Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2021. november 6., szombat 10:09

cart írta: Számok alapján a 2. Vidinek fele annyit ér a kerete úgyhogy ezen nem nagyon van mit vitatni szerintem. Azon se hogy semmi értelme egy posztra leigazolni 3-4 3-ad vonalas legiost csak azért mert van rájuk pénz.Vagy minden lejáró szerzodesu számtalan helyen megbukott játékost kikukazni
Most komolyan a keret értékek alapján szeretnéd eldönteni, hogy ki mennyi pénzből gazdálkodik?

Az elég messze lesz a valóságtól.

Ha jól tudom még mindig él a szabály, hogy 25 főt lehet nevezni az NB1-be. Nálunk van, ha jól számoltam 27 olyan játékos, akit nevezni kellene, ebben benne van Sügér, aki májusban lesz kb újra bevethető, vagy a másik támadónk, akit szintén műteni kell.

A harmad vonalas légiós vonalat sem értem, most nyáron jött két bosnyák válogatott, egy marokkói, és egy norvég. Mellette egy Marin, és egy Gavric, akiért tavaly télen az Atalanta tett ajánlatot. Ettől persze még nem garantálható, hogy beválnak, de ilyen játékosokat harmad vonalasnak nevezni, elég mókás.
Nagyjából minden posztra van jelenleg két emberünk, nem hiszem, hogy ez sok lenne.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. november 6., szombat 9:54

Realista24 írta:

Persze, ki lehet indulni, azzal nincs is gond. :kalapos:
Meg azzal is egyetértek hogy ez itthoni viszonylatban kiemelkedő csak. Bytheway megvolt pl a Vidinek is a lehetősége kiemelkedni, de hát ott más volt a prio.
Nehogy reflexből azt mondjam majd mérlegképes vizsgán, hogy az így megkapott adatokból esetleg ki lehet indulni... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. november 6., szombat 9:52

Egyrészt kb annyiért igazolták, mint a valamire való magyar kerülne, másrészt a keretérték csak egy dolog, harmadrészt most pont az volt a baj hogy Európában nem teljesítenek, nem itthon. Akkor miért releváns a vidi keretértéke?
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

cart
Hozzászólások: 2627
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: cart » 2021. november 6., szombat 9:29

Számok alapján a 2. Vidinek fele annyit ér a kerete úgyhogy ezen nem nagyon van mit vitatni szerintem. Azon se hogy semmi értelme egy posztra leigazolni 3-4 3-ad vonalas legiost csak azért mert van rájuk pénz.Vagy minden lejáró szerzodesu számtalan helyen megbukott játékost kikukazni

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. november 6., szombat 9:27

Süti írta: Én ezt értem, de ebből nem indulhatok ki egyrészt, másrészt pedig még úgy is óriási a szakadék. Tudom hogy az valószínűleg nem a valóság.... De kiindulási alapnak azért szerintem el lehet fogadni. Ha aonnak se, akkor ki tudja, lehet igaza van a kollégának, és tényleg nem tudják már mire költeni a pénzt. :lol:
Persze, ki lehet indulni, azzal nincs is gond. :kalapos:
Meg azzal is egyetértek hogy ez itthoni viszonylatban kiemelkedő csak. Bytheway megvolt pl a Vidinek is a lehetősége kiemelkedni, de hát ott más volt a prio.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. november 6., szombat 9:25

Én ezt értem, de ebből nem indulhatok ki egyrészt, másrészt pedig még úgy is óriási a szakadék. Tudom hogy az valószínűleg nem a valóság.... De kiindulási alapnak azért szerintem el lehet fogadni. Ha annak se, akkor ki tudja, lehet igaza van a kollégának, és tényleg nem tudják már mire költeni a pénzt. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. november 6., szombat 9:21

Mondjuk Süti, egy dolog a pénzügyi jelentés, egy másik a valóság. Mondjuk nekem ezzel nijcs bajom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. november 6., szombat 9:11

cart írta: Szerintem a Fradi tipikus esete hogy annyi pénzük van, amit nem tudnak már értelmesen elkölteni. Védelemtől felfelé minden posztra van 3-4 ember, 28 fős keret. Nem tudom az edző mi alapján dönt ki fog játszani az adott meccsen.
Maximum magyar szinten emelkednek ki pénzügyileg. És mindenhol ilyen bő a keret, ahol a csapat 3-4 sorozatban indul, nem is értem igazából ezt a felvetést se. Az biztos, hogy nálam se -icekkel lenne tele a pad, magyarok csak mutatóban, de a koncepcióról már sokszor beszéltünk. Az annyi pénz kijelentéshez érdemes megnézni a pénzügyi jelentésüket, meg más klubokét. Az már más kérdés, hogy okosan használják e, de hogy annyi a pénzük amit már nem tudnak elkölteni, az nem igaz.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. november 5., péntek 21:58

ferni írta: Off

Ha valaki hülyeséget ír R24 mindig ott van, én is pl sok hülyeséget tudok megszülni, emiatt meg is talál mindig :mrgreen:

R24 moderálja a fórumot, ez egyenes arányosságban van azzal is, hogy sokat is olvassa, ha meg van fel van dobva a laszti, hát nem rest azt lecsapni :lol: Ha szó nélkül lenne hagyva elszabadulna a pokol, ez is a moderálás egy fajtája, amit mellesleg még sztem nagyon is élvez :mrgreen:
Én is sokszor meg vagyok találva, aminek nagy része jogos is, a másik részét meg leszarom, mert rend van ezen a fórumon és ez a lényeg.

Átéltem már pár fórum kihalását és szintcsökkenését, mind a moderáció hanyagságára volt visszavezethető.
Jó dolgunk van itt, sokan nem is tudják mennyire.
Sztem magasan a mienk a legaktívabb magyar focis fórum, de javítsatok ki ha tévedek, pedig rengeteg éve megy már. Át lehet nézni az eurobarcára, konkrétan kihalt az oldal.

Amúgy meg nem kell mindent magára vennie az embernek, ez egy fórum baszki, nem politológus az ember, hogy a véleményéért fizetik :D
Keblemre :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2627
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: cart » 2021. november 5., péntek 21:57

Szerintem a Fradi tipikus esete hogy annyi pénzük van, amit nem tudnak már értelmesen elkölteni. Védelemtől felfelé minden posztra van 3-4 ember, 28 fős keret. Nem tudom az edző mi alapján dönt ki fog játszani az adott meccsen.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. november 5., péntek 15:38

_Bushido_ írta: nem "csak" szalagcímekből értesülök, mint előbb írtam, nb1-ben jóformán csak Vidi/fradi meccsekbe nézek bele, úgyhogy élőképes tapasztalatom is van ezekkel kapcsolatban. plusz haver is ftc nemzetközi meccseket néz, meg szoktuk vitatni menet közben v utána. Tartjuk a véleményünket, hogy Zubkov és zakariassen egy nagy nulla. Lehet, hogy épp tegnap nem voltak - nem tudom, mivel a tegnapit épp kihagytam, tervben volt, de miután jött a telóra az értesítés, hogy 0-1, onnantól már nem voltam rá kíváncsi. 5.percben 0-1, az már halott ügy jóformán a korábbi meccsekből kiindulva.
De ha azt írod, hogy elvileg Stögerrel játszósabb csapat volt tervben, akkor épp hogy le kéne dominálni az Nb1et. Ha nem megy a betömörülő csapatok ellen, akkor ott van ugye az átlövési lehetőség, aztán a kigurugázás (ala barca tikitaka). Szóval lehetőség lenne. Meg ne már egy ilyen hatalmas kerettel rendelkező fradinak kéne magyarázni, hogy mit kéne csinálni, amikor a többiek sok nullával kevesebb pénzből gazdálkodnak. Tehát ja, ciki amit a Fradi az nb1ben művel - szerintem. és véleményem szerint vannak még ezen a véleményen jó sokan. Vélhetően épp ezért van/lett ekkora bő keret, hogy ne legyen gond a kettős terhelés. Lásd Real Bl győzelmes idény, amikor a "B" csapat megnyerte a bajnokságot , sokszor ezerszer szebb és élvezetesebb játékkal. Na, a Fradinak is ilyesmit kéne csinálnia.
itt ma ki lett maxolva a forum :kalapos:
olyan magától értetődően írod, h kinek, mit, hogy kellene csinálnia, h igazából le se kellene játszani semmit. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. november 5., péntek 15:28

Ha jól tudom, pl a Honvéd meccseken rengetegszer volt a magyar himnusz Hemingway idejében. Most nem tudom, jó ideje csak fradi/vidi meccsekbe nézek bele (nem végig).


BBarni
Uzuniért és Lauduniért együtt 1 milliót? Nem tudom mit képzeltek ezek, de max utóbbiért, Uzuni szerintem bőven megéri már a kettőt is egymaga. Ő sokat fejlődött, mióta a Fradiban van.

nem "csak" szalagcímekből értesülök, mint előbb írtam, nb1-ben jóformán csak Vidi/fradi meccsekbe nézek bele, úgyhogy élőképes tapasztalatom is van ezekkel kapcsolatban. plusz haver is ftc nemzetközi meccseket néz, meg szoktuk vitatni menet közben v utána. Tartjuk a véleményünket, hogy Zubkov és zakariassen egy nagy nulla. Lehet, hogy épp tegnap nem voltak - nem tudom, mivel a tegnapit épp kihagytam, tervben volt, de miután jött a telóra az értesítés, hogy 0-1, onnantól már nem voltam rá kíváncsi. 5.percben 0-1, az már halott ügy jóformán a korábbi meccsekből kiindulva.
De ha azt írod, hogy elvileg Stögerrel játszósabb csapat volt tervben, akkor épp hogy le kéne dominálni az Nb1et. Ha nem megy a betömörülő csapatok ellen, akkor ott van ugye az átlövési lehetőség, aztán a kigurugázás (ala barca tikitaka). Szóval lehetőség lenne. Meg ne már egy ilyen hatalmas kerettel rendelkező fradinak kéne magyarázni, hogy mit kéne csinálni, amikor a többiek sok nullával kevesebb pénzből gazdálkodnak. Tehát ja, ciki amit a Fradi az nb1ben művel - szerintem. és véleményem szerint vannak még ezen a véleményen jó sokan. Vélhetően épp ezért van/lett ekkora bő keret, hogy ne legyen gond a kettős terhelés. Lásd Real Bl győzelmes idény, amikor a "B" csapat megnyerte a bajnokságot , sokszor ezerszer szebb és élvezetesebb játékkal. Na, a Fradinak is ilyesmit kéne csinálnia.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. november 5., péntek 14:59

On: a szurkolók önmagukat szórakoztatni is mennek meccsre. Nem értem mi a baj azzal, hogy Himnuszt énekeltek.

Ha ennyi hazafiasság zavaró, akkor ne nézz Fradi meccset. Ha csendben akarnék ülni 110 percig, színházba mennék, valószínű ők sem azért voltak kinn tegnap, mert sz@r volt a menü a Nemzetiben :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. november 5., péntek 14:45

Off

Ha valaki hülyeséget ír R24 mindig ott van, én is pl sok hülyeséget tudok megszülni, emiatt meg is talál mindig :mrgreen:

R24 moderálja a fórumot, ez egyenes arányosságban van azzal is, hogy sokat is olvassa, ha meg van fel van dobva a laszti, hát nem rest azt lecsapni :lol: Ha szó nélkül lenne hagyva elszabadulna a pokol, ez is a moderálás egy fajtája, amit mellesleg még sztem nagyon is élvez :mrgreen:
Én is sokszor meg vagyok találva, aminek nagy része jogos is, a másik részét meg leszarom, mert rend van ezen a fórumon és ez a lényeg.

Átéltem már pár fórum kihalását és szintcsökkenését, mind a moderáció hanyagságára volt visszavezethető.
Jó dolgunk van itt, sokan nem is tudják mennyire.
Sztem magasan a mienk a legaktívabb magyar focis fórum, de javítsatok ki ha tévedek, pedig rengeteg éve megy már. Át lehet nézni az eurobarcára, konkrétan kihalt az oldal.

Amúgy meg nem kell mindent magára vennie az embernek, ez egy fórum baszki, nem politológus az ember, hogy a véleményéért fizetik :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. november 5., péntek 14:17

zoli0415 írta:
Realista24 írta:
Nehezen, mivel nincs szövege. Vagy nem ők azok?
Már figyellek egy ideje...eldöntötted, hogy minden hozzászólásomba bele fogsz kötni? Miért érzed szükségességét mindenbe beleszólni? Gondosan ügyelek arra, hogy ne sértsek fórum szabályzatot ezért engem szórakoztat, hogy energiát fektetsz ebbe. Kb annyira nevetséges ez a hozzáállás számomra mint a Himnusz a meccs végén.
Azt sem tudom ki vagy, nemhogy még rád is szalljak, de azt látom hogy nagyon kivagy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. november 5., péntek 14:13

Nekem az a fura, hogy ez valakinek egyenesen szánalmas. Jó sok frusztráció lehet benned ilyen irányban, ha ezt be kellett dobni egy Real Madrid fórumon a magyar futball topikba.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. november 5., péntek 13:55

Mi a szánalmas azon, hogy egy magyar csapat magyar szurkolói eléneklik a magyar himnuszt a meccs után? Az lenne a szánalmas ha a skót himnuszt énekelték volna. Nekem az a fura, hogy ezt valaki furcsállja :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: füst » 2021. november 5., péntek 13:48

Az olasz trikolór is tök ciki volt a Juve mezén. :D

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2021. november 5., péntek 13:44

Realista24 írta:
zoli0415 írta:

Miért lenné furcsa, kifejtenéd? Láttál, hallottál már Real Madrid meccsen Spanyol himnuszt énekelni, ráadásul a mérkőzés végén?
Nehezen, mivel nincs szövege. Vagy nem ők azok?
Már figyellek egy ideje...eldöntötted, hogy minden hozzászólásomba bele fogsz kötni? Miért érzed szükségességét mindenbe beleszólni? Gondosan ügyelek arra, hogy ne sértsek fórum szabályzatot ezért engem szórakoztat, hogy energiát fektetsz ebbe. Kb annyira nevetséges ez a hozzáállás számomra mint a Himnusz a meccs végén.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. november 5., péntek 13:35

Plusz kiegészítes hogy pl a Barca ellen nyomják a yo soy Espanyolt elég sokszor, ha már itt tartunk. Illetve BL meccseken is.
Ahogy én is amikor ott vagyok :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég