Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. május 21., szerda 16:07

De hát ő ingyen is játszana. Mert a Fradi az egy, szent, mindenek fölött álló. :'(
"And my heart will leave you never."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 21., szerda 16:06

Ferencváros írta:
BBarni írta: Gera :agree:
Jó lenne! :'(
Végre valamiben nem értek veled egyet :mrgreen:

Miért? 35 éves, lassan járni alig bír, a West Brom sem tart rá igényt, ugye a szerződése is lejár, annyira törékeny, hogy már a szaltót sem engedik neki. Ki helyére jönne? Leo? Kink? Futács? Radó? Nem hiszem, hogy meg tudná még nálunk váltani a világot, a fizetése meg biztos nem lenne kevés.
Sajnos ott tart a magyar futball, hogy egy 35 éves Gera is előrelépést jelentene. Nyilván nem kell kezdőként számolni vele. 1-2 évig segít, aztán visszavonul. Egy PL teljesen más, ott ennyire sérülékenyen, és ennyi idősen tényleg vége van neki, de itthon...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. május 21., szerda 15:56

BBarni írta: Gera :agree:
Jó lenne! :'(
Végre valamiben nem értek veled egyet :mrgreen:

Miért? 35 éves, lassan járni alig bír, a West Brom sem tart rá igényt, ugye a szerződése is lejár, annyira törékeny, hogy már a szaltót sem engedik neki. Ki helyére jönne? Leo? Kink? Futács? Radó? Nem hiszem, hogy meg tudná még nálunk váltani a világot, a fizetése meg biztos nem lenne kevés.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. május 21., szerda 15:54

ha jól tudom akkor a későbbi értékesítésből fogtok kapni majd többet!(Radó esetében)
Ezzel ti fogtok jól járni. Ha Radó országon belül vált klubot, akkor szinte lehetetlenné fog válni, hogy később külföldre igazoljon

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. május 21., szerda 14:50

Nyugi fogtok kapni nem is keveset, bár ha jól tudom akkor a későbbi értékesítésből fogtok kapni majd többet!(Radó esetében)

Sőt, azt mondta, a célja a Bajnokok Ligája-szereplés, de nem lennénk meglepve, ha hazaigazolna a Fradiba. A csapat szinte biztosan indul az Európa Ligában, nemsokára kész az új stadion, a drukkerek vélhetően 35 évesen is szívesen látnák, és az Origo úgy tudja, a klub a jövő héten le is ül vele tárgyalni.
Gera :agree:
Jó lenne! :'(

Avatar
JustoVillar
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:23
Kedvenc játékosaid: Casillas, Justo Villar, Bueno
Kedvenc csapatod: Haladás, Packers, Celtics, Saxo-Tinkoff
Tartózkodási hely: Holy King

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: JustoVillar » 2014. május 21., szerda 14:06

Fizessetek sokat, már csak az értdekel.
Köszönöm Istenem, hogy nem vagyok fradista.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás Haladás

Öpike

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. május 21., szerda 10:57

Radóról tárgyal a Fradi a Haladással - már a vételárról egyeztetnek

Sőt már ennél is előrébb járnak a tárgyalásokkal! :)
Sőt időközben állítólag bejelentkeztünk Bosnjakért is! :shifty:

Kaposvárban magyar sincs, nem hogy saját nevelés. Nekünk idén az összes meccsünk tv-s volt és itt Fehér, Bosnjak és most már Hrepka kivételével mindenki saját nevelés.
Igen őket csak példaként hoztam fel, de nem volt túl jó! :mrgreen:
A lényeg amit akartam ezzel, hogy ez egy óriási hülyeség, hogy ez alapján osszák szét a pénzt...

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. május 21., szerda 6:58

Meg a Hegedűs es az Olivér elmegy.

http://ujpestfc.hu/hirek/hir/nebojsa_vi ... sapatomban

részlet:
–És mi kell ahhoz, hogy jövőre a bajnokságban is minimum olyan Újpest vitézkedjen, mint az MK-ban?
– Tudom, min kell konkrétan változtatni, ám erről a finálé előtt nem szívesen beszélek. Nagy vonalakban annyit elárulhatok, más hozzáállást kíván meg a következő idény, ambiciózusabb részvevőkkel. Ebben az elnök úrral egyetértünk, már decemberben beszélgettünk a szükséges változtatásokról, senki sem akar még egy ilyen évet, én végképp nem. Ennél versenyképesebb csapat kell Újpesten, amelyik a dobogós helyekért harcol, tulajdonosunk is így van ezzel, miközben nem szeretne terhet pakolni ránk.


:salute: Na így valahogy. Kezdjük a tisztogatással. Az edző maradjon.
"And my heart will leave you never."

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. május 21., szerda 6:42

JustoVillar írta:
Kaposvárban magyar sincs, nem hogy saját nevelés. Nekünk Fehér, Bosnjak és most már Hrepka kivételével mindenki saját nevelés.
Van magyar...Balázs Benjámin a legjobb, a többi egy nagy sz@r. :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. május 21., szerda 6:22

Kösz a választ RMCF!

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. május 21., szerda 6:14

Két belga, Ngawa és Ligot visszatér a Standardhoz. Ligotot nem bánom, de Ngawa egész jó playa volt szerintem. Heris és az egész bagázs mehet a fenébe, nem képesek csapatként szerepelni, sok légiós még az MB1 szintjét sem üti meg.

Litauszki,Nagy János, Simon, Balogh, Lázár, Kabát meg esetleg Zamosthy, akikkel a magyarok közül is érdemes számolni. A távozó zsoldosokat pótolnám, azokkal is elkerülhető lesz a kiesés. Aztán ki tudja.
"And my heart will leave you never."

Avatar
JustoVillar
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:23
Kedvenc játékosaid: Casillas, Justo Villar, Bueno
Kedvenc csapatod: Haladás, Packers, Celtics, Saxo-Tinkoff
Tartózkodási hely: Holy King

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: JustoVillar » 2014. május 21., szerda 1:46

Na ehhez meg csak gratulálni tudok, végül is a Fradinak az összes(30+ligakupa) meccsét közvetítik, a Kaposvárnak meg kb 3-mat, de lehet, hogy ők többet kapnak mint mi... :agree: :lol:
Kaposvárban magyar sincs, nem hogy saját nevelés. Nekünk idén az összes meccsünk tv-s volt és itt Fehér, Bosnjak és most már Hrepka kivételével mindenki saját nevelés.
Köszönöm Istenem, hogy nem vagyok fradista.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás Haladás

Öpike

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. május 20., kedd 23:13

BBarni írta:Ha jól tudom a katari csoport, nem elsősorban a foci csapat miatt jött hanem város+kézilabdacsapat, de nem biztos!

Közben egy kis Csányi:
"Az Újpest licencátruházási ügyéről nem nyilatkozom, hazudni nem akarok, az őszinte véleményét pedig nem szeretném megosztani."
Csányi Sándor MLSZ-elnök
Zseniális basszameg! :lol: :lol:
Ilyet nyilatkozik, de azért megadták nekik a licencet... :lol: :fpalm:
– Az akadémiai programok révén érezhetően javult az utánpótlás-nevelés.
Ja kurvára... :lol: :lol:
Továbbra is célunk, hogy a jól képzett magyar fiatalok pályára jutását segítsük. A tévés pénzek nagy része ennek megfelelően kerül már elosztásra.
Na ehhez meg csak gratulálni tudok, végül is a Fradinak az összes(30+ligakupa) meccsét közvetítik, a Kaposvárnak meg kb 3-mat, de lehet, hogy ők többet kapnak mint mi... :agree: :lol:
Az viszont rosszul néz ki, ha két hazai sztárcsapat meccsén egy időben csak 2-3 magyar van a pályán.


Nem véletlenül ők a "sztárcsapatok" pont ezért.... :ike:
És amin még gondolkozunk. Korlátozni szeretnénk az egy csapatban egy időben pályára lépő külföldiek számát. Sepp Blatter, a FIFA elnöke is elmondta, hogy újra elő kellene venni a 6+5-ös szabályt, amit az EU nem engedélyezett. Van egy uniós szabályozás a munkaerő szabad áramlásáról, de ez lehetővé teszi egyes speciális területeken, hogy ettől el lehessen térni. Ilyen a sport is, de még további egyeztetések szükségesek. Remélem, a FIFA is ebbe az irányba mozog. A sok külföldi nem segíti a nézőszámmal kapcsolatos terveinket, és semmi hozzáadott értéke nincsen a válogatotthoz sem.
:fpalm: :fpalm: :fpalm:
Na ez szerencsére nem fog összejönni!(legalábbis nagyon remélem)Persze az utánpótlás egy kalap szar, de azért legyenek tele magyar játékosokkal a csapatok, nehogy véletlenül fejlődjenek a klubcsapatok!Láthatjuk az egyik legjobb utánpótlással rendelkező kispesti csapat mire megy az akadémistáival...az nem veri meg őket aki nem akarja! :lol: :fpalm:
– Keményebben fognak fellépni azon edzők ellen, akik a mérkőzések után túlmennek egy határon, Olyat nem lehet mondani mostantól, hogy utasításra, szándékosan elvezették a meccset. Furcsa ez a bajnokság, ezeket nem fogjuk eltűrni. Fegyelmin túl büntető feljelentést is teszünk ilyen esetekben. El kell távolítani ezeket az embereket a pályák közeléből. Eddig türelmesek voltunk, most ennek vége van – szögezte le.
Először, az ostoba,elfogult,korrupt bírókat,játékvezetői ellenőröket és bizottsági tagokat kéne eltüntetni de minél hamarabb!Ja azt nem lehet... :lol:
A futballvezér kitért arra is, hogy növelni akarják az utánpótlás edzők képzésére fordított összegeket, és a spanyol és a holland szövetséghez fűződő kapcsolatokat kihasználva szeretnének ottani elit akadémiákhoz szakembereket kiküldeni “tanulni”.
Inkább onnan kéne idehozni utánpótlásedzőket... :roll:

Komolyan mondom, hogy ez az ostoba Csányi már lassan eléri a Kisteleki és bagázsa féle szintet, pedig azt nem gondoltam volna, hogy valaha,valaki eléri!Mondjuk Csányi "mentségére" legyen felhozva,hogy ő nem is akart mlsz elnök lenni...
baszki... mást nem csinálsz. röhögsz mindenkit, mindent. fikázol mindenkit, mindent. ha ennyire nem tetszik, akkor miért vagy olyan nagyra, hogy ebből élsz? ha ennyire nem tetszik, akkor miért olyan fontos, hogy a Fradi legyen ebben a Nr1? ha ennyire fika ez az egész, akkor miért jó hogy stadiont kaptok, meg lóvét? mást nem látok, csak a röhögő jelet, ha bármiről van szó ami magyar, és foci, és nem Fradi. nagyon visszataszító.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 20., kedd 22:38

A magyar foci problémája sokkal összetettebb mint maga a képzés maga.....a magyar ember mentalitása sem megfelelő,amikor lobanovszkij azt mondta,magyarországon is ugyanolyan fiúk születnek mint ukrajnában,akkor nem a marmagasságra értette,hanem a tehetségre.....és a végeredmény soha nem azonos.
Nézd meg a környező országokat. Jobbak? igen. Miben? A döntő pillanatokban a megfelelő döntést tudják meghozni.Miért? mert 10 éves kortól profinak nevelik őket és ezt be is fogják mint "gazdaállat" :). mentalitásuk kifogástalan,hisznek....akarnak és elfogadnak mindent. Milyenek a mi celeb focistáink? hagyjuk.

A képzést sajnos nem ismerem,most megmozdult valami......eddig amit tapasztaltam az hogy maga az edzőképzés SOKKAL Szigorúbb.....durván....de nagyon,de ez is olyan mint a suliban....aki magolt,vagy volt akarata tanulni,attól az még nem volt feltétlen sikeres az életben, a focihoz teheség,szabad gondolkodás és alázat kulcs. Ennek MEG KELL lennie.
Amikor én végeztem az edzőit akkor a barca alapokat akarták nekünk betanitani....persze megfeszülten és ellenkedtem,hiszen ez NEM MŰKÖDIK.....ITT FŐLEG NEM...illetve ezek azt sem tudták MI AZ. Az hogy passzolgatnak,meg náluk a labda ez egy folyamat végeredménye és folyománya is......ezt át sem látták. Ezek mint kiégett,régen telefröccsel focisták voltak......ahhoz hogy kitűnj,hogy kiemelkedj,intellektus kell....ez nincsen meg. Tényleg nincsen.
Elmész egy edzésre,és szedett vedett borostás,lógógatyás alaktalan,tudatlan alakok oktatnak 10-14 éveseket arról amit ők tökéletesen szarul és hasztalanul csináltak egész életükben.

Nem akarok sok haragost,nagyképű lesz.....de 20 éve átlátom ezt,ilyen vagyok,amit már akkor ugattam és kinevettek,azt ma újitásnak hirdetik...és a magukának mondják.....de azért az öreg emlékei nem csalnak,amennyit én veszekedtem velük,és ahányszor legyintettek rám.....nyugi,annyiszor emlékszem arra amit már 10 éve mondtam és ma lett belőle életképes művelet.

A kérdésedre a válasz nem lehetséges,mert ha egy totális változást vezetnek be,ahhoz sok idő kell hogy megmutassa magát.....az biztos hogy ez nem a rossz irány,de még mindig tudatlanok vezetik a focit.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. május 20., kedd 22:29

Bbarni:

olvaslak elég régóta,nagyon tisztelem a magyar foci iránt érzett szenvedélyedet,bárcsak nekem is lenne ekkora,vagy csak fele ekkora.
Számomra a magyar foci vezetői szinten a becsapás,az átverés,a másik lehúzása.....a nagyképű,játékgépes,önálló életre képtelen focisták összessége.
Ez a csoportosulás,ez a rendszer......szinvonalatlan,működésképtelen.

Nincs mit szeretni rajta,nincs benne semmi amit tisztelni lehet,nincsenek példák,jövőképek.......ez az egész egy nagy semmi,amit ki tudja ki és miért működtet....ja és kiknek ?


Bocs,semmi bántás és támadás nincsen benne feléd.
Sajnos a legtöbb igaz amit leírtál(bár én látok egy kisebb fejlődést vagy legalábbis akarást a magyar fociban, főleg a klubcsapatoknál), de én úgy vagyok vele, hogy lehet, hogy szaros és még büdös is de legalább az enyém!Én valahogy mindig megtudom találni a pozitívumokat, még ha néha az csak maszatolás! :)
(Na jó meg néha jó a színfalak mögé is látni és röhögni,hogy ki,ki ellen és miért csinálta amit csinált! :mrgreen: )
(Én meg pont azokat nem értem akik egy külföldi csapatnak tudnak úgy igazán szurkolni :mrgreen: )
Pintér Attilát kommunikációs tréningre küldik
Az még hagyján, de ki lett a mentora... :lol: Mégsem olyan hülye ez a Csányi, már 2-0 neki! :lol: :agree:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. május 20., kedd 22:19

RMCF
Az általad emlegetett belga, osztrák, svájci irány az utánpótlásban, hogy áll? Lesz belőle valami értelmes vagy a nagy szakembereink ezt is képesek lesznek elrontani?

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 20., kedd 22:08

Bbarni:

olvaslak elég régóta,nagyon tisztelem a magyar foci iránt érzett szenvedélyedet,bárcsak nekem is lenne ekkora,vagy csak fele ekkora.
Számomra a magyar foci vezetői szinten a becsapás,az átverés,a másik lehúzása.....a nagyképű,játékgépes,önálló életre képtelen focisták összessége.
Ez a csoportosulás,ez a rendszer......szinvonalatlan,működésképtelen.

Nincs mit szeretni rajta,nincs benne semmi amit tisztelni lehet,nincsenek példák,jövőképek.......ez az egész egy nagy semmi,amit ki tudja ki és miért működtet....ja és kiknek ?


Bocs,semmi bántás és támadás nincsen benne feléd.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. május 20., kedd 20:50

Vicc ez az MLSZ. Attól, ha korlátozzák a légiósok számát még nem lesz jobb a válogatottunk. Az edzőképzést és az utánpótlást kellene rendbe tenni

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. május 20., kedd 18:31

Ha jól tudom a katari csoport, nem elsősorban a foci csapat miatt jött hanem város+kézilabdacsapat, de nem biztos!

Közben egy kis Csányi:
"Az Újpest licencátruházási ügyéről nem nyilatkozom, hazudni nem akarok, az őszinte véleményét pedig nem szeretném megosztani."
Csányi Sándor MLSZ-elnök
Zseniális basszameg! :lol: :lol:
Ilyet nyilatkozik, de azért megadták nekik a licencet... :lol: :fpalm:
– Az akadémiai programok révén érezhetően javult az utánpótlás-nevelés.
Ja kurvára... :lol: :lol:
Továbbra is célunk, hogy a jól képzett magyar fiatalok pályára jutását segítsük. A tévés pénzek nagy része ennek megfelelően kerül már elosztásra.
Na ehhez meg csak gratulálni tudok, végül is a Fradinak az összes(30+ligakupa) meccsét közvetítik, a Kaposvárnak meg kb 3-mat, de lehet, hogy ők többet kapnak mint mi... :agree: :lol:
Az viszont rosszul néz ki, ha két hazai sztárcsapat meccsén egy időben csak 2-3 magyar van a pályán.


Nem véletlenül ők a "sztárcsapatok" pont ezért.... :ike:
És amin még gondolkozunk. Korlátozni szeretnénk az egy csapatban egy időben pályára lépő külföldiek számát. Sepp Blatter, a FIFA elnöke is elmondta, hogy újra elő kellene venni a 6+5-ös szabályt, amit az EU nem engedélyezett. Van egy uniós szabályozás a munkaerő szabad áramlásáról, de ez lehetővé teszi egyes speciális területeken, hogy ettől el lehessen térni. Ilyen a sport is, de még további egyeztetések szükségesek. Remélem, a FIFA is ebbe az irányba mozog. A sok külföldi nem segíti a nézőszámmal kapcsolatos terveinket, és semmi hozzáadott értéke nincsen a válogatotthoz sem.
:fpalm: :fpalm: :fpalm:
Na ez szerencsére nem fog összejönni!(legalábbis nagyon remélem)Persze az utánpótlás egy kalap szar, de azért legyenek tele magyar játékosokkal a csapatok, nehogy véletlenül fejlődjenek a klubcsapatok!Láthatjuk az egyik legjobb utánpótlással rendelkező kispesti csapat mire megy az akadémistáival...az nem veri meg őket aki nem akarja! :lol: :fpalm:
– Keményebben fognak fellépni azon edzők ellen, akik a mérkőzések után túlmennek egy határon, Olyat nem lehet mondani mostantól, hogy utasításra, szándékosan elvezették a meccset. Furcsa ez a bajnokság, ezeket nem fogjuk eltűrni. Fegyelmin túl büntető feljelentést is teszünk ilyen esetekben. El kell távolítani ezeket az embereket a pályák közeléből. Eddig türelmesek voltunk, most ennek vége van – szögezte le.
Először, az ostoba,elfogult,korrupt bírókat,játékvezetői ellenőröket és bizottsági tagokat kéne eltüntetni de minél hamarabb!Ja azt nem lehet... :lol:
A futballvezér kitért arra is, hogy növelni akarják az utánpótlás edzők képzésére fordított összegeket, és a spanyol és a holland szövetséghez fűződő kapcsolatokat kihasználva szeretnének ottani elit akadémiákhoz szakembereket kiküldeni “tanulni”.
Inkább onnan kéne idehozni utánpótlásedzőket... :roll:

Komolyan mondom, hogy ez az ostoba Csányi már lassan eléri a Kisteleki és bagázsa féle szintet, pedig azt nem gondoltam volna, hogy valaha,valaki eléri!Mondjuk Csányi "mentségére" legyen felhozva,hogy ő nem is akart mlsz elnök lenni...

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. május 20., kedd 16:36

Erős túlzás, hogy Győrben nincs probléma a pénzzel


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég