Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. április 21., hétfő 18:21

nem mókának szántam. nyilván direkt írtam így, hogy felhívjam a figyelmet.
átjött a szándék, azzal nincs gond, de ha nem adsz tiszteletet, ne is várd el. :kacsint:

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2014. április 21., hétfő 17:42

BBarni írta:Az első félidőben remek játék, így kéne mindig is játszani, kezd beérni Doll munkája, csak így tovább! :agree:
A másodikban tudatosan visszaálltunk, de még így sem tudott a kispest nagyobb lehetőségeket kiharcolni, a védelem is jól ment!Középen az a Mateos-Pavlovic páros nagyon fincsi(Pavlovic maradása már szinte biztos :salute: ) Besic is jó volt, Jovanovic szerintem meccs legjobbja, őt nagy hiba kihagyni a kezdőből! :coffee:
Meg lesz a dobogó! :zoldsalas: :zoldsalas:

Nyáron komoly erősítések lesznek bár úgy tudom a magyar vonalra megyünk, ennek annyira nem örülnék, de majd meglátjuk!

bizony nagyon jó a mateos- pavlovic duó :Đ
laczkóról mit lehet tudni? azért vettük hogy ne játsszon itt se? :mrgreen:
besic-et nyáron jó pénzért el lehetne adni, és hozni helyette egy minőségi jobb bekket :coffee: vagy balt, ha jovanoviccal ott számolunk
a stadion pedig július környékén már át is lesz adva :cheers:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 21., hétfő 17:40

Az első félidőben remek játék, így kéne mindig is játszani, kezd beérni Doll munkája, csak így tovább! :agree:
A másodikban tudatosan visszaálltunk, de még így sem tudott a kispest nagyobb lehetőségeket kiharcolni, a védelem is jól ment!Középen az a Mateos-Pavlovic páros nagyon fincsi(Pavlovic maradása már szinte biztos :salute: ) Besic is jó volt, Jovanovic szerintem meccs legjobbja, őt nagy hiba kihagyni a kezdőből! :coffee:
Meg lesz a dobogó! :zoldsalas: :zoldsalas:

Nyáron komoly erősítések lesznek bár úgy tudom a magyar vonalra megyünk, ennek annyira nem örülnék, de majd meglátjuk!

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. április 21., hétfő 17:27

torjack írta:
az alapvető udvariasság és tisztelet része, hogy NAGYBETŰVEL írod az ellent, mégha nem is kedveled...
remek volt a fradi...


azért ez így mókás.
nem mókának szántam. nyilván direkt írtam így, hogy felhívjam a figyelmet.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2014. április 21., hétfő 11:02

torjack írta:
az alapvető udvariasság és tisztelet része, hogy NAGYBETŰVEL írod az ellent, mégha nem is kedveled...
remek volt a fradi...


azért ez így mókás.

igen erre én is felhívtam tegnap a figyelmet sok szmájlival tarkítva, csak vmelyik moderátornak nem jött át a mögöttes tartalom :lol: fcknlgc
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. április 21., hétfő 10:53

az alapvető udvariasság és tisztelet része, hogy NAGYBETŰVEL írod az ellent, mégha nem is kedveled...
remek volt a fradi...


azért ez így mókás.

Avatar
real_funghi
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 7:13
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zamorano
Tartózkodási hely: Balkán

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: real_funghi » 2014. április 21., hétfő 5:53

Az első meccsen azt se tudtátok, milyen rendezvényen vagytok, a másodikon kivégeztétek Leonardót, de ott is nekünk volt több helyzetünk. Ebben a bajnokságban mi nyertünk Győrben, ismét jobb játékkal, de lehet hazudozni nyugodtan.

A lesgól valóban nem hiányzott tegnap, mert ilyenkor mindig előbújnak a lyukból a faékegyszerű logikával megáldott frusztrált köcsögök, a két tizenegyes előtti szabálytalanságot viszont szívesen elkövetem bármelyikük ellen...

Még egy olyan kijelentés kellett volna, hogy a Honvéd rászolgált a győzelemre (döntetlenre) 0 kapuralövéssel, ilyenkor az is szokott lenni. Meg ha nincs a lesgól, a Honvéd behúzza. Volt piros lap is a Honvédnál, biztos meccset befolyásoló volt, mert pont akkor jöttek volna fel, csak a Fradi-bérenc Kassai nem hagyta... Adok még tippeket, ha nem vagy elég kreatív :)

Mateos fizetése kb fele annak, mint amit Torghelle a Videotonnál kapott. A Haladásnál biztosan kiváló munka folyik, igaz, játékban ez még annyira nem látszik, de a menedzserek munkája valóban elismerésre méltó. Személyesen tapasztaltam Bukarestben, mások Amszterdamban is...

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. április 20., vasárnap 22:17

BBarni írta:Maximum eredményességben (mármint a magyar bajnokságban) nem jobb, de ez nem is csoda kb 1 évet volt itt, de elég volt megnézni a Pintér féle győr illetve a Moniz féle Fradi meccseket(az Adams tragédiáig) ég és föld(hogy az edésekről ne is beszéljek)...
tényleg ég és föld, ez ki is jött a tavalyi bajnokságban :)
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. április 20., vasárnap 22:16

az alapvető udvariasság és tisztelet része, hogy NAGYBETŰVEL írod az ellent, mégha nem is kedveled...

Pápa, Loki, Győr,,, aki egyébként ETO, nem agyőr...

erről ennyit. s ezek után

remek volt a fradi... ajándék tizivel győzelem a Puskás ellen, most lesgól meg ajándék tizi a Kispest ellen..

a szokásos.

a Haladás meg több annál mint full középcsapat, becsülendő az a munka ami náluk folyik. persze Mateos fizuja kábé több, mint a Hali kereté összességében.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. április 20., vasárnap 16:44

Világi fájdalom volt nézni a Győr meccseit ebben a szempontból tényleg jobb volt Monizzal a Fradi, de Moniz felsztárolása érthetetlen volt. Mondjuk köszönheti részben a Fradi-médiának, ami tényleg világszínvonalú, de elég kisarkított képet kapunk mindenről a Fradival kapcsolatban. Szerintem MO-n max a fizetések profi szintűek, minden más felfogás és viselkedés már kevésbé. Sajnos ez a legtöbb csapatra igaz és még ezek ellenére még a legmezeibb játékosok is úgy viselkednek, mintha a legnagyobb sztárok lennének, mondjuk ebben is világszínvonalúak vagyunk. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 20., vasárnap 15:50

Maximum eredményességben (mármint a magyar bajnokságban) nem jobb, de ez nem is csoda kb 1 évet volt itt, de elég volt megnézni a Pintér féle győr illetve a Moniz féle Fradi meccseket(az Adams tragédiáig) ég és föld(hogy az edésekről ne is beszéljek)...

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. április 20., vasárnap 15:32

Nekem nem úgy jött le, hogy bármiben is jobb lett volna nála

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 20., vasárnap 15:25

Viszont a Fradinál nyáron tényleg ment a nagy szöveg a semmire. Az agyonsztárolt Monizról is kiderült, semmivel sem jobb egy Pintérnél

Ez azért nagyon nem igaz! :) Nagyon nem egy szint a két edző!Az tény, hogy Moniz nagyon fel lett szopkodva, annyira nem volt jó edző mint amennyire be lett állítva, de azért a magyar edzők közül bőven kiemelkedett!Pintér meg...áh hagyjuk is!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. április 20., vasárnap 14:55

Nem vagyok a Fradi ellen, tisztelem őket a múltjuk miatt, de szerintem az öregek se büszkék arra, ami most megy náluk. Persze lehet, hogy 1-2 éven belül ez lesz a jövedelmező politikájuk, de eddig szerintem nem működik igazán jól.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. április 20., vasárnap 14:46

Felesleges ez a vita. Színvonaltalan a bajnokság, alig van különbség a csapatok között.
2 évvel ezelőtt a DVSC simán bajnok lett, aztán tavaly meg sorra buktàk a meccseket, a dobogóra sem fértek fel. Pedig igazából nem gyengültek semmit.
A Fradinak simán benne van jövőre a bajnoki cím, de megeshet, a legjobb 5ben sem lesznek ott

Viszont a Fradinál nyáron tényleg ment a nagy szöveg a semmire. Az agyonsztárolt Monizról is kiderült, semmivel sem jobb egy Pintérnél

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 20., vasárnap 14:26

Haladásnak egy jó szezon? Talán meg kéne nézni, hogy ők hogyan építkeztek és most hol tartanak. Nem arról van szó, hogy most a 4. helyen vannak vagy hol végeznek, hanem ahogy eljutottak idáig és csinálják.
Mit csinálnak, de tényleg?Azt, az undorító focit amit játszanak, azt tényleg jól csinálják, és ezt itt a mennyeiben még be is jön!Egy dolgot csinálnak jól és az az utánpótlás, ezt elismerem, de ezen kívül? :) Az elmúlt 4 évben a 8. helyen végeztek ha jól emlékszem, Kovácson és Radón kívül nem emlékszem kiemelkedő tehetségre akit kineveltek, de mondom ezt elismerem egész jól csinálják!Ezen kívül egy full középcsapat...

És igen, amilyen igazolásokat végzett a Fradi többet várna tőlük az ember, ami nálam annyit tett volna, hogy megtudja szorongatni az első kettőt. Nem bajnoki címet vártam, hanem azt, hogy sokáig versenyben maradjanak.
Az tény, hogy sok igazolást elszúrtunk, de az is tény, hogy akik ingyen jönnek nem véletlen jönnek ingyen...ha ma megverjük a kispestet akkor 5 pontra lesz a győr és 8 pontra a loki mindegyikkel pariban voltunk az egymás elleni meccseken!Most lehet röhögni, de megint csak azt tudom mondani, hogy ha nincs Adams esete akkor most az első két hely valamelyikén lennénk, persze sajnos nincs ha... :)
A felcsút ellen is katasztrófa volt, amit csináltak. Pedig nevek alapján a védekezést már összelehetett volna rakni, de átjáróház volt...
Azt se mondanám, hogy 10-15 perceket látok a meccseikből, mert bátyám Fradi drukker, rendre leülünk meccset nézni.
Ha viszont nézel Fradi meccseket akkor azt is látnod kell, hogy hogyan játszik egy Loki a Pápa ellen és hogyan ellenünk!Kizárt, hogy nem veszed észre ha tényleg nézed a meccseket!A Felcsút ellen tényleg botrányosan szarul játszottunk,mázlink volt, de legalább nyertünk, a Győr,a Loki és a Kecskemét ellen is jól játszottunk volt egy rakat helyzetünk, mindet kihagytunk mire mentünk a szép játékkal?3 meccs/3 pont lett...most szar játékkal nyertünk, de legalább meg lett, de ez van majd legközelebb jobb lesz, mondj egy csapatot ahol mindig jól,szépen játszanak! :)
A védelem tényleg gyenge volt a Felcsút ellen de ugyanazt tudom mondani, ha nézted az eddigi meccseinket tavasszal akkor láthattad, hogy a többi meccsen eléggé rendben volt!
Puffogni meg te szoktál, mikor támadják a kis kedvencet, de ez a véleményem, nem kell elfogadni.
A véleménnyel nincs baj, csak azzal ha valaki úgy fikázik, hogy még utána sem néz a dolgoknak!(vagy jól láthatóan rossz indulatú valamelyik csapattal :) )
Ezzel nem lenne semmi baj csak a Fradi részéről megy a parasztvakítás, hogy idén bajnokok leszünk. Minden évben elmondják ezt aztán semmi se lesz.
Megértem!A vezetőség viszont több interjúban is elmondta, hogy ha az ificsapattal állnánk ki akkor is a bajnoki cím lenne a cél, mert nekünk nem lehet más!(lásd mi nem vagyunk egy Hali, Pécs minden rosszindulat nélkül)Idén még reális esélyünk is lehetett volna rá egyébként!Viszont télen már többször elmondták, hogy a reális cél a dobogó, ami meg is lehet még bőven! :)

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Casso » 2014. április 20., vasárnap 14:01

BBarni írta: Nézd már meg, hogy a loki meg a győr mióta építkezik!Nézd már meg, hogy a Fradi honnan jött vissza!A győrnek vagy a lokinak voltak több száz milliós tartozásai, vagy álltak az elmúlt pár évben a megszűnés szélén?Hát rohadtul nem!
Néha azért utána lehet nézni a dolgoknak!
Ezzel nem lenne semmi baj csak a Fradi részéről megy a parasztvakítás, hogy idén bajnokok leszünk. Minden évben elmondják ezt aztán semmi se lesz. Mondom ezt úgy, hogy nekem a Fradi a legszimpatikusabb csapat jelenleg.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. április 20., vasárnap 14:00

Haladásnak egy jó szezon? Talán meg kéne nézni, hogy ők hogyan építkeztek és most hol tartanak. Nem arról van szó, hogy most a 4. helyen vannak vagy hol végeznek, hanem ahogy eljutottak idáig és csinálják. És igen, amilyen igazolásokat végzett a Fradi többet várna tőlük az ember, ami nálam annyit tett volna, hogy megtudja szorongatni az első kettőt. Nem bajnoki címet vártam, hanem azt, hogy sokáig versenyben maradjanak. Azt se mondanám, hogy 10-15 perceket látok a meccseikből, mert bátyám Fradi drukker, rendre leülünk meccset nézni. A felcsút ellen is katasztrófa volt, amit csináltak. Pedig nevek alapján a védekezést már összelehetett volna rakni, de átjáróház volt...

Puffogni meg te szoktál, mikor támadják a kis kedvencet, de ez a véleményem, nem kell elfogadni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 20., vasárnap 13:35

Olyan érzékeny vagy a fradira.
Nem, én arra vagyok érzékeny amikor valaki úgy puffog, hogy fingja nincs a dolgokról, mert utána sem néz semminek, maximum megnéz egy Fradi meccsből 10-15 percet aztán a szenzációs színvonalú 3. félidőt, meg esetleg elolvas egy nso cikket...
de eddig sehol sem alkotott nagyot, az ilyenek itthon általában megbuknak
Ja mert valószínűleg BL győztes edzők jönnek az mb1-be... :lol:
Amúgy a Hamburggal 3. helyezett lett a német bajnokságban, volt a Dortmund edzője is!Ennél jobb edző biztosan nem jön az mb1-be az biztos...

A Győrt meg a Lokit meg fikázhatod, de már mindegyik stabilan ott tud lenni a TOP 3-ban, ellenben a Fradival...
Nézd már meg, hogy a loki meg a győr mióta építkezik!Nézd már meg, hogy a Fradi honnan jött vissza!A győrnek vagy a lokinak voltak több száz milliós tartozásai, vagy álltak az elmúlt pár évben a megszűnés szélén?Hát rohadtul nem! :lol:
Néha azért utána lehet nézni a dolgoknak! :)
Amit a Fradi csinál magyar szinten komoly költség vetésből, azt pl a Haladás sokkal kevesebből és sokkal jobban csinálja vagy a szar helyzetben lévő Pécs is.
Ja mert olyan sose szokott lenni, hogy egy kis csapatnak van 1-2 kifutott szezonja... :lol: Mit csinál sokkal jobban a haladás egyébként?Azon kívül,hogy most összejött nekik 1 jó szezon? :) Az első azeri csapat verné ki akármelyik nemzetközi kupából...azt azért a vak is látja, hogy bőven nincs egy szinte a Fradi és egy Pécs vagy egy Haladás, mindkettő egy full középcsapat akiknek néha kijön egy-egy jobb teljesítmény míg a Fradi a béka segge alól jött vissza és mindenki azt várja, hogy majd szarrá verik a bajnokságot mint régen... :roll:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. április 20., vasárnap 13:10

Hagyjuk már Barni... Olyan érzékeny vagy a fradira. Meg "ingyen" idehozzuk a sok szart külföldit... Valószínűleg Mateos is bagóért szerencsétlenkedik meg pl. Tuyp. A Győrt meg a Lokit meg fikázhatod, de már mindegyik stabilan ott tud lenni a TOP 3-ban, ellenben a Fradival... A Vidinél meg egyedül Gómes a visszatartója a csapatnak, mert a keretükkel simán bajnokesélyesnek kellene lenniük. Amit a Fradi csinál magyar szinten komoly költség vetésből, azt pl a Haladás sokkal kevesebből és sokkal jobban csinálja vagy a szar helyzetben lévő Pécs is.

Dollt meg majd meglátjuk, de eddig sehol sem alkotott nagyot, az ilyenek itthon általában megbuknak. Főleg a Fradi kispadján egyszerű megbukni.
Corleone írta:Az a helyzet, hogy itthon mindenki tudja a tutit, jobban ért mindenhez. Legyen az szurkoló, vagy (jó)pár magyar edző, akik még el is hiszik, hogy egy Realt vagy egy Barcelonát is tudnának edzeni és ezt meg is fogalmazzák a nyilvánosság előtt.
ez vélemény, nem tuti. Meg elég hétről hétre követni a dolgokat... Szerintem a Fradi rosszul építkezett Moniz alatt és kíváncsian várom, hogy Dollnak mennyit fognak engedni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 131 regisztrált és 0 vendég