Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. augusztus 7., kedd 15:30

Na majd ma a Vidi!!! :) :mrgreen:

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. augusztus 7., kedd 15:07

V. Mester 77 írta:Az a baj a fradinál az európai selejtezőnél, h szezon után minden évben túl nagy a keretváltozás és nincs idő rendesen osszeszokni az újakkal. Ha valaki focizott itt már, az tudja, h elég egy-két változás és akkor is hetek kellenek mire összeszoktok... és a fradinal nem egy- két változás szokott lenni. Minden évben ugyanaz van. Elmegy vagy 6-7 ember, jön 5-6 új arc, és semmi egység nincs. Egy olyan szezon kene, ami után nem hullik szét ez, és úgy neki menni a felkészülésnek és aztán a selejtezőknek. :/
Hagyjuk már ezt. Lóhúst nem csináltak a selejtezőn. Focizni is kéne, kevesebb arccal kimenni a pályára, meg mondjuk futni. Nem csak kifogásokat keresni. De ez igaz a többi hulladék magyar csapatra.

Tjacks
Hozzászólások: 2681
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2018. augusztus 7., kedd 14:53

https://index.hu/sport/futball/2018/08/ ... sz_fidesz/

Van ennél lejjebb?? :| :kivagyhe:

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. augusztus 5., vasárnap 0:46

Az a baj a fradinál az európai selejtezőnél, h szezon után minden évben túl nagy a keretváltozás és nincs idő rendesen osszeszokni az újakkal. Ha valaki focizott itt már, az tudja, h elég egy-két változás és akkor is hetek kellenek mire összeszoktok... és a fradinal nem egy- két változás szokott lenni. Minden évben ugyanaz van. Elmegy vagy 6-7 ember, jön 5-6 új arc, és semmi egység nincs. Egy olyan szezon kene, ami után nem hullik szét ez, és úgy neki menni a felkészülésnek és aztán a selejtezőknek. :/
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4929
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. augusztus 4., szombat 23:19

Hiaba adott minden, szerintem nemzetkozi szinten meg mindig szukosek a Fradi lehetosegei a jatekosvasarlasoknal. Egyreszt penzugyileg, masreszt nem lehet tul vonzo az NB1-ben valo jateklehetoseg egy nivosabb focistanak. Esetleg azzal tudnanak szintet lepni, ha a scoutjaikba meg tobb penzt es energiat olnenek es sikerulne 3-4 Pantsil szintu focistat osszekukazni, aztan jo penzert ertekesiteni oket, es okosan visszaforgatni a lovet.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. augusztus 4., szombat 23:10

Realista24 írta:
Steve írta:Most, hogy a Balaton parton fekszek a tv előtt van lehetőségem magyar tv-t és Fradi meccset nézni.

Láttam a legutóbbi két meccset, meg most a Haladás ellenit.

Nem értem moért nem tud jobb csapat lenni a Fradi, valami európai szinthez közelítve.

Magyar viszonylatban jól játszanak, egészen nézhetőek a meccseik. Pénz is lenne(ha nem lopja el senki). Szponzoraik is vannak. Az ő meccseikre kilézeng néhány ember is.

Szóval minden adott lenne a hőn áhított nagy magyar futball sztorihoz. Mégsem történik xar sem. Nem értem.

Nem kell ott lopni. Gusztustalanul sok pénz van ott. A beismert költségvetés duplája nagyjából.
Ennek ellenére a közelben nincs a Fradi egy BL csöportkörhöz soha. Egyszerűen nem értem mit kellene tenni még Magyarországon.

Tök jó lenne valami magyar sikert nézni. Tök jó lenne magyar csapatnak szurkolni a BL-ben mondjuk. Még ha mindenki körbe is verné őket.

Vannak ilyen Böde-féle csupa szív embereik is, 1-2 ember aki magyar viszonylatban még focizni is tud. Dibusz pl szerintem jó kapus...Szóval a fene sem érti ezeket.

Muszáj valami, valamikor történjen amúgy már végre a magyar focival, ha már ennyire erőltetik.



Vidi meccsre kíváncsi leszek. Jobb csapata a Malmö FF és rutinosabb is európai szinten, de sosem lehet tudni. Kb az egyetlen svéd csapat amelyik tényleg jól is focizik, plusz az egyetlen svéd csapat amelyikben pénz is van rendesen.

Érdekes lesz, hogy mire megy a Vidi. Szurkolok nekik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 4., szombat 22:43

Steve írta:Most, hogy a Balaton parton fekszek a tv előtt van lehetőségem magyar tv-t és Fradi meccset nézni.

Láttam a legutóbbi két meccset, meg most a Haladás ellenit.

Nem értem moért nem tud jobb csapat lenni a Fradi, valami európai szinthez közelítve.

Magyar viszonylatban jól játszanak, egészen nézhetőek a meccseik. Pénz is lenne(ha nem lopja el senki). Szponzoraik is vannak. Az ő meccseikre kilézeng néhány ember is.

Szóval minden adott lenne a hőn áhított nagy magyar futball sztorihoz. Mégsem történik xar sem. Nem értem.

Nem kell ott lopni. Gusztustalanul sok pénz van ott. A beismert költségvetés duplája nagyjából.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. augusztus 4., szombat 21:58

Most, hogy a Balaton parton fekszek a tv előtt van lehetőségem magyar tv-t és Fradi meccset nézni.

Láttam a legutóbbi két meccset, meg most a Haladás ellenit.

Nem értem moért nem tud jobb csapat lenni a Fradi, valami európai szinthez közelítve.

Magyar viszonylatban jól játszanak, egészen nézhetőek a meccseik. Pénz is lenne(ha nem lopja el senki). Szponzoraik is vannak. Az ő meccseikre kilézeng néhány ember is.

Szóval minden adott lenne a hőn áhított nagy magyar futball sztorihoz. Mégsem történik xar sem. Nem értem.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. augusztus 3., péntek 8:47

Ludogorets az utóbbi időben rendszeres BL résztvevő volt, mi is játszottunk vele, ezért feltételeztem hogy be tudod lőni a szintjüket, és pont azért nagy dolog, mert a magyar csapatok minden kecskelegelőn ki tudnak esni. :)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 3., péntek 7:21

Süti írta:
Kerlon írta: bzdmg, hányadik embernek magyarázzam el, hogy miről szól az egész? előző kommentnél tisztábban nem lehet leírni, megkérdeztem, hogy miért örülnek ennyire, aztán levezettem a saját hozzáállásom a klubfutballunkhoz.

faszom, most vagy én vagyok helikopter vagy nem tudom.

Nem is az utolsó komment volt a probléma hanem az első 1-2. Mert ha azokat elolvasod, nincs összhangban azzal hogy "nem értettem mi ez az öröm, de elmondtátok hogy magasabban jegyzett csapatot ejtettek ki, elfogadtam és ennyi".
Főleg mivel feltétezem hogy erre magadtól is rájöttél, elvégre egy labdadúgással foglalkozó fórumon nem idegen tőled az európai klubfutball.
A többibe nem akarok belemenni, nyilván sokmindenben igazad van, de akkor is jót tenne a futballunknak egy EL csoportkör. -> Én örülök a továbbjutásnak.
Ez volt a főmegállapítás:
Tegnap úgy ünnepelt a Vidi, mintha valami komoly dolgot értünk volna el, ma meg ltáom, hogy Kiskokó elsírta magát nyilatkozat közben.

A Kiskokó témát már átbeszéltük. a Ludogoretsről meg fogalmam se volt, hogy ~2,5-szer komolyabb erőt képvisel. Azért remélem nem baj, hogy mindenféle keletről jött csapattal nem vagyok full napra kész, főleg annak tudatában, hogy egy albán/macedón/stb kecske legelőn is estek már ki magyar csapatok félprofik ellen is kb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. augusztus 2., csütörtök 23:21

Kerlon írta: bzdmg, hányadik embernek magyarázzam el, hogy miről szól az egész? előző kommentnél tisztábban nem lehet leírni, megkérdeztem, hogy miért örülnek ennyire, aztán levezettem a saját hozzáállásom a klubfutballunkhoz.

faszom, most vagy én vagyok helikopter vagy nem tudom.

Nem is az utolsó komment volt a probléma hanem az első 1-2. Mert ha azokat elolvasod, nincs összhangban azzal hogy "nem értettem mi ez az öröm, de elmondtátok hogy magasabban jegyzett csapatot ejtettek ki, elfogadtam és ennyi".
Főleg mivel feltétezem hogy erre magadtól is rájöttél, elvégre egy labdadúgással foglalkozó fórumon nem idegen tőled az európai klubfutball.
A többibe nem akarok belemenni, nyilván sokmindenben igazad van, de akkor is jót tenne a futballunknak egy EL csoportkör. -> Én örülök a továbbjutásnak.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. augusztus 2., csütörtök 22:00

tényleg szép eredmény a Vidié
egy jegyzettebb, nívósabb csapatot vertek ki :salute:

Luxemburg meg mumus lassan, nem csak a válogatott hanem a klubcsapatok is :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 2., csütörtök 21:21

Süti írta:Annak ellenére hogy hidegen hagy, úgy pörgeted mint a Karim topikot. :mrgreen:
Egy gyengébb csapat meg mit játsszon egy brazilokkal felálló erősebb ellen? Támadjon ki, aztán miután kiestek lehet megint írni hogy "szarmagyarfoci"?
Hogy hehe kedvencét hozzam van sapka nincs sapka.
Ja, és győriként szurkoltam vidi sikeréért, pedig maradjunk annyiban hogy a vidi-eto barátság nem legendás.
bzdmg, hányadik embernek magyarázzam el, hogy miről szól az egész? előző kommentnél tisztábban nem lehet leírni, megkérdeztem, hogy miért örülnek ennyire, aztán levezettem a saját hozzáállásom a klubfutballunkhoz.

faszom, most vagy én vagyok helikopter vagy nem tudom.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 2., csütörtök 21:13

Na, a Honvéd kipottyant a kőkemény luxemburgi csapattal szemben :lol:
Ilyenkor értékelődik fel igazán a Vidi eredménye.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. augusztus 2., csütörtök 15:19

Annak ellenére hogy hidegen hagy, úgy pörgeted mint a Karim topikot. :mrgreen:
Egy gyengébb csapat meg mit játsszon egy brazilokkal felálló erősebb ellen? Támadjon ki, aztán miután kiestek lehet megint írni hogy "szarmagyarfoci"?
Hogy hehe kedvencét hozzam van sapka nincs sapka.
Ja, és győriként szurkoltam vidi sikeréért, pedig maradjunk annyiban hogy a vidi-eto barátság nem legendás.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 2., csütörtök 13:27

Nem tudom máshogy leírni. Megnéztem a meccsüket (nem volt jobb dolgom, első meccset nem is láttam), hidegen hagy, hogy továbbjutottak, ahogy az is hidegen hagyott volna, ha kiesnek, de feltűnt a meccs után a kirobbanó öröm, amit nem tudtam hova tenni. Erre ma az volt a legjobb válasz, hogy mégis csak egy magasabban jegyzet csapatot sikerült kiütni a sorozatból, amit el is fogadok. Ennyiről szólt az egész.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. augusztus 2., csütörtök 13:18

Kerlon írta:
Santi írta:Ehhez én csak annyi fűznék hozzá, hogy engem pl hidegen hagy a tenisz, ezért nem is járok a tenisz topikba.
Ha idejösz és leírod mindenkinek, hogy téged ez hidegen hagy, akkor valójában nem is hagy hidegen a téma. :smile:
Megnéztem őket, de attól még se a sikerük, se a kudarcuk nem vált ki belőlem semmit se. Aztán megjegyeztem, hogy a Vidi játékosok mégis mit ünnepeltek ennyire.

Amúgy én elfogadom azt, ha valaki ennek tud örülni, de aki belém köt azt miért zavarja? Vagy minek jön ide csak fröcsögni, amikor sírhat az F1 topikban is a Mercedes makkjai miatt?
Nem akarok én belédállni, de csak nem hagy hidegen, mert megnézted, tehát érdekelt és aztán jössz és beszélsz is róla. Úgyhogy nem értelek.
Az F1 topik nemtudom hogy jön ide, vagy engem nem érdekelhet ez is meg az is? Vagy az pl nem érdekelhet engem, hogy miért írkálsz hülyeségeket?
Próbálod előadni a "szarok a magyar fociba, mert fertő az egész, hidegen hagy" szöveget, erre mégis ittvagy és beszélsz róla. Azt elhiszem és meg is értem, hogy nem tetszik az, ami ma "magyar foci" címen folyik itthon, azt is megértem, hogy nem tetszik az, hogy vannak emberek, akik a legkisebb részsikereinktől is olyan boldogak, mint aki VB-t nyert. Viszont az, hogy téged hidegen hagy a téma, ennek ellenére mégis ittvagy és foglalkozol vele, azt nem értem, mert üti egymás a két dolog.
Mind1, erre még válaszoltam, de innentől kiszálltam ebből, mert már lehet télleg úgy jön le, pedig nem volt kötekedő a szándékom, továbbra sincs gondom a személyeddel, csak a leírtakkal.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. augusztus 2., csütörtök 12:59

mintha a multkori eb utan nem nemzeti hoskent fogadtak volna a magyar valogatottat... nem tudom akkor mit kerestek annyian a hosok teren...
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marky » 2018. augusztus 2., csütörtök 12:52

Pontosan emiatt az örökös negatív mentalitás miatt nem tudunk semmit sem a helyén kezelni. Van aki egy VB arany után is fanyalogna. Meg lehet nézni a horvátokat. Elvesztették a döntőt, mégis nemzeti hősökként ünnepelték őket, amikor hazatértek.

Nem csak a futballban, az élet egyik területén sem vezet sikerre ez a magyaros gondolkodásmód.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 2., csütörtök 12:49

Santi írta:Ehhez én csak annyi fűznék hozzá, hogy engem pl hidegen hagy a tenisz, ezért nem is járok a tenisz topikba.
Ha idejösz és leírod mindenkinek, hogy téged ez hidegen hagy, akkor valójában nem is hagy hidegen a téma. :smile:
Megnéztem őket, de attól még se a sikerük, se a kudarcuk nem vált ki belőlem semmit se. Aztán megjegyeztem, hogy a Vidi játékosok mégis mit ünnepeltek ennyire.

Amúgy én elfogadom azt, ha valaki ennek tud örülni, de aki belém köt azt miért zavarja? Vagy minek jön ide csak fröcsögni, amikor sírhat az F1 topikban is a Mercedes makkjai miatt?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég