Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
realmadrid95
Hozzászólások: 1763
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. szeptember 1., péntek 22:40

illgner írta:
realmadrid95 írta: Hol irtam, hogy Goretzka hulladek? Annyi, hogy Palhinha a Pl egyik, ha nem a legjobb szuroje volt tavaly. Hany olyan jatekos volt, aki 27 eves koratol hozott vilagklasszis szintet, ugy, hogy elotte nem is volt nagyon kepben? Vardy is nagyon jo pelda erre. Mint irtam, elobb nezz meg egy ket meccset, ugy alkoss velemenyt szerintem, mert eleg hulyen le igy.
Azt írtad, hogy Palhinha sokkal jobb játékos nála, amikor eleve nem ugyanaz a poszt a két játékost, de ezt már leírtam az első válaszomban is. Én megnézném Palhinhát nyolcasban, ami Goretzka posztja, és hát ezt elég faszán megcsinálja, amikor éppen formában van. Annyit olvastam a portugálról, hogy nagyon jó labdaszerző, viszont a passzjátéka enyhén szólva is hagy maga után kívánnivalót. Úgy gondolom, nincs nagy különbség a véleményeink között, csak nekem ez a sokkal jobb játékos kitétel szúrt szemet, amit szerintem te sem gondoltál komolyan, és azóta finomítottál is az állításodon.


En meg valaszoltam is neked arra, hogy hiaba nem azonos poszt a ket jatekos, klasszis kulonbseg van koztuk. Raadasul Goretzka jatszott is vkpkent, ahol szornyu volt. Azzal finomitottam, hogy Goretzkat nem tartom hulladeknak? A nemet a Plben csak egy tucat kozeppalyas lenne, mig Palhinha az egyik legjobb volt. Ott tartunk, hogy a Bundesliga topiknal sirsz allandoan, ha jon valami negativ velemeny a Bayern jatekosokra, raadasul olyan hulyesegeket irsz neha, hogy kifolyik az ember szeme. Akarhogy csurod csavarod, nem lesz igazad, mar csak azert sem, mert sosem lattad jatszani, de te mint osbayernes, azert kardoskodsz Goretzka mellett.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. szeptember 1., péntek 22:32

Kicsi Heidenheim elég faszán lefocizta a BVB-t a végére, de azért a pontot megmentették a hazaiak.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. szeptember 1., péntek 22:31

realmadrid95 írta: Hol irtam, hogy Goretzka hulladek? Annyi, hogy Palhinha a Pl egyik, ha nem a legjobb szuroje volt tavaly. Hany olyan jatekos volt, aki 27 eves koratol hozott vilagklasszis szintet, ugy, hogy elotte nem is volt nagyon kepben? Vardy is nagyon jo pelda erre. Mint irtam, elobb nezz meg egy ket meccset, ugy alkoss velemenyt szerintem, mert eleg hulyen le igy.
Azt írtad, hogy Palhinha sokkal jobb játékos nála, amikor eleve nem ugyanaz a poszt a két játékost, de ezt már leírtam az első válaszomban is. Én megnézném Palhinhát nyolcasban, ami Goretzka posztja, és hát ezt elég faszán megcsinálja, amikor éppen formában van. Annyit olvastam a portugálról, hogy nagyon jó labdaszerző, viszont a passzjátéka enyhén szólva is hagy maga után kívánnivalót. Úgy gondolom, nincs nagy különbség a véleményeink között, csak nekem ez a sokkal jobb játékos kitétel szúrt szemet, amit szerintem te sem gondoltál komolyan, és azóta finomítottál is az állításodon.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára illgner 2023. szeptember 1., péntek 22:32-kor.

realmadrid95
Hozzászólások: 1763
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. szeptember 1., péntek 22:26

illgner írta:
realmadrid95 írta:


Aki ert a focihoz, az aligha fog ezen nevetni. Viszont, aki nem lat jatszani egy jatekost es ugy alkot velemenyt rola, na azt sokkal hamarabb fogjak.
Ok, tételezzük fel, hogy sokkal jobb játékos, hangsúlyozom sokkal jobb, ami magyarul azt jelenti, hogy egy klasszissal jobb nála. Akkor ez a klasszissal jobb Palhinha hol volt eddig a nemzetközi porondon, mondjuk a BL-ben meg a portugál válogatottban? Egy 28 éves játékosról beszélünk, nem egy 18 éves tehetségről. Te meg úgy állítod be Goretzkát, mintha egy hulladék lenne, pusztán azért, mert tavaly volt az egész csapattal együtt egy gyenge idénye.
Hol irtam, hogy Goretzka hulladek? Annyi, hogy Palhinha a Pl egyik, ha nem a legjobb szuroje volt tavaly. Hany olyan jatekos volt, aki 27 eves koratol hozott vilagklasszis szintet, ugy, hogy elotte nem is volt nagyon kepben? Vardy is nagyon jo pelda erre. Mint irtam, elobb nezz meg egy ket meccset, ugy alkoss velemenyt szerintem, mert eleg hulyen le igy.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. szeptember 1., péntek 22:22

ziro4vr írta: Így hogy Jude elment, ebben a dortmundban nem nagyon van kit nézni.
Ha ezen a meccsen a szabályos gólokat számoljuk, akkor itt most 1:3-ra vezetne a Heidenheim.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. szeptember 1., péntek 22:21

realmadrid95 írta:
illgner írta: Figyelj már, te tettél egy állítást, hogy Palhinha sokkal jobb játékos, mint Goretzka. Ha ezzel az állításoddal elkezdesz házalni bárhol, ki fognak nevetni. Ezt viccen kívül mondhatom. Nem azt állítom, hogy nem jó Palhinha, csak éppen nem szeretem a túlzásokat.

Aki ert a focihoz, az aligha fog ezen nevetni. Viszont, aki nem lat jatszani egy jatekost es ugy alkot velemenyt rola, na azt sokkal hamarabb fogjak.
Ok, tételezzük fel, hogy sokkal jobb játékos, hangsúlyozom sokkal jobb, ami magyarul azt jelenti, hogy egy klasszissal jobb nála. Akkor ez a klasszissal jobb Palhinha hol volt eddig a nemzetközi porondon, mondjuk a BL-ben meg a portugál válogatottban? Egy 28 éves játékosról beszélünk, nem egy 18 éves tehetségről. Te meg úgy állítod be Goretzkát, mintha egy hulladék lenne, pusztán azért, mert tavaly volt az egész csapattal együtt egy gyenge idénye.

realmadrid95
Hozzászólások: 1763
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. szeptember 1., péntek 22:17

illgner írta: Figyelj már, te tettél egy állítást, hogy Palhinha sokkal jobb játékos, mint Goretzka. Ha ezzel az állításoddal elkezdesz házalni bárhol, ki fognak nevetni. Ezt viccen kívül mondhatom. Nem azt állítom, hogy nem jó Palhinha, csak éppen nem szeretem a túlzásokat.

Aki ert a focihoz, az aligha fog ezen nevetni. Viszont, aki nem lat jatszani egy jatekost es ugy alkot velemenyt rola, na azt sokkal hamarabb fogjak.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. szeptember 1., péntek 22:16

Így hogy Jude elment, ebben a dortmundban nem nagyon van kit nézni.
Nem illik.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. szeptember 1., péntek 22:15

realmadrid95 írta: Goretzkaert miert nem repkedtek a 40 millios ajanlat sem? Koltoi kerdes volt.
Azért nem repkedtek érte a 40 milliós ajánlatok, amiért nem repkedtek Kimmichért, Daviesért, Comanért, Neuerért, Müllerért, Musialáért, meg még sorolhatnám a neveket a végtelenségig, más csapatok klasszisait is megnevezve. Mert fel sem merült, hogy eligazoljon, azért.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. szeptember 1., péntek 22:12

Figyelj már, te tettél egy állítást, hogy Palhinha sokkal jobb játékos, mint Goretzka. Ha ezzel az állításoddal elkezdesz házalni bárhol, ki fognak nevetni. Ezt viccen kívül mondhatom. Nem azt állítom, hogy nem jó Palhinha, csak éppen nem szeretem a túlzásokat.

realmadrid95
Hozzászólások: 1763
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. szeptember 1., péntek 22:09

illgner írta:
realmadrid95 írta:


Azert Goretzka is nem egyszer jatszott vkpt is. 2-3 eve stagnal a nemet, neha nagyon katasztrofa teljesitmenyt hoz. Az, hogy ki mit ert el palyafutasa alatt, pont ezzel nem lehet valakit osszehasonlitani. Ennyi erovel Choupo sokkal jobb, mint Kane. Egyebkent egy gyenge Fulhamben kozel azonos a piaci ertekuk, nem veletlen. Arrol nem beszelve, hogy sok helyen irtak, hogy Goretzkatol megvalnanak mar 40 millioert, ha van ra vevo, nem volt. Ok meg kiadnanak ekkora osszeget, szerintem ez nagyon beszedes…
Sok helyen írták, ez aztán a komoly érv a részedről. Goretzka meghatározó játékosként érte el a sikereit, pl. a hatkupás idényben, szemben Odrival, aki végig a Bayern padján ücsörgött. Tehát ezért is elképesztő túlzásnak tartom ezt a Palhinha sokkal jobb játékos mint Goretzka féle állítást. Nem egyszer játszott vkp-t, azért mert nincs a Bayernnek vkp-ja, Kimmihchet nevezik annak jobb híján, de ő sem labdaszerző középpályás. Pont azért szerették volna leigazolni a portugált, mert ő vérbeli védekező középpályás, amilyen most nincs nekik.


Ertem, ezt nem fogadod el ervnek, de te nem fogadod el mas velemenyet ugy, hogy te nem is hallottal meg rola, csak ket honapja. Veled ellentetben en mindket jatekost lattam, nem vagyok elfogult bayorfan igy meg tudtam allapitani, hogy Palhinha jobb jatekos, meg ha nem is azonos poszton jatszanak. Rengetegszer kiemeltek meg a Plben is, hogy szenzacios jatekos, mert az is, attol, hogy te nem kovetsz mas bajnoksagot, az mar a te bajod. Nem veletlenul probalkozott be erte a Liverpool, Chelsea is es a 80 millio sem veletlen. Goretzkaert miert nem repkedtek a 40 millios ajanlat sem? Koltoi kerdes volt.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. szeptember 1., péntek 22:04

Dortmund úgy vezet 2:1-re a Heidenheim ellen, hogy 0:0-nál Can könyökkel passzolt az első góljuk előtt, a második góljuk egy nevetséges kezezés utáni büntetőből jött, a Heidentől meg elvettek egy gólt kezezés miatt, amikor üres kapura menő labdába kézzel beleért teljesen vétlenül a támadó. Elég durván tolják a hazaiakat.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. szeptember 1., péntek 22:00

realmadrid95 írta:
illgner írta:

Az azért erős túlzás, hogy Goretzkánál sokkal jobb játékos, már csak azért is, mert ő nyolcas, a portugál meg vkp, alma és körte. Most arról ne beszéljünk, hogy mit ért el eddig a pályafutása alatt a két játékos, miközben ugyanolyan idősek. Két évvel ezelőtt ember nem hallott még a portugálról. Bevallom én még két hónappal ezelőtt sem.

Azert Goretzka is nem egyszer jatszott vkpt is. 2-3 eve stagnal a nemet, neha nagyon katasztrofa teljesitmenyt hoz. Az, hogy ki mit ert el palyafutasa alatt, pont ezzel nem lehet valakit osszehasonlitani. Ennyi erovel Choupo sokkal jobb, mint Kane. Egyebkent egy gyenge Fulhamben kozel azonos a piaci ertekuk, nem veletlen. Arrol nem beszelve, hogy sok helyen irtak, hogy Goretzkatol megvalnanak mar 40 millioert, ha van ra vevo, nem volt. Ok meg kiadnanak ekkora osszeget, szerintem ez nagyon beszedes…
Sok helyen írták, ez aztán a komoly érv a részedről. Goretzka meghatározó játékosként érte el a sikereit, pl. a hatkupás idényben, szemben Odrival, aki végig a Bayern padján ücsörgött. Tehát ezért is elképesztő túlzásnak tartom ezt a Palhinha sokkal jobb játékos mint Goretzka féle állítást. Nem egyszer játszott vkp-t, azért mert nincs a Bayernnek vkp-ja, Kimmihchet nevezik annak jobb híján, de ő sem labdaszerző középpályás. Pont azért szerették volna leigazolni a portugált, mert ő vérbeli védekező középpályás, amilyen most nincs nekik.

realmadrid95
Hozzászólások: 1763
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. szeptember 1., péntek 21:54

illgner írta:
realmadrid95 írta:


Kimmichet leszamitva sokkal jobb jatekos, mint a masik ketto.
Az azért erős túlzás, hogy Goretzkánál sokkal jobb játékos, már csak azért is, mert ő nyolcas, a portugál meg vkp, alma és körte. Most arról ne beszéljünk, hogy mit ért el eddig a pályafutása alatt a két játékos, miközben ugyanolyan idősek. Két évvel ezelőtt ember nem hallott még a portugálról. Bevallom én még két hónappal ezelőtt sem.

Azert Goretzka is nem egyszer jatszott vkpt is. 2-3 eve stagnal a nemet, neha nagyon katasztrofa teljesitmenyt hoz. Az, hogy ki mit ert el palyafutasa alatt, pont ezzel nem lehet valakit osszehasonlitani. Ennyi erovel Choupo sokkal jobb, mint Kane. Egyebkent egy gyenge Fulhamben kozel azonos a piaci ertekuk, nem veletlen. Arrol nem beszelve, hogy sok helyen irtak, hogy Goretzkatol megvalnanak mar 40 millioert, ha van ra vevo, nem volt. Ok meg kiadnanak ekkora osszeget, szerintem ez nagyon beszedes…

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. szeptember 1., péntek 20:32

realmadrid95 írta:
realistahuni írta:

Azigen. :lol:
Kimmich, Goretzka, Laimer harmashoz képest semennyire nem előrelépés, erre elverni 80 millát elég gáz.

Kimmichet leszamitva sokkal jobb jatekos, mint a masik ketto.
Az azért erős túlzás, hogy Goretzkánál sokkal jobb játékos, már csak azért is, mert ő nyolcas, a portugál meg vkp, alma és körte. Most arról ne beszéljünk, hogy mit ért el eddig a pályafutása alatt a két játékos, miközben ugyanolyan idősek. Két évvel ezelőtt ember nem hallott még a portugálról. Bevallom én még két hónappal ezelőtt sem.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5168
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. szeptember 1., péntek 18:36

gutihaz14 írta: friss hir hogy a palhinha deal is off lett a vegen
João Palhinha took his medical and did a photoshoot in a Bayern Munich kit only for the deal to collapse at the last second, per
Fabrizio Romano

He's going back to Fulham 🔄
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5168
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. szeptember 1., péntek 18:24

friss hir hogy a palhinha deal is off lett a vegen
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

realmadrid95
Hozzászólások: 1763
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. szeptember 1., péntek 15:10

realistahuni írta:
kodo írta: Valami Palhinhat vesz a munich a fulhamtol 80 millaert. Jo kis ereszd el a hajam buli lehet munchenben is.
Azigen. :lol:
Kimmich, Goretzka, Laimer harmashoz képest semennyire nem előrelépés, erre elverni 80 millát elég gáz.

Kimmichet leszamitva sokkal jobb jatekos, mint a masik ketto.

realmadrid95
Hozzászólások: 1763
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. szeptember 1., péntek 15:09

kodo írta: Valami Palhinhat vesz a munich a fulhamtol 80 millaert. Jo kis ereszd el a hajam buli lehet munchenben is.
Palhinhanak hihetetlen mutatoi voltak a plben, ami a vedekezest illeti.

Ha Caicedo, Rice is 100 millio felett van, akkor Palhinha es Nunes ara teljesen realis hozzajuk kepest. Igazabol teljesen felborult mar a piac, jo, hogy Belit ilyen “olcson” megusztuk.

realfan
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: realfan » 2023. szeptember 1., péntek 14:54

realistahuni írta:
kodo írta: Valami Palhinhat vesz a munich a fulhamtol 80 millaert. Jo kis ereszd el a hajam buli lehet munchenben is.
Azigen. :lol:
Kimmich, Goretzka, Laimer harmashoz képest semennyire nem előrelépés, erre elverni 80 millát elég gáz.
lehet nem előrelépés, de nem is ugyanott játszik :D Palhinha 6-os, Kimmich oda kevés védekezésben, Goretzka teljesen más típus Laimer szintén, szóval ember kellett nekik oda. sokat nem láttam a protugált játszani, de azon a pár meccsen nem tűnt rossznak, elég jó kis labdaszerzőnek tűnt, gondolom Münchenben azért scoutolták jobban, mint amennyit én, jobb esetben :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég