Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. december 1., vasárnap 12:02

Wertz írta:Mit kaptam én a szezon elején amikor azt mertem mondani, Moniz közel sem olyan jó edző, mint azt sokan mondják :lol:
A Fradimédia tolta a parasztvakítást...Motivációs beszéd a játékosoknak, stb...Amúgy lehet jó edző, csak nem feltétlenül vezetőedzőnek való. Legalábbis nem ilyen helyre. Az Adams eset óta teljesen szétesett a faszi. Neki kellene összekaparnia a csapatot, erre talán Ő van a legmélyebben. Erre még rájönnek a nyáron benézett átigazolásai is.
Szedje össze magát a szünetben, meg a szedett-vedett csürhét is. Ha ez túl nagy falat, akkor meg...jöhet Ferenczi Attila, legalább kiderülne, hogy a sok elméleti okosságát át tudja-e ültetni a gyakorlatba. :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. december 1., vasárnap 12:00

Wertz írta: és valaki fejtse már ki ezt a nagyszerű mentalitását! mert én nem látok belőle semmit
Engem is érdekelne. Ha olyan híres lenne a mentalitása, akkor ezzel a kerettel simán első 2-ben kéne lennie, ehelyett... :roll: Erős a keret, magyar szinten mindenképpen, mégsem tudnak eredményesek lenni. Újabb év telik el, és nyáron ismét kicserélődhet a csapat, aztán megint nem lesz semmi.

Kéne már egy erős Fradi a magyar focinak...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. december 1., vasárnap 11:57

Felesleges mentegetni. Ha tényleg olyan jó edző lenne, mint sokan mondták akkor nem itt tartanának

és valaki fejtse már ki ezt a nagyszerű mentalitását! mert én nem látok belőle semmit

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 1., vasárnap 11:54

Összetettebb annál a dolog, hogy csak Moniztól függjön a jelenlegi (le)szereplés. Ha komolyabb edző lett volna, akkor már itt lenne. A mentalitása, ami teljesen kiemelkedik a hazai mezőnyből. Bár Tóth Bálintéval az ővé se ér fel. B-)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. december 1., vasárnap 11:44

Mit kaptam én a szezon elején amikor azt mertem mondani, Moniz közel sem olyan jó edző, mint azt sokan mondják :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 30., szombat 23:13

A Fradi évek óta ezt csinálja. Komolyan... Jön egy új edző, van egy kevés fellendülés, minden jó meg szép jövőt jósolnak, aztán pukk és elindulnak lefelé. Aztán akkor jön az, hogy kicserélik az idegenlégiósok felét, jön helyettük másik és kezdődik előröl.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. november 30., szombat 22:58

Remélem télen Oroszék kiganézzák a sok sallangot...Mateos is bazki. Tudtam én, hogy nem ezt, hanem inkább Varane-t kellett volna hozni Madridból... :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. november 30., szombat 22:35

Az már mondjuk nem gyenge, ha a PÉCS veri idegenben a Fradit :lol: Ez már a legalja...

Na mindegy irány Európa, aztán hajrá PMFC :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. november 30., szombat 22:33

Csóri Mateost elkezdték kóstolgatni. :mrgreen: :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. november 30., szombat 19:22

Itt sincs alácsövezés. És szerimtem Szhelyen és még több stadionba se. De nálunk se lehet már november eleje után meccset rendezni.

Vasasnak van múltja,de senkise jár meccsre. MTKnál se. Újpesten azért jobb csapatnál járnának.
Hali megszűnésének se örülnék. Ott is van néző. De szerintem a szhelyiek se örülnének,ha megszűnne a ZTE.
Most 6-700 néző volt. Az utóbbi 8-9 évben szerintem tétmeccsen max 1-2x voltak ennyien. Idén is ez a negatív rekord. (bár most az okok között inkább a hideg volt,mert a csapatnak mondhatom hogy jobban megy mint a szezon elején)
És ezt a 6-700 vagy 1000 nézőt ami itt vicc kategória,több elsőosztályú csapat megirigyelné...
És 3000res fullos stadion épít Orbán. Ami vicc. Akkora mint itt 2 szektor kb.. :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 30., szombat 18:54

Mondjuk a Vasasnak azért van múltja és nem teljesen érdektelen csapat. Kár, hogy nem Angyalföldön nőtt fel Vitya, mert akkor most a Vasas tele lenne. :mrgreen: A ZTE meg teljesen érthetetlen...


Pakson meg már évek óta legelő van. Még nevetségesebb, hogy kb miattuk kell állandóan a tavaszi fordulót télen játszani, mert a többi pályán általában lehetne játszani, de ha jól tudom atomvárosba még alácsövezés sincs. Nevetséges, hogy ilyen miatt nem tud fegyelmezni az MLSZ és, hogy a szurkolók a legnagyobb probléma a Magyar fociban.

Más: sajnos nem tudtam nézni a Pápa meccsét, de rohadt idegesítő, hogy egy ettől az undorító csapattól kikaptunk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. november 30., szombat 18:44

Nagyon sajnálnám ha a ZTE-nek annyi lenne! :-( Inkább az ilyen felcsút,vasas csapatoknak kéne megszűnniük, akikre senki sem kíváncsi! Vagy ott van az újpest és a hali is.... :mrgreen:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. november 30., szombat 18:38

ZTE-Kozármisleny 2-1. Remélem,hogy nincs vége a dalnak,mert hallani olyat,hogy erősen lehetséges,hogy már tavasszal se lesz csapat... Ami biztos,hogy a Nagy Ferencet már több játékos is kérte,hogy engedje el a télen.
A klubot senkise akarja megvenni,mert 250-300 milliós tartozása van.
Szóval itt foci lehet hogy max NB2ben Andráshidán lesz.

Amúgy szerintem itt rosszabb a pálya mint Pakson,bár azt nem láttam. (Mondjuk múlt héten,mikor az eső is esett,rosszabb volt)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. november 30., szombat 17:59

#Csakazújpest!

Fordítottunk a Paks ellen, 1-0-ról 4-2 ide. Jó formában a srácok, csak így tovább :)
"And my heart will leave you never."

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. november 30., szombat 17:48

Bocsi a dupláért, de mi ez a paksi "focipálya"?
Felváltva nézem a meccset az angol bajnokival, a Cardiff City otthonában, na az gyep. Nem a legjobb viszonyítási alap volt, de a megye egyes edzõpályánk bármikor szintekkel veri ezt. :-/
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. november 30., szombat 15:34

Jó Földes meze a Kaposvár - Debrecen meccsen. :D

Egyébként többször is lehetett hallani Csabit + komolyan nem rossz ez a második félidõ.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. november 28., csütörtök 11:28

Bogdanao - William Wanczaco, Ricardo Guzmiche, Liptao, Silas Devecher - Eleco, Tomás Aurora - Gerardinho Lowrenchiche, Gerson, Jujakzinho - Szalao :lol:

Bár, lehet, hogy ez lenne a védelemből: Somalia, Vinicius, Otigba, Leandro

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. november 28., csütörtök 10:55

Dunga lehet a magyar válogatott kapitánya!

Lesz itt joga-bonito gyerekek... :lol: :lol: Már látom magam előtt ahogy Vili a kapitány a fülén táncoltatja a labdát! :mrgreen:
Szerintem szívinfarktust kapna amikor meglátná, hogy néhány játékosnak a labdakezeléssel is gondja van... :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 26., kedd 18:29

Semmi ertelme kulonbozo korszakok jatekosait vagy csapatait egymassal osszehasonlitani. Akkoriban teljesen masok voltak a korulmenyek. Az evek alatt szinte mindent tokeletesitettek: a labdakat, a cipoket, az edzeseket, az etkezes is pontosan ki van szamolva, a taktikarol nem is beszelve. Ma mar nem eleg az mint 10-15 evvel ezelott, hogy a vkp megszerzi a labdat es leadja a mellette levonek, az iranyito csak az iranyitassal foglalkozik, a csatar meg csak a gollovessel. A posztok osszemosodtak, valamilyen szinten mindenkinek kell ertenie mindenhez, a tamadok kell tudjanak vedekezni, a vedekezo jatekosok iranyitani, tamadni. Ma mar nem eleg az hogy valaki tehetseges, baromi sok munka kell mogotte legyen. Abban viszont biztos vagyok, hogy Aranycsapat vagy mas regi nagy jatekos most is kiemelkedne a mezonybol. (persze lennenek paran, akiknek budos lenne a munka es a tehetseguk ellenere nem ernenek fel az abszolut csucsra)

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. november 26., kedd 17:58

Végre valami pozitív a magyar labdarúgásban
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... ak-2297603

Ezek rendesen megfogják csinálni a dolgukat. A vizsgálat eredménye után csak rajtunk fog múlni, hogy jobbá tegyük a focinkat
Mondjuk abban biztos vagyok, hogy a Bognár-féle szakértők csak köpködni fogják az eredményeket


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég