Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. április 30., szerda 22:22

boccs, elírtam, Vidiben van egy Lupeta is.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. április 30., szerda 21:47

Lupoliból, hogy lett Lupeta? :lol: :hmmm:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. április 30., szerda 16:58

Rossi edző után Bona Zoli és Lupeta is mennek a nyáron
+ a két alapvédő is megy: Ingja és Lovric! + még többeknek is lejár a szerződése!

Való igaz, hogy a Honvéd nagyon sokat köszönhet Hemingwaynek, de ugyanannyira nagy hátráltatója is a csapatnak már évek óta. Az lehet hogy több játékost is sikerült értékesíteni jobb ligákba (Diego és Abraham a francia 2-be, majd továbbvitték őket francia 1-be is illetve Benjamin asszem egyből francia 1-be ment, plusz ott van még Danilo aki fél idény alatt gólkirály lett az Nb1-ben).... viszont nem igaz hogy menet közben nem lehet szerződéseket hosszabbítani, hogy a minőségibb játékosokat NE INGYEN kelljen elengedni! nem igaz h nem veszik észre!

- Bobál Geri is menjen csak el máshova, ahol végre játszhat és fejlődhet (szerintem MTK, Hali, DVTK).
- Ikenne-King-et viszont nem engedném, szükség lenne rá, a kevés minőségibb légiós egyike, aki univerzális!

De Hemi tudja....

és a kb minden nyári (néha minden téli) időszakban tapasztalt 10+-os jövés-menés (13-14-es komplett idényben 18-an jöttek és 24-en mentek a B csapatból pár embert is beleszámolva) után persze hogy nincsen állandóság már évek óta és így persze hogy nincsen BL/EL hely (nb1 vagy kupán keresztül). Itt nem feltétlen az edző a hibás!
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 29., kedd 12:33

Orosz Pali nyilatkozat:
– Alapvetően befolyásolja a dolgokat az, hogy elérjük-e a nemzetközi szereplés lehetőségét. A legutóbbi együttműködésünk a Norwich-csal köttetett. Nekik soha az életben nem lesz lehetőségük a Premier League-en keresztül kiharcolni a nemzetközi kupaszereplést, vannak viszont olyan játékosok, akik nagy hasznára lehetnek a Ferencvárosnak. Ezek a futballisták az európai kupával más platformra kerülhetnek anyagi szempontból is. A Laziónak is írtam egy e-mailt, amiben jeleztem, hogy milyen posztokra keresünk játékosokat. Azt válaszolták, hogy szétnéznek, próbálnak segíteni – fogalmazott.

Na Victor van valami használható játékosotok a kezdőcsapatból? :mrgreen: Esetleg egy Bödét vagy Józsit még beszámíthatunk! :mrgreen:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. április 28., hétfő 21:24

BBarni írta:Az áll, hogy Rossinak tele lett a töke a magyar közegből és abból, hogy fölülről osztották neki az észt, hogy kit hogyan és mennyit játszasson!Na meg abból, hogy állandóan erőltették neki a "szuper tehetséges" akadémistákat! :lol:
Való igaz, hogy Hemi Bá' és a drukkerek többsége is sok fiatal magyar (főleg akadémistát) akar(na) látni a kezdőben, ennek nagyjából Rossi eleget is tett: Vernes és Vécsei ketten a jobbak közé tartoznak. Hídi azért fejlődött az évek alatt valamennyit, mert az elején katasztrofális volt! Holander és Prosser nem rosszak, de utóbbi még nem nb1 szint szerintem. Előbbi meg jól játszott az EL selejtező első felvonásán. Baráth a védelembe megoldás (több helyen is játszott már). Én inkább az furcsállom, hogy a Bobál tesók ennyire nincsenek sehol - holott pár éve még arról cikkeztek hogy a City-nél voltak próbajátékon és valamelyik tornán az egyikük hatalmas bombagólokat lőtt (a tesója mondjuk folyamatosan sérült volt, Dávid, védő). City-beszámoló

De amúgy az idehozott selejtes olaszjai sem különbek. Lehet hogy Bona Zoli éppen gólpasszokat adott, de gólt még nem volt képes lőni. Alcibiade meg szerintem no comment. Mancini fia is csak az apja miatt van itt és játszhat szökőévente (focisták akik az apjuk/rokonuk miatt vannak itt-ott).

Hiába mondogatják neki hogy játszassa a fiatalokat, ha egyszer azok között alig van minőségi... ha lenne szerintem ő lenne az első aki beteszi őket a kezdőbe. (ott van még a keretben Lőrinczy Attila, Csábi Mihály, Kozma Richárd)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. április 28., hétfő 20:26

BBarni írta:Egy szín van: zöld-fehér! :)
ezt nem értem... :kivagyhe:






:mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 28., hétfő 20:10

Az áll, hogy Rossinak tele lett a töke a magyar közegből és abból, hogy fölülről osztották neki az észt, hogy kit hogyan és mennyit játszasson!Na meg abból, hogy állandóan erőltették neki a "szuper tehetséges" akadémistákat! :lol:

Radó pedig remélem tudja mi a helyes jelen helyzetben! :mrgreen:
A harmadik hely necces lesz, de remélem meg lesz! :salute:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. április 28., hétfő 19:56

Emögött a lemondás mögött kíváncsi vagyok, hogy mi van.
mert pár hete még azt hangoztatták hogy fiatalokkal állnak ki a maradék meccsekre (mehet ellenük a mix), mivel a BL/EL nem jöhet össze - persze amikor ezt kijelentették akkor még akár lehetett volna.... viszont pl előző héten már nem Kemenes védett hanem a fiatal Czuczi, de ettől még több külföldi is játszott.


3. Videoton (45): Honvéd-Vidi, Vidi-Kaposvár, Mezőkövesd-Vidi, Vidi-Diósgyőr
4. Ferencváros (45): Mezőkövesd-Fradi, Fradi-Diósgyőr, Haladás-Fradi, Fradi-Paks
5. Haladás (44): Diósgyőr-Haladás, Haladás-Paks, Haladás-Fradi, Pécs-Haladás
6. Diósgyőr (42): Diósgyőr-Haladás, Fradi-Diósgyőr, Diósgyőr-Pécs, Vidi-Diósgyőr

nagyon sok egymás elleni meccsük van még hátra, szóval egymás közt döntik majd el... B-)
Videoton dobogója már szerintem meglesz, Fradinál előbbi és utóbbi meccse nyerhető, közte kettő neccesebb lesz majd. Haladásnál sztem sok múlik majd Radón (ha neki megy akkor a csapatnak is), Diósgyőr meg passz: hétvégén a kiesőjelölttől kaptak 4-et otthon.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2014. április 28., hétfő 16:32

ahogy látom a hátralévő fordulók menetrendjét egyértelmű, hogy a Fradinak meglehet a dobogó. :) a Vidinek buknia kell egy meccset, a Fradinak pedig a Hali ellenin kívül mind kötelezőnek mondható.

a Diósgyőr ellen hazai pályán nem lehet más cél csak a győzelem, a Paksot és a Mezőkövesdet pedig egyszerűen csak meg kell verni. a Hali ellen viszont nagyon nehéz lesz...főleg hogy az őszi hazai meccs 0-3 volt :vivo:

a Vidinek is nyerhető meccsei vannak...de bukniuk kell egyet :roll:

szerk. lemondott Rossi :) akkor a Honvéd ellen mégsem lesz olyan könnyű a Vidinek B-)
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 28., hétfő 16:11

Csak ugyanazt tudom mondani, mint Radó!

Egy szín van: zöld-fehér! :)

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. április 28., hétfő 15:32

BBarni, Radó? :mrgreen:

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: sander » 2014. április 27., vasárnap 7:20

Prométheusz írta:hol írtam olyat hogy gyenge? én azt írtam és kifogásoltam, hogy itt egyetlen istenként aposztrofálod..
erre reagáltam---- >
Prométheusz írta:hidd el van itt jó szakember nem is egy a bézbollsapkáson kívül is. meg magyar is.
nem akartam istenként aposztrofálni csupán én jelenleg őt tartom a legképzettebb edzőnek Magyarországon. Ez nem azt jelenti hogy ő nagyot fog itt alkotni de nagyon nagy esély van rá hogy letesz valamit az asztalra. Amugy Sousa vidijét is elismertem mert ő már letett valamit az asztalra és szerintem mutatott egy irányt annak a csapatnak.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 26., szombat 14:56

Egy hosszabb interjú Felipe Matos utánpótlásedzőnkkel

Érdemes meghallgatni, ő egyébként itt nálunk az utánpótlásban tart külön technikai edzéseket a fiatal játékosoknak, imádják a gyerekek az edzéseit és nagyon sokat fejlődnek rajta! :agree:
Mond jó dolgokat ő egyébként Sao paulo nevelés, náluk kint 7-től délig van suli aztán mennek a klubhoz a fiatal játékosok, ott ebéd majd edzés 4-ig és a fiatalabb játékosok mennek még 4-től 6-ig futsalozni!Ja és ott már 16-17 évesen már azt várják, hogy te kész játékos legyél és el tudd adni magadat Európába, míg itthon 20-21 éves játékosokra mondjuk azt, hogy tehetség meg hasonlók, szánalmas... :coffee:
Ezen kívül is mond jó dolgokat! :agree:

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. április 26., szombat 14:47

sander írta:
Prométheusz írta:oké, akkor ötöt. de hogy ő az egyetlen hiteles szakember.... lehet itt ferdíteni, de ez max a szűklátókörűséget bizonyítja
Ez nem szűklátókörűség hanem az én véleményem. Nem ezen a pár meccs alapján kell megítélni valakit. És szerintem nem is 15-20 meccs után. De ha szerinted az egy gyenge edző aki a német élvonalban is letette a névjegyét... A HSV-t megmentette a kieséstől majd ha jól tudom a következő szezonban harmadik helyezést ért el. Ezután a Dortmundnál volt ott is a kiesés fenyegette a klubot amikor Doll átvette az irányítást és tizedik lett a bajnokságban. Valamit csak kell értenie a szakmához ha két kiesés ellen küzdő csapatot is sikeresen irányított.

Prométheusz írta:hidd el van itt jó szakember nem is egy a bézbollsapkáson kívül is. meg magyar is.
ha van itt több jó szakember is akkor egyrészt kíváncsian várom hogy kikre gondolsz másrészt akkor ezek az emberek mit csináltak eddig ?
hol írtam olyat hogy gyenge? én azt írtam és kifogásoltam, hogy itt egyetlen istenként aposztrofálod..
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 26., szombat 12:58

BBarni írta:Azt azért díjaznám ha az idei BL győztest aláznánk a nyitómeccsen! :lol: :mrgreen:
Atletico Madrid? :-( :/







:mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 26., szombat 12:55

Bocsi a dupláért, de most volt a sportgazdaságban, hogy olyan csapat lesz a nyitómeccsen amelyik még érdekelt az idei BL-ben... :) Nem tudom ez mennyire tuti, mert most itt a székházban is elég nagy kuss van róla, konkrétan azon a pár emberen kívül akik tárgyalnak az érintett csapatokkal más nem tud semmit! :(
Nyilván ebből két csapat nagyon esélyes, a másik kettő nem valószínű!Azt azért díjaznám ha az idei BL győztest aláznánk a nyitómeccsen! :lol: :mrgreen:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 26., szombat 12:31

Szerintem Doll magasan a legjobb edző itthon, külföldön is bizonyított!A magyar edzőket hagyjuk is, egyedül Horváth Feri és talán Benczés az akiből lehet valaki/valami meg persze a fiatal generáció, a többieket hagyjuk is!Ha pedig a külföldieket nézzük Rossi nem rossz edző, de sokat hibázik, Gomes szerintem még amellett is, hogy erősen fúrják egy még magyar szinten is csak átlag edző!Az elmúlt években Doll és Sousa magasan a két legjobb edző, mögöttük Moniz(és Rossi)!

Lehet fikázni, hogy hogyan és milyen meccseket nyerünk, de az akkor is 5 meccs zsinórban!Nagyjából rendbe szedte a védekezést arról meg nem tehet, hogy nincs egy normális csatár a keretben....majd nyáron amikor majd(remélhetőleg) ő alakíthatja ki a keretet, majd akkor lehet rajta számon kérni a játékot is!Addig pedig csak az eredmény számít! :agree:
Ráadásul nekem rendkívül szimpatikus is mind edző mind ember!A mostani meccs utáni nyilatkozatában sem takarózik semmivel:
Túlságosan trükközgettünk, és ezzel felhoztuk fel az ellenfelet. Ugyanakkor elégedett vagyok, mert amennyire halottam, a korábbi években az olyan találkozókat, mint amilyen a mai volt, rendre elveszítettük. Megértjük a szurkolóinkat, 20-25 percig tényleg nagyon jól játszottunk, volt sok helyzetünk. Én sem értem teljesen a visszaesés okát, talán a fejekben nem működtek úgy a dolgok, ezért fordulhatott meg a meccs képe. A szurkolóink joggal várják tőlünk, hogy teljes erőbedobással küzdjünk mindig. Jobban szeretem, ha keményen küzdünk, mintha mindenféle technikai trükkökkel szórakoztatjuk magunkat, annál is inkább, mert ez az ellenfél, jelen esetben a Kaposvár lebecsülését jelenti. A saját játékunkat kell játszani. Úgy érzem, van még mit javítani a mentalitásunkon, mert a Kaposvár ellen is, ha Dibusz nem véd olyan jól a hajrában, akkor 1-1 lehetett volna a végeredmény, így neki jár egy külön köszönet
Szóval csak így tovább Thomas! :salute:

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: sander » 2014. április 26., szombat 12:14

Prométheusz írta:oké, akkor ötöt. de hogy ő az egyetlen hiteles szakember.... lehet itt ferdíteni, de ez max a szűklátókörűséget bizonyítja
Ez nem szűklátókörűség hanem az én véleményem. Nem ezen a pár meccs alapján kell megítélni valakit. És szerintem nem is 15-20 meccs után. De ha szerinted az egy gyenge edző aki a német élvonalban is letette a névjegyét... A HSV-t megmentette a kieséstől majd ha jól tudom a következő szezonban harmadik helyezést ért el. Ezután a Dortmundnál volt ott is a kiesés fenyegette a klubot amikor Doll átvette az irányítást és tizedik lett a bajnokságban. Valamit csak kell értenie a szakmához ha két kiesés ellen küzdő csapatot is sikeresen irányított.

Prométheusz írta:hidd el van itt jó szakember nem is egy a bézbollsapkáson kívül is. meg magyar is.
ha van itt több jó szakember is akkor egyrészt kíváncsian várom hogy kikre gondolsz másrészt akkor ezek az emberek mit csináltak eddig ?

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. április 26., szombat 11:29

El Sie7e írta:
de itt van egy hónapja, nyert három nyögvenyelős meccset,
3 nyőgvenyelős meccset? :roll: 5-ös győzelmi szériában van a Fradi, a bajnokságban, barátom :) lehet itt ferdíteni, de ez max a szűklátókörűséget bizonyítja
oké, akkor ötöt. de hogy ő az egyetlen hiteles szakember.... lehet itt ferdíteni, de ez max a szűklátókörűséget bizonyítja
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2014. április 26., szombat 11:13

de itt van egy hónapja, nyert három nyögvenyelős meccset,
3 nyőgvenyelős meccset? :roll: 5-ös győzelmi szériában van a Fradi, a bajnokságban, barátom :) lehet itt ferdíteni, de ez max a szűklátókörűséget bizonyítja
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég