Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 5., vasárnap 14:54

Solari írta:képzelem hány chelsea meccset láthattál hogy ezt mondod. :lol:

am vegyel vissza mert rákot okoznak a kommentjeid. :salute:
Te meg az arcodbol, mert karos hatással van az itt eltöltött idődre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. november 5., vasárnap 14:52

De mivel okosabb Pulisic? A linkelt videó is tele van olyan megmozdulásokkal, elszórt labdákkal amiért Di Maríát agyatlanozni szokás.
Solari írta:képzelem hány chelsea meccset láthattál hogy ezt mondod. :lol:

am vegyel vissza mert rákot okoznak a kommentjeid. :salute:
Legutóbb akkor kaptam ilyen reakciókat, amikor Zidane jó kerethasználatát és az igazolásokat kritizáltam. Tévedhetek én is, de nem biztos, hogy van okod ilyen magabiztosságra és arcra.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. november 5., vasárnap 14:37

Mindig megtud lepni, de lassan amúgy bebizonyosodik az is, hogy ő szarta a spanyol viaszt. :lol:
numberone1 írta:
Kerlon írta: Ezek a hülye berögződések, hogy ki milyen tehetséges... Lehet két év múlva kenterbe vágja az összeset, mert ő akkor érik be. Dembelé meg kicsit túlfújt nálad, atom Di Maria 2.0 a gyerek.
Egyenlore Mbappe es Dembele is elorebbtart, cafold meg ha nem igy van. Ebben a korban egyebkent is a fizikai adottsagaiknak koszonhetoen a fekak v az ilyen keverekek elorebb tartanak. De ott irtam, h majd meglatjuk mi lesz belole. Lehet, h jobb lesz naluk, mindenesetre eddig pozitivum amit mutat...legalabbis nekem.
Sahint meg hagyjuk, egy szezonos volt a gyerek.
MBappet tegyük félre, mert ő szerintem tényleg kimagasló tehetség, de most épp kúrja el a pályafutását azzal, hogy jobb szélsőt nevelnek belőle Cavani miatt.

Dembelé viszont előrébb tart, ösztönösebbnek tűnik, viszont Pulisic egy sokkal okosabb játékosnak tűnik és a dinamizmusa, sebessége éppúgy megvan, mint Dembelének. Fizikálisan gyengébb, de szerintem többre viheti egy jó Ribery szintet elérhet a kis jenky.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

bercik
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 14:21

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: bercik » 2017. november 5., vasárnap 14:13

Solari írta:képzelem hány chelsea meccset láthattál hogy ezt mondod. :lol:

am vegyel vissza mert rákot okoznak a kommentjeid. :salute:
:lol: :lol:

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Solari » 2017. november 5., vasárnap 14:08

képzelem hány chelsea meccset láthattál hogy ezt mondod. :lol:

am vegyel vissza mert rákot okoznak a kommentjeid. :salute:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. november 5., vasárnap 14:06

hazard agyatlan? :lol: :lol: oké
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. november 5., vasárnap 13:58

donor írta: Látom lejött, mit akartam mondani... :lol:
Van egy statikus, elképzelés nélküli támadójátékunk, amiből Isco kitűnik, mert szinte kötetlenül mozoghat bárhova a szétszakadt középpálya és a támadók között. Nem a játékosanyag a probléma, hanem a rossz rendszer.
Kerlon írta:Hazard amúgy nálam továbbra is potenciális jelölt lenne, dinamikus gyors, sokat helyezkedik és neki is fekszik ez a kötetlen téma
Ugyanolyan agyatlan játékos, mint Di María.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. november 5., vasárnap 13:47

Kerlon írta:
numberone1 írta:Tenyleg vanna spiritusz. Igy elsore nekem tetszik a jateka, gyors es jol cselez, biztos, h vmelyik topcsapatban fogja vegezni, ha elkerulik a serulesek. Azert Sahinnal v Kagavanal joval jobb kategoria Mbappenal v Dembelenel gyengebb, aztan meglatjuk mi lesz belole.
Ezek a hülye berögződések, hogy ki milyen tehetséges... Lehet két év múlva kenterbe vágja az összeset, mert ő akkor érik be. Dembelé meg kicsit túlfújt nálad, atom Di Maria 2.0 a gyerek.
Egyenlore Mbappe es Dembele is elorebbtart, cafold meg ha nem igy van. Ebben a korban egyebkent is a fizikai adottsagaiknak koszonhetoen a fekak v az ilyen keverekek elorebb tartanak. De ott irtam, h majd meglatjuk mi lesz belole. Lehet, h jobb lesz naluk, mindenesetre eddig pozitivum amit mutat...legalabbis nekem.
Sahint meg hagyjuk, egy szezonos volt a gyerek.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. november 5., vasárnap 13:43

Ezzel mondjuk egyetértek. Több mozgékony támadó kell előre, mert Benzemában - bár szerintem rengeteget mozog és aktív - nincs elég átütőerő már, Ronaldo meg csak lesre helyezkedik.

Hazard amúgy nálam továbbra is potenciális jelölt lenne, dinamikus gyors, sokat helyezkedik és neki is fekszik ez a kötetlen téma. Ami baj lenne Isco és a belga között, hogy mindegyik inkább balra szeret indulni, bár azért Iscotól láttunk szép megindulást jobbról is. Gól erősségben viszont lehet kevés lenne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. november 5., vasárnap 12:21

wxyz írta:
donor írta:10 emberünk áll a pályán, Isco meg szaladgál közöttük, mint a flipperben a golyó az akadályok között.
Kötetlen posztnak hívják ezt.
Látom lejött, mit akartam mondani... :lol:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. november 5., vasárnap 11:57

donor írta:10 emberünk áll a pályán, Isco meg szaladgál közöttük, mint a flipperben a golyó az akadályok között.
Kötetlen posztnak hívják ezt.

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. november 5., vasárnap 11:49

HSV csatárára kíváncsi leszek.

ARP

A srác 17 éves, 2000-es születésű, s óriási tehetségnek van beharangozva. U17es német válogatottban 17 meccsen rúgott 15 gólt, majd most felnyomták a felnőtt csapatba is Hamburgban és 3 Bundesliga meccsen 2 gól. Már egy jó ideje több európai nagy csapat is figyeli.
Mia san mia

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. november 5., vasárnap 11:39

Ebben a videóban benne van az, ami most nekünk a legjobban hiányzik: Isco mellé még egy fiatal, aki ilyen lendületesen le-fel megy a pályán, mint a mérgezett egér. Nem feltétlen Pulisic, nem feltétlen ezen a poszton, de az szívszédülés kerülget, mikor 10 emberünk áll a pályán, Isco meg szaladgál közöttük, mint a flipperben a golyó az akadályok között.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. november 5., vasárnap 9:23

numberone1 írta:Tenyleg vanna spiritusz. Igy elsore nekem tetszik a jateka, gyors es jol cselez, biztos, h vmelyik topcsapatban fogja vegezni, ha elkerulik a serulesek. Azert Sahinnal v Kagavanal joval jobb kategoria Mbappenal v Dembelenel gyengebb, aztan meglatjuk mi lesz belole.
Ezek a hülye berögződések, hogy ki milyen tehetséges... Lehet két év múlva kenterbe vágja az összeset, mert ő akkor érik be. Dembelé meg kicsit túlfújt nálad, atom Di Maria 2.0 a gyerek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. november 5., vasárnap 9:08

de az volt.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. november 5., vasárnap 8:11

Sahin mikor leigazoltuk, nem az év játékosa volt a Bundesligában? Pulisic egyelőre távol áll ettől, de kiemelkedően tehetségesnek tartom, még bármerre mehet a karrierje.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. november 5., vasárnap 2:59

Tenyleg vanna spiritusz. Igy elsore nekem tetszik a jateka, gyors es jol cselez, biztos, h vmelyik topcsapatban fogja vegezni, ha elkerulik a serulesek. Azert Sahinnal v Kagavanal joval jobb kategoria Mbappenal v Dembelenel gyengebb, aztan meglatjuk mi lesz belole.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. november 5., vasárnap 0:32

itt egy pulisic vs bayern
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2017. november 5., vasárnap 0:06

numberone1 írta:
illgner írta:Kettős állampolgár, Amerikában született horvát. De nem véletlen, hogy 45 millió a jelenlegi értéke, Lucasé meg 15.
Ja felvette a horvat allampolgarsagot, h legyen unios utlevele
Ezt viszont becsülöm benne, hogy nem a tutit válaszototta, hanem a gyengécske USÁ-t.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. november 4., szombat 23:31

illgner írta:Kettős állampolgár, Amerikában született horvát. De nem véletlen, hogy 45 millió a jelenlegi értéke, Lucasé meg 15.
Ja felvette a horvat allampolgarsagot, h legyen unios utlevele
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég