Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. szeptember 23., szombat 19:37

Köszönöm mindenkinek.

Persze szurkolni szurkolok rendesen, de a 90 percen keresztül tartó folyamatos dalolásban stb. nem lennék biztos. Most talán kimarad, mert a másik félnek mégsem lesz jó, de legközelebb akkor a B-be megyek. Meggyőztetek.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

ekissm
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2018. január 24., szerda 23:09
Kedvenc játékosaid: Zizou, R9, Ramos, Marcelo, Raúl, Modric

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ekissm » 2023. szeptember 23., szombat 18:06

Csao,

Legutobb most csutortokon voltam Fradi meccsen, a Csikicsuki ellen.

B1-2-3-C1 a kapu mogotti resz barhova veszed a jegyed, tudsz jonni menni. B2-BEN vannak a berleteseknek a helyei a kapu mogott oda akkor menj, ha oda szol a jegyed vagy van ott ismid.

B1 ajanlom lepcso mellett szuperul lehet latni, itt mar nincsenek zaszlok, ha nem hangosan szurkolsz, sem erdekli itt senkit.

Erkezz 15 perccel hamarabb, hogy tudj a fradi kartyadra penzt rakni. Sor, kaja bent jo aron van.

Biztonsagos es jo elmeny lesz. 1 tipp felido elott 40 percben tud le a wc bufe kort, mert a szunetben eselytelen.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2023. szeptember 23., szombat 17:06

halamadrid írta: Ha valakinek még lenne élménye kérlek írja meg, egyelőre nem tudok dönteni.
Ha konkrétan a kapu mögé álltok, B2-B3 találkozása, akkor ott azért illik szurkolni és szólni is szoktak, ha például mobilozgatsz helyette.

B1-ben viszont már nincs semmi ilyen, illetve simán át tudtok sétálni a B3 szélére vagy a C1-be, ahol szintén nincs "gond".

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. szeptember 23., szombat 16:17

El Sie7e írta:
halamadrid írta: Köszönöm.
az viszont fontos feltétel, hogy kártya kell, amit érdemes nem a meccs előtti fél órára hagyni
Erről tudok, de azért kösz.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2023. szeptember 23., szombat 15:28

halamadrid írta: Köszönöm.
az viszont fontos feltétel, hogy kártya kell, amit érdemes nem a meccs előtti fél órára hagyni
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. szeptember 23., szombat 15:12

Köszönöm.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2023. szeptember 23., szombat 14:38

halamadrid írta:
'shutterisland írta: kar meretet es teszto szintet mernek belepteteskor, arra vigyazz. :mrgreen:

viccet felre teve en bekecsaban a szebb idokben voltam az ultrak kozott ketszer, amennyit extrat adott elmenyben, annyit szerintem boven el is vett.
bar ez pici minta es egyeni dolog, en inkabb maradnek egy nyugisabb szektorban, ha csajjal mesz, foleg.
Köszönöm :D

Vagyis akkor tényleg olyan alpáriak...
nézz meg a yt-n pár szurkolói videót, vagy a b közép szurkolásáról oldalról felvette videókat, aztán dönts te magad :) nincs kötelező szurkolás, nem fog senki leüvölteni ha nem ugrálsz, kicsit hátrébb, oldalra állva, szinte ugyan úgy nézheted a meccset mintha a C4-ben lennél
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. szeptember 23., szombat 14:37

halamadrid írta: Madridom népe!

Épp Pesten leszek a szerdai Fradi-Kecskemét meccs alatt, így talán kinéznék rá. Annyi lenne a kérdésem, hogy "átlag hangerejű" szurkolóként szerintetek mennyire lenne számomra zavaró ha a B-középbe vennék jegyet? Rég voltam már Fradi meccsen, ráadásul most társaságom is lenne, a TV-ből meg nem tudom megállapítani, hogy mennyire feküdne nekem/nekünk a szektor. Meg persze amiatt is izgulok kicsit, hogy úgymond kilógnék a tömegből... Bárki "vehet" oda jegyet, vagy úgymond csak a legnagyobb ultráknak ajánlott?
Ültünk B-közép felett, ahova pár B-közepes kapott jegyet. A mellettünk ülő öreg fószert megtalálta pár hátomfogú bebaszott figura, hogy miért nem énekel meg ugrál. Nem színházban vagyunk alapon.

Szóval ha a meccs érdekel elsősorban akkor én nem vennék a B-középbe. Ha a hangulat, és isztok is előtte, akkor jó lehet.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. szeptember 23., szombat 14:29

Ha valakinek még lenne élménye kérlek írja meg, egyelőre nem tudok dönteni.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. szeptember 23., szombat 13:56

Magyar meccsekre ritkán járok, de pl San Siroban és Slavia Praha meccsen óriási élmény volt a B-közép, pedig egyikben nőkkel voltam.

Ennyire más lenne nálunk (ez is?).

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. szeptember 23., szombat 13:40

'shutterisland írta: kar meretet es teszto szintet mernek belepteteskor, arra vigyazz. :mrgreen:

viccet felre teve en bekecsaban a szebb idokben voltam az ultrak kozott ketszer, amennyit extrat adott elmenyben, annyit szerintem boven el is vett.
bar ez pici minta es egyeni dolog, en inkabb maradnek egy nyugisabb szektorban, ha csajjal mesz, foleg.
Köszönöm :D

Vagyis akkor tényleg olyan alpáriak...
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. szeptember 23., szombat 13:24

kar meretet es teszto szintet mernek belepteteskor, arra vigyazz. :mrgreen:

viccet felre teve en bekecsaban a szebb idokben voltam az ultrak kozott ketszer, amennyit extrat adott elmenyben, annyit szerintem boven el is vett.
bar ez pici minta es egyeni dolog, en inkabb maradnek egy nyugisabb szektorban, ha csajjal mesz, foleg.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. szeptember 23., szombat 13:18

Madridom népe!

Épp Pesten leszek a szerdai Fradi-Kecskemét meccs alatt, így talán kinéznék rá. Annyi lenne a kérdésem, hogy "átlag hangerejű" szurkolóként szerintetek mennyire lenne számomra zavaró ha a B-középbe vennék jegyet? Rég voltam már Fradi meccsen, ráadásul most társaságom is lenne, a TV-ből meg nem tudom megállapítani, hogy mennyire feküdne nekem/nekünk a szektor. Meg persze amiatt is izgulok kicsit, hogy úgymond kilógnék a tömegből... Bárki "vehet" oda jegyet, vagy úgymond csak a legnagyobb ultráknak ajánlott?
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 11., hétfő 15:28

De ez a Dibusz elég bizonytalan volt tegnap minden kijövetelnél, nagyon feltűnő volt, egyszerű öklözés is gondot jelentett.
ugyanez, en a szerbek ellenit lattam, megye szint, siman foghatna egy csomo konnyu semmi labdat, lovest, de inkabb kioklozi a picsaba.
felettebb kibaszottul idegesito.
thereisonly1ronaldo

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. szeptember 11., hétfő 15:16

Persze ezt egy meccs alapján mondtam, tegnap volt kis időm, mondom belenézek (igazából a Szoboszlai hype miatt lestem bele, jött szembe a sok kisgyerek 10-es mezben, azért ezt jó látni :) ). De ez a Dibusz elég bizonytalan volt tegnap minden kijövetelnél, nagyon feltűnő volt, egyszerű öklözés is gondot jelentett. Den lehet ilyen kapust kompenzálni, anno úgy rémlik Realnak is sikerült (persze más szinten).

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. szeptember 11., hétfő 14:17

lordgabi írta: Lement a selejtezők fele, vezetjük a tabellát, 1 gólt kaptunk, voltak hatalmas védések is Dibusztól, amit nem biztos, hogy bárki más hárított volna, kellemes probléma... :agree:
Azt az egyet is magunknak lőttük.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. szeptember 11., hétfő 13:40

Lement a selejtezők fele, vezetjük a tabellát, 1 gólt kaptunk, voltak hatalmas védések is Dibusztól, amit nem biztos, hogy bárki más hárított volna, kellemes probléma... :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

MVPP
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: MVPP » 2023. szeptember 11., hétfő 13:25

Egyértelműen Dibusz jelenleg a legjobb választás, ha felépül Gulácsi talán még akkor is. Gulácsi sem volt stabil egyáltalán a válogatottban, folyamatosan jöttek tőle a hibák. A probléma, hogy a fiatalabb generációknál sem látni jelenleg olyan kapust, akit bele lehetne lassan dobni.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. szeptember 11., hétfő 13:02

Pipita írta:
Santi írta: Nála sokat nyom a latban, hogy a Fradi kapusa és van nemzetközi rutinja illetve folyamatosan játszik is nemzetközi kupameccseken. Lehet, hogy Megyeri képességekre jobb vagy Demjén, Szappanos nem tudom milyenek, de náluk a nemzetközi rutin hiányzik. Gulácsi szerintem egyértelműen a legjobb kapusunk, de nagyon hosszú kihagyás után készül visszatérni, neki még idő kell, hogy abból a sérülésből újra 100%-os legyen.
Mondjuk amíg az a nemzetközi rutinja, hogy meccsenként egy gólt ajándékoz az ellenfélnek, akkor inkább ne is legyen nemzetközi rutinja az embernek. Remélem a következő körre már elfelejthetjük szegény Dinit, nem ez a szint való neki.
Világos, de kit tennénk oda, amíg nincs Gulácsi? Csak Dibusz van, nincs jobb magyar kapus? Ez volt itt a kérdés. És akárhogy nézzük még ezzel együtt is ő a legjobb opció.
Loki bajnokikat nem nézek, de Rapid ellen Megyeri is kritikán aluli volt. Szappanost meg a Fraditól kapott 6os után én sem tenném a válogatott kezdőjébe.
Védjen akkor Demjén Patrik? Az ő nevét kb sehol nem láttam még jegyezve, csak a válogatott keretében olvasom, ilyen MTK meg ZTE szinten tolta eddig.
Amúgy én Megyerit személy szerint jobb kapusnak tartom alapvetően Dibusznál, de sajnos ő is hajlamos a potyára.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Pipita » 2023. szeptember 11., hétfő 10:18

Santi írta: Nála sokat nyom a latban, hogy a Fradi kapusa és van nemzetközi rutinja illetve folyamatosan játszik is nemzetközi kupameccseken. Lehet, hogy Megyeri képességekre jobb vagy Demjén, Szappanos nem tudom milyenek, de náluk a nemzetközi rutin hiányzik. Gulácsi szerintem egyértelműen a legjobb kapusunk, de nagyon hosszú kihagyás után készül visszatérni, neki még idő kell, hogy abból a sérülésből újra 100%-os legyen.
Mondjuk amíg az a nemzetközi rutinja, hogy meccsenként egy gólt ajándékoz az ellenfélnek, akkor inkább ne is legyen nemzetközi rutinja az embernek. Remélem a következő körre már elfelejthetjük szegény Dinit, nem ez a szint való neki.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég