Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. október 2., hétfő 13:26

Igen,és ez főleg pont a sport tv-re a legjellemzőbb. Spanyol bajnokik vannak péntek meg hétfő este is szokszor. 1-et nem adnak le belőlük soha. Vasárnap is sokszor kihagynak meccseket,mert épp más megy. Digi ennyiből jó. Ők leadnak mindenféle kisebb francia meg olasz bajnokit is. Pénteken van két francia bajnoki, tök mindegy,ha a 10. játszik a 18.al. leadják élőben studióval. Olaszoknál vasárnap délután 3kor van a legtöbb meccs. Legtöbbször 3 csatornán 3at adnak élőben,ha valami miatt mégsem, akkor weboldalukon lehet nézni élőben kommentárral. Sport tv is hova veszi meg a németeket,mikor a spanyolokat se tudja csak ilyen 30-40 %ban leadni. Még egy igényes felvezető meg összefoglaló műsoruk sinsc hozzá, holott hétköznap kb semmi élőt nem adnak. Eurosporton is a szombati 2 meccs között leadnak 1-et ismétlésben majdnem teljesen, meg adják folyamatosan meccsek között a összefoglalókat. Sport tv-n ilyen soha nem lesz. Ott néha azért kell hálásnak lenni,ha egy real,barca meccsre időben odatudnak kapcsolni.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. október 2., hétfő 12:35

Mondjuk amíg a sportcsatornák nagy része képes ismétléseket adni hétvégén főműsoridőben, addig nincs kérdés. Van az embernek 6-8-10 sportcsatornája, és a meccsek feléhez így is streamet kell vadászni. És nem azért, mert másik élő program megy a csatornákon. :ike:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. október 2., hétfő 11:27

nzooli93 írta:Na jövőre a bundesliga visszakerül a sport tv-hez. Nem örülök neki. Sok spanyol bajnokit így se adnak a hétvégén. Tegnap pl biztos voltam benne, hogy a valencia-bilbao meccset én megnézem a tv-ben..csak hát nem adták :lol:
Én se örülök neki, nagyon nem... Euron semmi más nem volt, így a Bundesliga fordulók fele ÉLŐben ment. Sport 1így is ad egy csomó mindent, focitól, kézin keresztül, az ütközések miatt pedig a tv néző jár rosszul.... :cens: S honnan indult az egész??? Hogy állami pénzen megvásárolt Vajna TV megvette a BL-t, bravó Magyarország.... :vivo: :vivo: :vivo:
Mia san mia

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. október 2., hétfő 10:51

hat felszabadult nekik egy kis penz a bl elvesztese miatt. de a legjobb az lenne ha a spanyolt elveszitenek es a digi rajuk licitalna.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. október 2., hétfő 10:48

Na jövőre a bundesliga visszakerül a sport tv-hez. Nem örülök neki. Sok spanyol bajnokit így se adnak a hétvégén. Tegnap pl biztos voltam benne, hogy a valencia-bilbao meccset én megnézem a tv-ben..csak hát nem adták :lol:

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. október 2., hétfő 9:53

nzooli93 írta:Én egyedül a shalke ellen láttam egész meccsen, ott tényleg jó volt, de azt meg hozzá kell tenni, hogy az a schalke valami sporting gijon szinten játszott..Arra meg itt is jó volt. Kicsit nagyobb szinten már édeskevés, a fizuja,meg az elvárásai viszont nem azok :roll:
+ az Anderlecht ellen is jól játszott, s ezen kívül még 1 meccsen játszott, a PSG ellen, ahol gyengén teljesített ugyan, de az külön kategória, hisz azon meccs alapján az egész csapatot ellehetne kergetni. :lol:

Egyelőre sérülése miatt nem sok meccset kapott még, de amikor játszott jól tette a dolgát. Majd az idő eldönti, 2 éve van bizonyítani. Sokat nem vártam tőle, de a látottak alapján nem rossz, amit eddig nyújt. Mondjuk komoly teljesítményt kell leraknia, mert az biztos, hogy nem fogják leigazolni 50 millióért a padra, kiegészítő embernek. Akkor vissza lesz postázva Madridba.
Mia san mia

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. október 2., hétfő 9:31

Én egyedül a shalke ellen láttam egész meccsen, ott tényleg jó volt, de azt meg hozzá kell tenni, hogy az a schalke valami sporting gijon szinten játszott..Arra meg itt is jó volt. Kicsit nagyobb szinten már édeskevés, a fizuja,meg az elvárásai viszont nem azok :roll:

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. október 2., hétfő 9:01

nzooli93 írta:Na james cserekent se lepett palyara x_nel..gyorsn visszakapjuk ot ugy erzem :lol: :lol:
Eddig mikor pályára lépett, akkor jól teljesített. Most Ribéry több hónapos sérülése miatt lehetséges, hogy több lehetőséget fog kapni (függetlenül attól, hogy nem szélső) :)
Mia san mia

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 1., vasárnap 18:11

Csabi írta:padra jó lesz. majd elfogadja, hogy középszer.
Nettó 7 millio vagy menny a fizuja. Meg a fas.om. Ceba elől pláne ne vegyen el játékpercet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. október 1., vasárnap 18:02

padra jó lesz. majd elfogadja, hogy középszer.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. október 1., vasárnap 17:11

Na james cserekent se lepett palyara x_nel..gyorsn visszakapjuk ot ugy erzem :lol: :lol:

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. szeptember 29., péntek 22:57

Sajtóhírek szerint Tuchel Münchenbe tart.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. szeptember 29., péntek 16:56

primrose írta:
Mondjuk arra kiváncsi lettem volna, ha nem Zidane hanem Ancelotti rakja le először CR-et akkor hogyan reagált volna... :hmmm:
nem követem a bundesliga formájukat Riberyéknek, de nyilván megvolt az oka, hogy padra tette őket. Ha nem feltétlenül forma, akkor lehet hogy a viselkedése alapján. Ronaldo magatartása minden edző szerint példaértékű, a formáját meg ismerjük, szvsz ő nem az a játékos akit padon kell jegelni.
Azért Benitez más véleményen volt... :mrgreen:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: primrose » 2017. szeptember 29., péntek 16:38

Mondjuk arra kiváncsi lettem volna, ha nem Zidane hanem Ancelotti rakja le először CR-et akkor hogyan reagált volna... :hmmm:
nem követem a bundesliga formájukat Riberyéknek, de nyilván megvolt az oka, hogy padra tette őket. Ha nem feltétlenül forma, akkor lehet hogy a viselkedése alapján. Ronaldo magatartása minden edző szerint példaértékű, a formáját meg ismerjük, szvsz ő nem az a játékos akit padon kell jegelni.
But he is a good boy...

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. szeptember 29., péntek 16:25

RaúlCF írta:
primrose írta: Mondjuk Ribery egy igazi problémás arc, szerencse, hogy anno nem igazolt ide. A többit is adom, Carlo egy jól kezelhető ember, a mi ego királyaink is elismerték őt, mindezek után nem tudom mi mehet a Bayernben. :roll:
letette őket a padra. ennyi.
Mondjuk arra kiváncsi lettem volna, ha nem Zidane hanem Ancelotti rakja le először CR-et akkor hogyan reagált volna... :hmmm:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. szeptember 29., péntek 15:43

Azért egy Hummels értelmesebbnek tűnik, mint Ribéry. Itt az is közre játszhatott az öltözői balhéban, hogy a játékosoknak nem tetszhetett, hogy erőnlétben és taktikailag rossz a csapat, nem volt se catenaccio, se direktebb játék. Mintha csak abból állt volna a munkája, hogy minden meccs előtt megmondja ki kezd és ki padozik.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. szeptember 29., péntek 14:52

primrose írta: Mondjuk Ribery egy igazi problémás arc, szerencse, hogy anno nem igazolt ide. A többit is adom, Carlo egy jól kezelhető ember, a mi ego királyaink is elismerték őt, mindezek után nem tudom mi mehet a Bayernben. :roll:
letette őket a padra. ennyi.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: primrose » 2017. szeptember 29., péntek 14:52

Süti írta:Lehet sokmindent mondani az öregre, de nálunk is parádés csapatot épített, és a világ egyik legsikeresebb edzője. Én személy szerint nevetségesnek tartom, hogy pár szerencsétlen vén "sztár" megbuktat egy ilyen edző ikont. Magára vethet a BM ezek után, mert a 30 éves edzőknek se fognak ezek a játékosok beállni a sorba, márpedig meg kéne szokniuk a padot, nem lesznek már fiatalabbak.
Carloval kapcsolatban pedig megmaradok abban a tudatlanságban, hogy nyomásra köpködött a Kassai ügy miatt, mert eddig se volt rá jellemző, és gyanítom ezután se lesz.
Sok sikert neki a továbbiakban. :salute:
Mondjuk Ribery egy igazi problémás arc, szerencse, hogy anno nem igazolt ide. A többit is adom, Carlo egy jól kezelhető ember, a mi ego királyaink is elismerték őt, mindezek után nem tudom mi mehet a Bayernben. :roll:
But he is a good boy...

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. szeptember 29., péntek 12:55

Szerintem is elég szégyen...csak azért merte megcsinálni a két nagy bajnok, mert nekik már kb. úgyis mindegy, szezon végén kb. visszavonulnak. De az külön vicces lesz, hogy ha nem akkor az új edző legkésőbb nyáron fiatalításba kezd, és pont őket fogja félrerakni.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. szeptember 29., péntek 12:52

Lehet sokmindent mondani az öregre, de nálunk is parádés csapatot épített, és a világ egyik legsikeresebb edzője. Én személy szerint nevetségesnek tartom, hogy pár szerencsétlen vén "sztár" megbuktat egy ilyen edző ikont. Magára vethet a BM ezek után, mert a 30 éves edzőknek se fognak ezek a játékosok beállni a sorba, márpedig meg kéne szokniuk a padot, nem lesznek már fiatalabbak.
Carloval kapcsolatban pedig megmaradok abban a tudatlanságban, hogy nyomásra köpködött a Kassai ügy miatt, mert eddig se volt rá jellemző, és gyanítom ezután se lesz.
Sok sikert neki a továbbiakban. :salute:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég