Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11011
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 12., szombat 21:24

bajern is csak dara dara zakatolnak ész és kreativitás nelkul, musi kapott egy szoros követő emberfogást, meg is van halva az egész banda.
thereisonly1ronaldo

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5144
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. augusztus 12., szombat 13:09

Harry Kane is reportedly in Bayern’s squad to face Leipzig today in the DFL-Super Cup.
A shot at a trophy in his first game

itt fél nap alatt meglehet neki ami a spursben 100 év alatt sem :lol:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. augusztus 12., szombat 12:09

Neuer sztem kuka, 37 éves, fél lábbal. Csak elefánt a porcelánboltban.
Nem illik.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3557
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. augusztus 12., szombat 11:43

BlancoMark írta:
illgner írta:

Még van 100 millió a kasszában, abból talán kijön egy jó vkp :D Tárgyalnak Kepával, bár azt írják, hogy szeptember végétől már tud védeni Neuer.
En olyat is olvastam, hogy a Bayernnel sokan azt peddzegetik hogy Neuer fizikailag mar sosem fogja birni a top szintet.
Amikor ellenünk az elődöntőt már törött lábbal fejezte be, arról volt szó, ha mégegyszer ropp, akkor az annyi volt.
Év elején megvolt a ropp, lehet jól mondták akkor..

Azért Kane amúgy rendesen FC Hollywood igazolás, jajj, nagyon kíváncsi vagyok, hogy hüje Salihami tényleg benyögte-e tavaly Nagelsmannak, hogy majd kap worldclass csatárt, ha ő is wc edző lesz.. Szerintem jó csapatot raktak Tuch keze alá..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

realmadrid95
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. augusztus 12., szombat 11:28

34 fordulo alatt 40 gol alatt nem fog megallni.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1192
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 12., szombat 11:27

Sierra írta:

Viszont Fernando Torres pont ugyanezt a hibát követte el anno. A Liverpoolban nagyon ment neki, erre elhagyta őket a Chelsea kedvéért ahol egy hatalmas flop volt. Ha marad Liverpoolban, szerintem klublegenda lehetett volna egy akkoriban elég jó csapatban.
Mondjuk kivancsi lettem volna,hogy a transzfer napjan ki mondta volna azt,hogy torres flop lesz es rosszul dontott.
Ugyanez Shevchenko.

Owent en nem hibaztatom hogy jott,inkabb azt aki kitalalta,hogy ide kell hozni.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

illgner
Hozzászólások: 2501
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. augusztus 12., szombat 11:26

BlancoMark írta:
illgner írta:

Még van 100 millió a kasszában, abból talán kijön egy jó vkp :D Tárgyalnak Kepával, bár azt írják, hogy szeptember végétől már tud védeni Neuer.
En olyat is olvastam, hogy a Bayernnel sokan azt peddzegetik hogy Neuer fizikailag mar sosem fogja birni a top szintet.
Ez is benne van a pakliban. Bár valamelyik nap láttam, vigyorgott, mint pék kutyája a meleg zsemlére, olyan nagy baj csak nem lehet.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4766
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. augusztus 12., szombat 11:20

illgner írta:
ziro4vr írta: Szerintem parádés fit, viszont nincs kapusuk és rendes vkp, így a blben nehéz lesz.

Nekünk legalább csak kapusunk nincs. :lol:
Még van 100 millió a kasszában, abból talán kijön egy jó vkp :D Tárgyalnak Kepával, bár azt írják, hogy szeptember végétől már tud védeni Neuer.
En olyat is olvastam, hogy a Bayernnel sokan azt peddzegetik hogy Neuer fizikailag mar sosem fogja birni a top szintet.

illgner
Hozzászólások: 2501
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. augusztus 12., szombat 11:17

KAG írta:
ziro4vr írta: Szerintem parádés fit, viszont nincs kapusuk és rendes vkp, így a blben nehéz lesz.

Nekünk legalább csak kapusunk nincs. :lol:
Jhv, csatar? :lol:
Van két csatár, mennyit akarsz? :lol:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9577
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. augusztus 12., szombat 11:13

ziro4vr írta: Szerintem parádés fit, viszont nincs kapusuk és rendes vkp, így a blben nehéz lesz.

Nekünk legalább csak kapusunk nincs. :lol:
Jhv, csatar? :lol:
ZIDANE

illgner
Hozzászólások: 2501
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. augusztus 12., szombat 11:12

ziro4vr írta: Szerintem parádés fit, viszont nincs kapusuk és rendes vkp, így a blben nehéz lesz.

Nekünk legalább csak kapusunk nincs. :lol:
Még van 100 millió a kasszában, abból talán kijön egy jó vkp :D Tárgyalnak Kepával, bár azt írják, hogy szeptember végétől már tud védeni Neuer.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3845
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2023. augusztus 12., szombat 11:06

ziro4vr írta: Szerintem parádés fit, viszont nincs kapusuk és rendes vkp, így a blben nehéz lesz.

Nekünk legalább csak kapusunk nincs. :lol:
Jelenlegi mezőnyben a Cityn kivül minden csapatnak vannak hiányosságai.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. augusztus 12., szombat 10:52

Szerintem parádés fit, viszont nincs kapusuk és rendes vkp, így a blben nehéz lesz.

Nekünk legalább csak kapusunk nincs. :lol:
Nem illik.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2023. augusztus 12., szombat 10:27

Na, kane is hivatalos. Szerintem jól járt vele a Bayern, bár nem volt olcsó, igazából meglepő is tőlük ilyen szempontból ez az igazolás, ők is azért változnak... De nem lehet mindig ingyen hozni egy lewat a dortmundbol. :roll: eddig korrekt az atigazolasi szezonjuk, mondjuk manenak lehet adtam volna még egy évet, de kueva sok fizut megsporolnak, és még értelmes pénzt is kaptak egy első évben bukó jatekosert.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5016
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. augusztus 12., szombat 8:01

Sierra írta: Én már az idehozatalát se értettem annak idején. Abba a csapatba jött, amiben volt egy Raúl, Ronaldo, Morientes sor előtte. Helyében nem biztos hogy eljövök ebbe a bizonytalan helyzetbe egy olyan környezetből, ahol kb a csapata legjobb volt éveken keresztül. Így összességében nézve én is úgy gondolom, hogy hiba volt ideigazolnia. Még ha a Realnak nem is lehet nemet mondani. A Liverpoolban 297 meccsen 158 gólt szerzett, abszolút jó számok voltak. Annyiban védhető még a döntése, hogy akkoriban a Liverpool inkább UEFA Kupás csapat volt mintsem BL csapat.

Viszont Fernando Torres pont ugyanezt a hibát követte el anno. A Liverpoolban nagyon ment neki, erre elhagyta őket a Chelsea kedvéért ahol egy hatalmas flop volt. Ha marad Liverpoolban, szerintem klublegenda lehetett volna egy akkoriban elég jó csapatban.
Ha jol emlekszem Torres mar a Poolban az utolso evben is kuszkodott az elemekkel….utana csak rosszabbodott a szituacioja a Chelseanel, serulesek, formahanyatlas stb. Bar egy BL igyis leesett neki. Innen nezve megerte.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

illgner
Hozzászólások: 2501
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. augusztus 11., péntek 21:59

zsuninnyo írta:
Halfkey írta: Alatta top kommentet imádom:

Listening to Michael Owen for career advice is like listening to Mia Khalifa for marriage counselling..Listen at your own risk
Eleg szornyu karriere volt, aranylabdaval. Azert a Realban is a legjobb gol/perc mutatoja volt, hiaba ertekeli mindenki rossz jatekoskent, majd elment, hogy tobbet jatsszon es jottek a serulesek. Nem latom itt hol lenne Owen reszerol a hibas dontes. Angolkent meg majd biztos az egycsapatos nemet bajnoksagot fogja ajanlani barkinek jo szivvel.
A legjobb az lenne, ha senkinek nem ajánlgatna semmit. Mi köze neki ahhoz, hogy Kane vagy bárki hova megy a lúzer Spursből. Bár ahhoz tényleg nagyon hülyének kell lenni, hogy valaki ne értse meg ennek az igazolásnak a motivációját. A Spursból a Bayernbe.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 11., péntek 20:56

Kane-t engedtek repülni, már Münchenben van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: kodo » 2023. augusztus 11., péntek 18:42

Torres lehet hibát követett el, de Owen semmiképp. Egyszerűen nem mondasz nemet, ha a Real Madrid hív.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. augusztus 11., péntek 18:05

Én már az idehozatalát se értettem annak idején. Abba a csapatba jött, amiben volt egy Raúl, Ronaldo, Morientes sor előtte. Helyében nem biztos hogy eljövök ebbe a bizonytalan helyzetbe egy olyan környezetből, ahol kb a csapata legjobb volt éveken keresztül. Így összességében nézve én is úgy gondolom, hogy hiba volt ideigazolnia. Még ha a Realnak nem is lehet nemet mondani. A Liverpoolban 297 meccsen 158 gólt szerzett, abszolút jó számok voltak. Annyiban védhető még a döntése, hogy akkoriban a Liverpool inkább UEFA Kupás csapat volt mintsem BL csapat.

Viszont Fernando Torres pont ugyanezt a hibát követte el anno. A Liverpoolban nagyon ment neki, erre elhagyta őket a Chelsea kedvéért ahol egy hatalmas flop volt. Ha marad Liverpoolban, szerintem klublegenda lehetett volna egy akkoriban elég jó csapatban.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. augusztus 11., péntek 16:55

Halfkey írta: Igen, utólag egyértelmū hogy hiba volt ideigazolnia. Nem az akkori helyébe kell magunkat képzelnünk, meg ki mit tett volnát játszanunk, hanem most már utólag meg tudjuk ítélni hogy soha nem ért újra annak a szintjének a közelébe.

Lehet ezt csūrni csavarni, vannak jó okai, de akkor is több volt benne 20onévesen mint ami lett a karrierje.
De hogyan hozhatott volna ki tobbet a karrierjebol, amikor konkretan 26 evesen off lett neki? A legjobb evei meg elotte alltak. Szerintem abszolut nem volt hiba oda igazolni, ahol a legjobbak vannak. Ez egy olyan dolog, amit szerintem 100-bol 99 profi mentalitasu ember megcsinalna abban a helyzetben, es ezt is kell csinalni. Es raadasul nem is volt rossz, bizonyitja a legjobb statisztikaja. Szerintem pont az lett volna hiba, ha nem el ezzel az egyszer-az-eletben lehetoseggel.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 14 regisztrált és 0 vendég