Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Puding » 2013. október 15., kedd 0:10

Nézetegek videókat... ráakadtam most erre: https://www.youtube.com/watch?feature=p ... Y6AAuEIaDI
Hatalmasat játszott, öröm nézni... hihetetlen, hogy el...ta a karrierjét a pénz miatt, sokkal több volt benne. :(
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 14., hétfő 23:53

Az ilyen Szalai félék tudnák 10-20 év mùlva jó irányba terelni a magyar focit. Olyan aki végigjárta a ranglétrát és tudja mit csesztek el az "okosak".

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 14., hétfő 22:45

A kicsik elég durván tolják. Szervezett védekezés. Nem is tudnak mit csinálni a spanyolok. Csak 1-0 az első félidő. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. október 14., hétfő 22:35

Bognár után szabadon én a következő jelölteket javasolnám:

1)Mészöly Kálmán
2)Torrente
3)Zombori Taktikus Sándor

Szerintem egyiket sem kell indokolni! :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 14., hétfő 22:05

Nézzétek inkább a kicsiket. Talán jobban küzdenek, mint a nagyok :D Bár, ha az erőviszonyokat megnézzük, akkor könnyen lehet, hogy itt is 8-1 lesz :mrgreen: Morata kivégez minket.

Ott is van Morata :lol: :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. október 14., hétfő 21:48

Bognár szerint Mezey György lenne a leginkább megfelelő ember a szövetségi kapitány posztra.
Amikor ezt olvastam,nem tudtam eldönteni,hogy sírjak,vagy nevessek. Én az ilyen embereket már nem tudom komolyan venni. És félek attól,hogy hiába akarok edző lenni, JÓ edző,esélyem sincs,amíg ilyen gyökerek vannak a labdarúgásban,és a magyar labdarúgás élén.
:goat:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 14., hétfő 21:37

Matt009 írta: ráadásul olyan poszton játszik, ami a mai futballban már inkább hátrány, ami haszon. Én nagyon nem rajongok az ilyen erőcsatárokért, és Szalai játékát szánalom nézni. A labdával olyan suta, hogy ihaj. Ha én lennék a szövi kapitány, akkor kerettag lenne, de kezdő ritkán. Ha ő nem lesz válogatott kerettag, nem vesztünk sokat. Huszti annál inkább nagyobb veszteség volt.
Hátrány? Épp a Real Madrid tapasztalja meg, hogy előny lenne most egy erőcsatár. Nincs azzal semmi baj, ha ő ilyen típus. Gomez, Klose, Giroud, Huntelaar is tökéletes megélnek ezzel a szerepkörrel. Szalai is teljesített a Mainzba, és jelenleg a Schalkéban is jól teljesít. Nincs vele baj.

Külföldön jóval minőségibb csapat áll mögötte így jobban teljesít. Ott megengedhető, hogy 1-2 helyzetet kihagyjon, a válogatottban erre nincs lehetőség. Egy nagyobb csapat ellen nincs 2-3 helyzetünk félidőnként. De olyan csatárunk sincs, és nem is lesz a közeljövőben, aki ilyen válogatottal a háta mögött jól fogja kihasználni a helyzeteit. Nem a csatárokban kell keresni a hibát. szerintem...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 14., hétfő 21:27

Bognár szerint Mezey György lenne a leginkább megfelelő ember a szövetségi kapitány posztra.

Alapvetően már nyilatkoznia is hogyan lehet? KI az aki megkérdezi? Ki az aki meghallgatja? Tönkretett egy vidéki fontos focibázist,gyerekek lehetőségét , magasabb szintű képzését vette az azzal hogy kifosztotta a pénztárat,ellopta,eljátékgépezte a klubja pénzét. A csapata játékosait,nézőket akik a jegyeket vették becsapta.....

Ennek ellenére,szakértőként meghivják......ezek szerint még meg is interjúvolják.

Na,nem kell is sokáig senkinek sem elmenni az okoskodásban,elég ebből kiindulni és mindenki számára érhető és logikus.

:ozil: :ozil: :ozil: :ozil:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 14., hétfő 21:09

Szalaival sem vagyunk előbbre (bár válogatott egyik legjobbja szerintem) de ha nem fog behívót kapni, vagy nem játszik, akkor tudni fogjuk, hogy miért.
Minden respekt Szalainak, amiért kiállt és elmondta az igazságot. 2 éve Huszti vitte el a balhét, most Szalain a sor, kíváncsi vagyok, még hány embernek kell kimondania a frankót, amíg valami változás lesz.

Viszont azt nem adom, hogy Szalai a válogatott egyik legjobbja. Inkább megfordítanám a kérdést. Addig, amíg Szalai válogatott kezdő lehet, addig szar is lesz a válogatott. Szalai a képességeihez mérten magas szinten focizik, véleményem szerint erőn felül teljesít. Ő nagyon szerény képességű labdarúgó, ráadásul olyan poszton játszik, ami a mai futballban már inkább hátrány, ami haszon. Én nagyon nem rajongok az ilyen erőcsatárokért, és Szalai játékát szánalom nézni. A labdával olyan suta, hogy ihaj. Ha én lennék a szövi kapitány, akkor kerettag lenne, de kezdő ritkán. Ha ő nem lesz válogatott kerettag, nem vesztünk sokat. Huszti annál inkább nagyobb veszteség volt.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. október 14., hétfő 20:55

Bognár szerint Mezey György lenne a leginkább megfelelő ember a szövetségi kapitány posztra.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nah az ilyenek miatt (is) tartunk ott ahol...Mezey könyörgök...minél messzebbre lekergetni kell ezt az embert!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 14., hétfő 19:13

na igen, ezek a kérdések is teljesen azt tükrözték, hogy a sajtó embereinek fingja nincs, hogy szalai miről beszél, mire próbál utalni
magyarázhatod ezeket egy olyan embernek/embereknek, aki még soha életében nem focizott semmilyen szinten, vagy nem követi figyelemmel ezt az egész sportot
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. október 14., hétfő 19:10

de már azok az idióták se nagyon akarták megérteni hogy miről beszél. csak jöttek az fasz kérdésekkel.
szalainál is lehetett látni, hogy a végére már azt is megbánta hogy elkezdte az egészet.

pedig ezek tényleg nem új dolgok.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. október 14., hétfő 19:05

hala real írta:
azért remélem látjuk még szalait a válogatottban..
Pont ezen gondolkoztam el minap, hogy ha lenne egy igazi klasszis játékosunk (akit tuti szétszekálna a :cens: média jó szokása szerint, ha nem vinné a hátán az egész csapatot), akkor vajon vállalná a válogatott szereplést, akkor is mikor látni, hogy óriási problémákkal küzd a magyar labdarúgás?! Én lehet nem vállalnám. De kiállnék és elmondanám miért, és meddig nem.

Szalaival sem vagyunk előbbre (bár válogatott egyik legjobbja szerintem) de ha nem fog behívót kapni, vagy nem játszik, akkor tudni fogjuk, hogy miért.

Legalább neki meg volt töke és kiállt és megmondta. Úgyhogy respect Neki! :agree:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 14., hétfő 19:00

és ezek után figyeljétek meg, hogy szalai lesz a rossz, meg ő lesz kikezdve
egyébként rohadt nagy igaza van, meg végre jó már, hogy ezt vki kimondja, de igazából ez teljesen logikus, meg szemmel látható dolog
csak tényleg az a baj, hogy a hibákat vagy nem akarja vagy nem képes észre venni senki
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 14., hétfő 17:57

Remy írta:
BBarni írta:de ezek tények!!
Csak az a baj, hogy a tényeken nem változtatunk, és ezért nem lépünk egyről a kettőre.
Ahhoz, hogy valtoztassunk valamin, eloszor fel kell ismerni a hibat. A gond csak az, hogy pont akik tudnanak valtoztatni, nem ismerik el a hibakat.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 14., hétfő 17:54

BBarni írta:de ezek tények!!
Csak az a baj, hogy a tényeken nem változtatunk, és ezért nem lépünk egyről a kettőre.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. október 14., hétfő 17:50

Jókat mondott Szalai, de ezek tények! Ezeket aki benne van a magyar fociban vagy csak jól figyeli évek óta tudja!
Lehet itt hímezni-hámozni 2-3 oldalas értékeléseket írni, de felesleges!

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: hala real » 2013. október 14., hétfő 17:43

nagyon tisztelem szalait, amiért így kiállt, és elmondta a véleményét, ami nagyon igaz!

viszont félek, hogy ezzel semmi sem fog változni..nem szeretik a megmondóembereket sehol, amíg több lesz a simlis...
anno huszti is megmondta a dolgokat, aztán semmi változás nem jött..persze egy embertől nem is lesz változás, de itt nem azzal van a baj, mert mindenki tudja, hogy mi a probléma, csak nem akarnak ezen változtatni, elvannak ők, a pénzük megvan, a többi meg nem fontos...

azért remélem látjuk még szalait a válogatottban..
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 14., hétfő 17:18

itt a videó, nem kell olvasni.

ezek után vajon lesz még válogatott? :hmmm: Szalai :salute: Látszik, hogy az egyik legértelmesebb játékosunk. Elég csak a karrierjét nézni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
mentamas
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:32
Kedvenc játékosaid: Rodrygo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: mentamas » 2013. október 14., hétfő 16:37

dannen írta:
mentamas írta:Valaki betudná linkelni Szalai teljes, vágatlan interjúját ? :)
Fenn van a nemzetisport-on, de nem mennek a pixter-es videók nekem.
katt

én itt olvastam
Kösz szépen ! :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 17 regisztrált és 0 vendég