Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 4., csütörtök 13:45

Tehát akkor Ramos a valaha élt egyik legnagyobb favágó és hozzá képest még Van Bommel is "kislány".
Mint a mostani Suarez elleni... 10ből 8 ember pirosat adott volna neki ennyiért... tény, hogy nem volt szép, de még véletlen sem Suarez volt a gyökér, hogy úgy rájátszott, mintha viperával csapták volna arcon, közbe meg a vállára csapott rá először...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 4., csütörtök 13:30

misafeco írta:Vidal: 427 meccs Európában, 124 sárga, 5 piros (ebből 1 egyből piros)
Ramos: 589 meccsen 193 sárga, 24(!) piros (7 egyből)

Akik még szóba kerültek:
Van Bommel:
647 meccsen 142 sárga, 12 piros (3 egyből)
Pepe:
470 meccsen 117 sárga és 9 piros (4 egyből)
Diego Costa:
397 meccsen 117 sárga 9 piros (4 egyből)

(válogatott meccsek nincsenek benne a statisztikában, forrás: transfermarkt)

Ebből nekem nagyon úgy tűnik, hogy Ramos még a favágó ligából is kiemelkedik, javítsatok ki, ha tévedek.

Néha kapcsold be a tv-t is. Kezditek felkurni az agyam. Csak szólok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

misafeco
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017. március 25., szombat 13:54
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018. január 4., csütörtök 13:28

Vidal: 427 meccs Európában, 124 sárga, 5 piros (ebből 1 egyből piros)
Ramos: 589 meccsen 193 sárga, 24(!) piros (7 egyből)

Akik még szóba kerültek:
Van Bommel:
647 meccsen 142 sárga, 12 piros (3 egyből)
Pepe:
470 meccsen 117 sárga és 9 piros (4 egyből)
Diego Costa:
397 meccsen 117 sárga 9 piros (4 egyből)

(válogatott meccsek nincsenek benne a statisztikában, forrás: transfermarkt)

Ebből nekem nagyon úgy tűnik, hogy Ramos még a favágó ligából is kiemelkedik, javítsatok ki, ha tévedek.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. január 4., csütörtök 9:34

Berti írta:Ramos talán a legjobb védő, aki jelenleg még játszik és hatalmas figura a magánéletben, ez tény.
De azzal én személy szerint egyet értek, hogy van egy hatalmas fassága, mégpedig hogy sokszor eldurran az agya. Hatalmas legenda marad, de ez az "apróság" miatt soha nem fogja senki all time bestnek mondani. Én ezzel megbékélek.
Vidal és Van Bommel totál más kategoria, ők hentes parasztok.
Igen, eldurran az agya, de kinek nem? Nem tudok olyan játékost aki tízen évet lehúzott a legmagasabb szinten és nem durrant el az agya. Persze Sergionak lehet, hogy az átlagnál többször, de nem kirívóan sokszor. És erre még jön a piros lapok száma, mint jó takarózó. Csak meg kell nézni mire kapta őket, meg mondjuk összehasonlítani Tuskó Costa életével és munkásságával, amire lapot sem kap soha...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 4., csütörtök 9:31

Berti írta:Ramos talán a legjobb védő, aki jelenleg még játszik és hatalmas figura a magánéletben, ez tény.
De azzal én személy szerint egyet értek, hogy van egy hatalmas fassága, mégpedig hogy sokszor eldurran az agya. Hatalmas legenda marad, de ez az "apróság" miatt soha nem fogja senki all time bestnek mondani. Én ezzel megbékélek.
Vidal és Van Bommel totál más kategoria, ők hentes parasztok.
Na, erről beszélek, nagyon nem egy kategória ezzel a vonulattal, még ha eldurran néha...védő, ilyennek kell lennie, különben megennék reggelire, Maldiniben ugyanúgy benne volt ez. Amúgy nálam all time best, vitathatatlanul.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. január 4., csütörtök 9:27

Ramos talán a legjobb védő, aki jelenleg még játszik és hatalmas figura a magánéletben, ez tény.
De azzal én személy szerint egyet értek, hogy van egy hatalmas fassága, mégpedig hogy sokszor eldurran az agya. Hatalmas legenda marad, de ez az "apróság" miatt soha nem fogja senki all time bestnek mondani. Én ezzel megbékélek.
Vidal és Van Bommel totál más kategoria, ők hentes parasztok.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 4., csütörtök 9:21

Mondjuk ha olvasod a fórumot, akkor tudod, hogy nem csak szépet és jót lehet írni, továbbá én nem csak a tudása miatt védem. De ha követnéd a meccseit és magánéletét, akkor nem írnál ilyeneket.

A 10 semlegesnek a többsége valószínű szidná, mert pont olyan, hogy Pepe a bizonyos esete után el lett könyvelve örök hentesnek, közben meg hosszú, nagyon hosszú ideig még sárgát sem kapott, és talán onnantól kezdve kevesebbszer állították ki, mint a játékosok 95%-át. De 2009 óta Pepe a hentes.
Ramos a FGY tuskó, CR az arrogáns önző, Modric a legszarabb igazolás és még sorolhatnám. Egy a közös mindben, hogy a Real játékosai, és őket divat utálni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2018. január 4., csütörtök 9:08

Realista24 írta:
Ramost Vidallal és Van Bommellel egy lapon említeni elég meredek, de te tudod. Zidane-t meg szép a jók táborába rakni, de elég sokszor bizony alattomos volt, törlesztett és agresszív volt. Na sebaj. De a kapitányunk tuskózása a Bayern fórumán biztos menő, itt maximum én díjazom a magam módján.
Nem menőség, csupán vélemény, de úgy látom itt ez nem jó dolog, csak a szépet és a jót szabad írni. Pedig nincs ebben semmi hátsó szándék, vagy gyűlölet. Ha megkérdezel 10 semleges embert, hogy mi a véleménye Ramosról van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem azt hallanád tőlük, hogy milyen szimpatikus figura nekik. De lehet hogy én tévedek... Nem a tudását bíráltam, az egyértelmű mindenki számára hogy jó kapitány, s a korszak egyik legjobb védője. De rendben értettem a dolgot, máskor csak jót vagy semmit :agree:
Mia san mia

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 4., csütörtök 8:53

peto.isti írta:
Realista24 írta:
Parancsolsz?
Vannak/voltak olyan játékosok a futballban mint mondjuk Lahm, Zidane, Puyol, Maldini s vannak olyanok mint Ramos, Vidal, Van Bommel stb...
Ramost Vidallal és Van Bommellel egy lapon említeni elég meredek, de te tudod. Zidane-t meg szép a jók táborába rakni, de elég sokszor bizony alattomos volt, törlesztett és agresszív volt. Na sebaj. De a kapitányunk tuskózása a Bayern fórumán biztos menő, itt maximum én díjazom a magam módján.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2018. január 4., csütörtök 8:47

Realista24 írta:
Parancsolsz?
Vannak/voltak olyan játékosok a futballban mint mondjuk Lahm, Zidane, Puyol, Maldini s vannak olyanok mint Ramos, Vidal, Van Bommel stb...
Mia san mia

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 4., csütörtök 8:45

Kerlon írta: kívülállóknak gondolom Ramos egy nagyképű paraszt, mint számunkra a félbayern
Jogos, a másik fele meg visszavonult már.
Csak azért vicces, mert kapásból egy kezdőnyi játékos fel tudok sorolni, aki nagyobb tahó nála, már ha emberünk tisztában van a szó jelentésével.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 4., csütörtök 8:44

Realista24 írta:
peto.isti írta:
Pl Ramosnál nagyobb tuskót nehéz lenne találni a mai futball világban.
Parancsolsz?
kívülállóknak gondolom Ramos egy nagyképű paraszt, mint számunkra a félbayern
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 4., csütörtök 8:16

peto.isti írta:
pheco írta:Azert mashogy neznenk rajuk, ha itt lennenek ez biztos.
Pl Ramosnál nagyobb tuskót nehéz lenne találni a mai futball világban.
Parancsolsz?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2018. január 4., csütörtök 8:10

pheco írta:Azert mashogy neznenk rajuk, ha itt lennenek ez biztos.
Igen, ez nézőpont kérdése. Pl Ramosnál nagyobb tuskót nehéz lenne találni a mai futball világban, de ha annál a csapatnál van akit szeret az ember, akkor szemet huny efölött. :D Semlegesek számára nem az a szerethető figura mint mondjuk Modric, Kroos vagy éppen Isco.
Mia san mia

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 4., csütörtök 6:28

Vidal. Rossz vicc. Sok eve jo lett volna, de most minek? Meg hova? Bár akkor hozhatjuk volna Diego Costat csatarnak, Vidalt középre, a régi Pepet meg vissza hatra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. január 4., csütörtök 1:48

rashidm írta:
KAG írta:Az "agyatlan" kb semmivel nem vedekezik rosszabbul es tamadni is tud.

Suarezt is lehet baszogatni aztan majdnem 1.0-as golatlaggal all.
Hát ha neked nem számít h milyen személyisége van egy-két embernek, lelke rajtad. A legjobb üzlet volt hogy nem jött se Vidal, se Suárez. Még Neymart is elviselném Suárez helyett. Vidal helyett meg jó Case is. Nem minden a stat meg a stb. Sztem fontos h milyen személyisége van. Inkább néznél egy vámpírt aki ki tudja mikor kattan el és szimulál vagy Vidalt aki szereti az alkoholt?
Azert mashogy neznenk rajuk, ha itt lennenek ez biztos. Meg tudtuk vedeni Pepet, Arbeloat, Carvalhot, Ramost is, csak, hogy a kemenyebb vedoinket emlitsem. Vagy Ronaldot is szineszkedesnel. Ha ok ugyanezeket a Barcaban csinaltak volna, biztos ment volna a szidasuk.
Mas kerdes, hogy Suarezt en sem banom, hogy nem jott, foleg a behuzott kupak tekinteteben. Vidal mas, o jol jott volna a Khediras idokben. Aztan lehet, hogy ha jon anno, akkor nem igazoljuk le Modricot, szoval jo volt ez igy.

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 3., szerda 23:40

KAG írta:Az "agyatlan" kb semmivel nem vedekezik rosszabbul es tamadni is tud.

Suarezt is lehet baszogatni aztan majdnem 1.0-as golatlaggal all.
Hát ha neked nem számít h milyen személyisége van egy-két embernek, lelke rajtad. A legjobb üzlet volt hogy nem jött se Vidal, se Suárez. Még Neymart is elviselném Suárez helyett. Vidal helyett meg jó Case is. Nem minden a stat meg a stb. Sztem fontos h milyen személyisége van. Inkább néznél egy vámpírt aki ki tudja mikor kattan el és szimulál vagy Vidalt aki szereti az alkoholt?

illgner
Hozzászólások: 2528
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. január 3., szerda 23:27

Teljesen hipotetikus ez a Vidal-téma, mert ugye semmi reaálitása, de nem érdemes összehasonlítani Casemiroval, aki jó 5 évvel fiatalabb nála. Vidal akkor volt a csúcson, amikor 2011-ben a Juvéba ment, akkor futotta pályafutása 4 legjobb évét. Szerintem jobban járt volna, ha nem odamegy, hanem akár a Realhoz, akár a Bayernhez, de Völler nem engedte a riválisnak, mi meg gondolom nem nagyon hajtottunk akkor rá. Most már lejárt lemez, el is züllött, piál is, kocsmai balhéi is vannak, szóval nem téma. Jupp még egyszer képes belőle kihozni talán egy jó szezont, de ő már erősen lefelé megy.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. január 3., szerda 23:21

KAG írta:Az "agyatlan" kb semmivel nem vedekezik rosszabbul es tamadni is tud.

Suarezt is lehet baszogatni aztan majdnem 1.0-as golatlaggal all.
Hát ha neked lenne gyomrod Suarezhez meg az egypontnullás átlagához... Casemiro meg kicsit nagyobb meccseken hozta a szintet amíg vidal csak baromkodott. Nem tökéletes a Brazil sőt,de azért ,hogy lassan már bárki jobb nála szerintem túlzás.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. január 3., szerda 23:15

Az "agyatlan" kb semmivel nem vedekezik rosszabbul es tamadni is tud.

Suarezt is lehet baszogatni aztan majdnem 1.0-as golatlaggal all.
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég