Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. július 19., szombat 21:35

Ez a második félidő nem volt olyan rossz szerintem.

Nagy Dominiknek volt 1-2 szép mozdulata, amúgy semmi. Kalmár pedig a következő nagy magyar focista lehet. Bőven benne van egy Gera szint. Remélem összejön neki minden vagy a Lipcsébe, vagy a Salzburgba. Tamás nekem is csalódás volt, védekezésben nagyon gyenge volt, de támadásban volt egy-két szép felfutása, beívelésekkel. A két Bobál nem tudom minek van itt. A Suzuki (?) kupán volt két jó meccsük, de ott teljesen megragadtak, azóta semmi. Nem hiába nem lett semmi a City-kalandból sem. A Mervó és Varga páros sokkal jobb volt, mint Bobál Gergő. Medgyest megint hagyjuk szerintem...úgy ahogy a kapust, és a védelmet. Elég szomorú, hogy Nyíregyházáról találunk csak kapust, és az is "kirobbanthatatlan".

Összességében, van egy Kalmárunk, és ennyi.

Más: Simon Attila az osztrák Wolfsbergerhez igazolt. Gulácsi csapata, a Salzburg pedig 6-1re verte a Rapidot az első fordulóban. :| Na...amíg Magyarországon nem lesz ilyen csapat, amelyik évekig végigveri a mezőnyt, addig európai szereplésben ne is gondolkozzunk.

Továbbá Németh Krisztián és Feczesin is Fehérvárra tart...remélem így Radó jön hozzánk.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. július 19., szombat 21:27

nmate írta:Rosszul látod. A mentalitása még ami kiemeli, abszolút profi a gyerek, hasonlónak képzeld el ilyen téren, mint CR-t.
Ennek örülök. a győr-bayern meccsen tűnt fel, hogy milyen kivételes labdakezelése van, magyar szinten meg főleg. szurkolok én is. egyébként honnan a "bennfentes" infók, ismered személyesen? még hallanék erről többet is ha tudsz mondani :) mivel nyilvánul meg a profizmusa?

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. július 19., szombat 20:54

Kalmár ügyes, itthonról kiemelkedő tehetség!Ő sem lesz világklasszis, nem fog top csapatokban játszani, de szép kis karriert futhat be ha szerencséje lesz!Hozzáállással nem lesz gond, rendben van a srác, edzések után kint marad fejleszteni magát, szorgalmas,alázatos, szerény srác!

(és majdnem meggazdagodtam miatta :mrgreen: )

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 19., szombat 20:42

Rosszul látod. A mentalitása még ami kiemeli, abszolút profi a gyerek, hasonlónak képzeld el ilyen téren, mint CR-t.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. július 19., szombat 20:42

ziro4vr írta:
wxyz írta: Amúgy számomra kellemes meglepetés ez a korosztály. Kalmárból például nagyon jó kps lehet és a csereként érkező Varga is jónak tűnik
Tamás Krisztián viszont hatalmas nagy csalódás.
Tamásból semmi nem lesz..Kalmárt kint ha jól felépítik és játszik majd, akkor ő jó lehet.
Igen, azt hiszem igazad van Tamással kapcsolatban. Semmi olyan képességet nem láttam tőle ami egy jó bhv jellemzője
Kalmár meg nagyon ígéretes. Lipcse nagyon jó lesz neki

Rabiosa
Az, hogy hibák vannak Kalmár játékában nem baj. Ezeken lehet még javítani.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wxyz 2014. július 19., szombat 20:45-kor.

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2014. július 19., szombat 20:40

Dicséritek itt ezt a Kalmár gyereket, nos én csak az 1. fi-t láttam, de nem nagyon jöttek be az indítási kísérletei/hosszú passzai. Ezenkívül a kapus siralmas volt, meg úgy kb. a védekezés. Mondjuk a támadókról sem tudok pozitívat írni, mert nem sokszor értek labdába, bár a 7-es gyerek így is megmutatta hogy alkalmatlan a futballra. Hogy ezektől a kölykökből sem lesz jobb a felnőttválogatott az biztos. Ja és még valami, elvileg az 5-ös gyerek, Tamás a Milan-ban játszik, de ezek szerint ott is azt tanítják neki hogy hogyan kell lekészíteni az ellenfélnek lövőre a labdát a 16-os vonalára?

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. július 19., szombat 20:32

Már 1:3 ... :Đ Hiba volt elkapcsolni :D
Azt gondolom... :lol:

1-2 kivételtől eltekintve mehet a kukába ez a korosztály is, a második félidőben beálló Varga Szabolcs még az aki focistára emlékeztet, nem is itthon játszik...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 19., szombat 20:29

wxyz írta: Amúgy számomra kellemes meglepetés ez a korosztály. Kalmárból például nagyon jó kps lehet és a csereként érkező Varga is jónak tűnik
Tamás Krisztián viszont hatalmas nagy csalódás.
Tamásból semmi nem lesz..Kalmárt kint ha jól felépítik és játszik majd, akkor ő jó lehet.
Nem illik.

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 19., szombat 20:15

Még csak 1-2 szó mert tényleg énis figyelemmel követem a meccset.
Neveket nem mondok mert nem jegyeztem meg őket és egyébként egész más tévén keresztül megítélni ezeket a dolgokat, De esküszöm annó a grundon ismertem 2-3 srácot minimum akik jobbak voltak mint pár srác ebben az U19-ben.

Nevetséges.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. július 19., szombat 20:12

Gondolom akkor mostantól menni fog a sírás, hogy a gyenge osztrákoktól is több góllal kikapunk. Az a helyzet, hogy az osztrák képzés teljes átalakításon esett át, évről évre fejlődnek. Példát vehetnénk róluk

Amúgy számomra kellemes meglepetés ez a korosztály. Kalmárból például nagyon jó kps lehet és a csereként érkező Varga is jónak tűnik
Tamás Krisztián viszont hatalmas nagy csalódás.

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 19., szombat 20:06

BBarni írta:U19 EB
Magyarország-Ausztria 55 perc 0-3...
Eddig néztem és nálunk sajnos 1 focistára emlékeztető srác van a Kalmár!Nagy Dominik sem rossz de fizikálisan nulla sajnos!Amiben látszik, hogy sokkal jobbak az osztrákok az a gyorsaság(mind fejben,gondolkodásban mind futásban, mozdulatokban) ebben szerintem mi olyan gibraltári szinten vagyunk... :agree:
Ennél már csak két szánalmasabb dolgot láttam/hallottam ma:Mezey értékeli a Heti Válaszban a magyar focit! :cens:
Illetve az U19 Európa-Bajnokság Hivatalos Dala! :lol: :lol:
A Lazio-Norwich-Kolozsvár vonalat már meg sem merem említeni :agree:
A Kolozsvárral nincs ilyen téren kapcsolatunk főleg miután Pászkány elmegy(elment) a Kolozsvártól!A másik kettőnél mások egy picit az elképzeléseink!
Már 1:3 ... :Đ Hiba volt elkapcsolni :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. július 19., szombat 19:58

BBarni írta: mind futásban,
Viccen kívül, szerintem a magyar focisták top 10-ben vannak lassúság terén a profi focisták között. Ilyen Kelet-Timornál meg Tahititnál talán gyorsabbak vagyunk... :roll: pedig mennyi hiányosságot lehetne befoltozni, ha legalább futni tudnának... :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4884
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2014. július 19., szombat 19:55

Majd Gézu elmondja, hogy jók voltunk csak megint nem volt szerencsénk. :lol:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 19., szombat 19:54

Kalmárnak remélem bejön ez a Lipcsei kiruccanás, de én szemény szerint biztos vagyok benne, mert tehetsége és a hozzáállása is nagyon jó.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. július 19., szombat 19:49

U19 EB
Magyarország-Ausztria 55 perc 0-3...
Eddig néztem és nálunk sajnos 1 focistára emlékeztető srác van a Kalmár!Nagy Dominik sem rossz de fizikálisan nulla sajnos!Amiben látszik, hogy sokkal jobbak az osztrákok az a gyorsaság(mind fejben,gondolkodásban mind futásban, mozdulatokban) ebben szerintem mi olyan gibraltári szinten vagyunk... :agree:
Ennél már csak két szánalmasabb dolgot láttam/hallottam ma:Mezey értékeli a Heti Válaszban a magyar focit! :cens:
Illetve az U19 Európa-Bajnokság Hivatalos Dala! :lol: :lol:
A Lazio-Norwich-Kolozsvár vonalat már meg sem merem említeni :agree:
A Kolozsvárral nincs ilyen téren kapcsolatunk főleg miután Pászkány elmegy(elment) a Kolozsvártól!A másik kettőnél mások egy picit az elképzeléseink!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. július 19., szombat 19:45

Az utánpótlás ismét megmutatja!!!! :salute: Nem hiszem el, hogy az osztrákok ennyire el tudnak verni minket. :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. július 19., szombat 15:44

Sorry fradisták, de ez... :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. július 18., péntek 20:46

Azért bajnokság kezdete előtt jó lenne még igazolni 1-2 MINŐSÉGIT.
A Lazio-Norwich-Kolozsvár vonalat már meg sem merem említeni :agree:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. július 18., péntek 14:26

5-1? Megint égjen a magyar futball pofája...
Ennél jobban? :lol:
Szerintem mindegy, hogy mennyire kapunk ki ha kikapunk támadni kell és kész!
Besicet is el kellett volna már engedni, hogy komolyabb dolgokat is tudjanak véghez vinni.
Miért őt ki nem engedi el?Két csapattal is megegyeztünk, most meg befutott egy nagyon jó ajánlat, de az meg Besicnek nem lesz jó valószínűleg!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 18., péntek 14:20

5-1? Megint égjen a magyar futball pofája... Nem igazán tetszett ez a kinti játék felfogás, szóval kíváncsian várom, hogy Doll mit akar hazai pályán. Amúgy szerintem gyengén igazolt a Fradi és Besicet is el kellett volna már engedni, hogy komolyabb dolgokat is tudjanak véghez vinni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég