Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: filatáska » 2022. március 7., hétfő 14:12

Süti írta: Meg tudod venni, alapadatok kellenek csak (meccsjegy.mlsz.hu) Név, Szül hely+idő.

És úgy tudom, hogy nem kell se védettségi, pcr. stb. se, mert ez mától már nem előírás. Eddig beléptetésnél ellenőrizték.
Rendben, köszi szépen az infót! :)

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. március 7., hétfő 12:33

filatáska írta:
filatáska írta: Sziasztok! :) Magyar válogatott meccsre szeretnénk menni Szerbia ellen március 24-én!
Jegyvásárlással kapcsolatban kérnék segítséget, információt.
4 jegy kellene. Nekem van magyarországi lakcímem, édesapámnak csak magyar igazolvány, továbbá 2 ismerősünknek szerbiai dokumentumok.
Én meg tudom venni mind a 4 jegyet?
Van -e valami feltétel a stadionba való belépéshez (védettségi, pcr stb.)?

Előre is köszi a segítséget! :) :D
Valaki? :)
Meg tudod venni, alapadatok kellenek csak (meccsjegy.mlsz.hu) Név, Szül hely+idő.

És úgy tudom, hogy nem kell se védettségi, pcr. stb. se, mert ez mától már nem előírás. Eddig beléptetésnél ellenőrizték.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: filatáska » 2022. március 7., hétfő 12:29

filatáska írta: Sziasztok! :) Magyar válogatott meccsre szeretnénk menni Szerbia ellen március 24-én!
Jegyvásárlással kapcsolatban kérnék segítséget, információt.
4 jegy kellene. Nekem van magyarországi lakcímem, édesapámnak csak magyar igazolvány, továbbá 2 ismerősünknek szerbiai dokumentumok.
Én meg tudom venni mind a 4 jegyet?
Van -e valami feltétel a stadionba való belépéshez (védettségi, pcr stb.)?

Előre is köszi a segítséget! :) :D
Valaki? :)

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. március 6., vasárnap 17:09

Egyre mélyebbre süllyed a Vidi a szarban.

Idén 8 tétmeccs. 6 az NB1-ben, 2 a kupában. 7 vereség, 1 győzelem. Az egyedüli győzelmük egy Szeged elleni idegenbeli 0:3-as meccs volt.

Nagyon szomorú ez, pedig még a 20/21-es idény elején is majdnem bejutottak az EL-be, holott már akkor is lejtmenetben voltak.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: filatáska » 2022. március 5., szombat 14:56

Sziasztok! :) Magyar válogatott meccsre szeretnénk menni Szerbia ellen március 24-én!
Jegyvásárlással kapcsolatban kérnék segítséget, információt.
4 jegy kellene. Nekem van magyarországi lakcímem, édesapámnak csak magyar igazolvány, továbbá 2 ismerősünknek szerbiai dokumentumok.
Én meg tudom venni mind a 4 jegyet?
Van -e valami feltétel a stadionba való belépéshez (védettségi, pcr stb.)?

Előre is köszi a segítséget! :) :D

MVPP
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: MVPP » 2022. február 28., hétfő 19:21

_Bushido_ írta:
'shutterisland írta: ennek a fradinak a cserecsapata is dobogoert mehetne, erre mit ossze szenvednek.
csercseszov nagyon nem talalja meg a helyet.
Azért nagyon kíváncsi lennék egy "vér-fradista" véleményére a csapat tavaszi, eddigi teljesítményéről.
Ahogy te is írtad, ezzel a kerettel, de még a cseresorral is bajnoki címért kéne menniük, de jelenleg a két falusi csapat bukdácsolásának köszönhetően vannak csak versenyben - mivel ők azért messze nem nagycsapatok, így hullámzó a teljesítményük. Emellett a paksnak volt rossz időszaka, így csöppet lemaradtak.

Emellett a Vidit nagyon sajnálom, idehaza ha választani kellene, nekik szurkolok (mármint a bajnoki címért való versenyfutásban), a régi, Souza féle vidi nagyon szerethető csapat volt, egymásért a végsőkig harcoló társak. Abból a csapatból ha jól tudom már csak Nego, Stopira páros maradt, talán Kovács István, de ő igencsak lepukkadt (nemtudom mire vár, el kéne igazolni, de elüldögél a padon?!). Salec belekezdett valamibe, kiszórni pár Kovács zoli által hozott selejtet, s újakat hozni. Viszont Zivzivadze elengedése úgy látszik kapufa volt, máris 2 meccsen 3 gólnál tart. Akkor úgy tűnik a Vidinél rosszul volt kezelve, UTE-nál megkapta a bizalmat, egyből él is vele.
KisKokó, Stopira és Nikolic voltak akkoriban a csapatnál. Megérdemli a Vidi a mostanit, elképesztő, hogy ennyi ideig hagyták a lila majmot garázdálkodni.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. február 28., hétfő 19:08

inkabb az a vicces, hogy megint ennyire ket reszre szakadt a tabella.

a fradi, kisvarda, puskas harmas hajt a ligaert,
mig a 4. pakstol lefele mindenki mas mar a kieses ellen kuzd.
a 4. es 11. kozott 7 ponton belul van mindenki feltorlodva.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2022. február 28., hétfő 19:04

'shutterisland írta: ennek a fradinak a cserecsapata is dobogoert mehetne, erre mit ossze szenvednek.
csercseszov nagyon nem talalja meg a helyet.
Azért nagyon kíváncsi lennék egy "vér-fradista" véleményére a csapat tavaszi, eddigi teljesítményéről.
Ahogy te is írtad, ezzel a kerettel, de még a cseresorral is bajnoki címért kéne menniük, de jelenleg a két falusi csapat bukdácsolásának köszönhetően vannak csak versenyben - mivel ők azért messze nem nagycsapatok, így hullámzó a teljesítményük. Emellett a paksnak volt rossz időszaka, így csöppet lemaradtak.

Emellett a Vidit nagyon sajnálom, idehaza ha választani kellene, nekik szurkolok (mármint a bajnoki címért való versenyfutásban), a régi, Souza féle vidi nagyon szerethető csapat volt, egymásért a végsőkig harcoló társak. Abból a csapatból ha jól tudom már csak Nego, Stopira páros maradt, talán Kovács István, de ő igencsak lepukkadt (nemtudom mire vár, el kéne igazolni, de elüldögél a padon?!). Salec belekezdett valamibe, kiszórni pár Kovács zoli által hozott selejtet, s újakat hozni. Viszont Zivzivadze elengedése úgy látszik kapufa volt, máris 2 meccsen 3 gólnál tart. Akkor úgy tűnik a Vidinél rosszul volt kezelve, UTE-nál megkapta a bizalmat, egyből él is vele.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. február 26., szombat 19:56

ennek a fradinak a cserecsapata is dobogoert mehetne, erre mit ossze szenvednek.
csercseszov nagyon nem talalja meg a helyet.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. február 25., péntek 22:34

minden hetre jut valami eros meccs utani interju, hat egy 0-2-rol elbukott meccs utan is varok majd valami kiakadast.

kaszino gyuriek 20-al rugtak tobbet megint, mint akarki mas. :lol:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. február 25., péntek 21:52

A Vidi megint nagyot alkotott.
ferni írta: Újabb példás médiatermék, lehet írni a cikket....
Szánalmas volt, hogy nem mondták, hogy köszi az interjút, 2 percig nézték ahogy sír.
Megnéztem, hát nevetséges. Hogy lehet ilyet csinálni?
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. február 25., péntek 21:45

adam martin nem tud leallni, hihetetlen a pali, pedig mindenre emlekeztet az alkata csak focistara nem. :mrgreen:

a fehervar 4 ukranjabol pedig egyik sem vallalta a meccset.

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. február 21., hétfő 11:57

Újabb példás médiatermék, lehet írni a cikket....
Szánalmas volt, hogy nem mondták, hogy köszi az interjút, 2 percig nézték ahogy sír.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. február 21., hétfő 10:37

ez a niko interju kemeny, mi az isten folyik a vidinel ?

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. február 18., péntek 20:40

A Honvéd egyik új szerzeményének, Mohammed Kadirinak az édesapja Ghána egyik törzsének és régiójának a királya :lol:

Nagy respekt amúgy neki: „Apám a Ghána északi részén található Temale régió királya. Amikor gyerek voltam, mindenki hercegnek szólított. Most is aludhatnék egész nap, és élhetnék apám pénzéből, de korán eldöntöttem, hogy senkitől sem akarok függeni, inkább a saját életemet élem – mondta a dynamo.kiev.ua-nak Mohammed Kadiri, aki tehetősségétől függetlenül nem feledkezik meg a szegényekről. – Minden évben segítek a rászorulóknak, amikor Ghánába látogatok.”
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. február 16., szerda 15:20

hat meg mindig tobb eselye van a basellel ligat vagy svajci kupat nyerni, mint a mainzzal akarmit. :mrgreen:

MVPP
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: MVPP » 2022. február 16., szerda 14:50

'shutterisland írta: nem vagyok kepben a basel keretevel, de gondolom kiegeszito embernek jon, mar a mainzban is elegge periferian kivulre kerult az utobbi 1-2 szezonban.
akartam irni, hogy legalabb egy trofeaja lesz, de iden meg ugy nez ki, hogy nem. :mrgreen:
Miből gondoltad, hogy bár nyer valamit? 3 éve semmit nem nyertek, 5 éve közük nincs a bajnoksághoz.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. február 16., szerda 14:47

'shutterisland írta: nem vagyok kepben a basel keretevel, de gondolom kiegeszito embernek jon, mar a mainzban is elegge periferian kivulre kerult az utobbi 1-2 szezonban.
akartam irni, hogy legalabb egy trofeaja lesz, de iden meg ugy nez ki, hogy nem. :mrgreen:
Van előtte egy 23 éves, 8,5 milliós orosz, meg az az Esposito gyerek, aki korábban az Internél volt. Biztos, hogy csak kiegészítőnek vették.

Közben Szabics is repült a Viditől. Nem a legjobb edző, de biztos nem vele kezdeném a tisztogatást.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. február 16., szerda 13:45

nem vagyok kepben a basel keretevel, de gondolom kiegeszito embernek jon, mar a mainzban is elegge periferian kivulre kerult az utobbi 1-2 szezonban.
akartam irni, hogy legalabb egy trofeaja lesz, de iden meg ugy nez ki, hogy nem. :mrgreen:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. február 16., szerda 0:17

Szalai Ádi a Baselbe szerződött.

Jó hely ez, vagy inkább a "minden ami válogatott"-ba illik az ilyet írni?
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég