Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. július 19., kedd 0:11

Remy írta:
A Borussia Dortmund hivatalos oldalain közölte, hogy Sébastien Haller sürgősen elhagyta a csapat edzőtáborát, miután az orvosi vizsgálatok során heredaganatot diagnosztizáltak nála.
Bazd....
A kurva életbe. Pedig most jött volna a karrierje legszebb része. Nem vagyok jártas a témában, de ez könnyebben kezelhető, mint a többi kollégája, ugye? :'(
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. július 18., hétfő 23:58

A Borussia Dortmund hivatalos oldalain közölte, hogy Sébastien Haller sürgősen elhagyta a csapat edzőtáborát, miután az orvosi vizsgálatok során heredaganatot diagnosztizáltak nála.
Bazd....
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2022. július 18., hétfő 11:10

raul 4 ever írta: Sztem a juve, mint csapat/az egész keret szar. Nem mondom, hogy bármelyik kh-nkat elcserélném rá (nyilván Vallejo kivétel), de nem volt kutyaütő. De az egész csapat gyenge.. Kíváncsi vagyok a bundásban mi lesz vele, a bm védelme így:
Mazra/Pavard - deLigt - Hernandez/Upa - Davies azért nem néz ki rosszul.
Igen,a Juvéval sok gond volt egész keretet tekintve,de amikor épp stabilabban működött,akkor is hullámzott DeLigt, néha óriási egyéni bakikkal. Idén kcsit stabilabb volt,meglátjuk a Bayernben hogy megy,és vezér lesz-e,mert az kell nekik. Szerintem ezért is mentek rá, mert Alaba óta főleg nincs senki hátul aki vezér.

3/5 védő lesz vélhetően amúgy,nem 4.

Firmino jutot eszembe,ő még korrekt fit lehetne. Nem 40gólos arc,de letámadásban használható,és segíthetné Manét meg a másik szélsőt/Müllert.
Poolban úgyis padra szorult, Jota is tud középen játszani,lehet,hogy el tudnák hozni. Amíg nem tűnik fel valami fiatal arc.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. július 18., hétfő 10:45

Sztem a juve, mint csapat/az egész keret szar. Nem mondom, hogy bármelyik kh-nkat elcserélném rá (nyilván Vallejo kivétel), de nem volt kutyaütő. De az egész csapat gyenge.. Kíváncsi vagyok a bundásban mi lesz vele, a bm védelme így:
Mazra/Pavard - deLigt - Hernandez/Upa - Davies azért nem néz ki rosszul.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 18., hétfő 10:01

gutihaz14 írta: nem is a bundesliga miatt kene nekik CR7 hanem a BL miatt de ez csak szerintem. oriasi pluszt tud adni egy gyoztes CR
CR-t mindig is az egója hajtotta, de ezt már kimaxolta nálunk és szerintem azóta ez az egó inkább hátrány, mint előny.
A BL-ben még fontosabb a védelem, mint a bundásban. Persze, lehet, hogy kapufa lesz De Ligt is, de szerintem benne több van, mint amit a Juvéban mutatott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5171
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. július 18., hétfő 9:57

nem is a bundesliga miatt kene nekik CR7 hanem a BL miatt de ez csak szerintem. oriasi pluszt tud adni egy gyoztes CR
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 18., hétfő 9:53

Anthony írta:
illgner írta:

Szerinted a Bayernnek a 37,5 éves CR-re kéne most elkölteniük egy halom pénzt? Aki amúgy abszolút nem illik hozzájuk semmilyen tekintetben, sem az egója alapján, sem pedig a játékstílusával.
Mekkora halom pénzt? Az átigazolási díja minimális, a fizetése kb visszajön a marketingből amit generál. A Bayern elvesztett évi 40-50 gólt, az a nem mindegy. És vesznek méreg drágán egy védőt, aki minden csak nem jó.
Maximum nem öt hat góllal verik a kicsiket, csak kettővel, de mellette stabilabb lesz a védelmük jó eséllyel.
Én sem ugranék fel egy nagy csapat helyében sem a Cé szerelvényre...és nem véletlenül nem teszi meg senki egyelőre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. július 18., hétfő 9:49

illgner írta:
Anthony írta:
Mekkora halom pénzt? Az átigazolási díja minimális, a fizetése kb visszajön a marketingből amit generál. A Bayern elvesztett évi 40-50 gólt, az a nem mindegy. És vesznek méreg drágán egy védőt, aki minden csak nem jó.
A második mondatomban volt a lényeg, abból semmit sem cáfoltál. A Bayern alapvetően presszingre épülő játékába sehogy sem illik bele.
ok

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: cart » 2022. július 18., hétfő 9:45

Azt hittem most majd végre Chuopo-Moting előléphet Lewa árnyékából
:mrgreen:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. július 18., hétfő 9:43

Realista24 írta: Nagyon rákaptak a Kane hírekre az újságírók, mint lehetséges Lewa utód.
Gondolom lenne vagy 150 millio euro.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2022. július 18., hétfő 9:19

Anthony írta:
illgner írta:

Szerinted a Bayernnek a 37,5 éves CR-re kéne most elkölteniük egy halom pénzt? Aki amúgy abszolút nem illik hozzájuk semmilyen tekintetben, sem az egója alapján, sem pedig a játékstílusával.
Mekkora halom pénzt? Az átigazolási díja minimális, a fizetése kb visszajön a marketingből amit generál. A Bayern elvesztett évi 40-50 gólt, az a nem mindegy. És vesznek méreg drágán egy védőt, aki minden csak nem jó.
A második mondatomban volt a lényeg, abból semmit sem cáfoltál. A Bayern alapvetően presszingre épülő játékába sehogy sem illik bele.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 18., hétfő 8:18

Nagyon rákaptak a Kane hírekre az újságírók, mint lehetséges Lewa utód.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. július 18., hétfő 6:50

illgner írta:
Remy írta: Szóval CR nem, de a hosszú ideje semmit nem mutató, méregdrága játékos beleillik a Bayern profiljába. :agree: jóvan akkor.
Szerinted a Bayernnek a 37,5 éves CR-re kéne most elkölteniük egy halom pénzt? Aki amúgy abszolút nem illik hozzájuk semmilyen tekintetben, sem az egója alapján, sem pedig a játékstílusával.
Mekkora halom pénzt? Az átigazolási díja minimális, a fizetése kb visszajön a marketingből amit generál. A Bayern elvesztett évi 40-50 gólt, az a nem mindegy. És vesznek méreg drágán egy védőt, aki minden csak nem jó.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2022. július 18., hétfő 4:58

Remy írta: Szóval CR nem, de a hosszú ideje semmit nem mutató, méregdrága játékos beleillik a Bayern profiljába. :agree: jóvan akkor.
Szerinted a Bayernnek a 37,5 éves CR-re kéne most elkölteniük egy halom pénzt? Aki amúgy abszolút nem illik hozzájuk semmilyen tekintetben, sem az egója alapján, sem pedig a játékstílusával.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. július 17., vasárnap 21:59

Engem meglep a BM idei játékospolitikája, viszont bármennyire csípem Nagelsmannt, nem érzem azt hogy ő a jó fit oda, szerintem ez a mostani BM hónaljszagú és nem fog blt nyerni egyhamar.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. július 17., vasárnap 21:52

Szóval CR nem, de a hosszú ideje semmit nem mutató, méregdrága játékos beleillik a Bayern profiljába. :agree: jóvan akkor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. július 17., vasárnap 21:52

sebydani írta: De Ligt le lett “here we go”-zva, irány a Bayern.
Jó lesz ott neki. Szerintem ki is jöhet belőle a potenciál amit eleinte jósoltak neki. És még csak 1 hónap múlva lesz 23.

Azt írják minimum 80 millió. Az klubrekord, nem?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára halamadrid 2022. július 17., vasárnap 21:53-kor.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. július 17., vasárnap 21:49

De Ligt le lett “here we go”-zva, irány a Bayern.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. július 13., szerda 22:24

Serge Gnabry is nearing a contract extension with Bayern Munich. @kicker via @GGFN_
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2022. július 13., szerda 9:43

_Bushido_ írta: De Ligt is elég drága lenne Bayern szinten, nem szoktak ezek 1 emberre ennyit költeni.
Amúgy értelemesebb és jobb lenne sztem CR-re rámenni, 1-2 év, kevesebb fizu, de kb garantált bajnoki és gólkirályi cím.

DE ahogy írták pár helyen, ha Kane menne, eladnák, akkor Conte abban a pillanatban felmondana.
Ugye Lucas Hernandezre szórtak el nagy pénzt, mert annyira kellett már valaki.
Most is befürödtek emberekkel,nincs vezér Hummels és Alaba után, Upamecanoról is kiderült,hogy 4 védősben átlag alatti,3masban talán elfér majd. DeLigt még mindig csak 23 lesz,kinézem,hogy benne látják 10 évre a vezért. Szerintem nem ér annyit, nem vagyok vele annyira elégedett a Juvéban
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég