Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8488
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. március 28., kedd 15:33

ezt valoban alairom, de ez a loket mas univerzum, a tsubasa kapitanyban nem repul igy labda.

ha szoboszlai is ilyet rugott volna, akkor azt nem cafoltam volna meg. :mrgreen:

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. március 28., kedd 15:22

En nagyon kritikus vagyok a magyar labdarugassal kapcsolatban, de lassan lassan Szoboszlai eljut arra a szintre, ahol mar azt kell mondjam, hogy megneznem a Real Madridban, mire kepe
Szerintem kevés lenne.Azért ez nagyon más színt.Merg is tapasztalták a City ellen.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2023. március 28., kedd 15:20

zoli0415 írta: Puskás díj...az. Miért kell nekünk mindíg a végletekbe esni? Valaki gyengébben teljesít egy-egy meccsen mint ahogy tette ezt Szoboszlai is a válogatottban akkor porig alázzuk és sárba tiporjuk, egy kiváló teljesítmény után pedig felszopjuk az egekbe.
Mint mondtam nemzetközi sajtó, akkor nekik mond B-)
shutterisland írta: 25 koruli szabinal szerintem nincsen vedhetetlen kategoria a tavolsag es a sorfal altal letakart terulet miatt.
kapusok is kozepen de legalabb is a sorfaltol a hosszu fele helyezkednek.
Erről mi a vélemyed?

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8488
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. március 28., kedd 15:10

25 koruli szabinal szerintem nincsen vedhetetlen kategoria a tavolsag es a sorfal altal letakart terulet miatt.
kapusok is kozepen de legalabb is a sorfaltol a hosszu fele helyezkednek.
tokmindegy hogy ki rugja, dominik, messi vagy kazah kettobol valaki.

nyilvan nem minden loves vedheto, tizinel szoktak mondani, hogy azt csak rosszul rugni lehet, de az 11rol van sorfal nelkul, ott ala tudom irni, hogy fizikailag is lehetetlen valamit megfogni.
vagy pl erobol kapu eloteterebe beadott labdakba ha belefejel, belebombaz valaki sokszor az is fizikailag elerhetetlen, egy ilyen szabi azert boven nem az.
attol fuggetlenul, hogy gyonyoru gol, es aki pl potyat mond ra az meg tavolabb all az igazsagtol, mint aki puskas dijat adna ra.

na mindegy, nincs parhuzamos univerzum, hogy meglassuk, egy gigi donnarumma vagy tibo ki tudta e volna tolni.

halfkeynek meg plusz 1. :agree:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6621
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. március 28., kedd 14:56

En nagyon kritikus vagyok a magyar labdarugassal kapcsolatban, de lassan lassan Szoboszlai eljut arra a szintre, ahol mar azt kell mondjam, hogy megneznem a Real Madridban, mire kepes. Peldaul Hazard helyett, vagy a semmirekello Mariano helyett, elferne a keretben Puskas utan egy ujabb magyar. Tudom, hogy a Real Madrid a legfelso polc, de lassan Szoboszlai is belep oda, ahol nem is tudom mikor jart utoljara magyar jatekos. Szerintem a tudasa megvan, es eleg sokat is szedett magara Lipcseben. Szintet lepett szerintem. Nyilvan van elfogultsag vele kapcsolatban, meg a Real Madrid fele, de jo par olyan jatekos volt az elmult evekben, akik a semmire erkeztek Madridba, sot, Szobi kozeleben sem volt a technikai es/vagy fizikai kepessegeik.
:goat:

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2023. március 28., kedd 14:50

besteve7 írta:
Realista24 írta:

Hogyne lehetett volna. Csak oda kellett volna állni.
Na erről beszéltem :shutup: Nemzetközi sajtó Puskás dijra érdemesnek tartja. Itthon meg lassan potya góllá lesz minősitve.
Puskás díj...az. Miért kell nekünk mindíg a végletekbe esni? Valaki gyengébben teljesít egy-egy meccsen mint ahogy tette ezt Szoboszlai is a válogatottban akkor porig alázzuk és sárba tiporjuk, egy kiváló teljesítmény után pedig felszopjuk az egekbe.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. március 28., kedd 13:55

petiamadridista írta:Montenegró sem tudom hol van, onnan se hallottam komoly neveket az elmúlt mittomén 20 évből se.
Az Atleticos Savic montenegrói. Szerintem ő az egyetlen komolyabb név ott, meg még Jovetic, de ő már kifelé megy.

petiamadridista
Hozzászólások: 5241
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. március 28., kedd 13:45

Szerintem jól játszottunk.
Nem tudom hop vannak az erősorrendben a bolgárok, de ez így rendben volt. Montenegró sem tudom hol van, onnan se hallottam komoly neveket az elmúlt mittomén 20 évből se. De állítólag erősebbek mint a bolgárok. Jó hát jó, attól meg szerintem a magyar futball komoly fejlődésen ment át az utóbbi 10 évben,.persze nem vagyunk a franciák szintjén mondjuk, ami nem is elvárható, de egyértelmű hogy jelentős előrelépés van. Szerintem a 24es EB részvetel simán meglesz, nyílván egy VB szereplés lenne az igazi,.azt nem lehetne vitatni,.mivel oda még nehezebb kijutni, de ha így fejlődik mindenki,.és az NL -ben való jó szereplés szé0 plusz pontokat hoz a konyhár akkor 40 év után ki is juthatunk egy VBre. Ez szerintem meglehet.

Azért ilyeneket is nezni kell hogy a szurkolói kultúra, a cspat népszerűsége, a nemzeti stadion (most hagyjuk a kórház-stadion vitát, meg hogy soo van vagy kevés, egy ilyen komoly nemzeti stadion az a minimum BÁRMELYIK EUS országnak sztem. 1 ilyen azért legyen megha a többi libalegelő is na. Szal ezeket is összevetve azt lehet mondani, hogy jó az irány.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 28., kedd 13:40

Halfkey írta: A kettő miért zárja ki egymást?

Gyönyörű gól volt? Igen. Van olyan kapus a világon aki védte volna? Igen. Ha valamelyikre nemmel válaszol valaki, na azt hívják elfogultságnak :)
Ezért írtam, nincs olyan hogy védhetetlen, de persze divatos beleallni mert egy magyar rúgta.

Shutter is kétszer eldurrant volna, ha Messi rúgja és eszébe nem jutott volna ilyet írni.

Számomra ez a védhetetlen kategória és nincs olyan hogy ha két centivel nagyobb a kapus vagy ha ez vagy ha az.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. március 28., kedd 13:37

A kettő miért zárja ki egymást?

Gyönyörű gól volt? Igen. Van olyan kapus a világon aki védte volna? Igen. Ha valamelyikre nemmel válaszol valaki, na azt hívják elfogultságnak :)

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2023. március 28., kedd 13:32

Realista24 írta:
golrick írta: Pedig lehetett volna védeni azt a lövést, nem írt hülyeséget
Hogyne lehetett volna. Csak oda kellett volna állni.
Na erről beszéltem :shutup: Nemzetközi sajtó Puskás dijra érdemesnek tartja. Itthon meg lassan potya góllá lesz minősitve.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 28., kedd 13:18

golrick írta: Pedig lehetett volna védeni azt a lövést, nem írt hülyeséget
Hogyne lehetett volna. Csak oda kellett volna állni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

golrick
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2023. február 6., hétfő 12:29

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: golrick » 2023. március 28., kedd 13:15

Pedig lehetett volna védeni azt a lövést, nem írt hülyeséget

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 28., kedd 12:33

'shutterisland írta: hat mondjuk nem mintha ez barmit is szamitana, de ha a bolgar kapusnak 1-2 cm hianyzott, hogy kitolja/kapufara tolja ahelyett, hogy az ujjai veget behajlitja, akkor azert biztos lett volna, aki odaer ezzel a kb tizedmasodperccel hamarabb.

parades loves volt, jol csapodott, de nem vedhetetlen kategoria szerintem.
Jól van, menjel mar innen a hülyeséggel az eurobarcara.

Ilyen alapon minden lövés védhető.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8488
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. március 28., kedd 12:30

hat mondjuk nem mintha ez barmit is szamitana, de ha a bolgar kapusnak 1-2 cm hianyzott, hogy kitolja/kapufara tolja ahelyett, hogy az ujjai veget behajlitja, akkor azert biztos lett volna, aki odaer ezzel a kb tizedmasodperccel hamarabb.

parades loves volt, jol csapodott, de nem vedhetetlen kategoria szerintem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 28., kedd 12:26

Santi írta:
Realista24 írta: Sztem meg ne foglalkozzatok az egyetlen negatív hanggal. :)

Szabadrúgást például egyetlen kapus sem védte volna.
Dehogynem. Majd jön valaki aki megmondja, hogy beleért a bolgár kapus, azt egy Tbo kiszedte volna, mert 15 centivel magasabb. :mrgreen:
Szerencsere a nemzetkozi sajtó is olyan szemellenzos mint mi :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. március 28., kedd 11:23

füst írta: Mintha félrecsúszott volna valami az elmúlt időben, sokkal indulatosabban irkálnak az userek a fórumra mostanában. :D
Vagy csak én látom így, na mindegy.

Jók voltunk tegnap, végre nem úgy kezdünk egy selejtezőt, hogy tartjuk az arcunkat a pofonért. Bravó.
A mezünk pedig istentelenül bejön, soha nem veszek mezt, de a mostani nemzeti mez annyira csecse, hogy nem bírom megállni. A gondom az, hogy a fehér legalább ennyire tetszik, és két mez megvásárlását nem hagyná szó nélkül a háztartásbeli főnökasszony. :D
Akkor már inkább az indulatok mint ez a papucs hozzáállás. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: füst » 2023. március 28., kedd 11:16

Mintha félrecsúszott volna valami az elmúlt időben, sokkal indulatosabban irkálnak az userek a fórumra mostanában. :D
Vagy csak én látom így, na mindegy.

Jók voltunk tegnap, végre nem úgy kezdünk egy selejtezőt, hogy tartjuk az arcunkat a pofonért. Bravó.
A mezünk pedig istentelenül bejön, soha nem veszek mezt, de a mostani nemzeti mez annyira csecse, hogy nem bírom megállni. A gondom az, hogy a fehér legalább ennyire tetszik, és két mez megvásárlását nem hagyná szó nélkül a háztartásbeli főnökasszony. :D

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. március 28., kedd 10:04

golrick írta:
besteve7 írta: Az elmúlt években pont ezzel volt a legnagyobb problémánk, h a tőlünk papiron gyengébb ellenfél ellen nem tudtunk elég kreativan játszani.
Nem igazán. Az ilyen meccseket mindig is simáztuk.
Bajban akkor voltunk kisebb csapatok ellen amikor azok mutattak is valamit. Például letámadás, bunkerezés.
A bolgárok még visszarendeződve is sok méteres területeket hagytak, kis túlzással alánk játszottak.

Ez dedó szint, hogy neked rontja az örömöd, hogy szembe találkozol olyan írással, ami helyén kezeli a meccset és az ellenfelet.
Van a jogos kritika, van a pártatlan értékelés, meg vannak az ilyen örökítőanyagfejű varjúk, akiknek semmi sem jó. Meg a kenyér se lett olcsóbb.

Igen, azért vertük meg őket, mert nem jók. De ez a mieink érdeméből semmit nem vesz el. Sőt, tudjuk mit kell csinálni egy gyenge ellenféllel.

De mindegy, hagylak. Jó károgást.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

golrick
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2023. február 6., hétfő 12:29

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: golrick » 2023. március 28., kedd 9:56

besteve7 írta: Az elmúlt években pont ezzel volt a legnagyobb problémánk, h a tőlünk papiron gyengébb ellenfél ellen nem tudtunk elég kreativan játszani.
Nem igazán. Az ilyen meccseket mindig is simáztuk.
Bajban akkor voltunk kisebb csapatok ellen amikor azok mutattak is valamit. Például letámadás, bunkerezés.
A bolgárok még visszarendeződve is sok méteres területeket hagytak, kis túlzással alánk játszottak.

Ez dedó szint, hogy neked rontja az örömöd, hogy szembe találkozol olyan írással, ami helyén kezeli a meccset és az ellenfelet.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég