Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. október 13., vasárnap 19:36

Ibra? :lol:
Most komolyan a világ egyik legjobb támadójához akarod hasonlítani?
Keru nem tudom hogy jött ide, nem is foglalkoznék vele, mer nemsokat láttam játszani.

De volt olyan szinten mint Arteta vagy Rosicky szintet is elérhetett volna ha nem ilyen sérülékeny.



Inkább szörpözz, én ugyis kiszálltam
Sose gondoltam h magyar focival még ennyit fogok foglalkozni valaha :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. október 13., vasárnap 19:25

te nézd meg a szinteket.
aztán röhögjél

De felteszek egy egyszerű kérdést:
(ha már Gera, de már rohadtul unom)
Gera jobb játékos mint Carew volt, vagy jobb volt mint Ibrahimovic? Vagy legalább egy szintet képviselt velük?
Válaszolj őszintén. Kérlek.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. október 13., vasárnap 19:23

petiamadridista írta:Miért sokra mentünk vele? :lol:
érted is... :|
petiamadridista írta:Megnéztük.
Mindig ott vannak a világeseményeken, a csoportból mindig továbbjutnak, legjobb 8 legjobb 4 alap.
Nem tudják megnyerni, mert ahhoz társak is kellenek, a Vb és EB címeket nem csak úgy osztogatják, de hát mi magyarok ki se jutunk...
De pl hazai pályán egy Hollandiát vagy Svédországot simán megvernek bármikor, ha arról van szó.
Nem is értem az összehasonlítást.
nézd már meg a szinteket ember :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. október 13., vasárnap 19:20

besteve7, igen pont erre gondoltam :)
Ne gyertek már ezzel a hülyeséggel h vele se mentünk sokra.
Miért sokra mentünk vele? :lol:
Nézzétek meg a Portugálokat, vagy a pár évvel ezelőtti argentin válogatottat. Hiába van ott CR meg Messi. Vagy akkor ők is kutyaütők?
Megnéztük.
Mindig ott vannak a világeseményeken, a csoportból mindig továbbjutnak, legjobb 8 legjobb 4 alap.
Nem tudják megnyerni, mert ahhoz társak is kellenek, a Vb és EB címeket nem csak úgy osztogatják, de hát mi magyarok ki se jutunk...
De pl hazai pályán egy Hollandiát vagy Svédországot simán megvernek bármikor, ha arról van szó.
Nem is értem az összehasonlítást.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. október 13., vasárnap 19:14

Gera nem csak magyar szinten volt jó focista. Ne gyertek már ezzel a hülyeséggel h vele se mentünk sokra. És akkor mivan? Nézzétek meg a Portugálokat, vagy a pár évvel ezelőtti argentin válogatottat. Hiába van ott CR meg Messi. Vagy akkor ők is kutyaütők?
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

besteve7
Hozzászólások: 1887
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. október 13., vasárnap 19:01

Kezdem érteni mit akar peti :) És igaza van, mert magyar szinten túl voltak sztárolva, mind Gera, mind Juji. Úgy voltak beállítva, mint a jövő messiása, aki ki fogja vezetni a válogatottat a következő világversenyre. Holott ők ehhez, hiába volt tényleg Gera is magyar szinthez képest kiváló játékos, kevesek voltak, hogy a másik 5-6 átlag válogatott szint alatti játékos hiányosságát kompenzálják.
Jelenleg tényleg a média, az elvárások a nagy probléma, hogy az egész csapat túl van sztárolva és ezt olyan ütemben nyomják, hogy ezt az emberek 70-80 % el is hiszi, de ami a legnagyobb baj a csapat is. Ezért van az állandó nagy arcra esés a végén. Komolyan meglátva a sorsolás után a csoportot a 4. hely volt reális, bár észtország legalább eb pótselejtezőig eljutott tavalyelőtt. Hollandia alap első, játékosállományt tekintve a törökök is magasan fölöttünk, és a románoknál is jóval több olyan játékos van aki európai szintet képvisel, mögöttük jó pár kiélezett magas szinvonalú mérkőzéssel.
Az a rossz, hogy maga a vezetőség a csapat körül sem tudja belőni a csapat helyét, egy átlag kis csapat megtanul szervezetten védekezni, és egy két kontrára kihegyezve pórbál pontokat lopni a nagyoktól. Mi meg szervezetten játszani sem tanulunk meg, védekezni sem, a támadáshoz egy komolyabb csapat ellen nagyon kevesek vagyunk és ez volt nagyon látható Romániában és most Hollandiában és az, hogy mi van a gatyában egy komoly meccsen még bele sem mentem.

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. október 13., vasárnap 18:47

Válogatuttunk két erőssége. A kommenteket látni kell:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
"And my heart will leave you never."

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. október 13., vasárnap 18:25

:D

Egyszerűen elképesztő bazdmeg. Komolyan, leírom hosszú-hosszú sorokban a Norvégia vagy a Monenegró elleni meccseket, erre még mindig ez van.
Nem, nem volt 11 Geránk, 1 Geránk volt, és ő ahhoz kevés volt, hogy kijussunk a VBre, nyilvánvaló, mert még egy Carew és egy Vucinic is jobb játékos volt tőle. És még ők se jutottak ki világbajnokságra.
De mi mit vártunk? Hogy majd velük kijutunk, majd ők kivezetnek minket a fényre, közben meg nyilvánvaló volt hogy nem.
Na ez volt az én bajom baszki.

Persze, ügyes volt a Gera, szépen tette-vette a Pl alsóházi csapataiban a labdát, volt egy kiváló szezonja a Fulhamben, stbstb.. Igen tudom, anno szépeket ollózott a fradiban is. Ja igen, jó kis játékos volt, ezt nem is vitatom.
Rég nem erről beszélek.
Jó, oké, akkor felesleges is elindulni az EB-n VB selejtezőkön. Sőt Ázsiából és Afrikából se induljanak csapatok (néhány kivétellel), mert a játékosaik nincsenek TOP csapat szinten. Hogy képzelik, hogy ők egy VB-n játszhatnak...

Ha neked Gera nem jó, akkor nem tudom mit vársz... igen, őt hozom fel, mert ő volt a példa.

Az a baj, hogy a múltban élünk, mi magyarok. Addig nem lesz a fociban fejlődés, amíg az Aranycsapat lebeg a szemünk előtt. Az a múlt, annak vége, nincs többé. Ezért magasak az elvárások, ezért nem tudunk egyről a kettőre lépni, mert egyből a legjobbat akarjuk. Nem elégszünk meg a kicsi, de jó dolgokkal. Nem jó Gera, mert túl van sztárolva stb.. hagyjuk már. Lenne 11 Gera szintű játékosunk már rég a pótselejtező sorsolását várnánk.
Istenem... :roll:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 13., vasárnap 18:19

petiamadridista írta: ez tény, de én ezt nem is vitatom, hanem,hogy milyen szinten volt ő jó játékos.
Annyira nem volt jó amennyire azt gondoltuk, gondolták.
Túl volt azért sztárolva, erősen. Vele még mindig semmi keresnivalónk nem volt a komoly nemzetközi mezőnyben.
De most nem is ő a lényeg, ő csak egy példa volt.
Jó, oké, akkor felesleges is elindulni az EB-n VB selejtezőkön. Sőt Ázsiából és Afrikából se induljanak csapatok (néhány kivétellel), mert a játékosaik nincsenek TOP csapat szinten. Hogy képzelik, hogy ők egy VB-n játszhatnak...

Ha neked Gera nem jó, akkor nem tudom mit vársz... igen, őt hozom fel, mert ő volt a példa.

Az a baj, hogy a múltban élünk, mi magyarok. Addig nem lesz a fociban fejlődés, amíg az Aranycsapat lebeg a szemünk előtt. Az a múlt, annak vége, nincs többé. Ezért magasak az elvárások, ezért nem tudunk egyről a kettőre lépni, mert egyből a legjobbat akarjuk. Nem elégszünk meg a kicsi, de jó dolgokkal. Nem jó Gera, mert túl van sztárolva stb.. hagyjuk már. Lenne 11 Gera szintű játékosunk már rég a pótselejtező sorsolását várnánk.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. október 13., vasárnap 18:18

petiamadridista írta:Az ilyen hozzáállás miatt szoptunk ki pénteken is 8-1re.
milyen hozzáállás? Hogy egy jó játékosunk van és azt se becsülöd meg?
Jössz itt azzal h vele se mentünk semmire. Mintha az az ő hibája lenne. Mikor csak nyomorékokkal van körbevéve. Ne legyen kétséged afelől hogy ő Romániában is kihajtotta volna a belét.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. október 13., vasárnap 18:15

Jólvan hagyjuk.
nem fontos akkor.

Senki nem érti mire akarok kilyukadni.
Az ilyen hozzáállás miatt szoptunk ki pénteken is 8-1re.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. október 13., vasárnap 18:13

petiamadridista írta:Annyira nem volt jó amennyire azt gondoltuk, gondolták.
Gera csak annyira volt jó hogy 04-05ös szezonban a PL álomcsapatába is beválasztották, vagy amit RMCF is írt hogy mágikus magyarnak hívták, és az angolok már Puskáshoz kezdték hasonlítani. Ami nyilván túlzás, de mutatja hogy milyen képességei voltak/vannak. Talán az egyetlen mai magyar labdarúgó aki 30-40 évvel korábbi válogatottba is befért volna.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. október 13., vasárnap 18:03

Gera jó játékos volt,nemzetközileg is használható volt. Nem véletlen hivták a PL ben a mágikus magyarnak,mert párszor lecigarettáztatta őket pedig sokan nem is dohányoznak.
Voltak olyan jelenetei,amit máig nem láttam mástól...egyedi játékos volt,váratlan megoldásokkal. Igen,igaz hogy nem magas szintű csapatban játszott,de tartottak tőle.....
ez tény, de én ezt nem is vitatom, hanem,hogy milyen szinten volt ő jó játékos.
Annyira nem volt jó amennyire azt gondoltuk, gondolták.
Túl volt azért sztárolva, erősen. Vele még mindig semmi keresnivalónk nem volt a komoly nemzetközi mezőnyben.
De most nem is ő a lényeg, ő csak egy példa volt.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 13., vasárnap 17:56

Gera jó játékos volt,nemzetközileg is használható volt. Nem véletlen hivták a PL ben a mágikus magyarnak,mert párszor lecigarettáztatta őket pedig sokan nem is dohányoznak.
Voltak olyan jelenetei,amit máig nem láttam mástól...egyedi játékos volt,váratlan megoldásokkal. Igen,igaz hogy nem magas szintű csapatban játszott,de tartottak tőle.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. október 13., vasárnap 17:32

Na örülök, hogy jópáran egyetértenek velem :)

De hát van még mit kiírnom magamból.
2006 őszén a norvégokkal játszottunk selejtezőmeccset. Itthon a kezembe akadt az akkori Blikk (nem az az újság jár, meg nem is járt sosem mifelénk, de akkor valahogy pont volt egy ilyen szennylap a házban) elkezdtem olvasgatni a sportrovatot.
Ma este Magyar -Norvég: Mi focinemzet vagyunk, ők nem. Szól a cím. Sosem felejtem el. (jó nyilván, Blikk, tudom legalja újság, de hát akkor is, az egész ország ezt olvassa, ha jól informált vagyok)
És a lap elkezdte összehasonlítani a csapatokat, meg kvázi a két nemzetet. Ilyen marhaságok voltak benne, hogy na akkor most ki jobb popzenében, gasztronómiában meg hasonlók, aztán a végén a 2 csapat.
A Norvégokról pár infó, de semmi különös, rólunk meg: Gera Zolival majd elverjük őket, meg mi vagyunk az esélyesebbek és hasonló nyalánkságok. Este bekapcsoltam a Tv-t, hogy na mi lesz a felvezetőben, és alig esett szó, sőt semmit nem mondtak arról, hogy egyébként a norvégoknál, Carew, Pedersen, Solskjaer féle emberkék játszanak.
Semmi, egy büdös szó sem, hanem hát ki kell menni aztán támadni és nyerni. Még itt is erről volt szó, az még hagyján, hogy a Blikkben, de még a Telesportban is hasonló mentalitással beszéltek a találkozóról.
Az UTE pályán volt a meccs, és én azt akartam, hogy kikapjon a magyar csapat, igen tudom, hogy ez egyébként szégyelni való hozzáállás, de abban a helyzetben, hogy ennyire nem vesszük figyelembe az ellenfelet, mert hát ők norvégok, úgy gondoltam, hogy nagyon ránk fér egy kis lecke.
1-4re kikapott a magyar válogatott. Rettenetesen simán. Carew is gólt lő, aki ugye mint tudjuk akkortájt a brutálisan erős Lyon első számú csatára volt, és többek között imádott Madridunknak is pazar gólt sarkalt a Benabeúban.
De ez a magyar "szakmát" nem érdekelte. Elvertek minket, mint a szart, és iszonyatosan megérdemeltük.

Aztán rá egy évre barátságos meccset vívtunk Montenegróval, idegenben. És ez volt Montenegró válogatottjának első hivatalos meccse. Arról szólt a fáma a Tvben, és a meccs alatti kommentátor szájából is, hogy hát mennyire lesajnálandó ez a Montenegró és, hát mi vagyunk az esélyesebbek, és nehogymár megverjenek minket az első meccsükön.
senkit, megint csak, senkit! nem érdekelt, hogy az akkor rendszeresen BL résztvevő AS Roma első számú gólfelelőse, az azóta már kétszeres olasz bajnok Vucinic a montenegrói válogatottban játszott. Mindenki sz.rt bele, mert nálunk Juhász meg Huszti, meg Gera. Igaz egyik sem járt olyan magas szinten, mint Vucinic, de hát ez van. Megemlítették, hogy hát ő a Romában játszik, de hogy félni kéne -e, vagy hogy komolyabban oda kéne -e rá figyelni.. azt már nem.
Persze, Vucinic pazarul játszott, gól is lőtt, mi meg kikaptunk 2-1re, és megint elővették az edzőt, meg kvázi mindenkit, hogy jajj ez hogy történhetett meg.
(Most nem azt mondom, hogy Vucinic vagy Carew R9 szintű sztárjátékosok voltak, de az akkori magyar mezőny felett álltak, ez egyértelmű). Ezek a meccsek után nálam az egész magyar labdarúgás teljesen leszerepelt, leégette magát, és nem is feltétlenül az eredmények miatt.

És ilyen szintű parasztvakítás megy itt évek óta. Nem vesszük figyelembe, hogy mellettünk már rég elhaladt a világ. Valaki kijut külföldre, van egy jó éve, és akkor huha, most már igen, komoly esélyünk van kijutni VBre. dehogy van.
Aztán páran megtömik a zsebüket, a válogatott teljesen természetesen kikap egy náluk jobb kvalitással rendelkező csapatól, aztán valamiért meglepődünk, keresünk egy bűnbakot, aki általában az edző, mert hát őt azért le lehet cserélni, de ugye az egész MLSZ-t meg a játékosokat nem, és utána megint minden megy a maga útján tovább tovább.
Igaz, hogy a románoknak rendszeresen Bl résztvevő csapataik vannak a nemzetközi kupákban, de nem baj, mi majd megverjük őket idegenben, ... Szánalmas a Nemzeti Sport, meg a Telesport meg összes ilyen sz.r is.

Na, huh, ezt még mindenképpen ki kellett írnom magamból. :D
Ja és igen tartom: Mindenkit ki kell rúgni, és külföldi utánpótlás edzőket hozni a helyükre.
Köszi
Meg lesz ha továbbra is ilyeneket írogatsz! :)
Na örülök, hogy valakinek szerzek egy vidám délutánt :)
Ennyire képben vagy?Voltak ajánlatai, sőt a fent említett 3 csapatból 2 is érdeklődött!
(Egy játékosnál nem úgy van, hogy "jaj hív a roma akkor csomagolás és indulás")
És akkor végül is mi lett belőle?
Hova jutott, mit tett le az asztalra, melyik nagy csapatban fosa a gólokat, hányszor nyert meg nekünk magyaroknak komoly sorsdöntő tétmeccset, ahol x-es volt az állás, stb stb.
Hagyjál már a hülyeségekkel..
Olyan volt mint Dzsudzsák, esetleg kipróbálhatta volna magát egy komolyabb csapatban, aztán megláthattuk volna, hogy ténylegesen mire képes, de ez nem történt meg.
Ennyi, köszönjük szépen a részvételt.

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. október 13., vasárnap 17:23

Ide még nem linkeltem:

Magyar... válogatott...focista ilyen profilképet tesz ki:


https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 7532_n.jpg

Nincs több kérdésem...
"And my heart will leave you never."

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. október 13., vasárnap 17:07

akkor jó röhögést.
Köszi
Meg lesz ha továbbra is ilyeneket írogatsz! :)
Amikor egészséges volt akkor senki nem kereste meg a fentiek közül.
Ennyire képben vagy?Voltak ajánlatai, sőt a fent említett 3 csapatból 2 is érdeklődött!
(Egy játékosnál nem úgy van, hogy "jaj hív a roma akkor csomagolás és indulás")

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. október 13., vasárnap 16:58

Matt009 írta: Egy külföldi edzőt nem tudunk idehozni 6-8 évre, szóval felesleges is ezzel próbálkozni. 2-3 év alatt meg nem lehet itt semmit elérni.
Boloni hosszu tavban gondolkodott, amikor megkerestek meg Egervari elott. Csak o akarta kordinalni az egesz magyar focit, amibe a vezetoseg nem ment bele. elobb utobb ugyis az lesz, h egy kulfoldi szakember fogja felepiteni az egesz rendszert, kulfoldi kapitany es utanpotlas edzok lesznek. szerintem ez elkerulhetetlen.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. október 13., vasárnap 16:45

a szövetségi kapitány kérdéséhez: marhára nem számít, hogy a kéttucat helytelenül felnevelt, mérsékelten tehetségtelen, rossz hozzáállású játékos kinek a kezébe kerül kéthavonta egy-egy hét erejéig.

petiamadridistával értek egyet. ha ilyen fizikailag, anyagilag, társadalmilag lehetséges lenne, én labdás gyerek közelébe nem engednék magyar felnőttet. senkit, akinek bármilyen képesítése, tapasztalata, egyáltalán köze van ehhez a förtelemhez. senkit, aki már menthetetlenül megfertőződött. a mostaniak közül az edzőakadémiás szerencsétlenektől a portásig basznék ki minden velejéig korrupt és romlott, lusta, ingyenélő bohócot, mint a macskát szarni. azt hiszem 8-10 évet boldogan kibírnánk felnőtt magyar foci nélkül (kibírtuk vagy 30 évig...). lenne az országban négy-öt normális akadémia holland/belga/francia utánpótlásszakemberekkel, EU-útlevélért pofátlanul honosított tehetséges kölykökkel, versenyhelyzet, szakmaiság, normális hozzáállás, és utána egy friss kezdés.

persze a valóság az, hogy az ilyet egyetlen vezető sem merne soha bevállalni, inkább folytatódik a húgymeleg középszerűség, a korrupt, igénytelen, lusta és tehetségtelen szájhuszárok urambátyám-viszonyokra felépített süllyesztője. közép-európa a faszt. balkán.

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. október 13., vasárnap 16:37

Ha Gerának nincsenek a sérülései bőven befért volna egy Liverpool,Roma,Atletico Madrid szintű csapatba...
Őt le "senkizni" rohadtul nevetséges...
akkor jó röhögést.
Amikor egészséges volt akkor senki nem kereste meg a fentiek közül.
Vagy ha volt egy ajánlata a Benficatól akkor is inkább egy gyengébb PL csapatot választott, pedig a Benfica sokkal nagyobb durranás mint pl egy WBA...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég