Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
miro.
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. július 21., péntek 4:58

Jim írta:
miro. írta: Ezek meg az utobbi 3 evben -15millio euros merleggel allnak az atigazolasi szezonokban. :lol:
akkor nézzük meg a Slavia Prahát pl
majdnem hasonló eredményekkel hoztak az elmúlt években + 10-15 milliós átigazolási egyenlegeket
vannak 10 millió felett eladott játékosaik is

az ilyenek hol vannak a fradiból? :roll:
Igazabol a valasz erre baromi egyszeru.
Ha megnezed pl a Slaviat,vagy meg jo par ilyen kaliberu csapatot,akkor az eladasuk,akikert szemmel lathato penzt kapnak azok nem erik el a 25 evet,de inkabb a 23-at sem.

A Fradi 35-os keretebol 25 jatekos 25 vagy annal tobb eves.
Tegnapelott 27,3 de pl a Leverkusen ellen 27,8-as atlageletkorral alltak fel.
Tegnapelott 10 jatekosbol aki 25 ev alatt van,1 darab volt a kezdoben.

Ezek a jatekosok,akiket ok igazolnak,naluk ez a plafon,ok a legjobb idejuket a fradiban toltik el. O beloluk penzt csinalni lehetetlen. Neha egy-egy van,pl Laidouni.
De ot is fiatalabban vettek,majd adtak tovabb 25 evesen.

A durva az,hogy pl a ket csapat kozott van 20-25 millios elteres,es ahogy irtad,ugyanazt tudjak elerni.( az egyik +10be van,a masik-15be.)

A fradinal tuneti kezelesek vannak,hozzal 10 jatekost,abbol ha 3 jo akkor lezdo lesz a nemzetkozibe. A masik het meg majd bohockodik az nb1-be 20perceket.De onnan nem fog senki kelleni mas csapatoknak.
Itt van a kis Lisztes. Ul a padon,es elotte a Gojak jatszik,akinek van felev alatt ket golja,de a torinobol hoztak,igy nem tudjak leultetni.

Arrol nem is beszelve,hogy ezert van az,ha a Fradi ugy bajnok,hogy 7.a tavaszi szezonban. Ezek a jatekosok nem motivaltak azmiatt,hogy meghaljanak a palyan minden hetvegen,mert akkor lehet tovabb menni nyugat-europaba focizni,nagyobb bajnoksagba. Ezeknek ez a plafon,ok itt elvannak par evig jo penzert,jo korulmenyekben.

Ezert irom,hogy ez a teljesitmeny amit ok elernek,ilyen penzekbol,a minimum.
Viszont a mutatvany most besult,ugyanis buktak az egesz eves fizetesi keretet a masodik tetmeccsen. :lol:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. július 20., csütörtök 22:55

miro. írta: Ezek meg az utobbi 3 evben -15millio euros merleggel allnak az atigazolasi szezonokban. :lol:
akkor nézzük meg a Slavia Prahát pl
majdnem hasonló eredményekkel hoztak az elmúlt években + 10-15 milliós átigazolási egyenlegeket
vannak 10 millió felett eladott játékosaik is

az ilyenek hol vannak a fradiból? :roll:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. július 20., csütörtök 21:31

ferni írta: Csoportelsők lettek, így ahogy lentebb is írta valaki többet értek el az európai kupák szintjén, mint a Barca, akik eggyel korábban estek ki :mrgreen:
Az meg hogy a Leverkusent nem tudták megverni… Nem voltak azok a meccsek se olyan rosszak.

Tavasz az tényleg botrány volt az igaz.
Főleg úgy, hogy ha jól emlékszem, a Leverkusen ellen sok alapember hiányzott, már fiatalok álltak be a végén csereként. Fullos csapattal több esély lett volna.

Civic és Knoester elküldésével kell kezdeni, ők tavasszal és a feröeriek ellen is siralmasak voltak. Mmaee mellett gólt egy szerb (?) és dvali belső védők, csak sajnos hiába voltak jobbak mint a mostaniak, sokat voltak sérültek :(
Bolit is baromság volt elkuldeni. Fontos meccseken hozta magát, oda tette magát.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. július 20., csütörtök 21:26

Ilyen igazolassal,ilyen atig. merleggel a minimum az europa ligaba jutni.
A kornyeken senki nem tesz ennyit bele.
Dehat koncepcio nulla. Itt az esely,hogy egyeduralkodok legyenek nagyon sokaig,de jobban kell a love par gyokernek.
Elbaszott egy mutatvany ez.



Feroeri kapus karrierje:


2022: Visszavonult a focitol
2023 aprilis: belso vedot jatszott a norveg otodosztalyba, mert hianyzott neki a foci
2023 junius: Leigazoltak ilyen megmento kapusnak, mert mindketto leserult
2023 julius: 2 kapott gol nelkuli meccs a fradi ellen

:lol:

Ezek meg az utobbi 3 evben -15millio euros merleggel allnak az atigazolasi szezonokban. :lol:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rashidm » 2023. július 20., csütörtök 21:07

swormer írta: De ezt kurvára nem magyar szinten kellene nézni. Az a 2000-es évek Debrecenje volt.
Ez a Fradi csak idén 6 milliós minússzal igazolt játékosokat. A bl selejtező bajnoki ágán kielemkednek anyagilag. Úgy vesznek 2-3 millióért Loncarokat, Abu Fanikat, hogy ezek kiadások, nincsenek fedezve eladásokból, mint szomszédos országok klubjaiban.
Mi a baj? Mi fizetjük ugyis, nem mindegy? :lol: :kalapos:

swormer
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2023. július 7., péntek 17:51

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: swormer » 2023. július 20., csütörtök 20:00

De ezt kurvára nem magyar szinten kellene nézni. Az a 2000-es évek Debrecenje volt.
Ez a Fradi csak idén 6 milliós minússzal igazolt játékosokat. A bl selejtező bajnoki ágán kielemkednek anyagilag. Úgy vesznek 2-3 millióért Loncarokat, Abu Fanikat, hogy ezek kiadások, nincsenek fedezve eladásokból, mint szomszédos országok klubjaiban.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. július 20., csütörtök 19:52

nekem se a meneteles jut eszembe, de magyar szinten szerintem elfogadhato menetelesnek hivni, hogy egy tobol,slovan,crvena,monaco,trabzon soron atment a fradi.
lathatjuk, hogy a tobbi nb1-es csapat ettol a sormintatol is mennyire tavol all.

a problema inkabb az, hogy total random igazolasokkal szanaszet kavarjak a keretet.
ki sem tud alakulni egy szeretheto alapcsapat, ekkora atjarohaz szerintem sosem volt korabban a fradi, meg ha nyilvan ment is az adas-vetel mindig is.

olyan erzese van az embernek, mintha azt hinnek, hogy minden random kiegett brazil vagy izraeli/lett masodvonalas klubbokbol majd olyan fogas lesz, mint anno besic, tokmac, mmae vagy zubkov.

swormer
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2023. július 7., péntek 17:51

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: swormer » 2023. július 20., csütörtök 19:51

Kurva nehéz bejutni a Bl-be. Aztán tavaly az azeri bajnok Quarabag ellen sikerült kizúgni, akik után csak egy Plzent kellett volna verni ezért az eredményért.

Több mint 10 éve megy ez a Kubatov Fradi nagy nemzetközi célokkal, a bl selejtezős bajnoki ágon kiemelkedő anyagi lehetőségekkel. Aztán megy a melldöngetés egy Bl csoportkörre, meg egy el csoportkörös továbbjutásra, miközben Szarajevok, Tiranak, Quarabagok, Klasvikok térdeltetik őket.
Ez egy menetrendszerű égés volt megint.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára swormer 2023. július 20., csütörtök 19:52-kor.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. július 20., csütörtök 19:23

MVPP írta:
Milyen menetrend szerinti zakó? Mi a faszról beszélsz? Ezzel a költségvetéssel, amivel messze kiemelkedik itthon kurva nehéz BL csoportkörbe bejutni, de egyszer csak összejött. Tavaly megnyerték az EL csoportjukat. Barcas kolléga se érti, hogy jön ide a csapata, csak írja a hülyeséget, hogy tavasszal az első körben kiestek, pedig az elsőben nem is kellett játszanak, az ő csapata viszont kihullott az elsőben, hátha mostmár sikerül neki is megérteni, hogy mivel próbálnak egyesek viccelődni.

Kurva kínos a mostani, sok fejnek kellene hullani, de egyesek nagyon vakon vannak.
neked mi a bajod?
a fradi az első párharcából kiesett, mi nem világos ezen? arra reflektáltam, hogy menetelésnek túlzás nevezni.
a barcát se én hoztam fel, ha jól emlékszem.

nem tudom hogy menti fel a fradit a tegnapi alól, hogy tavaly a barca előbb kiesett, de rendben:)
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. július 20., csütörtök 19:16

swormer írta:
Mickey írta:
kifejtem én neked, ha nem voltam érthető, pedig sztm lehetett érteni.

Mint amikor a hungarokatalán barszások jönnek, aztán örülnek a Real botlásának, szerencsétlenkedésének. Mint a dögkeselyűk a tetemre.
nah, mennyi negatív jön? Hajrá... :salute:

A politika része meg rohadjon el ,ahol van....
Nem a fórummal van a baj, hogy nehezen viseled ha a fradiról rosszat írnak.
Kommentjeid alapján meg te is partner vagy, ha bizonyos csapatokat szidni lehet rossz eredmények miatt.
barszelonát szidhatjuk bárhol bármikor.
kommentjeim alapján nem foglalkozom más csapatokkal, nem rémlik...jah, tróger psg, pedig régen bírtam őket. kommentjeim alapján, fingom sincs milyen más csapatokról beszélsz.

Nagyon rosszul látod, pont leszarom ha a fradiról rosszat írnak.
Amivel gond van, az pont az, amit írtam. és ne mviselem nehezen, szimplán hányingert kapok, a rosszmájú emberi tróger megnyilvánulásoktól, ezt nem bírom. de sokszor leszarom.

a kommentjeim alapján
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

MVPP
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: MVPP » 2023. július 20., csütörtök 18:52

ANDS írta:
csababarca írta: ....
Zrikálásnak jó, bár én szerintem rosszabb véleménnyel vagyok a jelenlegi Barcáról, mint Ti.:D
Szoros a verseny.
Mickey írta:
kifejtem én neked, ha nem voltam érthető, pedig sztm lehetett érteni.

Mint amikor a hungarokatalán barszások jönnek, aztán örülnek a Real botlásának, szerencsétlenkedésének. Mint a dögkeselyűk a tetemre.
nah, mennyi negatív jön? Hajrá... :salute:

A politika része meg rohadjon el ,ahol van....
Nehéz szétválasztani.
Nehéz néha azt a csapatot szeretni, amelyiknek politikai hátszele van.
Meg aztán ez a fradi mitől fradi? Hány fradi nevelés játszik a csapatban? Nem ehhez vagyok hozzászokva.
Azt már megszoktam, hogy nemzetközi porondon jön a menetrend szerinti zakó, de most nem az a gond, hogy a Leverkursen ellen sikerült kiesni, mert az bőven benne van a pakliban, de ez egy lelkes amatőr brigád volt. Ez nagyon ciki.
Milyen menetrend szerinti zakó? Mi a faszról beszélsz? Ezzel a költségvetéssel, amivel messze kiemelkedik itthon kurva nehéz BL csoportkörbe bejutni, de egyszer csak összejött. Tavaly megnyerték az EL csoportjukat. Barcas kolléga se érti, hogy jön ide a csapata, csak írja a hülyeséget, hogy tavasszal az első körben kiestek, pedig az elsőben nem is kellett játszanak, az ő csapata viszont kihullott az elsőben, hátha mostmár sikerül neki is megérteni, hogy mivel próbálnak egyesek viccelődni.

Kurva kínos a mostani, sok fejnek kellene hullani, de egyesek nagyon vakon vannak.

swormer
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2023. július 7., péntek 17:51

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: swormer » 2023. július 20., csütörtök 17:10

Mickey írta:
kifejtem én neked, ha nem voltam érthető, pedig sztm lehetett érteni.

Mint amikor a hungarokatalán barszások jönnek, aztán örülnek a Real botlásának, szerencsétlenkedésének. Mint a dögkeselyűk a tetemre.
nah, mennyi negatív jön? Hajrá... :salute:

A politika része meg rohadjon el ,ahol van....
Nem a fórummal van a baj, hogy nehezen viseled ha a fradiról rosszat írnak.
Kommentjeid alapján meg te is partner vagy, ha bizonyos csapatokat szidni lehet rossz eredmények miatt.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. július 20., csütörtök 16:01

Mickey írta:
rashidm írta:

Ezt fejtsd már ki kérlek, komolyan érdekel.
kifejtem én neked, ha nem voltam érthető, pedig sztm lehetett érteni.

Mint amikor a hungarokatalán barszások jönnek, aztán örülnek a Real botlásának, szerencsétlenkedésének. Mint a dögkeselyűk a tetemre.
nah, mennyi negatív jön? Hajrá... :salute:

A politika része meg rohadjon el ,ahol van....
Szerintem a politikai vonulat miatt röhög aki röhög (vagymert lilam***m :kalapos: ), rengeteg állami pezóból elképesztő mértékú dilettantizmus van prezentálva.. Ez ilyen. Ha sikeresek: persze, hisz, tolják beléjük a pénzt, ha buknak, idióták..

Szerintem ez van mögötte, nem dögkeselyűsködés.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. július 20., csütörtök 12:01

rashidm írta:
Mickey írta: Milyen szép is az emberi természet,meg ez a topic :salute:
Hányinger
Ezt fejtsd már ki kérlek, komolyan érdekel.
kifejtem én neked, ha nem voltam érthető, pedig sztm lehetett érteni.

Mint amikor a hungarokatalán barszások jönnek, aztán örülnek a Real botlásának, szerencsétlenkedésének. Mint a dögkeselyűk a tetemre.
nah, mennyi negatív jön? Hajrá... :salute:

A politika része meg rohadjon el ,ahol van....
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. július 20., csütörtök 12:01

ferni írta: Csoportelsők lettek, így ahogy lentebb is írta valaki többet értek el az európai kupák szintjén, mint a Barca, akik eggyel korábban estek ki :mrgreen:
De ez hogy kapcsolódik ide egyébként?

Zrikálásnak jó, bár én szerintem rosszabb véleménnyel vagyok a jelenlegi Barcáról, mint Ti.:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2023. július 20., csütörtök 12:02-kor.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. július 20., csütörtök 11:54

Csoportelsők lettek, így ahogy lentebb is írta valaki többet értek el az európai kupák szintjén, mint a Barca, akik eggyel korábban estek ki :mrgreen:
Az meg hogy a Leverkusent nem tudták megverni… Nem voltak azok a meccsek se olyan rosszak.

Tavasz az tényleg botrány volt az igaz.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. július 20., csütörtök 11:42

ANDS írta:

Tavasszal olyat meneteltek, mint a Barca :mrgreen:
Kicsit tovább jutottak, de a fraditól ez tavaly nagyon szép teljesítmény volt.
Az Nb1- ben viszont a tavaszi teljesítmény ciki, de a bajnoki címet nem kell megmagyarázni, meg az Újpest ellen is jók voltak.
Menetelés az nálam mást jelent, írtam is, hogy az szép volt, hogy a csoportból továbbmentek, de annyi volt, tavasszal már semmi menetelés nem volt, egyből kiestek az első körben.

Csak arra akartam rávilágítani, hogy tavasszal már bőven döcögött a szekér hazai porondon is (aminek persze lehet oka, hogy lényegében behozhatatlan előny volt), ettől függetlenül ez nagyon kellemetlen.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: füst » 2023. július 20., csütörtök 10:56

Végigszenvedtem a második félidőt, nagyon kínos volt a tegnapi.
Persze ez benne van a fociban, kellenek a hasonló történetek, sőt a másik szemszögből tekintve az efféle győzelmek a legszebbek a sportban, de attól a feröeri csapat hős volt, még nyugodtan szégyellheti magát a komplett zöld-fehér stáb. Céltalanul, és fogalmatlanul kóricáltak a pályán a hazaiak, semmi elképzelés nem volt, nem is kommunikáltak egymással, és az edzőt látva is egyértelműen lehet mondani, hogy megérdemelte a villámgyors kirúgást.
Akik viszont büszkék lehetnek magukra, azok a helyszínen jelenlevő fradisták voltak, a viselkedésük szerintem hibátlan volt a helyzethez mérten. nem ürült ki a stadion a 60. percnél, a sajátjaikat buzdították, a kifejezett haragjuk kulturált volt, az ellenfelet pedig megtisztelték.
Az egyetlen üde színfolt a közönség volt tegnap, a mi részünkről.

Ha viszont távolabbról közelítem meg, és nem csak a meccset magát értékelem, akkor ugyanúgy látom, ahogy lentebb írták, hogy egész tavasszal egy nagy semmi volt a Fradi. Tavaly szárnyaltak illetve azt megelőzően is nagyon szép időszakuk volt, ezért valahol megértem, hogy kifejezetten türelmesek voltak Csercseszovval. Viszont egy ilyen eredmény után szerintem a lehető legjobb döntés volt azonnal elküldeni. Már a sajtótájékoztatóra is azzal az információval kellett volna mennie, hogy el van bocsátva. Az, hogy eltéblábolták a tavaszt a biztosan megnyert liga tudatában, még so-so. De ennek fejében egy ilyen meccsel nyitni az új szezont... katasztrófa. És ha ezek a játékosok nem kezdenek el villámgyorsan szárnyalni a konfettiligában és legyalulni az egész hazai ligát, ahogyan az elvárható, akkor nyugodtan mehet az edzőbá után az egy szinttel fentebb levő szakmai stáb is.
Remélem majd a KTE elégtételt vesz hamarosan, hadd legyen nemzetközileg is hírös a város :D

Ja és ezt az egészet össze lehet foglalni az új kedvenc szavammal, amit tegnap hallottam; feröerencváros. :D

MVPP
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: MVPP » 2023. július 20., csütörtök 10:03

Anthony írta:
ANDS írta:

A 70-es évek közepén-végén arcról felismertem a fradi játékosait, de még az újpestieket is.
Most azt sem tudom, kik játszanak a csapatban.
A vezetőség most biztosan visszavesz az arcméretből.
Általában ez a Kelet-Európai csapatok veszte, legalábbis jó kis sorminta: megnyerik a bajnokságot, akkor rájönnek hogy nyár közepén kell BL selejtezni, ezért gyorsan "befektetnek" és vesznek 4-5 új arcot, akikkel pár edzés után beleszöknek a selejtezőbe és többek közt az összeszokatlanság miatt elvéreznek hamar. Vagy a másik eset, ha van kiemelkedő játékosuk akkor őt megveszik a pénzesebb klubok és azért gyengülnek.
Nagyon kevés Kelet-Európai csapat van aki tud hozni egy állandóságot, nem azt mondom nem kell igazolni, de ha 2 évente kicserélődik szinte a teljes kereted akkor mit csináltál, hogyan lesz csapatod?

Persze a magyar 🤡 csapatnál vannak egyéb gondok is (de a többi keleti csapatnál is, csak így hirtelen a románokat mondjam, ők is kiestek egy moldvai csapat ellen 2 napja).
Az a moldvai csapat teljesen más kávéház, két éve a Bernabeuban is nyertek. Azóta nagy volt a játékosmozgás, de kelet-európai szinten gazdag csapatnak számít.

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rashidm » 2023. július 20., csütörtök 10:01

Mickey írta: Milyen szép is az emberi természet,meg ez a topic :salute:
Hányinger
Ezt fejtsd már ki kérlek, komolyan érdekel.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 40 regisztrált és 0 vendég