Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. október 30., szerda 19:48

Kurucz hosszú időre kidőlt, úgyhogy kapus biztosan fog jönni a télen :coffee:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. október 30., szerda 19:44

BBarni írta:Ottennek két műtétje is volt, ! Otten,Csuka,Ionescu,Kunsági,Valpoort(kölcsön) és szerintem Józsi is menni fog de önszántából!
Én úgy emlékszem, hogy Otten volt egészséges is és Moniz akkor sem játszatta (volt valami vitájuk asszem). Cukic elférne bár nem kezdőbe, de keretbe hasznos lehet a jelenléte. Helyében visszamennék Kecskemétre ha mennie kellene. Ionescu néha ügyes megoldásokat csinál, de én úgy látom, hogy nem bajnokaspiráns csapatba való (pedig sokszoros U21-es válogatott volt, de tovább nem vitte). Kunsági nem fog hiányozni szerintem senkinek sem (Kurucz marad a 2. Jova mögött). Valpoort meg nem hiszem, hogy kölcsönbe menne, kölföldieket nem szokás kölcsönadni, ha nem kell adják el vagy engedjék el. vagy adják oda a Soroksárnak, hogy tutira jussanak fel a másodosztályba. :mrgreen: Józsi szintén nem fog hiányozni. padra jó, de szintén nem valami extra játékos.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. október 30., szerda 19:20

most játszott igen, de még a meccs előtti állapotra értettem, az idény elején játszott többet is csereként, de utána egy jó darabig sehol semmi. de pl Tuyjp is okkal lett elfelejtve, 3x-os holland2 gólkirály, de itt valahogy nem ment neki amikor játszott. Bár lehet másfajta taktika illene hozzá mint amit a FTC játszik?! (talán valami kisebb csapatba illene akik mindent rájátszanak és akkor...)
Mindenesetre ha már írtad, hogy télen ki lesz vágva pár játékos akkor Tuyjp gondolom köztük lesz, talán Otten is (aki már tavasszal sem játszott), talán Ionescu is kuka. De másokról nem tudom elképzelni.
Tuyp 100% hogy nem fog elmenni...Moniz kiáll mellette, ha nem lenne sérült most is játszana!Ottennek két műtétje is volt, ! Otten,Csuka,Ionescu,Kunsági,Valpoort(kölcsön) és szerintem Józsi is menni fog de önszántából!

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. október 30., szerda 16:48

Kint voltam a meccsen, a mennyei futball, mennyei rangadóján Kemecse-Honvéd 1:3. A Honvéd kezdője ez volt:

Czuczi – Alcibiade, Kovács J., Baráth B., Polyák (Bobál D., 64.) – A. Mancini, Godoy – Vernes, Csábi M., Prosser (Mensah, 57.) – Job (Holender, 86.)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 30., szerda 16:04

Javul Adams állapota :)

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. október 30., szerda 15:01

BBarni írta:Valpoort most is játszott....sajnos! :lol:
Nagy szórás lesz állítólag télen, van is rá ok!
most játszott igen, de még a meccs előtti állapotra értettem, az idény elején játszott többet is csereként, de utána egy jó darabig sehol semmi. de pl Tuyjp is okkal lett elfelejtve, 3x-os holland2 gólkirály, de itt valahogy nem ment neki amikor játszott. Bár lehet másfajta taktika illene hozzá mint amit a FTC játszik?! (talán valami kisebb csapatba illene akik mindent rájátszanak és akkor...)
Mindenesetre ha már írtad, hogy télen ki lesz vágva pár játékos akkor Tuyjp gondolom köztük lesz, talán Otten is (aki már tavasszal sem játszott), talán Ionescu is kuka. De másokról nem tudom elképzelni.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 29., kedd 15:18

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hph ... 6641_n.jpg
:lol: mlsz
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. október 29., kedd 15:18

Valpoort most is játszott....sajnos! :lol:
Nagy szórás lesz állítólag télen, van is rá ok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBarni 2013. október 29., kedd 15:23-kor.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. október 29., kedd 14:27

Anis írta: Otten-Hídvégi páros miért nem játszik? Valpoort is igen el lett felejtve.
Mind a ketten sérültek.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. október 29., kedd 13:59

Ez a magyar foci ugyan olyan mint a FIFA/UEFA, amíg az "idős bácsikák" nem takarodnak el a vezetőségből addig nem lesz semmi változás. Maradona meg is mondta pár hónapja, hogy amíg a dinók ki nem halnak (utalva Blatterékra) addig nem fog változni semmi. ===> Amíg Zombori, Várhídi, Mészöly, Bognár, Hegyi félék osztják az észt (Zuhanyhíradó és hasonló műsorok)... Nyíl és az ex-fradikapus véleménye még úgy-ahogy jó.

Otten-Hídvégi páros miért nem játszik? Valpoort is igen el lett felejtve.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. október 29., kedd 13:39

az ilyen Mészölyék miatt van ott a magyar foci, ahol... a büszkeség nem engedi őket, hogy változtassanak :kivagyhe: amikor pedig végre van valaki, aki kitálal és rámutat a lényegre akkor az ilyent a porba tapodják... nagyon szomorú, az összeset el kéne küldeni, és magyar NEMZETI futball ide vagy oda, magyarok nem vezethetik az MLSZ-t, mert nem látják mi a hiba, félrediagnosztizálják a helyzetet és a magyar futball csak süllyed és süllyed :( csúnya csányi világ lesz itt még...
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. október 29., kedd 12:07

és még Mészöly fel van háborodva, hogy Szalait engedték játszani a nyilatkozata után....

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 29., kedd 11:59

Mészöly a megmondóember

„Másrészt Szalai Ádám azzal, amit kifejtett, saját magáról állított ki egy bizonyítványt. Hogy őszinte legyek, nem is értem, hogyan játszhatott közvetlenül a nyilatkozata után válogatott mérkőzést."

"aki szerint egyetlen magyar játékos sem tart jelenleg olyan szinten, hogy megmondóember legyen."

„Először is fontos megemlíteni, hogy jelenleg nincs olyan szintű futballista Magyarországon, aki istenként megmondhatná a véleményét. Sem Dzsudzsák, sem Szalai, sem senki más. Szürke eminenciások mindannyian."

„Az én elképzeléseim szerint kizárólag magyar lehet a szövetségi kapitány” – mondta Mészöly."

1 - fáj az igazság...
2 - Kérdezem én, és a vezetők milyen szinten vannak? Ők jól végzik a dolgukat?
3 - Szintén fáj az igazság...
4 - Ezért tartunk ott ahol...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. október 29., kedd 11:57

Szalai akkora pofont adott ezeknek a vakegereknek, hogy csak most kezdenek magukhoz térni. Vagy valami front van ma, de hirtelen elkezdett dolgozni a propaganda: Mészöly, Sallói, Szabics, lökik a pofátlan sódert...

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. október 28., hétfő 20:06

Adams állapota 20 százalékot javult - pénz is jön a kezelésére

:)

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. október 28., hétfő 17:22

Fülöp Marci a Fradival edz

2-3 hét mire 100%-os lesz, aztán ki tudja.... :shifty:

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. október 28., hétfő 13:13

Az MTK megvan, megerőszakoljuk a Lokit is B-)
"And my heart will leave you never."

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. október 28., hétfő 12:52

BBarni írta:Akit érdekel annak pü-ben leírom, így nem akarom kiírni a dolgokat(megégetni magam), de aki egyébként olvasgat Fradi fórumokat ott már sok helyen le voltak írva a problémák!
nekem leírhatnád, érdekel a dolog.


Győri ETO - Puskás Akadémia 2-2
hazaiak vezetést szereztek, de érdemes megnézni a felcsútiak egyenlítő gólját, mit összeszerencsétlenkedett Kamenár... a másik gólban meg a komplett védelem volt benne (szerintem). Viszont a Puskás kapusa hatalmasakat védett, ezért hozták el, jó sok győri bomba volt amiket kiütött/megfogott!

Videoton - Honvéd 1-2 meccsen Perea gólja
A 26x-os (ezeken 9 gólt lőtt) kolumbiai válogatott játékos bemutatkozott a Honvédban. A meccs végére bejött és belőtte a helyzetet! Jó kis mozgékony, gyors csatár! remélem robbant majd az MB1ben! (szerencsére "Hami bá" időben eszmélt és hozott jó/minőségi légiósokat! Ez már jó lesz. Előre a dobogóért!) :lilasalas:
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. október 28., hétfő 10:09

Akit érdekel annak pü-ben leírom, így nem akarom kiírni a dolgokat(megégetni magam), de aki egyébként olvasgat Fradi fórumokat ott már sok helyen le voltak írva a problémák!

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. október 28., hétfő 9:56

torjack írta:
BBarni írta:A Fradinál most nagyon komoly belső gondok vannak, amíg ezek nem változnak meg, addig ez lesz!Nem Akeem esetére gondolok, sok más dolog van sajnos...
Na, mesélj.
Nagyon komoly hozzáállás uralkodik a klubnál, azt most már én is látom: épp az előbb értem haza, vettem jegyet a holnapi nagy meccsre, mikor is a csapat másodedzője -aki erősen szekszárdi kötődésű ugye- is megérkezett az itteni klub klubházába. Nagy fogattatásban volt része neki, többen is röhögve kérdezték, hogy: "Na, mi van veletek?" Erre a csattanós válasz (nevetve): "Legalább 1 pontot szereztünk a Mezőkövesd ellen, most mit akarsz?"

Nyilván nem azt gondolom, hogy a szakmában mindenkinek pedánsnak kell lennie vagy bármi, na de azért 4 nyeretlen bajnoki után sem kéne úgy viselkedni, mintha listavezető lenne a csapat és minden oké lenne.. Szerintem.
#happyshitting


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 13 regisztrált és 0 vendég