Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Arpinho
Kedvenc játékosaid: Casillas, Ramos, Modric, Jesé
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Arpinho » 2015. július 10., péntek 0:29

Üdv :)
Lehet, hogy rossz topicba írok, de nem találtam ennél alkalmasabbat.
Nos, szeptember negyedikén (?) ki szeretnék menni a válogatott meccsre, sosem voltam még focimeccsen. Az érdekelne, hogy hol tudnék jegyet vásárolni, mennyibe kerülne körülbelül? Melyik szektorokat ajánljátok? ismerősöm a B-közepet javasolta, szerinte itt a legjobb a hangulat miatt, ne tévesszen meg az, hogy ez a legolcsóbb szektor. Ez igaz? És szektoron belül oda ül az ember, ahova szeretne, vagy ülőhelyre pontosan határozza meg a pozíciónkat a jegy?
Köszönöm szépen annak, aki válaszol nekem. Nem muszáj ide, privátban is lehet :)
"Goals are the most important in a match. You can play well for 90 minutes, but if you don't score, you don't win."
-Raul-

LiamGallagher
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,Ronaldo,Roberto Carlos,Váczi,Toni Kroos,CR,Ramos
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. július 9., csütörtök 22:11

rashidm írta:
El Sie7e írta:kiemeltem neked a lényeget :Đ szurkolni lehet, te pedig ezt írtad : fradisták ennyire nem értették, hogy kint se lehet szurkolni?
A magyar szurkolók 95%-a gyökér, nem tud normálisan szurkolni. Ez tény. Ha csak a cigányozás meg a buzizás megy, akkor mit kell csodálkozni? Érdekes külföldön tudnak normális keretek között szurkolni... :coffee:
Jaja, a magyar szurkolók a sátán emberei. Ugyan már, kint sokkal jobban megy az anyázás mint itthon. A fradi sem amiatt kapott zárt kaput, mert szidták az Újpestet.Kifeszítettek egy horogkeresztes zászlót. Mivel tudjuk kik/mik ülnek az UEFA vezetőségében, a tiltott jelképekre harapnak.

Ferencváros
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2015. július 9., csütörtök 21:45

rashidm írta: Érdekes módon az uefa/fifa nem tiltja el őket...
Szerinted bármiért is lenne mondjuk egy stadionbezárás a Realnal, Dortmundnál, Liverpoolnál, Juventusnál stb.?

RealRaúl77
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 9., csütörtök 21:45

na úgy néz ki mtk-nak szevasz, a másik kettő meg megy tovább. nem nagyon követem a magyar labdarúgást, de a selejtezőkön mindenkinek szurkolok .
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

El Sie7e
Kedvenc játékosaid: Raúl

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2015. július 9., csütörtök 21:43

rashidm írta:
El Sie7e írta:dehogy tudnak, csak nem érted hogy mit üvöltenek :lol: :lol:
Látom te olyan vagy, akinek lehetne mondani akármit is, akkor se fogadja el a tényeket... Érdekes módon az uefa/fifa nem tiltja el őket...
ha tudod mi volt kint a román magyar meccsen és ezek után egyenlő mércéről beszélsz akkor tényleg nem tudom elfogadni a tényeket :) de ez csak egy példa

de teszem azt egy mocskos újpest-ez is csak egy kiragadott példa- akkora gond?
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

rashidm
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. július 9., csütörtök 21:40

El Sie7e írta:dehogy tudnak, csak nem érted hogy mit üvöltenek :lol: :lol:
Látom te olyan vagy, akinek lehetne mondani akármit is, akkor se fogadja el a tényeket... Érdekes módon az uefa/fifa nem tiltja el őket...

El Sie7e

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2015. július 9., csütörtök 21:36

rashidm írta:
El Sie7e írta:kiemeltem neked a lényeget :Đ szurkolni lehet, te pedig ezt írtad : fradisták ennyire nem értették, hogy kint se lehet szurkolni?
A magyar szurkolók 95%-a gyökér, nem tud normálisan szurkolni. Ez tény. Ha csak a cigányozás meg a buzizás megy, akkor mit kell csodálkozni? Érdekes külföldön tudnak normális keretek között szurkolni... :coffee:
dehogy tudnak, csak nem érted hogy mit üvöltenek :lol: :lol:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”

rashidm

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. július 9., csütörtök 21:35

El Sie7e

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2015. július 9., csütörtök 21:34

BBeno írta:
te pedig ezt írtad : fradisták ennyire nem értették, hogy kint se lehet szurkolni?
ezt nem én írtam hanem dannen. :coffee:
megzavart a kék :mrgreen:

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. július 9., csütörtök 21:33

te pedig ezt írtad : fradisták ennyire nem értették, hogy kint se lehet szurkolni?
ezt nem én írtam hanem dannen. :coffee:
GARETH:coffee:

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

El Sie7e

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2015. július 9., csütörtök 21:31

BBeno írta:
„Arra kérünk minden igaz fradistát, hogy a 2015. július 9-én, csütörtök este sorra kerülő Európa-liga-visszavágó időpontjában, valamint az azt megelőző és követő órákban a stadiontól számított 250 méteres körön belül semmilyen aktivitást ne mutasson” – áll a klub szerdai közleményében, melyben a csapat vezetői felhívják a figyelmet: tisztában vannak azzal, hogy a legtöbb szurkoló segíteni akar a stadionba behallatszó buzdítással, ám az európai szövetség akkor is büntethet, ha a lelátók üresek, de a stadion környezetében a mérkőzés előtt, alatt vagy után bármilyen, akár a legkisebb rendbontás is történik.
„Amennyiben pedig az európai szövetség újra rasszista, kirekesztő, politikai vagy más népeket,nemzeteket, felekezeteket sértő megnyilvánulásokat, náci vagy ahhoz hasonló karlendítést tapasztal, akkor a következő büntetési tétel minimum 2 zárt kapus mérkőzés és akár több 100 ezer eurós bírság, illetőleg a mérkőzés végeredménye holland ellenfelünk javára történő megállapítása, de a büntetés lehet az Európa-liga-sorozatból történő kizárás is” – olvasható a közleményben.
:lol: :lol: :lol: :lol:
biztos én értelmeztem félre

:coffee:
kiemeltem neked a lényeget :Đ szurkolni lehet, te pedig ezt írtad : fradisták ennyire nem értették, hogy kint se lehet szurkolni?

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. július 9., csütörtök 21:19

„Arra kérünk minden igaz fradistát, hogy a 2015. július 9-én, csütörtök este sorra kerülő Európa-liga-visszavágó időpontjában, valamint az azt megelőző és követő órákban a stadiontól számított 250 méteres körön belül semmilyen aktivitást ne mutasson” – áll a klub szerdai közleményében, melyben a csapat vezetői felhívják a figyelmet: tisztában vannak azzal, hogy a legtöbb szurkoló segíteni akar a stadionba behallatszó buzdítással, ám az európai szövetség akkor is büntethet, ha a lelátók üresek, de a stadion környezetében a mérkőzés előtt, alatt vagy után bármilyen, akár a legkisebb rendbontás is történik.
„Amennyiben pedig az európai szövetség újra rasszista, kirekesztő, politikai vagy más népeket,nemzeteket, felekezeteket sértő megnyilvánulásokat, náci vagy ahhoz hasonló karlendítést tapasztal, akkor a következő büntetési tétel minimum 2 zárt kapus mérkőzés és akár több 100 ezer eurós bírság, illetőleg a mérkőzés végeredménye holland ellenfelünk javára történő megállapítása, de a büntetés lehet az Európa-liga-sorozatból történő kizárás is” – olvasható a közleményben.
biztos én értelmeztem félre

:coffee:

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

VAR<3

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

El Sie7e

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2015. július 9., csütörtök 21:03

BBeno írta:én délelőtt valami 250 méteres körzetről hallottam a stadion körül. ez meg közvetlen a stadion mellett van. nem baj majd kapnak megint
persze majd kapnak, mert te azt mondtad, meg mert értelmezési problémáid vannak egy cikknél :lol:

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. július 9., csütörtök 20:54

én délelőtt valami 250 méteres körzetről hallottam a stadion körül. ez meg közvetlen a stadion mellett van. nem baj majd kapnak megint

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

VAR<3

LiamGallagher
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,Ronaldo,Roberto Carlos,Váczi,Toni Kroos,CR,Ramos
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. július 9., csütörtök 20:50

dannen írta:a fradisták ennyire nem értették, hogy kint se lehet szurkolni? ha jól tudom direkt megkérte őket a klub, hogy ne csinálják. úgy behallatszik, mintha ott lennének. aztán ha megint jön a büntetés megy majd a lázadás.
Azért mert kint szurkolnak miért kapnának büntetést? Magyarország-románia meccsen is kint volt szurkolás, nem lett belőle semmi.

rashidm

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. július 9., csütörtök 19:15

Jaj istenem ez a DVSc... mekkora egy lúzer csapat lett... pedig úgy szurkoltam nekik a bl csoportmeccsek után, hogy jól forgassák a pénzt és fejlődjenek...erre kiesnek majdnem egy montenegrói csapat ellen... :lol:

TéOeM
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2015. július 9., csütörtök 19:00

A Loki és az MTK továbbjutását a Duna World, a Fradiét pedig a Duna tévé.

kupak17

HozzászólásSzerző: kupak17 » 2015. július 3., péntek 12:40

hala madrid!
Javi Garcia, Isco válogatott csapattársa: “A képességei, és a csapat ahol szerepel mint nagyon sokat segítenek neki. Egy hozzá hasonló játékos ott játszik és azt csinál, ahol és amit csak akar.

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. július 2., csütörtök 21:48

Bale-t leigazolta a Fradi. :lol:
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

numberone1
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. július 2., csütörtök 20:22

Jo kis favago csapat ez a holland.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Davids,Redondo,Seedorf--Ronaldinho,Ronaldo,Zidane

Curtois—?,Varane,?,Mendy(Regu)—Valverde,Camavinga,Odegaard—Kubo,Haland,Mbappe
34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Vissza: “Labdarúgás”