Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 21., péntek 12:03

Es akkor mikortol mennek le? Kov szezontol? (bocs ha hulye kerdes :P )
Idenyt meg vegigtolhatjak?
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. március 21., péntek 11:44

Nagyon úgy néz ki hogy az újpest a blasz 4-ben folytatja....Ma vagy holnap lehet bejelentés már csak egy esélyük maradt de arra nagyon kicsi az esély, az nb2-nek jobban örültem volna de ez van!

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. március 20., csütörtök 14:34

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valog ... an-2323243


Rájár a rúd az újpestiekre...


Amúgy elméletileg nem ma dönt az MLSZ a lilákról?

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. március 20., csütörtök 14:30

Prométheusz írta:azok ott MAGYAR gyerekek. a román államtól hiába várnának segítséget. soha nem fognak rájuk áldozni. a sport egy kitörési pont. nekik is. ha néhányunknak sikerül, azzal az ottani magyarságot, Erdély ügyét, és az össz magyar ügyet tudják szolgálni. ez egy befektetés a jövőbe.
Persze, szép befektetés a jövőnkbe.
Román állampolgár mind. Magyarázhatja bárki, hogy ők magyarok, a mi válogatottunkban nem fognak játszani. Állami pénzen erősítjük egy rivális válogatott fociját

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. március 19., szerda 22:19

BBarni írta:Semmivel nincs több esélye a honvédnak a dobogóra mint nekünk!Azért 1 ponttal vannak előttünk és még lesz nekik egy dvtk(o),haladás(i),pécs(i),vidi(o),győr(i)loki(i) meccs is...meg ugye velünk is játszanak egy meccset!Van most kb 7 csapat akiknek nagyjából ugyanakkora sansza van a dobogó 2. és 3. fokára!Szerintem a vidi,dvtk,győr,Fradi négyesnek van a legtöbb esélye!
Csak egy kis kontraszt, hogy a Fradi a legutóbbi 12 meccséből 2-t nyert meg a bajnokságban, míg a Honvéd kettőt vesztett. De mindenesetre ha nem is ez a realitás és az erőviszony, idén nagy csata lehet a kupaindulásért.

Honvédnak most jön egy Kaposvár-Kövesd párost, akiket verni kéne, ha akarnak valamit. Utána meg a tabella első feléből kb mindenkivel játszanak: Diós, Hali, Fradi, Pécs, Vidi, Győr, DVSC. plusz még a győr-dvsc között egy MTK akiknek ki tudja mennyire lesz fontos akkorra.
De annyi biztos, hogy a két csapatot összehasonlítva a sorsolást tekintve a Fradié könnyebb, a Pécs-Vidi-Győr-DVSC négyesen már túl vannak.

Talán az fog dönteni mennyire acélos a FTC védelme, mert az hogy 13 meccse mindig kapnak gólt az nem normális. Eddigi 20 meccsből 3 kapott gól nélküli az elég kevés.... (mondjuk a Honvédnál dettó ugyan ez - mármint 3 Clean sheet - csak ők valahogy kevesebbet kapnak). De mind1, majd meglátjuk. de én nem fogadnék a Fradi EL indulására (ha a 3.helyet kell nézni)

amúgy pár éve talán volt egy olyan, hogy valaki megszerezte a kupaindulást, de nem ment akkor még talán UEFA kupába, csak már nem emlékszem, hogy kik?!
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: pátkán » 2014. március 19., szerda 21:45

Semmivel nincs több esélye a honvédnak a dobogóra mint nekünk!Azért 1 ponttal vannak előttünk és még lesz nekik egy dvtk(o),haladás(i),pécs(i),vidi(o),győr(i)loki(i) meccs is...meg ugye velünk is játszanak egy meccset!
Annyira de annyira mindegy ebben a bajnokságban hogy ki-kivel játszik. Bárki verhet bárkit, nincs esélyes.



Ezzel csak azt akartam sugallni hogy hulladék az egész :mrgreen:
joabulicsak

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. március 19., szerda 21:41

azért mert szerintem a DVSC alap első (a többiek szerencsétlenkedése [többek között a Vidi] miatt, illetve szerintem azért annyi pontot nem fog veszteni a továbbiakban a Vidi hogy lecsússzon a TOP3-ból. Ez már két csapat, illetve a Honvéd elég jó tavaszi rajtot produkált (legutóbbi 12 meccsen csak 2 vereség, amiből a DVSC elleni vállalható).
Semmivel nincs több esélye a honvédnak a dobogóra mint nekünk!Azért 1 ponttal vannak előttünk és még lesz nekik egy dvtk(o),haladás(i),pécs(i),vidi(o),győr(i)loki(i) meccs is...meg ugye velünk is játszanak egy meccset!Van most kb 7 csapat akiknek nagyjából ugyanakkora sansza van a dobogó 2. és 3. fokára!Szerintem a vidi,dvtk,győr,Fradi négyesnek van a legtöbb esélye!
De!
Ha a kupában a győztes tagja a top3-nak akkor a top3-on kívüli ellenfél vagy a bajnoki 4. indul nemzetközi porondon?
Az értelemszerű, hogy az OTP Bank Liga győztese a Bajnokok Ligájában indulhat. A bajnokság 2., illetve 3. helyezettje és a Magyar Kupa győztese az Európa Ligában szerepelhet. Amennyiben a bajnok megnyeri a Magyar Kupát is, akkor az NB I 4. helyezettje is jogot nyer az Európa Ligában való szereplésre. Ha nem az első helyezett nyeri az MK-t, akkor az a gárda, kupagyőztesként indul az EL-ben. Amennyiben dobogós nyeri a kupát, a 4. hely akkor is EL-indulást ér.
Legalábbis én így tudom, de ezt nem tudom biztosra, elég sűrűn váltogatták régebben...! :)

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. március 19., szerda 21:36

Prométheusz írta:
Leszámítva, hogy 100 millió küldtek a román fociutánpótlásba, semmi. Mert hogy ugye, bármennyire is szomorú, Csíkszereda Romániában van
:ozil:

azok ott MAGYAR gyerekek. a román államtól hiába várnának segítséget. soha nem fognak rájuk áldozni. a sport egy kitörési pont. nekik is. ha néhányunknak sikerül, azzal az ottani magyarságot, Erdély ügyét, és az össz magyar ügyet tudják szolgálni. ez egy befektetés a jövőbe.

román fociutánpótlásba... gondolkodj már... :(
Igen. Román utánpótlás. Az, nézz rá a térképre. Nekem sem tetszik, amit látok rajta, de ez van. Az oké, hogy magyar gyerekeknek ez jó, nem is sajnálom tőlük a pénzt, de ne legyünk naivak. Egyrészt azok, akiknek sikerül, román színekben fognak játszani. Az, hogy mi tudjuk, hogy magyarok, az egy dolog, de a nagyvilág románként fogja elkönyvelni őket. Másrészt érdekes, hogy pont a választások előtt pár héttel fut be ez a támogatás.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. március 19., szerda 21:08

Ferencváros írta:Egyébként ez a Faragó Ricsi mekkora seggarc amikor a Fradiról van szó. Ilyen szar meccs, olyan szar meccs, mindneki gyengén játszik, gyenge meccs, elvett az életünkből 90 percet, szerencsére már csak 10 perc stb.. Baszki ha olyan szar meccs, akkor az a riporter dolga, hogy ezt is izgalmasan leközvetítse. Unalmas, szar meccsen 4 gól. Soha rosszabbat.
Már nem emlékszem melyiket, de 03.08-09-es hétvégén is közvetített egy meccset és ott is amekkora "okosságokat " előadott, egyszerűen bűn volt hallgatni. Ha már a foci színvonala nem a legjobb (persze mihez képest) akkor legalább tudjanak pártatlanul és normálisan közvetíteni, na meg a stúdióban lévő szakértők is.... no comment.


Pár hónapja asszem volt róla szó, hogy Székely Szabolcs (csatár, Poli Timisoara csapatban) szívesen jönne a magyar válogatottba - ha már úgy sincsen alternatíva Böde és Szalai mellett egy próbát simán megérne. De amúgy is valahol volt róla szó, hogy tervezik szétnézni a környékünkön kik vannak akik rendelkeznek magyar állampolgársággal (felmenőkkel).

BBarni írta:Miért is nem reális a dobogó?
azért mert szerintem a DVSC alap első (a többiek szerencsétlenkedése [többek között a Vidi] miatt, illetve szerintem azért annyi pontot nem fog veszteni a továbbiakban a Vidi hogy lecsússzon a TOP3-ból. Ez már két csapat, illetve a Honvéd elég jó tavaszi rajtot produkált (legutóbbi 12 meccsen csak 2 vereség, amiből a DVSC elleni vállalható).
De!
Ha a kupában a győztes tagja a top3-nak akkor a top3-on kívüli ellenfél vagy a bajnoki 4. indul nemzetközi porondon?
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. március 19., szerda 20:30

Jenner nagyon nagy pénzbüntetést kapott és egy utolsó esélyt! Jelen esetben nem lett volna jó ötlet elküldeni!

(amik így utólag nagyon nem realitás)

Miért is?Még 10 meccs van a bajnokságból a cél a dobogó volt ami 5 pontra van, a papíron nehezebb meccseken már túl vagyunk!Maradt még a húzósabb meccsek közül egy Honvéd(i),hali(i)dvtk(o) de még ezeket is be kell húzni, most jön 4 olyan meccs(kecskemét(i),pápa(o),újpest(i)felcsút(o) ) amiket kötelező behúzni!Miért is nem reális a dobogó?

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. március 19., szerda 20:30

Prométheusz írta:
Leszámítva, hogy 100 millió küldtek a román fociutánpótlásba, semmi. Mert hogy ugye, bármennyire is szomorú, Csíkszereda Romániában van
:ozil:

azok ott MAGYAR gyerekek. a román államtól hiába várnának segítséget. soha nem fognak rájuk áldozni. a sport egy kitörési pont. nekik is. ha néhányunknak sikerül, azzal az ottani magyarságot, Erdély ügyét, és az össz magyar ügyet tudják szolgálni. ez egy befektetés a jövőbe.

román fociutánpótlásba... gondolkodj már... :(
1, Hiába tartom őket én is inkább magyarnak, de ha tetszik ha nem, attól ők még románok, ez van...
2, Bár ebben nem vagyok biztos, de valószinűsítem hogy nem csak "magyar" gyerekek járnak oda, elvégre egy másik országról van szó
3, Ha lesz köztük tehetséges srác, szted melyik válogatottat fogja erősíteni?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mike 2014. március 19., szerda 20:32-kor.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. március 19., szerda 20:15

Anis írta:Jenner
Azért Doll lenyilatkozta, hogy elég nagy összeget kellett fizetni Jennernek.

Egyébként ez a Faragó Ricsi mekkora seggarc amikor a Fradiról van szó. Ilyen szar meccs, olyan szar meccs, mindneki gyengén játszik, gyenge meccs, elvett az életünkből 90 percet, szerencsére már csak 10 perc stb..
Baszki ha olyan szar meccs, akkor az a riporter dolga, hogy ezt is izgalmasan leközvetítse. Unalmas, szar meccsen 4 gól. Soha rosszabbat.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. március 19., szerda 19:39

Azt hittem a korábban látottak miatt Jenner soha többet nem fog játszani a Fradiban, erre ma már újra a pályán (gól is szerzett a Pápa elleni meccsen). Szerintem jobb helyeken az ilyen után a játékost kitennék a keretből, B-be küldenék, stb. De gondolom sokat számít az idény előtti Fradi célok (amik így utólag nagyon nem realitás) és hogy Jenner a keret egyik legjobbja.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. március 19., szerda 18:16

Leszámítva, hogy 100 millió küldtek a román fociutánpótlásba, semmi. Mert hogy ugye, bármennyire is szomorú, Csíkszereda Romániában van
:ozil:

azok ott MAGYAR gyerekek. a román államtól hiába várnának segítséget. soha nem fognak rájuk áldozni. a sport egy kitörési pont. nekik is. ha néhányunknak sikerül, azzal az ottani magyarságot, Erdély ügyét, és az össz magyar ügyet tudják szolgálni. ez egy befektetés a jövőbe.

román fociutánpótlásba... gondolkodj már... :(
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. március 19., szerda 18:05

Na most a no comment :salute: :cens:
"And my heart will leave you never."

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. március 19., szerda 12:50

Prométheusz írta:
no comment? mert? ezzel mi a gond?
Leszámítva, hogy 100 millió küldtek a román fociutánpótlásba, semmi. Mert hogy ugye, bármennyire is szomorú, Csíkszereda Romániában van.

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. március 19., szerda 12:36

no comment? mert? ezzel mi a gond?
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. március 18., kedd 19:47

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... at-2322909

No comment.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. március 17., hétfő 18:19

Géci írta:Miért van az, hogy mostanság a fradit köcsög MLSZ-ezi mindenki!?
Bocsi, hogy közbe szólok, de én ezt még sose hallottam :mrgreen:
Maximum a Fidesszel hoznak minket kapcsolatba, a stadion miatt.

A bírókat meg hagyjuk. Debrecen ellen két kezezés a 16-oson belül, Bouadla vagy 6 sárga lap, Győr ellen a könyök nem számított kezezésnek, MTK ellen Xanyit vagy háromszor ki lehetett volna küldeni olyanokért, amiért Jennert.

Illetve az MLSZ-nek sem vagyunk a szíve csücske. MTK ellen 500.000, Pavlovic elleni fellebbezést elvetették, ellentétben Liptákkal.

Ettől függetlenül eléggé szánalmas a 8. hely, valóban. Senkit nem fog érdekelni a látott foci, ha az csak a 8. helyre elég.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 17., hétfő 17:52

BBarni! Csak azért kérdezem, mert ez érdekel, és ne vedd támadásnak! Miért van az, hogy mostanság a fradit köcsög MLSZ-ezi mindenki!? Egy valakit már kérdeztem, és azt mondták, hogy erős hátszelük van a biróknák. Erre most olvasom a hsz-ed amiben meg pont azt irod, hogy rossz volt a játékvezetés... Akkor miért mondják? Nem az első eset, hogy hallom és azért érdekel, bér lehet rossz embert kérdezek, de téged érdekel a hazai foci, és képben is vagy, aztán gondoltam téged kérdezlek :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég