Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
atesz
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2021. november 23., kedd 21:11

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: atesz » 2022. május 20., péntek 15:08

Erre céloztam azzal, hogy a klubok jelentős része elhiszi nekik. Felveszi a játékos a Dortmund mezt, egy csomó klub már rögtön többre tartja őt, mert ott milyen sok a tehetség, milyen jól nevelik, fejlesztik a játékosokat.
Pulisicet például a kispadról elvitte a Chelsea valami 60 millióért. Vicc.

Blowfish
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2022. május 20., péntek 14:41

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Blowfish » 2022. május 20., péntek 14:56

atesz írta: A megítélésükről beszéltem. A klubok és a szurkolók jelentősebb része Klopp régi sikerei miatt egy jó játékosokat sorozatban kitermelő, jól vezetett klubnak és tehetséggondozónak tartják őket a mai napig.
Végülis csak kerestek 200 milliót az átigazolásokon amióta Klopp elment. Úgy néz ki, tényleg hatalmas fejetlenséggel hozzák a játékosokat, és uralkodik a káosz Dortmundban 😱

atesz
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2021. november 23., kedd 21:11

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: atesz » 2022. május 20., péntek 14:22

A megítélésükről beszéltem. A klubok és a szurkolók jelentősebb része Klopp régi sikerei miatt egy jó játékosokat sorozatban kitermelő, jól vezetett klubnak és tehetséggondozónak tartják őket a mai napig.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. május 20., péntek 14:06

Akkor ki írta? Magától generálta a fórumon a hsz-t?
Mi köze a mostani Dortmundnak ahhoz hogy milyen csapatot rakott össze 10 éve Klopp? Bár lehet a szelleme kísérti őket Liverpoolból nemtom. :hmmm:

atesz
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2021. november 23., kedd 21:11

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: atesz » 2022. május 20., péntek 14:03

Olyannal vitatkozol amit nem is írtam :lol:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. május 20., péntek 14:01

atesz írta: Mai napig abból élnek, hogy Klopp 10 évvel ezelőtt összerakott kis túlzással a semmiből egy bl szintű csapatot. Ők a szimpatikus, jól vezetett, játékosnevelde a legtöbb szurkoló és klub szemében.
Jajj atesz, de hiányoztál már, csak tudnám mi a rákért erőlteted még mindig ezt a fórumozást? Nem volt elég a 2 hónapos eltiltás? Volt pár idegesítő arc itt a fórumon az elmúlt 10 évben, de lassan eléred Rájzen szintjét ami nem kis bravúr!

Hogy a topikhoz is hozzászóljak, azt vágod, hogy Reuson meg Hummelsen kívül senki nincs már abból az érából ott? De igen, mai napig abból élnek. :lol: lol

atesz
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2021. november 23., kedd 21:11

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: atesz » 2022. május 20., péntek 13:54

Mai napig abból élnek, hogy Klopp 10 évvel ezelőtt összerakott kis túlzással a semmiből egy bl szintű csapatot. Ők a szimpatikus, jól vezetett, játékosnevelde a legtöbb szurkoló és klub szemében.

Közben az egyik legrosszabbul vezetett klub.
Logikátlan edzőcserék. Össze-vissza átigazolási politika, Bundesliga középszerekkel, mindenféle fiatalok gyűjtögetésével agyatlanul.
Mióta Klopp elment ki tudja hány keretre való játékost hoztak, akiknek a nagy része flop lett.

Ezen az edzőváltáson már meg sem lepődök.
A keretük egyre szarabb. Hátha jövőre lecsúsznak a bl helyekről. Watzke és Zorc megérdemelnék.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. május 20., péntek 13:53

Marky írta: Ha nincs Haaland, akkor ez a teljesitmeny meg a BL-re se lett volna eleg. Nem is latszik, hogy melyik klub tudna felnoni a Bayern szintjere, meg ugy sem, hogy Lewandowski nelkul a Bayern is sokat fog gyengulni.
Haaland góljai nélkül is eltettek volna 63-at, az se olyan kevés szerintem. Persze sokat nyomott a latban a norvég ez tény. De idén rohadt sokat volt sérült, talán emiatt is lett olyan gyenge a szezonjuk.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Marky » 2022. május 20., péntek 13:14

Ha nincs Haaland, akkor ez a teljesitmeny meg a BL-re se lett volna eleg. Nem is latszik, hogy melyik klub tudna felnoni a Bayern szintjere, meg ugy sem, hogy Lewandowski nelkul a Bayern is sokat fog gyengulni.

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: poronty » 2022. május 20., péntek 12:50

Szerintem meg kifejezetten gyászos volt a szezon. A BL kiesés abból a gyenge csoportból óriási bukó, ráadásul a német kupából is egy St. Pauli ütötte ki őket, a bajnokságba meg hozták a kötelező 2. helyezést. A keret mondjuk nem volt túl acélos, nem véletlen, hogy sorra igazolják a játékosokat, ettől függetlenül egy szezont én is adtam volna neki.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. május 20., péntek 12:44

poronty írta: A Dortmund felbontotta Rose szerződését. Fikás Löw-öt megnézném náluk. Kíváncsi vagyok mit tud egy klubcsapatnál.
Pont most akartam beírni. Hát érdekes, nem sok sanszot kapott. :D Én azért 1 évet adtam volna még vele, nem tudom hova ez a nagy sietség. Bajnokságban kb stabil 2. hely, mit vártak, hogy majd lenyomják a Bayernt? :lol: A BL-ben kicsit égő volt a 3. hely, de azért nem volt ez olyan gyászos első évnek. De hát ők tudják.

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: poronty » 2022. május 20., péntek 12:42

A Dortmund felbontotta Rose szerződését. Fikás Löw-öt megnézném náluk. Kíváncsi vagyok mit tud egy klubcsapatnál.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2022. május 20., péntek 9:59

Santi írta: Én nem vagyok az a kárörvendő típus, de ebben az esetben remélem kizúg a Hertha a gecibe, azért, amit Dárdaival leműveltek az elmúlt években. Nagyon megérdemelnék a másodosztályt.
+1, jó nagy zuhanást nekik.
És akkor még Petry Zsolt esetéről nem is beszéltünk.
https://www.nemzetisport.hu/minden_mas_ ... ad-2891853
Love football, hate antifa.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Santi » 2022. május 20., péntek 8:34

Én nem vagyok az a kárörvendő típus, de ebben az esetben remélem kizúg a Hertha a gecibe, azért, amit Dárdaival leműveltek az elmúlt években. Nagyon megérdemelnék a másodosztályt.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. május 19., csütörtök 22:56

sebydani írta: Hát azért írtam, hogy az elsőt Igazából Remy-n múlik minden, már nem Hamburgban él, ráadásul offolva is van de nem tudjuk a háttérben mire fogad
Ja igen. :lol: :lol: Olvasás nem mindig megy. :D Azt olvastam, hogy a Hertha bukta az első osztályt. :D

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. május 19., csütörtök 22:55

Sierra írta:
sebydani írta: Hertha bukta az első osztályozót. Kókler Pali hiányozhat nekik :)
Lesz még egy meccsük. A Hamburg is képes elbalfaszkodni sztem.
Hát azért írtam, hogy az elsőt :kalapos: Igazából Remy-n múlik minden, már nem Hamburgban él, ráadásul offolva is van de nem tudjuk a háttérben mire fogad :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. május 19., csütörtök 22:54

sebydani írta: Hertha bukta az első osztályozót. Kókler Pali hiányozhat nekik :)
Lesz még egy meccsük. A Hamburg is képes elbalfaszkodni sztem.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. május 19., csütörtök 22:47

Hertha bukta az első osztályozót. Kókler Pali hiányozhat nekik :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. május 17., kedd 13:53

Bayern is now in talks with the agents of Saša Kalajdžić, Sadio Mané, Ousmane Dembele and Sebastian Haller. It is the reaction to the refusal for new contracts of Robert Lewandowski and Serge Gnabry. [@ChristianFalk]

Pörög a market ezerrel.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. május 16., hétfő 17:10

PotS: Nkunku

Bayern már vinné is.

Ps: egy Benzema Mbappé Nkunku 3-as nem lesz szar a franciáknak. Már ha Deschamps nem ragaszkodik a lassan rajta kívül senkinek nem kellő Griezmannhoz.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég