Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 9., szerda 13:58

El Sie7e írta:ez igaz, a fradimob nem a legjobb forrása a hírszerzésnek :) ferdítések, túlzások. de sajnos ebben a cikkben van egy kis igazság, és nem a fradi felől közelítik meg az egészet :)
Erdekes tema, ez a cikk par oldalrol megvilagitja ezt a technologiat.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. július 9., szerda 13:45

a Gera-Lauth-Doll trió hozhatna egy kis profizmust a magyar fociba
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2014. július 9., szerda 13:33

BBarni írta:Azért fradimobot hagyjuk...az mindennek az alja! :)
Én sem értem igazából mi a baj vele, saját véleményem szerint tény, hogy talán felesleges, de mi hátrány származhat belőle?Semmi!

Gera pedig hatalmas igazolás lesz, minőségileg bőven az mb1 legjobb játékosa lesz, mentálisan,lelkileg pedig hatalmas erősítés!Az erőnléti felméréseken a top 3-ban volt...
Személy szerint az egyik kedvenc játéksom, szóval üdv itthon Gerzson! :zoldsalas: :zoldsalas:
ez igaz, a fradimob nem a legjobb forrása a hírszerzésnek :) ferdítések, túlzások. de sajnos ebben a cikkben van egy kis igazság, és nem a fradi felől közelítik meg az egészet :)

gera pedig hatalmas lesz :D megvan az asszisztkirály jövőre :coffee:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. július 9., szerda 13:18

Azért fradimobot hagyjuk...az mindennek az alja! :)
Én sem értem igazából mi a baj vele, saját véleményem szerint tény, hogy talán felesleges, de mi hátrány származhat belőle?Semmi!

Gera pedig hatalmas igazolás lesz, minőségileg bőven az mb1 legjobb játékosa lesz, mentálisan,lelkileg pedig hatalmas erősítés!Az erőnléti felméréseken a top 3-ban volt...
Személy szerint az egyik kedvenc játéksom, szóval üdv itthon Gerzson! :zoldsalas: :zoldsalas:

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2014. július 9., szerda 13:01

@Sonny írta:
El Sie7e írta:https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hph ... 6701_n.jpg

Gera hivatalos :)

http://fradimob.hu/index.php/friss/aktu ... zkennerrel

itt pedig egy sokat mondó cikk a vénaszkennerről.
Mindenki úgy be van sz@rva ettől a vénaszkennertől meg fel van háborodva szinte már szánalmas. Majd biztos vissza fog élni 10-20ezer ember adataival a Ferencváros kockára téve ezzel a jó hírnevét meg minden egyebet. Hagyjuk már. Ez az egész azoknak a szurkolóknak a vergődése,akiknek van valamilyen vaj a fülük mögött(jegy nélkül jártak be meccsekre,rendbontók voltak stb.) és nem akarják,hogy bármilyen adat legyen róluk és esetleg,ha csinálnak valamit megint, felelősségre vonhatók legyenek.
Én magamból indulok ki, becsületes embernek tartom magam,ha mennék Fradi meccsre,azért mennék,hogy nézzem a meccset és jól érezzem magam és ha ehhez oda kell adjam a vénaképem a Fradinak ám üsse kő, szerintem nem lenne mitől tartanom.
A szurkolói kártya miatt is milyen vergődést levágtak/levágnak a sok gyökér. Jobb,ha nem is megy meccsre az olyan. :shutup:

Gera: Remélem elkerülik a sérülések és akkor nagy erősítést jelenthet a Fradinak szerintem. Főleg magyar szinten az NB1-ben. 2 évig még simán jó lehet.
a szurkolói kártya nem elég ahhoz hogy bármilyen szinten be legyen azonosítva egy drukker? amikor minden személyes adatot és igazolványképet is meg kell adni hozzá. és ott van a stadionban az a sok kamera is ami alapján be is lehet őket azonosítani. nekem ezzel nincs is bajom, egyedül a vénaszkennerrel, mert az már komoly aggodalmakat vet fel nem egy emberben, és nem is teljesen jogos egy ilyen azonosítási kötelesség. ombudsman-hoz is fordultak egyesek ebben az ügyben
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. július 9., szerda 12:58

El Sie7e írta:https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hph ... 6701_n.jpg

Gera hivatalos :)

http://fradimob.hu/index.php/friss/aktu ... zkennerrel

itt pedig egy sokat mondó cikk a vénaszkennerről.
Mindenki úgy be van sz@rva ettől a vénaszkennertől meg fel van háborodva szinte már szánalmas. Majd biztos vissza fog élni 10-20ezer ember adataival a Ferencváros kockára téve ezzel a jó hírnevét meg minden egyebet. Hagyjuk már. Ez az egész azoknak a szurkolóknak a vergődése,akiknek van valamilyen vaj a fülük mögött(jegy nélkül jártak be meccsekre,rendbontók voltak stb.) és nem akarják,hogy bármilyen adat legyen róluk és esetleg,ha csinálnak valamit megint, felelősségre vonhatók legyenek.
Én magamból indulok ki, becsületes embernek tartom magam,ha mennék Fradi meccsre,azért mennék,hogy nézzem a meccset és jól érezzem magam és ha ehhez oda kell adjam a vénaképem a Fradinak ám üsse kő, szerintem nem lenne mitől tartanom.
A szurkolói kártya miatt is milyen vergődést levágtak/levágnak a sok gyökér. Jobb,ha nem is megy meccsre az olyan. :shutup:

Gera: Remélem elkerülik a sérülések és akkor nagy erősítést jelenthet a Fradinak szerintem. Főleg magyar szinten az NB1-ben. 2 évig még simán jó lehet.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2014. július 9., szerda 12:38

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hph ... 6701_n.jpg

Gera hivatalos :)

http://fradimob.hu/index.php/friss/aktu ... zkennerrel

itt pedig egy sokat mondó cikk a vénaszkennerről.
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. július 9., szerda 11:44

De lehet nem így kellene hergelni a szurkolókat :hmmm:
Főleg, ha tényleg nem igazolásokra költünk. Még Gera idejövetele sem nagyon erősíti meg a csapatot szerintem. Gyömbér mellől még mindig hiányolok valakit, és Radó is iparkodhatna.
Illetve szerintem egy normális szélsőnk sincs, bár remélem erre Havojics majd rácáfol.
Lehet!De ha azt mondja, hogy van +4 millió eurónk akkor azt mondják,hogy ja akkor Radó nem 600 ezer hanem 1,2 millió...
Azért Gera idejövetele nagyon is megerősíti a csapatot, mind minőségben mind lelkileg,mentálisan! :) Radó pedig nem rajtunk múlik...
A máltai meccsből meg nem szabad kiindulni...

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. július 9., szerda 11:40

BBarni írta:
Remy írta:Na, akkor erről ennyit...

Hiába a 4-5 milliós eladási ár, ha... :roll:

Viszont Gera aláírhat. :hmmm:
Nem fogja Kubatov azt mondani, hogy van most 4 milliónk pluszban igazolni! :)
20%-ot kell adni belőle a Hamburgnak...
De lehet nem így kellene hergelni a szurkolókat :hmmm:
Főleg, ha tényleg nem igazolásokra költünk. Még Gera idejövetele sem nagyon erősíti meg a csapatot szerintem. Gyömbér mellől még mindig hiányolok valakit, és Radó is iparkodhatna.
Illetve szerintem egy normális szélsőnk sincs, bár remélem erre Havojics majd rácáfol.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. július 9., szerda 9:27

Remy írta:Na, akkor erről ennyit...

Hiába a 4-5 milliós eladási ár, ha... :roll:

Viszont Gera aláírhat. :hmmm:
Nem fogja Kubatov azt mondani, hogy van most 4 milliónk pluszban igazolni! :)
20%-ot kell adni belőle a Hamburgnak...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. július 9., szerda 8:48

Na, akkor erről ennyit...

Hiába a 4-5 milliós eladási ár, ha... :roll:

Viszont Gera aláírhat. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. július 8., kedd 21:08

Komant oda kellett volna küldeni meccs előtt, hogy kicsit ijeszgesse a pásztorfiúkat. :lol:
Amúgy pozitívum, hogy a trollfoci kicsit beindul. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
JustoVillar
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:23
Kedvenc játékosaid: Casillas, Justo Villar, Bueno
Kedvenc csapatod: Haladás, Packers, Celtics, Saxo-Tinkoff
Tartózkodási hely: Holy King

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: JustoVillar » 2014. július 8., kedd 21:02

A focink jövője is olyan szép mint a jelen :mrgreen: Sikerült kikapnunk Üzbegisztántól :mrgreen: Mi lehetne még ennél lejjeb? :D
Köszönöm Istenem, hogy nem vagyok fradista.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás Haladás

Öpike

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 8., kedd 13:43

BBarni írta:Besic valószínűleg Swansea... :) Ha csak be nem fut egy sokkal jobb ajánlat(amire elég kicsi az esély), de ez már szinte biztos! :)
4-5 millió euró között lehet a vételár...de inkább az öthöz közelítve! :)
4 millió fontról beszél a rádió. Azért az elég jó pénz... :)

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. július 8., kedd 13:41

Momo is ha jól tudom oda ment volna legszívesebben, de ott fele ennyit sem adtak volna érte!Ahonnan érdeklődtek ott vagy nem volt pénz vagy Momonak nem volt kihívás!Illetve most jött egy érdeklődés egy egész jó német csapattól akiknek egy játékosa aki hasonló poszton játszik a nyáron egy angol top csapatba távozhat és szóba került Momo mint helyettes, de szerintem ez már lefutott dolog!Esetleg még egy angol csapat kavarhat még be akiknek az első ajánlatát elutasítottuk!
4 komoly ajánlat jött 2 angol és 2 spanyol de a spanyolok nevetséges összeget adtak volna!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 8., kedd 13:21

Ezzel szerintem mindenki jól járna. Besicnek se túl nagy lépés, bár egy német első osztályban szerintem jobb helye lenne, de ők meg nem fizettek volna ennyit érte.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. július 8., kedd 13:08

Besic valószínűleg Swansea... :) Ha csak be nem fut egy sokkal jobb ajánlat(amire elég kicsi az esély), de ez már szinte biztos! :)
4-5 millió euró között lehet a vételár...de inkább az öthöz közelítve! :)

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. július 6., vasárnap 22:55

Az elég meseszerű, hogy a jelenlegi anyagi helyzettel elérjük, hogy szinte minden évben legyen egy BL szereplő csapatunk.

Legjobb esetben gyakrabban, pár évente kijöhet egy vidi, dvsc féle nemzetközi szereplés, amik mellé ugyanúgy tarsulhat olyan leszereplés, mint tavaly

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 6., vasárnap 22:29

Valahol el kell kezdeni... Nem lehet egyből 10-20 millió eurókat keresni. Annyi, hogy azt a pénzt a klubra, és minőségibb játékosokra kéne fordítani, nem pedig lenyùlni...

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. július 6., vasárnap 22:21

BBarni írta: Igen viszont minőségi utánpótlás játékosokhoz jó edzők kellenek,itthon ilyenek pár kivétellel nincsenek, külföldről kellene hozni edzőket/vezetőket de ez egyrészt a kluboknak nagyon nagy pénz lenne másrészt szerintem az mlsz előbb robbantja fel a saját székházát mint sem külföldi edzőket hozzon az utánpótlásba ezzel gyakorlatilag beismerve a magyar up edzők csődjét(ugye Pisont? :lol: )
Ezért látok nagyobb esélyt a klubok javulására, nehéz külföldről minőségi játékosokat hozni de nem lehetetlen!(ahogy már több klubnak is rengetegszer sikerült) megtartani már nehezebb őket, de egy komolyabb pénzügyi háttérrel és/vagy egy kiugró nemzetközi sikerrel (EL csoportból való továbbjutás pld) nem lenne lehetetlen!Ez sem könnyű feladat de szerintem jóval könnyebb mint a válogatott helyzete...
Szépen összefoglaltad! Egyet is értek minden szavaddal
Ha viszont a magyar futball vezetői változtatnának a makacs, begyepesedett hozzáállásukon, akkor a válogatott lehetőségei lekörözhetnék a klubokét
Viszont ez úgy sem fog bekövetkezni

Géci: magyar szinten sok az a 2 millió, de azokkal a csapatokkal szemben akiket a BLért verni kellene kevés


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég