Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
golrick
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2023. február 6., hétfő 12:29

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: golrick » 2023. március 24., péntek 9:42

Viszont már olyan hír is van, a vezetők azon is kiakadtak rá, hogy a Leverkusen vereség után a gyenge bajnoki eredmények ellenére a válogatott szünetre nem maradt a klubnál, lelépett síelni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 24., péntek 9:00

Azt irjak, azert is lepett ilyen "hirtelen" a Bayern, mert mindenkeppen Tuchelt akartak, aki Perez elsoszamu favoritja volt Carlo helyere es nem akartak lemaradni rola.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 24., péntek 8:54

ne menjunk bele, elfogadom ahogy gondoljatok, nekem magasan, neha tul magasan van a léc, 2 lehetőségem van, megkapom az altalam valamire tartott jatekosokat, vagy leadom a mezt, es nem bosszantom magam. nehez a maximalizmussal egyutt elni na :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Berti » 2023. március 24., péntek 8:50

hehetheoriginal írta: sose mondtam, hogy csak :lol: :mrgreen:

kimikk pont ugyanaz az ütnivaló fejű hülyegyerek, mint gavi, kezdettől fogva túlfújt, átlagos képességű emberek mindketten

neuer meg nem a legélesebb kés a fiókban, mikor félpályánál szaladgál kinn es részt szeretne venni a labdajátékban, mint egy retardált vagy szezon közepén elmegy síelni es szarrátöri magát.....

szalihami meg egy barom, de sztem ilyen mondat csak kitalacio, hogy csak akkor kaphatsz vilagsztar jatekost, ha nyersz valamit elotte.. ez mekkora faszsag mar, vmi ujsagiro megint nagyot akart mondani
Tehat Kimmich sem szint, Neuer sem, Nagelsmann sem és Tuchel sem.
Kezdem érteni miről beszél M1Ö :lol:

gavit megengedem (bár attól még hogy egy ütnivaló habzószájú ölbeszaró, attól még az átlagnál jobb játékos), de az előbbi 4 mind szűk elit :roll:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 24., péntek 8:38

sose mondtam, hogy csak :lol: :mrgreen:

kimikk pont ugyanaz az ütnivaló fejű hülyegyerek, mint gavi, kezdettől fogva túlfújt, átlagos képességű emberek mindketten

neuer meg nem a legélesebb kés a fiókban, mikor félpályánál szaladgál kinn es részt szeretne venni a labdajátékban, mint egy retardált vagy szezon közepén elmegy síelni es szarrátöri magát.....

szalihami meg egy barom, de sztem ilyen mondat csak kitalacio, hogy csak akkor kaphatsz vilagsztar jatekost, ha nyersz valamit elotte.. ez mekkora faszsag mar, vmi ujsagiro megint nagyot akart mondani
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. március 24., péntek 8:30

realmadrid95 írta: Mivel allandoan hozzatok a focihireket angolrol leforditva, ezert gondoltam, hogy en is segitek picit, mivel nemet az megy. Azt irjak mindenhol, hogy Bayernen belul van 3 ember, aki miatt tavozik Nagelsmann. Az egyik Kimmich, aki annyira el van szallva magatol, hogy az oltozoben csak Mullerrel beszel mar, mindenkivel megromlott a kapcsolata csapaton belul az arroganciaja miatt. A masodik versenyzonk Salihamidzic, akitol kert egy vilagklasszis centert, amire azt mondta neki a bosnyak, hogy vilagklasszis centert csak vilagklasszis edzo kaphat, meg nem tett le semmit a foci vilagaban, amiert lehetnek magas igenyei. A harmadik Neuer, aki Pique szinten bekebelezte a csapatat es hatalmas botranyba fulladt az egesz, hogy az o baratjat, a kapusedzot elkuldte a klub. Az verte ki a biztositekot a Bayernnel, hogy Tapasovic olyan edzestervet irt elo Neuernel, ahol semmit nem kellett csinalnia edzeseken. Odaig fajult, hogy Nagelsmann elkuldte a kapusedzot, Neuer meg hadat uzent neki. Par helyen irjak, hogy Kimmichet is o befolyasolja folyamatosan.
Hehe, mégse csak a bevándorlókkal van baj :lol: ez kemény.

Mondjuk ha ilyen nagyravágyó igényei vannak, hogy csatárigazolás, akkor nem mi leszünk a kövi csapata :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

golrick
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2023. február 6., hétfő 12:29

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: golrick » 2023. március 24., péntek 8:26

realmadrid95 írta: Kimmich, aki annyira el van szallva magatol, hogy az oltozoben csak Mullerrel beszel mar, mindenkivel megromlott a kapcsolata csapaton belul az arroganciaja miatt
Kimmich egy Gavi típusú kis frusztrált, komplexusos, idegbeteg csivava.
Hatalmas wtf nekem, hogy az emberek őt vezérnek, karakteres játékosnak tartják, mert sokat üvöltözik agresszív fejjel, mint régebbi német jatekosok.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 24., péntek 8:25

realmadrid95 írta: Mivel allandoan hozzatok a focihireket angolrol leforditva, ezert gondoltam, hogy en is segitek picit, mivel nemet az megy. Azt irjak mindenhol, hogy Bayernen belul van 3 ember, aki miatt tavozik Nagelsmann. Az egyik Kimmich, aki annyira el van szallva magatol, hogy az oltozoben csak Mullerrel beszel mar, mindenkivel megromlott a kapcsolata csapaton belul az arroganciaja miatt. A masodik versenyzonk Salihamidzic, akitol kert egy vilagklasszis centert, amire azt mondta neki a bosnyak, hogy vilagklasszis centert csak vilagklasszis edzo kaphat, meg nem tett le semmit a foci vilagaban, amiert lehetnek magas igenyei. A harmadik Neuer, aki Pique szinten bekebelezte a csapatat es hatalmas botranyba fulladt az egesz, hogy az o baratjat, a kapusedzot elkuldte a klub. Az verte ki a biztositekot a Bayernnel, hogy Tapasovic olyan edzestervet irt elo Neuernel, ahol semmit nem kellett csinalnia edzeseken. Odaig fajult, hogy Nagelsmann elkuldte a kapusedzot, Neuer meg hadat uzent neki. Par helyen irjak, hogy Kimmichet is o befolyasolja folyamatosan.
Koszi...jo latni, hogy ott is eros a belterjes SS tiszt vonal :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. március 24., péntek 8:24

hehetheoriginal írta: Megfogalmaztuk mi a fasz van: jatekosok nyelven erto jo pedagogiai erzekkel biro ember kell, nem stathuszar , a focit konyvbol betanult edzo.
Jatekosok is, vannak opciok, akikkel javulnank, bappe, halland, musiala, davies, etc.
Mas kerdes, hogy mennyire realis, hogy mozdithatoak.
Értem, hogy miről beszéltek, csak nem értek vele egyet. Te is szarozod folyamat a keretet, de ne vegyünk senkit, mert mindenki gyenge. Érzed gondolom a paradoxont. Nem lehet így hozzá állni, hogy ne jöjjön senki. Én se zs kategóriás játékosokat akarok, de itt már mindenki le van nézve, mert mi a Real vagyunk, közben elmegy mellettünk a foci, mert az öreg klasszisainkra építünk. Ugyanez edző szinten. Nekünk nem jó egy bizonyított, sikeres edző, mert ide több kell. Túl van ez gondolva, szerintem.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 24., péntek 8:21

golrick írta: Pedagódiai érzék, értsd exfocista nagy név, a játékos meg kussoljon, mert ki ő az edzőhöz képest.
Mint a begyepesedett boomer magyar fociban.
van baj :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. március 24., péntek 8:17

Tuchelt sokan lenézik, pedig nem kókler

ha nem mi, akkor tényleg a Bayern nyerje meg a BL-t
Tuchel lehet az első, aki másodszor nyeri meg úgy, hogy szezon közben veszi át a csapatot
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

realmadrid95
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. március 24., péntek 8:09

Mivel allandoan hozzatok a focihireket angolrol leforditva, ezert gondoltam, hogy en is segitek picit, mivel nemet az megy. Azt irjak mindenhol, hogy Bayernen belul van 3 ember, aki miatt tavozik Nagelsmann. Az egyik Kimmich, aki annyira el van szallva magatol, hogy az oltozoben csak Mullerrel beszel mar, mindenkivel megromlott a kapcsolata csapaton belul az arroganciaja miatt. A masodik versenyzonk Salihamidzic, akitol kert egy vilagklasszis centert, amire azt mondta neki a bosnyak, hogy vilagklasszis centert csak vilagklasszis edzo kaphat, meg nem tett le semmit a foci vilagaban, amiert lehetnek magas igenyei. A harmadik Neuer, aki Pique szinten bekebelezte a csapatat es hatalmas botranyba fulladt az egesz, hogy az o baratjat, a kapusedzot elkuldte a klub. Az verte ki a biztositekot a Bayernnel, hogy Tapasovic olyan edzestervet irt elo Neuernel, ahol semmit nem kellett csinalnia edzeseken. Odaig fajult, hogy Nagelsmann elkuldte a kapusedzot, Neuer meg hadat uzent neki. Par helyen irjak, hogy Kimmichet is o befolyasolja folyamatosan.

golrick
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2023. február 6., hétfő 12:29

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: golrick » 2023. március 24., péntek 7:50

Pedagódiai érzék, értsd exfocista nagy név, a játékos meg kussoljon, mert ki ő az edzőhöz képest.
Mint a begyepesedett boomer magyar fociban.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 24., péntek 7:42

M1Ö írta: Amúgy olyan magas lovon ülünk, hogy az hihetetlen... :lol:
Ide nem jó egy edző se, ide nem jó egy játékos se. De amúgy cseréljünk edzőt, meg cseréljük le a fél keretet, mert gyengék vagyunk. Össze zavartok :lol:
Megfogalmaztuk mi a fasz van: jatekosok nyelven erto jo pedagogiai erzekkel biro ember kell, nem stathuszar , a focit konyvbol betanult edzo.
Jatekosok is, vannak opciok, akikkel javulnank, bappe, halland, musiala, davies, etc.
Mas kerdes, hogy mennyire realis, hogy mozdithatoak.
thereisonly1ronaldo

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. március 24., péntek 6:58

Amúgy olyan magas lovon ülünk, hogy az hihetetlen... :lol:
Ide nem jó egy edző se, ide nem jó egy játékos se. De amúgy cseréljünk edzőt, meg cseréljük le a fél keretet, mert gyengék vagyunk. Össze zavartok :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 24., péntek 6:50

ikarus93 írta: Elvileg Kroos felhivta Nagelsmant, és mondta neki hogy gyere testvérem.

Lehet fake.
Végülis majd egykoruak :lol:

Nem kene ezt elsietni.
De orulok, hogy nem a vergozos bolond tuchel jon ide
thereisonly1ronaldo

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. március 24., péntek 0:45

BlancoMark írta: Az ilyen Nagelsmannok szerintem sosem mukodtek Madridban. Nem eleg nagy nev az itteni jatekosoknak, es olyan hu de nagy karizmaja sincs ahogy elnezem. Egy Raul vagy Xabi Alonso elobb lesz sikeres itt mint egy ilyen idegen test.
Kiöregszik kb az összes nagyágyú, aki tényleg komoly karakter azt nem marad senki csak Vini aki nagyon elhitte magáról.

Most így generációváltásnál akár működhet is.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 24., péntek 0:40

Németeknél max kloppnak van meg az a respectje ami ide hozzánk kell de ő sem való ide. A többinek meg pláne nincs itt keresni valója akkor már inkább dobjuk mélyvízbe raúlt vagy alonsot.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. március 23., csütörtök 23:58

Az ilyen Nagelsmannok szerintem sosem mukodtek Madridban. Nem eleg nagy nev az itteni jatekosoknak, es olyan hu de nagy karizmaja sincs ahogy elnezem. Egy Raul vagy Xabi Alonso elobb lesz sikeres itt mint egy ilyen idegen test.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2023. március 23., csütörtök 23:57

ferni írta:
Sorrentino írta: Amúgy Nagelsman miért illene a mi padunkra? :coffee:
elég nagy potenciál lehet benne hosszútávon
már csak ezért megérné a kockázatot ha edzőcsere lenne


mondjuk érdekelne pár vélemény mi csúszott neki ennyire félre a Bayernnél.
Potenciált még megértem. De eddig 1 évnél nem húzták tovább német edzők a madridi pad élén. :/


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 132 regisztrált és 0 vendég