Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Géci
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 6., péntek 20:26

Marci77 írta:Az utóbbi 1 hétben amikor kérdezték tőlem,hogy mennyi lesz a meccs azt mondtad,hogy bár szívem azt mondja hogy 1-2 de az eszem azt mondja a védelmet elnézve hogy 2-1 a románoknak. Hát ne legyen igazam,de eddig sajnos bejön a jóslatom... :/ :angry:
Akkor te még optimista vagy hozzám képest... Én kb 2-3 éve semmibe nem nézem a zegész hazai focit... Egy értelmes edző kéne aki nem Magyar...

Marci77
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. szeptember 6., péntek 20:13

Az utóbbi 1 hétben amikor kérdezték tőlem,hogy mennyi lesz a meccs azt mondtad,hogy bár szívem azt mondja hogy 1-2 de az eszem azt mondja a védelmet elnézve hogy 2-1 a románoknak. Hát ne legyen igazam,de eddig sajnos bejön a jóslatom... :/ :angry:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Géci

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 6., péntek 20:12

Mondtam én, hogy focizni kéne megtanulni nem pedig játszani az eszünket minden meccs előtt... Ezt az Egervárit is úgy elhajtanám mint a rossz magzatot...

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 6., péntek 16:24

ÁÁ zászló égetésért nem jár zártkapu, de ha egy kicsit zsidózik valaki már jár. Persze a mocskos magyar meg ilyenek megint mehet tovább... Bár, ha magyar zsidóznának lehet már kapnának... A kettősmérce nagyon nem működik a világban és még érdekesebb, hogy a zsidókat mennyire védik. Engem ezek a kivételezések basznak fel és nem a vallási nézet vagy hova tartozás. Say no to racism.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Ferencváros
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. szeptember 6., péntek 16:24

- Ahogy a vonat három óra után nem sokkal megérkezett a Bukarest-Nord vasútállomásra, román drukkerek egy csoportja kövekkel megdobálta a vonatunkat. Az első fél órában semmiféle rendőri felvezetést nem kaptak a magyar szurkolók, most már bent vagyunk mi is a konvojban, amely a fanzone felé tart. A vonat elleni incidensnek nincsenek sérültjei, ám arról tudok, hogy egy diósgyőri szurkolót megkéseltek tegnap este. Hogy mi lett vele, milyen sérülései vannak, arról egyelőre nincsenek híreim - mondta Hegedűs Gábor.

Román szurkolók egy csoportja betörte egy magyar rendszámú mikrobusz szélvédőjét a Segesvár-Brassó országúton a Maros megyei Szászkézd (Seschiz) környékén - közölte az MTI-vel a Maros megyei rendőrség.

- Nem tudjuk miért álltak meg, és volt-e szóváltás közöttük. A román csoport néhány dobozt dobott a magyar rendszámú gépkocsi felé és betörték két ablakát. A rendőrséget egy órával később értesítették és rongálás miatt tettek feljelentést a segesvári rendőrségen - mondta Gabriela Stoica rendőrségi szóvivő.

nb1.hu
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ferencváros 2013. szeptember 6., péntek 16:24-kor.

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 6., péntek 15:37

realistahuni írta: Alaposan fosnak a románok, ilyeneket mondanak a tv-ben, hogy senki ne hagyja el a lakását, aki úgy érzi, hogy nem biztonságos, az ne menjen meccsre stb... :lol:
Jól teszik! Alapból undorító ahogy viselkednek, és ha lenne igazság, akkor náluk is zárt kapus meccs lenne. Persze nekik mindent szabad...

Csak verjük el őket!! Szántsuk fel velük a pályát!
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

realistahuni
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. szeptember 6., péntek 15:26

Egész Bukarest füstben áll, szép számmal érkeztek ultrák Magyarországról. :mrgreen:
Nézem a román sport tv közvetítését a bukaresti állomásról, a riporter ahogy elkezdett beszélni egyből könnygázzal kezdték nyomatni. :lol:
Alaposan fosnak a románok, ilyeneket mondanak a tv-ben, hogy senki ne hagyja el a lakását, aki úgy érzi, hogy nem biztonságos, az ne menjen meccsre stb... :lol:
"Nincs gyűlölködés. Csak óriási csalódás van. Nekem az atleti az életem. Megint nem sikerült. Nem tudod milyen érzés. Megalázo. Elvesztettem a foci iránti érdeklődésem. Na mindegy. Most már leszarom."

Gengszter Zoltán, 2019

realistahuni
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. szeptember 6., péntek 13:03

azért a románok ellen utolsó perces 1-1ért nagyon kár

ami 2-2.

Én amúgy román győzelmet tippelnék, mert a két védelem közt osztálykülönbség van. Azért nem mindegy, hogy van hátul egy újdonsült Tottenhamnél meg West Hamnél játszó védőd, nem éppen Mészárosékkal egy szint.
Középpályát is egy kicsit erősebbnek érzem a románoknál.
A támadórészlegben már a magyar csapatot érzem jobbnak, románoknál talán a stuttgartos Maxim aki formában van, a többi kuka, Maricanak még csapata sincs, ennek ellenére úgy néz ki, hogy kezdő lesz.
"Nincs gyűlölködés. Csak óriási csalódás van. Nekem az atleti az életem. Megint nem sikerült. Nem tudod milyen érzés. Megalázo. Elvesztettem a foci iránti érdeklődésem. Na mindegy. Most már leszarom."

Gengszter Zoltán, 2019

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 6., péntek 12:54

Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. szeptember 6., péntek 12:42

azért a románok ellen utolsó perces 1-1ért nagyon kár... így győzni kell nekünk mindenképpen, míg ha nincs az a hülye román gól most elég lenne egy X is... bízok a csapatban, nagyon nagy összefogás van, talán a válogatott játékosai is érzik ezt és odateszik magukat és küzdenek úgy, ahogy kell és lehetek rájuk olyan büszke, mint a Hollandia elleni 5-3as meccs után. :agree:

Géci

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 6., péntek 11:32

Kerlon írta:A hollandok elleni hazain volt ekkora a felhajtás, hogy képesek vagyunk egy meglepetésre stb.. Aztán haverokkal a kocsmában az első gól után megmondtuk, hogy kapunk még 4-et. A Dzsudzsák gól volt a meglepetés és semmi más, annyira nem volt közünk a meccshez. Mondjuk hazai pályán inkább rutintalanok voltunk és szerencsétlenek, viszont elég komoly szurkoló tábor lesz a románok mögött, szóval szerintem rendkívül szoros lesz és könnyen lehet, hogy csak egy gólon múlik a dolog.
A románoknak nyerni kell... Tüzes meccs lesz az tuti, és meggyőződésem, hogy balhé is lesz rendesen, de ez van, ha már focizni nem tudnak akkor balhézni kell.

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 6., péntek 11:24

A hollandok elleni hazain volt ekkora a felhajtás, hogy képesek vagyunk egy meglepetésre stb.. Aztán haverokkal a kocsmában az első gól után megmondtuk, hogy kapunk még 4-et. A Dzsudzsák gól volt a meglepetés és semmi más, annyira nem volt közünk a meccshez. Mondjuk hazai pályán inkább rutintalanok voltunk és szerencsétlenek, viszont elég komoly szurkoló tábor lesz a románok mögött, szóval szerintem rendkívül szoros lesz és könnyen lehet, hogy csak egy gólon múlik a dolog.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 6., péntek 10:45

Meg lesz akkora koppanás mint a ház... Mai NSO címlapon ott virít, hogy "Győzünk!"... Na hát ilyenkor szoktunk legjobban kikapni... Nem tudom hány fölöslegesen elpazarolt évnek kell eltelnie, hogy végre elküldjék a csába ezt az Egervárit... :argue:

Santi
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. szeptember 6., péntek 10:39

kelemen.istvan írta:lesz kint balhé ha nem nyerünk
Sztem akkoris, ha nyerünk. :lol:

ikelemen5
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. szeptember 6., péntek 10:32

Pfúú, úgy várom az esti meccset,mint 5 éve egy clásciót :lol:
Hajrá MAGYARORSZÁG !!!

lesz kint balhé ha nem nyerünk :kivagyhe:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

gunner

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. szeptember 5., csütörtök 21:35

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 5., csütörtök 20:13

Radónak nem kell izmosodnia, hanem a felfogásán kéne változtatni. Én játszottam ellene u18-19-ben, odaállsz mellé elesik. Benne van a játékába a színészkedés és az a baj, hogy jól csinálja, mert nagyon megeszi a legtöbb bíró. Kicsit hozzáérsz aztán nagy halál. Amúgy már ott magasan kitűnt a mezőnyből.
K

BBarni
Kedvenc játékosaid: Maradona, Gera, Lipcsei, Dragóner, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid, Arsenal

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 5., csütörtök 19:45

Holman nagyon éretten játszik, nagyon fasza! B-)
Neki itt bőven a kezdőben kell lennie...Kokó is nagyon jó volt, kár a sérüléséért, őt szívesen elnézegetném a Fradiban! :)
Radó pedig nem tudom...van benne potenciál, de az szél feldönti és sokszor dobálja magát, erősödnie kell nagyon!
A viszont úgy látom nem innen fog erősíteni a nagy válogatott, Otigba esetleg de a többiek!Jó régen volt már egy IGAZI magyar védőtehetség!
Hajrá Fradi!
Hala Madrid!
Go Gunners!
VFB!
"Ha meg kell b*szódni, akkor meg kell b*szódni!"
Urbán Flórián: A magyar játékosnál nincs légy szíves. Takarodjál oda, mert levágom a fejed. Így kell beszélni velük, legalábbis így gondolom.

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 5., csütörtök 19:40

Na, még a végén meg lesz a 2. hely a csoportban. Elég jónak tűnik a válogatott. Jövő szeptemberben meg is lesem őket, amikor jönnek a spanyolok B-)
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

BBarni
Kedvenc játékosaid: Maradona, Gera, Lipcsei, Dragóner, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid, Arsenal

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 5., csütörtök 19:32

HOLMAN DÁVID ÁLÉ ÁLÉ ÁLÉ!!!!

A mi fiunk! :zoldsalas: :zoldsalas:

A második Gera! B-)
Hajrá Fradi!
Hala Madrid!
Go Gunners!
VFB!
"Ha meg kell b*szódni, akkor meg kell b*szódni!"
Urbán Flórián: A magyar játékosnál nincs légy szíves. Takarodjál oda, mert levágom a fejed. Így kell beszélni velük, legalábbis így gondolom.

Vissza: “Labdarúgás”