Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. május 28., szerda 10:01

Olvastátok a híreket, hogy a mezőkövesd (így kisbetűkkel...) úgy akarja kiharcolni a bentmaradást, hogy kizáratja az Újpestet.
Most nem azért mondom, de amúgy az érvelésük teljesen jogos!Az mlsz most a lilák miatt(miattatok) felrúgott rengeteg szabályt!Ezért is volt nevetséges az mlsz szidás újpesti részről a kupadöntőn!Persze a Mezőkövesd a pályán is kiharcolhatta volna a bent maradást, ez nem vitás, de a felháborodásuk jogos!Ami engem nem is zavarna, de ha ezzel elmennek az UEFA-hoz akkor az összes magyar csapatot kizárhatják 3-5 évre az összes európai kupából...azért mert a lilákat megmentették a jogos kizárástól, nem úgy mint minket régen(ráadásul jogtalanul)...! :sly:
Csányi nyilatkozata is több mint érdekes... :roll:
Az Újpest licencátruházási ügyéről nem nyilatkozom, hazudni nem akarok, az őszinte véleményemet pedig nem szeretném megosztani."
Mondja ezt az mlsz elnöke zseniális! :fpalm:

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. május 28., szerda 9:18

Olvastátok a híreket, hogy a mezőkövesd (így kisbetűkkel...) úgy akarja kiharcolni a bentmaradást, hogy kizáratja az Újpestet. Állítólag egy államtitkár vagy ki a franc az elnök, és a keze sok helyre elér... :roll:

Az Dunaújvárosnak meg gratulálok, a padlóról álltak fel ők is. Inkább legyen ott a ők, Nyíregyháza, Sopron, Zte, mint a Pápa, Mezőkövesd, Gyakadémia szintű csapatok. M.B. Szegény Milinte meg fogja enni a trollkodást rendesen. :D
"And my heart will leave you never."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 27., kedd 19:50

Milinte feljutott az MB1-be :mrgreen: (a kis szemét...)

Durva, hogy a Kozármisleny tavaly még majdnem feljutott az MB1-be, most meg irány az MB3.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. május 27., kedd 18:26

Akkor csak annyit mondj kérlek, hogy magyar játékos lesz a legnagyobb név? :D
Nem tudok kielégítő információt erről!Inkább a magyar lehetséges igazolásokat tudom figyelemmel követni...vagyis még ez sem igaz, mert semmi közöm az igazolásokhoz, de azért erről többet tudok!Ami biztos, nem sok próbajátékos lesz külföldről,elég hamar kell kialakítani a keretet, a cél, hogy legyen egy kb 30 fős keret ami megtudja állni a helyét az EL-ben és a bajnokságban is!Ugyanis láthattuk a fehérvári csapatnál is,hogy amikor az El-ben jól ment nekik akkor a bajokságban már nagyon nem...nem bírták a kettős terhelést!Külföldről szerintem a Laziótól vagy a Norwichtól jöhetnek nagyobb nevek, meglepődnék ha onnan fiatalok jönnének, nem ez az együttműködés célja!

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. május 27., kedd 18:07

BBarni írta:közel sem ő lesz a legnagyobb név... :)
Akkor csak annyit mondj kérlek, hogy magyar játékos lesz a legnagyobb név? :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. május 27., kedd 18:06

BBarni írta:
Nem tűnik ügyetlennek, bár a statisztikái nem mellette beszélnek, de magyar bajnokságban simán kiemelkedhet. Ingyen jön, tehát bukni nem nagyon bukhatunk. Majd meglátjuk mit tud.
Horvát,szerb,román él/bajnokcsapatok akarták őt megszerezni, annyira rossz nem lehet!Viszont közel sem ő lesz a legnagyobb név... :)
Ha ez igaz, akkor jó hülye volt, hogy ideigazolt. (És most nem a Fradit támadom) Amúgy meg nem tűnik extrának, de majd elválik. Az biztos, hogy a Fradi terveihez sok emberre lesz szükség.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. május 27., kedd 16:47

Nem tűnik ügyetlennek, bár a statisztikái nem mellette beszélnek, de magyar bajnokságban simán kiemelkedhet. Ingyen jön, tehát bukni nem nagyon bukhatunk. Majd meglátjuk mit tud.
Horvát,szerb,román él/bajnokcsapatok akarták őt megszerezni, annyira rossz nem lehet!Viszont közel sem ő lesz a legnagyobb név... :)

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. május 27., kedd 15:20

Kapusnak szerintem tök mindegy ki kezd, ott mindig is egész jól megvoltunk. Bogdán, Köteles, Gulácsi, Megyeri, Dibusz. Most is lehetne válogatni.

Védelemben jobb szélen Vanczák mindig hoz egy átlagos jó teljesítményt, helyére lehet Varga Józsi. Középen Korcsmár, Otigba, beugrónak lehet Juhász, Lang, Kálnoki-Kis és Lipták, jobb szélre pedig Korhut, vagy ha felépül Leandro.

Középpályán Tőzsér, Vadócz, Pátkai, esetleg Vass, vagy Kanta. Bár ide is beférhet Varga. Kantát mindig is kipróbáltam volna támadó középpályásnak, de hát felette már elszáll lassan az idő.

Két szélső egyértelműen Lovrencsics és Stieber.

Csatárnak meg tök mindegy, nem gyakran jutunk el a kapuig :mrgreen: Rudolf egész jó formában van, de már annyira szétszedték, hogy senki nem gondolna rá komolyan, kivéve Pintér. Szalai nyilván jó lenne, azért mégis csak a Schalkeba van, de ki lehetne próbálni Radót is. Bödét el kell felejteni, meg Nikolicsot is. Futács max egy olyan csapat ellen lenne jó, akik ellen csak felívelgetni tudunk.

Tehát valami ilyesmi:
Köteles; Vanczák-Korcsmár-Otigba-Korhut; Varga-Vadócz-Tőzsér; Lovrencsics-Szalai-Stieber.


Közben megvan a Fradi első hivatalos nyári igazolása:
Tomiszlav Havojics

Nem tűnik ügyetlennek, bár a statisztikái nem mellette beszélnek, de magyar bajnokságban simán kiemelkedhet. Ingyen jön, tehát bukni nem nagyon bukhatunk. Majd meglátjuk mit tud.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. május 27., kedd 13:17

Otigba sorsára leszek kíváncsi. Vajon képesek leszünk őt elüldözni?

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. május 27., kedd 11:47

Akit innét hiányolok az Vadócz, Osasunás korszakában nagyon jól tolta, nem tudom, hogy miért tűnt el ennyire
egy dán középcsapatnál kiegészítőember, szóval tényleg leadta.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. május 27., kedd 8:02

Szolnoki? :D Völgyi? :D Pintér? :D Vass? :D

Bogdán/Gulácsi itt szerintem lényegében mindegy ki kezd, mindkét kapus remek formában az utóbbi időben.
Én a védelembe hagynám a két rutinos rókát Vanczákot és Juhászt, melléjük jöhetne Korcsmár és Korhut. Eléjük Varga és Tőzsér alap lenne, na meg egy jó Gera... Akit innét hiányolok az Vadócz, Osasunás korszakában nagyon jól tolta, nem tudom, hogy miért tűnt el ennyire, illetve Koman mélyrepülése is nagyon izgalmas... :D
Bogdán/Gula
Vanczák-Korcsmár-Juhász-Korhut
----------Varga------Tőzsér
Dzsudzsák------------------Stieber
------------Lovrencsics
-------------------Szalai
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. május 27., kedd 1:24

Bogdan
Szolnoki,Korcsmar,Pinter,Volgyi
Vass,Tozser,Varga(Gyomber)
Lovrencsics,Rudolf,Stieber
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. május 27., kedd 1:16

Gulácsi - Szolnoki, Lipták/Korcsmár, Otigba, Korhut - Varga, Tőzsér, Kalmár - Lovrencsics, Szalai, Stieber (esetleg Dzsudzsák).

Edző tök mindegy, de nem Pintér, mert nem lát tovább az ETO-nál. Lényeg, hogy ne legyen elfogult, ne csak a mennyeiből válogasson és tényleg olyan legyen, aki azt mondja a gyere ide helyett, hogy húzd ide a beled, mert eltöröm a nyakadat.
Eredmény úgysem lesz, az tök mindegy, csak nem egy beszari túlfizetett bagázst akarok a pályán látni. Ha meg pl. Dzsudzsák visszaszól, nyaklevest neki, aztán elküldeni ruszkikhoz.

szerk: ja, Kalmárt akkor kéne erőltetni, ha eltakarodna valami erősebb bajnokságba.

poronty
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: poronty » 2014. május 27., kedd 0:58

Gulácsi, Vanczák, Korcsmár, Otigba, Korhut, Vass, Tőzsér, Lovrencsics, Stieber, Dzsudzsák, Nikolic
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. május 27., kedd 0:48

Nagyon reménykedem, hogy még is összejön az Európa liga indulási lehetősége a lilák számára. Többet nem mocskolnál sem az MLSZ-t sem az Uefát :mrgreen:

Más:
Hogyan raknád össze a válogatott kezdőcsapatát?

Bogdán/Gulácsi

Vanczák - Korcsmár - ??? - Korhut

Varga - Tőzsér

Lovrencsics - Stieber/Szakály - Dzsudzsák

Futács

Nekem most ezt tűnik az egyik legversenyképesebb csapatnak, kíváncsi vagyok a mennyei bajnokságot fokozottabban követőknek a véleményére.
"And my heart will leave you never."

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. május 26., hétfő 20:46

jók ezek a nevek, de én remélem nem ilyen 30+ éves, a kiégés útján haladó fazonokat hoznak akik már megújulni nem tudnak.

én nagyon szurkolok a fradinak, h hozzanak össze vmi nagyon király nyarat átigazolás szempontjából, egy jó felkészülést és egy europaliga csoportkört. :smile:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. május 26., hétfő 20:43

torjack írta:
Kerlon írta:Bajner kicsit eltévedt a saját magát megítélő úton, de én már ezt rég mondtam, hogy nem tudom mire fel istenítették, hogy ő pályára lépett a Dortmundban (kényszerből). Vicc az ember, de legalább a trollfocisok most megadják neki, ami jár.

vajon nagyot tévedek, amikor azt feltételezem hogy a hülyegyerek anyuci és apuci nem kevés pénzéből csinálja a német "karriert"?
Nem tévedsz, egyszer volt szerencsém vele edzeni, Gucci, Armani cuccokban és egy TT-ben feszítve érkezett edzésre egyedül az akkor még 19 éves Bajner. Jól megkenhetik a menedzserét, mert már 5 országban játszott és sehol se kellett huzamosabb ideig. Még az alsóbb osztályokban sem. Nem tudni, hogy mire veri a nyálát, amikor sehol se bizonyított semmit se.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. május 26., hétfő 20:31

Remy írta:Nagy mozgás a Fradinál - kik jöhetnének a Norwichtól és a Laziótól?

Luciano Becchio adná :D
Gaël Kakuta nevét is megemlítik, na ő is fasza lenne. :D

De én igazából nyomnék egy all-in-t Ross McCormack-ért :D Leeds-ben nem tud mit csinálni, ő sem lesz már fiatalabb. Nagy király lehetne itt.

Persze ezek csak találgatások...
a cikk annyiból nevetséges, hogy azt sorolja, hogy az NS kit ajánlana a Fradinak a két partner csapattól. tehát nem konkrétum, hanem sportújságíró kolléga felment a transfermarktra, megnézte a kereteket, aztán mazsolázott...

nyilván mivel van szerződés, így akár ők is jöhetnek, de egy hiteles sportlap ne játsszon már scifit meg romantikus kalandregényt..

(az is igaz, hogy az ns sosem volt mondjuk hiteles, a jelen bulvár stílusukba meg belefér.)
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Marky
Hozzászólások: 1903
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. május 26., hétfő 19:44

nem feltétlen az a gond szalaival, hogy nagy falat, hanem éppenséggel ott van a dekára ugyanaz a stílusú üntibünti, aki a bélszelelésével is gólt szerez... na azért gomezt technikailag lekörözi :mrgreen: szerintem kezdő is lehetne, ha nem lenne ekkora riválisa. amikor folyamatosan játszhatott a szezon elején, akkor azért nem volt annyira rossz. meccshiánnyal küszködik, nagyon erősen.
lovrencsicsnek el kell jutnia a bundesligaba, stiebernek örülök, kelleni fog a selejtezőkre.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 26., hétfő 19:28

Ferencváros írta:
Szalainak meg a Schalke túl nagy falat volt szerintem :)
Lehet, de megmutatta, hogy oda is el lehet jutni. Magyar szinten az csúcs, ha egy Schalkéban tolhatod. Jól kezdte a szezont, aztán megtorpant, de példa lehetne a többi magyar számára, hogy oda is el lehet jutni. De nem az oroszoknál, olaszoknál, stb... irány Németország, ott jó a foci, lehet fejlődni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég