Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
ferni
Hozzászólások: 8258
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. április 28., csütörtök 15:01

Lewa is szét van szopkodva azt a Real elleni 4 gólja óta nem volt momentuma vagy sorsdöntő gólja az embernek a BLben. Azt a BLt se nyerték meg utána a Bayern ellen :lol:
Megszórja a Bundest meg a BLben a csoportkört azt ennyi.

Kiesés szakaszban néha jön 1-1 gól vagy max mikor már rohadtul mindegy rúg 1-2t.

Kajak valaki 1 momentumot mondjon tőle a kieséses szakaszból.... Mikor nagyon kéne vhogy sose jön tőle a csoda.

Igen, nagyon jó, egy Aranylaszti kijárt volna neki, de nagyon túl van szopva.

Hasonlítsuk már össze Karimmal neki hány momentuma volt a BLben, mikor sorsdöntő volt a dolog. CRt meg se említsük, de még Bale is ráver ilyen téren :mrgreen:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. április 28., csütörtök 14:52

dzsi91 írta: Ha van valami ami nem illik össze a világon az Céronaldo és a bayern. :D
Stabilan növelhetné a BL góljainak a számát, ezzel erősítve az első helyét a mindenkori góllövőlistán. Mindezt BL esélyes csapatban. Én látatlanban úgy képzelem, hogy neki ez a legfontosabb. Teljesen jó döntés lenne.

ferni
Hozzászólások: 8258
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. április 28., csütörtök 14:43

Hát több értelme van, mint a Juve+United duónak :lol: :lol: :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. április 28., csütörtök 14:42

Ha van valami ami nem illik össze a világon az Céronaldo és a bayern. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. április 28., csütörtök 14:31

Azt írják Lewa ma benyújtja a transfer requestet. Közben a BM megkereste Mendest Cé kapcsán.

Ha megy Haaland is a ligából, egy bajnokság+kupa+gólkirályi cím ilyen szélsőkkel simán összejöhetne neki még.
Nem illik.

illgner
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2022. április 25., hétfő 1:12

Kerlon írta:
illgner írta:

Az idény felénél kivágták, Pochettino volt ennek a részese.
Halka megjegyzem neked, hogy a 17. fordulo utan rugtak ki es akkor a 3. helyen tanyaztak.
Egy darab pont hátrányuk volt, talán nem volt teljesen reménytelen onnan megfordítani a bajnokságot. Amúgy meg azért vágták ki, mert rossz viszonyban volt Leonardoval, a sportigazgatóval. De hogy Pochettinoval teljesen visszaléptek, az elég világos. Azóta semmi szervezettség nincs ebben a csapatban.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. április 24., vasárnap 22:07

h3x0r írta: Mi a forum altal elfogadott top5 edzo lista? :mrgreen:
Klopp, ZZ, Guardiola, Flick, Carlo ha mindent összevetünk.

Mourinho túl régóta ássa a sírját, Tuchel hektikus, Nagelsmann még nem bizonyított eleget. Aztán jönnek a Conte, Simeone féle egy kaptafások.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. április 24., vasárnap 22:03

illgner írta:
Kerlon írta: Amúgy én se értem ezt a Tuchel hype-ot. A palinak még nem volt értelmes csapata, ami 2 évig versenyben lett volna folyamatosan, nyert egy Bl-t tavaly, azonkívül semmit nem ért még el. Sőt egy PSG-vel részese lehetett egy Lille bajnoki címben. :lol:
Az idény felénél kivágták, Pochettino volt ennek a részese.
Halka megjegyzem neked, hogy a 17. fordulo utan rugtak ki es akkor a 3. helyen tanyaztak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

illgner
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2022. április 24., vasárnap 21:56

Kerlon írta: Amúgy én se értem ezt a Tuchel hype-ot. A palinak még nem volt értelmes csapata, ami 2 évig versenyben lett volna folyamatosan, nyert egy Bl-t tavaly, azonkívül semmit nem ért még el. Sőt egy PSG-vel részese lehetett egy Lille bajnoki címben. :lol:
Az idény felénél kivágták, Pochettino volt ennek a részese.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. április 24., vasárnap 19:18

Kerlon írta: Hogy lehet Tuchelt Klopp elé rakni?

Amúgy kb. igen, Flick, ZZ, Carlo, Guardiola, Klopp.
Flick meg ZZ azért még adós szerintem. Előbbit nem értem, hogy minek ment ilyen korán válogatottat edzeni, utóbbi meg miért nem akar máshol dolgozni, mint nálunk. Vagy nálunk se. :lol: Jó végülis értem. :mrgreen:

Mert hülye voltam és elfelejtettem :D :D, igen.. Carlo, Klopp, a kókler, majd utána a másik német..

ZZ nem adós semmivel. Jött, triplázott, majd ment, majd megint jött, majd 10,5 focistával majdnem 2szer bajnok lett, csak a másodikat elcsalták :salute:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. április 24., vasárnap 19:08

Kerlon írta: Hogy lehet Tuchelt Klopp elé rakni?

Amúgy kb. igen, Flick, ZZ, Carlo, Guardiola, Klopp.
Flick meg ZZ azért még adós szerintem. Előbbit nem értem, hogy minek ment ilyen korán válogatottat edzeni, utóbbi meg miért nem akar máshol dolgozni, mint nálunk. Vagy nálunk se. :lol: Jó végülis értem. :mrgreen:
jókor hoztad fel mert most pletykálgatják hogy pochettinonak felmond a psg, 15 milliós lelépési pénzt kaphat. helyére ha megpróbálják zz-t és cr7-et odaviszik a nyáron az azért nézőcsalogató lehet
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. április 24., vasárnap 18:56

Hogy lehet Tuchelt Klopp elé rakni?

Amúgy kb. igen, Flick, ZZ, Carlo, Guardiola, Klopp.
Flick meg ZZ azért még adós szerintem. Előbbit nem értem, hogy minek ment ilyen korán válogatottat edzeni, utóbbi meg miért nem akar máshol dolgozni, mint nálunk. Vagy nálunk se. :lol: Jó végülis értem. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. április 24., vasárnap 18:50

Halfkey írta: 2-5t nemtudom, de az elsõ az atesz.
Es a masodik is. A harmadik valaki taktikus csavo lehet a gorog masodban, akit regota figyelemmel kovet.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. április 24., vasárnap 18:49

2-5t nemtudom, de az elsõ az atesz.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. április 24., vasárnap 18:48

h3x0r írta: Mi a forum altal elfogadott top5 edzo lista? :mrgreen:
ZZ, Flick, Carlo, kókler, Tuchel

De akár lehetne szavazni is :D
Halfkey írta: 2-5t nemtudom, de az elsõ az atesz.
:lol: :lol: :salute: :salute: :sziv: :sziv:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára raul 4 ever 2022. április 24., vasárnap 18:49-kor.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. április 24., vasárnap 18:36

Mi a forum altal elfogadott top5 edzo lista? :mrgreen:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. április 24., vasárnap 17:55

Kerlon írta: Amúgy én se értem ezt a Tuchel hype-ot. A palinak még nem volt értelmes csapata, ami 2 évig versenyben lett volna folyamatosan, nyert egy Bl-t tavaly, azonkívül semmit nem ért még el. Sőt egy PSG-vel részese lehetett egy Lille bajnoki címben. :lol:

Guardiola meg egy nagyon erős edző és stabil edző, amihez jön egy verseny nélkül német bajnokság, egy világverő Barca generáció meg a Cityben 2 csapatra elég játékos, de ahol és, amikor változtatni kellett volna egy sorsdöntő meccsen ott felsült rendre. Ez alól kivétel a barca aranygenerációja, amivel más edzők is hozták a sikereket.
Én is így gondolom. Anno Di Matteo is nyert egy BL-t a Chelsea-vel ideiglenes edzőként, mégse volt így felszopkodva. Jó edző ez a Tuchel, szó se róla, de hagyjuk már hogy világ 3. legjobb edzője. Majd ha felmutat pár eredményt huzamosabb ideig.

ferni
Hozzászólások: 8258
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. április 24., vasárnap 17:26

Azért az a Pep-féle Bayern a 3. évre nagyon komolyan összeállt és brutál erősek voltak, Atletico szerencsére vmi csoda folytán kicsapta őket.

Pepnek a nagy bűne az volt, hogy elcseszett 2 évet egy stílusváltásra egy komoly BL győztes csapatnál.
Nem tudott alkalmazkodni a Bayernhez, pedig ha csak picit nyúlt volna bele a dolgokba, ahol kellett volna, ott a BL dupla/tripla is benne lehetett volna, mivel 1 már a zsákban volt.

Ehelyett a németeket akarta tikitakáztatni, Allianzban jók is voltak egy 0-4re :lol: :lol:

Mire belejöttek és meg lett a 2 stílus fúziója megöregedett 2 évet a csapat és hát az Atletico elleni lebőgés után meg mennie is kellett.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. április 24., vasárnap 17:24

Amúgy én se értem ezt a Tuchel hype-ot. A palinak még nem volt értelmes csapata, ami 2 évig versenyben lett volna folyamatosan, nyert egy Bl-t tavaly, azonkívül semmit nem ért még el. Sőt egy PSG-vel részese lehetett egy Lille bajnoki címben. :lol:

Guardiola meg egy nagyon erős edző és stabil edző, amihez jön egy verseny nélkül német bajnokság, egy világverő Barca generáció meg a Cityben 2 csapatra elég játékos, de ahol és, amikor változtatni kellett volna egy sorsdöntő meccsen ott felsült rendre. Ez alól kivétel a barca aranygenerációja, amivel más edzők is hozták a sikereket.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. április 24., vasárnap 17:11

alexoxladjackoxi írta:világ 3 legjobb edzője jelenleg itt dolgozik.
alexoxladjackoxi írta:hogy Ancelotti most ejtette ki a világ 3. legjobb edzőjét
Mesélj még kérlek :lol: :lol:
Klopp tiszta sor, Pep meg mindig is jókor volt jó helyen. Megnézném mondjuk egy 2010 előtti City élén mit bohóckodna. :D Egy kurva erős Bayernnel is totál súlytalan volt. Jó edző, de hogy top3 a világon... :lol: Na de Tuchel??? mitől is top3? :lol: Azért mert nyert tavaly egy BL-t bunkerfocival?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 65 regisztrált és 0 vendég