Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 25., vasárnap 15:42

errefele ilyen egy 23 éves "tehetség" :lol: :salute:
Nem illik.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 25., vasárnap 15:39

figyeld a kis buzit, mekkora a pofája:

http://www.nemzetisport.hu/nsotv_labdar ... ni-2338257

:lol: :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. május 24., szombat 14:37

kapor_89 írta:És mi lesz így a Futsal Cuppal? A Győr nem is tud majd indulni? Mert akkor ez így elég elszomorító.. :-( Legalább egy magyar csapat állandóan ott volt a legjobb 16 csapat között (main round), és lehetett nekik szurkolni.. Azért egy Berettyó cseppet sem lebecsülve őket, erre nem lesz képes. Tavaly kis híján bejutott a final fourba a Győr, de idén és tavaly előtt se vallott szégyent a csapat a 3. helyükkel.. Remélem az elkezdett projekt nem dől össze, mert az elszomorító lenne.
Csak a bajnok indulhat a Futsal Cup-ban. A lehetőség ott volt,hogy induljanak meg kellett volna nyerni a bajnokságot...Még arra sem lehet fogni,hogy 1 meccsen dőlt el,mert 3 nyert meccsig tart a döntő.
Bár nyilván az MVFC felé húz a szívem,így nem tudok teljesen elfogulatlan lenni,de szerintem az első csoportkört kis szerencsével mi is túlélhetjük. Ehhez mondjuk nem ártana,ha megkapnánk a 4es torna rendezését itthonra,meg nem sorsolnának össze az igazi nagyágyúkkal.
A győri projekt miatt meg gondolom nem kell aggódni,az anyagi feltételek megvannak próbálják majd megerősíteni a csapatot és jövőre is ők lesznek a favoritok a bajnokságban szerintem.(Aztán persze reménykedem majd egy hasonló csodában :salute: )

Egyébként jó lenne a futsalban is egy második számú európai kupa,mint mondjuk az Európa-liga,mert így nagyon sok olyan csapat van Európa szerte,amelyik bőven rászolgálna,hogy versenyezzen nemzetközi szinten,színvonalas meccseket tudna hozni egy 2. számú sorozat is.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. május 24., szombat 13:11

BBarni,tenyleg a Dormund jon a stadionavatora? Vagy erre még nem mondhatod ki publikusan hogy igen? :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. május 24., szombat 12:40

És mi lesz így a Futsal Cuppal? A Győr nem is tud majd indulni? Mert akkor ez így elég elszomorító.. :-( Legalább egy magyar csapat állandóan ott volt a legjobb 16 csapat között (main round), és lehetett nekik szurkolni.. Azért egy Berettyó cseppet sem lebecsülve őket, erre nem lesz képes. Tavaly kis híján bejutott a final fourba a Győr, de idén és tavaly előtt se vallott szégyent a csapat a 3. helyükkel.. Remélem az elkezdett projekt nem dől össze, mert az elszomorító lenne.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. május 24., szombat 11:45

JustoVillar írta:Nagy gratula!!! Nagyon örülök ennek!
Győrben mindenki nagyon nagyra van minden sportcsapatukkal szóval jó ez a pofon nekik :mrgreen:
Pedig max a kézi jogos. Fociban ennyi pénzből kb hárommal több bajnoki címnek kéne lenni jelenleg :lol:

Avatar
JustoVillar
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:23
Kedvenc játékosaid: Casillas, Justo Villar, Bueno
Kedvenc csapatod: Haladás, Packers, Celtics, Saxo-Tinkoff
Tartózkodási hely: Holy King

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: JustoVillar » 2014. május 24., szombat 11:42

Nagy gratula!!! Nagyon örülök ennek!
Győrben mindenki nagyon nagyra van minden sportcsapatukkal szóval jó ez a pofon nekik :mrgreen:
Köszönöm Istenem, hogy nem vagyok fradista.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás Haladás

Öpike

Avatar
real_funghi
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 7:13
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zamorano
Tartózkodási hely: Balkán

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: real_funghi » 2014. május 24., szombat 11:29

Mondjuk mi voltunk 15-en, ti meg 400-an... A zöldmajmozó kollégádat azért nem védte meg a hazai közönség :D

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. május 24., szombat 9:33

Kíváncsi vagyok,hogy a BL-re tudunk-e erősíteni valahogy,bár ha együtt marad a csapat már akkor is jók vagyunk. Szerencsés sorsolással akár tovább is lehet menni az első csoportkörből. Neked mi a véleményed Torjack?
Nem tudom van-e lóvé igazi erősítésre, de szvsz ha a csapat együtt marad-már pedig együtt fog maradni-akkor nagyon nem is kell. Az eligazolásoktól nem tartok, a mezőnyben valódi állandóság csak az MVFC-nél van. Nem volt olyan rég, amikor még a Gödöllő volt a sztárcsapat, aztán ma már sehol sincsenek. Ez volt az Aramissal is. Volt egy feltörekvő Fradi is, ők se robbantottak. Vicces volt mikor jöttek a fradisták Újfaluba szurkolni, aztán lapultak a sportcsarnok sarkában, nálunk egy pöppet nagyobb volt a hangerő :D

A BL-t majd látjuk, az igazából egy bónusz, jó lenne ott is alkotni valamit, de ha nem jön össze, se lesz tragédia.

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. május 24., szombat 8:45

:salute: Hatalmas teljesítmény,erre nincsenek szavak! Miután a Győr játékosai a döntő előtt olyanokat nyilatkoztak,hogy 3 meccsen lesimáznak(amire persze volt esély előzetesen,de ilyen nagyképűnek nem lehet lenni) reméltem,hogy legalább 1x kapnak a pofájukra. Annak megfelelően elég nagy arccal játszottak az első meccsen és meg is lett az eredménye. Utána a Mezei fiúknak ez meg már olyan löketet adott,hogy akár 3 meccsből is bajnokok lehettek volna. Tökéletes védekezés,veszélyes kontrák,embertelen hajtás 4 meccsen keresztül,még most is csak ámulok a teljesítményeken. :agree:

A Győr részére ez most nagyon nagy fricska,jöttek súlyos pénzekért a világklasszis légiósok sztár edzővel és a csak magyar srácokkal operáló MVFC lett a bajnok.

Kíváncsi vagyok,hogy a BL-re tudunk-e erősíteni valahogy,bár ha együtt marad a csapat már akkor is jók vagyunk. Szerencsés sorsolással akár tovább is lehet menni az első csoportkörből. Neked mi a véleményed Torjack?

Ja és még annyit,hogy Rábl János Magyarország legjobb futsal játékosa ebben most már biztos vagyok! Állítólag a Győr kapálózik is utána rendesen,de hát ki az a hülye,aki egy ilyen csapatból amelyik ráadásul bajnok is lett eligazol? Senki. :salute:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. május 23., péntek 23:24

Lőw Zsolt lett a Red Bull Salzburg másodedzője :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. május 23., péntek 22:51

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... ok-2337907


:salute: :iszunk:

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. május 23., péntek 17:13

'shutterisland írta:ezt én is meg akartam kérdezni régebben, mert látszik, hogy a tűz közelében vagy.
ezt is el lehet tenni archivba, de biztos vagyok benne, hogy amíg mi élünk, nem jutunk ki semmilyen világversenyre.
amennyivel egyszerűbb a kijutás így, hogy az eb is 24 csapatos, a nagy számok törvénye alapján egyszer csak sikerül.

görögország,románia,magyarország,finnország,észak-írország,feröer szigetek

ebből a hatosból kell az első két helyet megcsípni, vagy a csoport harmadik helyét, amivel egyenes ágon kijutunk, ha mi vagyunk a legjobb csoportharmadikok, pótselejtezünk, ha nem.
szerintem a legkönnyebb csoport, de az biztos, hogy itt a leggyengébbek a nagyok.
másik csoportokban anglia-svájc, spanyolország-ukrajna, hollandia-csehország, portugália-dánia, bosznia-belgium szerű duók vannak.
ha így sem...
Aztán, ha kivesszük a kezünket a megszokott biliből, akkor belátjuk, hogy 5. leszünk a csoportban, nagyon maximum, 4. helyért fogunk küzdeni.
Egyedül a szigetek ellen vagyunk esélyesek, a többivel láttuk hol állunk.

Ez a baj a magyar focival, hogy SOHA, SOHASEM reálisan nézik a dolgokat, mindig megy az önámítás meg fszom.

A legnagyobb szégyen az, hogy bővíthetik akárhova a csoportokat, akkor fogunk kijutni kb, ha az összes országra kibővítik.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62743
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 23., péntek 13:28

inkább ne jussunk ki még 10 évig sehova, csak ott fent kapjanak már észbe
Valaki még azt hiszi, hogy bárki bármikor észbe fog kapni? Ne álmodozzatok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. május 23., péntek 13:24

az a baj h van egy olyan érzésem h ebből a csoportból ezekkel a változtatásokkal valahogy becsúszunk az EB-re. Aztán az okosok majd elhitetik a néppel h minden szép és jó, fejlődik a focink, 82 év után kijutottunk valahova, nyugodjon le mindenki a csába, dőljenek hátra és élvezzék... aztán semmi nem fog változni

inkább ne jussunk ki még 10 évig sehova, csak ott fent kapjanak már észbe
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. május 23., péntek 13:00

ezt én is meg akartam kérdezni régebben, mert látszik, hogy a tűz közelében vagy.
ezt is el lehet tenni archivba, de biztos vagyok benne, hogy amíg mi élünk, nem jutunk ki semmilyen világversenyre.
amennyivel egyszerűbb a kijutás így, hogy az eb is 24 csapatos, a nagy számok törvénye alapján egyszer csak sikerül.

görögország,románia,magyarország,finnország,észak-írország,feröer szigetek

ebből a hatosból kell az első két helyet megcsípni, vagy a csoport harmadik helyét, amivel egyenes ágon kijutunk, ha mi vagyunk a legjobb csoportharmadikok, pótselejtezünk, ha nem.
szerintem a legkönnyebb csoport, de az biztos, hogy itt a leggyengébbek a nagyok.
másik csoportokban anglia-svájc, spanyolország-ukrajna, hollandia-csehország, portugália-dánia, bosznia-belgium szerű duók vannak.
ha így sem...

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. május 23., péntek 12:34

én nem töltök be semmilyen poszot a fradinál max FM-ben. messziről kerülöm a magyar foci témát. szerintem ez az első kommentem ebben a topicban :D
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62743
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 23., péntek 12:14

messideco írta:Ha meg szabad kérdezni, Bbeno te milyen posztot töltesz be a Fradinál? P.ü-ben is jöhet a válasz :)
Bbarni :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. május 23., péntek 12:13

Ha meg szabad kérdezni, Bbeno te milyen posztot töltesz be a Fradinál? P.ü-ben is jöhet a válasz :)
"And my heart will leave you never."

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. május 23., péntek 11:48

úgy legyen. különben kurva nagy öngól lesz ez a projekt.
Így lesz,legalábbis nagyon remélem!A tárgyalásokon persze nem vagyok ott(5-6 legfontosabb ember van ott), de reggel mindenkit behívtak "válságértekezletre" nagyon nem így tervezték, valaki nagyot fog szívni ezen!(remélem nem a szurkolók)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég