Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. április 24., csütörtök 15:11

BBarni írta:És szerinted mit ér majd a loki ezekkel a játékosokkal az európai porondon?Teljesen átlagos magyar játékosok, ha jól emlékszem ez az a Lázár akit a török kiesőjelölttől zavartak haza...tényleg remek igazolás!
Hát ne haragudj, de ezerszer inkább a Loki játékospolitikája, mint a jelenlegi Fradi, ahol telepakolják a keretet vagy más ligákból kiöregedő játékosokkal, vagy abszolút sehova sem kellő külföldiek tömkelegével.
Csak apró betűs rész ként említem meg, még ezekkel a középszerű magyar játékosokkal is a szuper Fradi előtt vannak :hmmm: De tudom kifogás lesz, a Fradi a legjobb, csak... :lol:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 24., csütörtök 14:47

https://www.youtube.com/watch?v=M-2EjEiYJUY

Forever Cupról a Sport Klubon.

Avatar
Marci
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:00
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marci » 2014. április 23., szerda 14:01

De ha hinni lehet a híreknek, nem a Real lesz... sűrű a programjuk. :-(

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 23., szerda 13:59

Na vége lett a sajtótájékoztatónak nem sok minden derült ki!(de legalább finom volt a kaja :mrgreen: )
Igazából ennyi a lényeg:

-a Lagardere Unlimited Stadium Solutions Kft lett az új üzemeltető
-10 éves megállapodást kötöttünk ami elég jónak számít de komoly feltételekkel és pénzügyileg és elég jól járunk majd! :)
-a referenciák például a következők: Atalanta, Sampdoria, Juventus, Hertha BSC, PSG, Lyon, Monaco stb.
-jelenleg 9 ezres átlagnézőszám van az új stadionban az első évben kb 14-15 ezres átlaggal számolnak
-most ez egy történelmi lehetőség, hiszen szinte minden adott, hogy visszakerüljünk Európa futballtérképre
-május végén befejeződik az építkezés, a végleges átadás augusztus elején történhet meg, de ez várhatóan hamarabb lesz! :) :shutup:
-a teljes jegybevétel a miénk lesz
-komoly ellenfél lesz a stadionnyitón
-évente 100-120 rendezvény lesz, ebből 2-3 olyan koncert is lesz ami elég nagy bevételt fog hozni
-az esetleges névhasználatról még megy a tárgyalás(persze ezt nem így mondták :) )
-a legolcsóbb jegy 1800 forint lesz, tehát alaptalan volt az a pletyka, hogy drasztikusan fog növekedni a jegyár, hiszen jelenleg 1400 forintos a legolcsóbb jegy ez lesz az új stadionban 1800..ez azért nem vészes! :)

Nagyon várós már! :zoldsalas: :zoldsalas:
Egyébként le a kalappal a vezetőség előtt, nagyon jól összehozták a dolgokat! :salute:

De ha hinni lehet a híreknek, nem a Real lesz... sűrű a programjuk. :-(
Én úgy tudom, hogy mindig tárgyalnak a felek, de az igaz, hogy most egy picit lelassult a tárgyalás és más klubok és képbe jöttek...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBarni 2014. április 23., szerda 14:03-kor.

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. április 23., szerda 11:53

BBarni írta:Pancho Aréna stadionavató
Megkönnyeztem... :lol: :lol: :lol:

"Schmitt....Szegény azóta is azon töpreng, hogy hogyan kell helyesen leírni: "Pancho Aréna"! :lol: :lol:



Egyébként ma délben lesz bemutatva az új Fradi stadion üzemeltetője, bár úgy látom már nem lesz meglepetés! :)
Egyébként biztos véletlen, hogy míg mi nekünk több komoly ajánlat is jött a stadion üzemeltetésére addig a lokinál sehol semmi.... :lol:

ugyanazokat fikázod, és röhögsz rajtuk, akik nektek stadiont építenek. így kell bánni a szalonnát nyújtó kézzel...

másrészt Schmitt Pál volt madridi nagykövet évekig, tud spanyolul olvasni és írni.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. április 23., szerda 11:13

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... rlh13RLG90
Kép
Kép
Kép

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 23., szerda 11:01

Pancho Aréna stadionavató
Megkönnyeztem... :lol: :lol: :lol:

"Schmitt....Szegény azóta is azon töpreng, hogy hogyan kell helyesen leírni: "Pancho Aréna"! :lol: :lol:



Egyébként ma délben lesz bemutatva az új Fradi stadion üzemeltetője, bár úgy látom már nem lesz meglepetés! :)
Egyébként biztos véletlen, hogy míg mi nekünk több komoly ajánlat is jött a stadion üzemeltetésére addig a lokinál sehol semmi.... :lol:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. április 22., kedd 13:45

Magyar szinten értem őket nagyon jó igazolásnak. Lázár az igen akire gondolsz, de ki tudja mi volt a háttérben, valamiért csak leigazolták. Szóval a lényeg hogy ez a 3as magyar szinten jó, 2 asszem válogatott is volt (bár Várhidinél bárki lehetett, lehet most Pintérnél is). Keretbővítés, több magyar játékos, ezek sztem célok lehetnek, tehát pl a korábbi Tuyjp, Vaalport és ezek helyett magyarokat a keretbe.
Továbbá még ott van pl Mohl (védő) ő sem lenne rossz igazolás, Leandro hazajövetelével nem tudom most mi a helyzet, de majd a nyáron kiderül. aztán lehet vezetők fejében még vannak nevek...
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 22., kedd 13:12

Magyar szinten szerintem a DVSC jól igazolt tavaly nyáron: Zsidai, Vadnai, Lázár trió elég jó igazolások voltak szerintem. Szóval ha majd a magyar piacra mennének rá, az sem lenne olyan nagy baj. Ahogy én látom érdemes keretet is bővíteni, mert a padon nem sok minőségi csere van akiket be lehet hozni (bár pl Buzsáky hónapok óta off), de ha jövőre már picit komolyabban akarnak szerepelni (pl a két kupában) akkor kell a jobb keret.
És szerinted mit ér majd a loki ezekkel a játékosokkal az európai porondon?Teljesen átlagos magyar játékosok, ha jól emlékszem ez az a Lázár akit a török kiesőjelölttől zavartak haza...tényleg remek igazolás! :lol: Szóval azért ezeket jó igazolásnak mondani...szerencsére mi nyáron azért nem ilyenekre utazunk! :)
Meg azért egy Fradi ne már "magyar szinten" erősítsen... :sly:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. április 22., kedd 12:46

BBarni írta:Nyáron komoly erősítések lesznek bár úgy tudom a magyar vonalra megyünk, ennek annyira nem örülnék, de majd meglátjuk!
Magyar szinten szerintem a DVSC jól igazolt tavaly nyáron: Zsidai, Vadnai, Lázár trió elég jó igazolások voltak szerintem. Szóval ha majd a magyar piacra mennének rá, az sem lenne olyan nagy baj. Ahogy én látom érdemes keretet is bővíteni, mert a padon nem sok minőségi csere van akiket be lehet hozni (bár pl Buzsáky hónapok óta off), de ha jövőre már picit komolyabban akarnak szerepelni (pl a két kupában) akkor kell a jobb keret.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 22., kedd 12:03

Orosz Pali volt a Reggeli Start vendége :)

Sok új dolog, nem derül ki, most a stadionavató ellenfél körül is nagy a csend, igaz most úgy tudom arra is megvan az esély, hogy csak miután elfogytak a jegyek az után fog kiderülni, hogy ki lesz az ellenfél! Nagyon durva lesz oda jegyet szerezni annak aki most nem volt bérletes, óriási sorok lesznek! :mrgreen:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. április 22., kedd 11:07

egy dolog, hogy Halmosi mit tesz üzemen kívül, még egy dolog, hogy mit tesz a pályán, és egy teljesen külön dolog a klub szakmai munkája
Jaja, szerintem sem nagy cucc, ha meccs után vodkázik egy kicsit. Egészségére. Előtte már érdekesebb lenne :D

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. április 22., kedd 10:48

pátkán írta:
a Haladás meg több annál mint full középcsapat, becsülendő az a munka ami náluk folyik.
kis érdekesség.

a Kaposvár elleni mecs után megálltak még a benzinkútnál. az ott eltöltött idő alatt Halmosi P. két vodkafelesre hívatta meg magát, és még a busz indulása előtt visszaszaladt egy harmadikért.

becsülendő ez a munka ami Szombathelyen folyik. ohh magyar futball te csodás... :salute:
most a klubnál folyó munkát miért kevered egyes személyek hozzáállásával.

akkor a Madridnál folyó szakmai munkát minősíti, hogy mondjuk a 9-es bulizik, meg kocsit tör? és ezért kéne elküldeni, nem mondjuk a teljesítményért? szerintem elsősorban a teljesítmény számít.

egy dolog, hogy Halmosi mit tesz üzemen kívül, még egy dolog, hogy mit tesz a pályán, és egy teljesen külön dolog a klub szakmai munkája
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: pátkán » 2014. április 21., hétfő 20:51

a Haladás meg több annál mint full középcsapat, becsülendő az a munka ami náluk folyik.
kis érdekesség.

a Kaposvár elleni mecs után megálltak még a benzinkútnál. az ott eltöltött idő alatt Halmosi P. két vodkafelesre hívatta meg magát, és még a busz indulása előtt visszaszaladt egy harmadikért.

becsülendő ez a munka ami Szombathelyen folyik. ohh magyar futball te csodás... :salute:
joabulicsak

cart
Hozzászólások: 2640
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: cart » 2014. április 21., hétfő 19:07

Egyiptomban piramist építtettek a fáraónak, itt meg stadiont, kinek mi tetszik...

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. április 21., hétfő 19:00

Kerlon írta:Schmitt Pál szájából a becsület szó eléggé sérti a fülemet. :D
Szőllősi viszont elérzékenyült rajta :lol:
Elképesztő ez a seggnyalás amit Faragóval lenyomtak, Hegyi hozzájük képest egy senki

Mindjuk Szöllősin nem lepődök meg, őt ezért tartják

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. április 21., hétfő 18:51

Schmitt Pál szájából a becsület szó eléggé sérti a fülemet. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. április 21., hétfő 18:39

Ezen a stadion néven még mindig enm tudom eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek...

Jó kis színházi mesedélután hangulat van, de legalább most más miatt van kuss. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
rm222
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2013. október 23., szerda 21:11

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rm222 » 2014. április 21., hétfő 18:32

wxyz írta:Elképesztő ez a felcsùti megnyitó :lol:
pont most akartam írni, hogy ez valami hihetetlen mekkora falu nap
az új bernabeu-ba nem lesz ilyen :lol: :D

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. április 21., hétfő 18:28

Elképesztő ez a felcsùti megnyitó :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég