban! Ezeket itt viszont nem tudja megcsinálni, ha látnátok mennyire fúrja mindenki a másikat a hányinger kerülgetne! De mondok egy egy példát: Salzburgban volt olyan, hogy napi 3 edzést vezényelt le, itthon napi kettőnél már fintorgás van és " leszarom minek" mentalitás, ha 3 edzés lenne itthon konkrétan megvernék az öltözőben Monizt!
Akkor pls írd le, mert csak ezt hajtogatod, hogy sokkal nagyobb problémák vannak, mint gondolnánk, de soha nem fejted ki.
Szerinted honnan tudom a problémákat? :)
Nyilván nem a B középből...

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. december 1., vasárnap 12:09

torjack írta:jöhet Ferenczi Attila, legalább kiderülne, hogy a sok elméleti okosságát át tudja-e ültetni a gyakorlatba. :D
Ferenczit én is megnézném a Fradi kispadján. A focival kapcsolatos meglátásai szerintem nagyon jók. Szívesen megnézném már, hogy a gyakorlatban is van-e ennyire jó

Amúgy nem hiszem, hogy Monizt ki kellene rúgni. Nem annyira jó edző, mint amennyire fényezték, de azért szerintem a jobbak közé tartozik a bajnokságban

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. december 1., vasárnap 12:07

BBarni írta:Sokkal nagyobb problémák vannak mint gondolnátok,
Akkor pls írd le, mert csak ezt hajtogatod, hogy sokkal nagyobb problémák vannak, mint gondolnánk, de soha nem fejted ki.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 1., vasárnap 12:05

Hát nem tudom. Adams esete óta én se látom mondjuk Monizon azt a tűzt, mint előtte. Akkor jöttek is az eredmények azóta meg vesszőfutás, amit csinálnak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. december 1., vasárnap 12:04

Sokkal nagyobb problémák vannak mint gondolnátok, Moniznak kicsúsztak a kezéből a dolgok, ettől függetlenül nem rossz edző!

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. december 1., vasárnap 12:02

Wertz írta:Mit kaptam én a szezon elején amikor azt mertem mondani, Moniz közel sem olyan jó edző, mint azt sokan mondják :lol:
A Fradimédia tolta a parasztvakítást...Motivációs beszéd a játékosoknak, stb...Amúgy lehet jó edző, csak nem feltétlenül vezetőedzőnek való. Legalábbis nem ilyen helyre. Az Adams eset óta teljesen szétesett a faszi. Neki kellene összekaparnia a csapatot, erre talán Ő van a legmélyebben. Erre még rájönnek a nyáron benézett átigazolásai is.
Szedje össze magát a szünetben, meg a szedett-vedett csürhét is. Ha ez túl nagy falat, akkor meg...jöhet Ferenczi Attila, legalább kiderülne, hogy a sok elméleti okosságát át tudja-e ültetni a gyakorlatba. :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. december 1., vasárnap 12:00

Wertz írta: és valaki fejtse már ki ezt a nagyszerű mentalitását! mert én nem látok belőle semmit
Engem is érdekelne. Ha olyan híres lenne a mentalitása, akkor ezzel a kerettel simán első 2-ben kéne lennie, ehelyett... :roll: Erős a keret, magyar szinten mindenképpen, mégsem tudnak eredményesek lenni. Újabb év telik el, és nyáron ismét kicserélődhet a csapat, aztán megint nem lesz semmi.

Kéne már egy erős Fradi a magyar focinak...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. december 1., vasárnap 11:57

Felesleges mentegetni. Ha tényleg olyan jó edző lenne, mint sokan mondták akkor nem itt tartanának

és valaki fejtse már ki ezt a nagyszerű mentalitását! mert én nem látok belőle semmit

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 1., vasárnap 11:54

Összetettebb annál a dolog, hogy csak Moniztól függjön a jelenlegi (le)szereplés. Ha komolyabb edző lett volna, akkor már itt lenne. A mentalitása, ami teljesen kiemelkedik a hazai mezőnyből. Bár Tóth Bálintéval az ővé se ér fel. B-)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. december 1., vasárnap 11:44

Mit kaptam én a szezon elején amikor azt mertem mondani, Moniz közel sem olyan jó edző, mint azt sokan mondják :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 30., szombat 23:13

A Fradi évek óta ezt csinálja. Komolyan... Jön egy új edző, van egy kevés fellendülés, minden jó meg szép jövőt jósolnak, aztán pukk és elindulnak lefelé. Aztán akkor jön az, hogy kicserélik az idegenlégiósok felét, jön helyettük másik és kezdődik előröl.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. november 30., szombat 22:58

Remélem télen Oroszék kiganézzák a sok sallangot...Mateos is bazki. Tudtam én, hogy nem ezt, hanem inkább Varane-t kellett volna hozni Madridból... :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. november 30., szombat 22:35

Az már mondjuk nem gyenge, ha a PÉCS veri idegenben a Fradit :lol: Ez már a legalja...

Na mindegy irány Európa, aztán hajrá PMFC :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég